Czy chłopaki maja jaja?

Obrazek użytkownika BeeSee
Kraj

Takie pytanie, w związku z dzisiejszym głosowaniem w sejmie. Chłopaki to: Kaczyński, Duda, Ziobro. Czy mają jaja - zobaczymy czy potrafią skończyć co prawie zaczęli.
A tak do sedna przechodząc:
Po głosowaniu, gdzie dużo butnych słów padło, Solidarność trzymała posłów (już wymięka). Oczywiście z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia jak tylko walczyć do końca. A o co można powalczyć?
Moim zdaniem jedynym słusznym postulatem do wywalczenia, jest trzymać posłów, aż do uchwalenia przez obecny sejm samorozwiązania i ogłoszenia nowych wyborów.
Podobno chcieli, by można się było wypowiedzieć w temacie emerytury w referendum. To niech będą konsekwentni. Można zrobić nowe "referendum" ponownie wybierając przedstawicieli do sejmu.
Ale to już "po ptakach". Wypuszczają grupy posłów, czyli znowu się rozmyje w bylejakości, z braku gości z jajami.
Gdyby chociaż potrafili śpiewać, to by można było twierdzić ze to kastraci, a tak, to zwykłe eunuchy.
Wszystkim im odpowiada obecny status, są już za starzy, zbyt zmęczeni i uwikłani, by chciało im się coś zmienić. Pokrzyczą, pomachają, spalą jakąś kukłę i rozejdą się do domów chwycić piwko w garść i zapaść się w fotelu oglądając odmóżdżacze przygotowane przez speców od przerabiania ludzi w ciepłe kluchy i bezładną papkę.
No cóż, w sumie nic nowego, od lat i wieków to samo. Czyli jeszcze nie jesteśmy My, Polacy, gotowi i godni.

Brak głosów

Komentarze

Rozumiem, ze piszesz to sprzed sejmu i jako jedyny blokowałeś do końca. Nawet cię nie podejrzewam, ze mógłbyś to pisać plaszcząc dupsko w foteliku przed komputerkiem..

#253730