Czy to przypadkiem nie jest najlepszy scenariusz z możliwych?

Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

Naród, najwyższy suweren wybrał sobie prezydenta. Zwolennicy J. Kaczyńskiego oczywiście mogą czuć się kiepsko, tylko czy aby na pewno mają powód. W przypadku wygranej J. Kaczyńskiego groziłaby nam wojna domowa, bo przecież nie po to organizowany był zamach na poprzedniego Prezydenta, by teraz przegrać.
W chwili obecnej najbardziej prawdopodobne jest dożynanie watahy, co już gość ze świńskim ryjem i gumowym penisem rozpoczął. Ale w sumie, już dało się zauważyć, iż coraz więcej ludzi jest takim postępowaniem zniesmaczonych.
Więc jakie są prognozy, moim zdaniem (oczywiście o ile znowu jakiś samolot nie będzie miał "wypadku")
- na Bronkozaura "Bierut" Komorowskiego prawdopodobnie w większej ilości głosowali zwolennicy kandydatów, którzy odpadli po pierwszej turze,
- z "elokwencją" "Bierut" Komorowskiego można się spodziewać, iż po ok. roku nikt, nigdzie nie gędzie traktował słów Bronkozaura poważnie
- za rok wybory parlamentarne, więc prawdopodobnie obywatele niepopierajacy ani PiS ani PO zagłosują na ugrupowania pozostałe, ze wskazaniem na SLD.
- Całkiem prawdopodobne jest, iż najwięcej straci PO ze względów jak wyżej
- Czy oznaczałoby to, iż do władzy wróci PiS? Być może.
Do do najbliższych ruchów to należy się spodziewać, iż gorączkowo będą grzebać przy ordynacji wyborczej pod kątem takim, by zwycięzca wyborów nie brał wszystkiego (minimalizacja strat).
Oprócz dożynania PiS będą musieli jednak trochę życia w PiS zostawić - SLD będzie się im dobierało do gardła.
Tak więc, jak już kac po wypitym szampanie minie, to niektórzy (na pewno nie "Bierut" Komorowski, bo jego percepcja tego nie ogarnia) będą musieli myśleć co dalej, a dalej dla nikogo lekko nie będzie.

Brak głosów

Komentarze

....,,Opiekunowie ,, Gaspadzin Komorowskiego, nie zostawiaja niczego przypadkowi.
Oto moje widzenie rzeczywistosci:
-Wynik tych wyborow znany byl juz przed zamachem ;
takie zestawienie procentowe daje nadzieje
tym ,
ktorzy opowiedzieli sie za Kaczynskim
i wladze kolaborantom.
-Byc moze dla wiekszego (naturalnego )efektu gaspadzin Komorowski myslal ,ze bieze udzial w ,,prawdziwych,, wyborach.
- Teraz , dzieki fikcyjnym-patriotycznym stronom wylapywani sa ewentualni ,,wichrzyciele,,
-tych za pomoca niespodziewanych ciezkich przypadkow losowych,
ekonomicznych,
silowych ,
az do DROGOWYCH
odpowiednie s i l y
beda usowac ,
by nie blokowali rewolucyjnej odmianie Polszy.
....i to by bylo na tyle kochani rodacy.
W tej sytuacji ,moze nalezy zgodzic z pogladem , ze jedyna wartosciowa forma walki jest bogacenie sie martelialne Polakow -Patriotow.
Bysmy byli w stanie wychowac i wyksztalcic przyszla elite naszej Ojczyzny.
Do pracy Rodacy.
Bogaccie , a moze razem bedziemy wstanie przeniesc plomien milosci do Naszej Ojczyzny, przez okres ciemnosci i hanby.
Rozumiem Tych ,ktorzy maja nadzieje , ze wygraja z profesjonalna zgraja manipulatorow i mordercow samym slowem.
Ja mam inne zdanie.
Pozdrowiam

Vote up!
0
Vote down!
0

wito1111

#69931

Tak się jakoś składa, że zawsze są wewnętrzne tarcia, lub walka o władzę, wewnątrz tych "mocodawców". Tak więc to nie PiS ani jego poplecznicy są obecnie największym zagrożeniem PO, to się kluje wewnątrz. W zaprezentowanej metodzie rozgrywania i rządzenia jedyną skuteczną metodą jest ostre trzymanie za mordę, co zawsze się kończy nożem w plecach. Stronki jak ta oczywiście są szczegółowo i dokładnie czytane, szczególnie przez oddelegowanych do tego działania, ale to normalne. Normalne jest również to, iż zostawia się jakiś margines, wentyl bezpieczeństwa, choćby po to, by łatwiej było takie stronki przeglądać (niezadowoleni będą zawsze, jak będzie totalny zamordyzm to zejdą do podziemia).
Większość przewiduje, że teraz to wszędzie będą tylko gładko i ładnie mówić o tym jak to dzięki Po krowy więcej jajek znoszą a kury mleka dają, tylko dopóki nie zorganizują jednej listy z wyznaczonymi członkami "wiodącej siły narodu" to zawsze Polacy mogązrobić coś na przekór. Przy jednej liście też się jednak nie do końca udało.

Vote up!
0
Vote down!
0
#70000

 Jasne nie jest żle. Osobiście od jutra zamierzam wśród znanych mi lemingów propagować światłe idee nie mniej światłego red Kuczyńskiego mówiące że - Polsce należą się wszelkie plagi egipskie wraz z przyległościami. W wypadku jakichkolwiek obiekcji z ich strony będę walił w ryj. No nie będą lekko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#70021

..,,Jak po 2 latach i 2 miesiącach zablokowano mnie na Salonie24,,alarmuje lazacy lazarz,
......a mnie sie nie chce mowic,
...-a nie mowilem.

Vote up!
0
Vote down!
0

wito1111

#70047