007 zgłoś się

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    Po warszawskiej konferencji na temat tragedii smoleńskiej, mohery siedzące przed telewizorami już się cieszą. Mit brzozy przeciwlotniczej został publicznie obalony. Była mowa o prawdopodobieństwu zamachu, o dwóch wybuchach. Co prawda media mainstreamu nie były zainteresowane przebiegiem konferencji i sformułowanymi tamże wnioskami, ale jest jaskółka na wiosnę.

   Tymczasem w ogródku czai się potworne niebezpieczeństwo, z czego mohery nie zdają sobie sprawy. Tutaj konferencja o Smoleńsku, tu batalia o chłopa co za babę przebiera się, to ile euro dostaniemy z kasy Unii Europejskiej a mohery zapomniały o projekcie ustawy dotyczącej możliwości i zakresu działań służb specjalnych obcych państw na terytorium Rzeczpospolitej.  

   Po pierwsze ta ustawa to paranoja: Jak można umożliwić za pomocą ustawy podjętej przez Sejm RP działanie służb wywiadowczych na terenie RP ?

   Po drugie to niebezpieczne dla obywateli narodowości niepolskiej: Na terenie RP przebywają obywatele, którzy uzyskali azyl ze względu na prześladowanie na tle rasowym, politycznym, religijnym lub światopoglądowym na terenie państwa, w którym byli zamieszkani.

   Po trzecie stwarza to niebezpieczeństwo prowokacji ze strony obcych mocarstw podczas wieców i manifestacji o charakterze politycznym, bądź niepodległościowym.

   Po czwarte Drogie Mohery wnioski wyciągnijcie sami ... 

 

Źródło :

]]>http://wpolityce.pl/wydarzenia/46448-janecki-o-ustawie-dot-dzialan-obcych-sluzb-w-polsce-to-moze-sie-skonczyc-porywaniem-ludzi-przez-obce-sluzby]]>

Brak głosów

Komentarze

A może zagranicznym agentom znudziło się działanie pod przykrywką? Może pragną niczym nieskrępowanej wolności? ;-)

#331666

To już mogą bez kominiarek działać, o to chodziło. Na początku był " mały " ruch graniczny z obwodem Kaliningradzkim, teraz jest ustawa.

Serdeczności

#331673

 jest Palestyńczykiem i z powodów sobie wiadomych nie może wrócić do Izraela. Teraz Izrael przyjdzie do niego. W literze "polskiego" prawa. Gratulacje dla PO za zdradę stanu potwierdzoną głosowaniem "Sejmu". To chyba pierwsza w historii legalna zdrada! Niesłychane.

#331682

Witaj, co z Kurdami co w Polsce znaleźli schronienie i grzecznie karmią Nas swym kebabem ?
Ta ustawa przeczy zdrowemu rozsądkowi !

Pozdrowienia

#331695

 mam znajomą, Dilsen, którą poznałem jeszcze na studiach. Fajna babka, w każdym wymiarze :-). W Polsce siedzi bo musi, nie ma dokąd wracać. Jej rodzina w Aszchabadzie musiała uciekać w latach 80-tych do Iranu, siedzą tam teraz na pograniczu, bo do Turkmenistanu nie mają już po co wracać. Tam dalej jest komuna, tylko w innym wydaniu. W Iranie zaś, cóż - szariat. Też ma dylemat, ale trochę innego rodzaju niż np Czeczeńcy, którzy uciekli do Polski ratując życie bliskich, a teraz mogą być jeszcze narażeni na szykany ze strony jawnie działających agentów służb. To naprawdę nie jest śmieszne dla ludzi, którzy mają tu jaką-taką stabilizację, a teraz mogą bać się jutra.

#331712

Uchodźcy w Polsce wiedzą o tym i jak ta ustawa nabierze mocy prawnej (!) to będą przerażeni wiać do Niemiec, Anglii itp. który kraj wpuści ... byle dalej od Polski.
Komuś na tym zależy aby przedstawić Polskę na arenie światowej jako kraj wrogi dla cudzoziemców ! Tylko komu ?

#331717

Problem w tym, że nikt ich nie przyjmie. Jeśli wdepnęli w UE w Polsce, to tutaj zostają do usranej śmierci.
Chyba żeby uzyskali papiery, póki są uchodźcami, z Polski legalnie nie wyjadą.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#331878

 Znowu ktos kpi z moherow.

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#331879