Posttraumatyczny szok na prawicy..

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

W zasadzie.. miał to być komentarz zlekka "podbudowujący" felieton "Seawolfa" ("PiS bez Jarosława!"), ale..

Pewne asocjacje (związane z "ładunkiem" emocjonalnym u Seawolfa), spowodowały zmiany koncepcyjne i będzie bardziej ogólnie i bardziej refleksyjnie, gdyż daje się aktualnie zauważyć coś, co nazwałbym posttraumatycznym szokiem na prawicy.

 - Dezorientacja - wręcz stupor, przeradzający się w "fugę dysocjacyjną" - a stąd już, do szukania winnych porażki i do rozliczeń mogących przybrać formę wewnętrznych czystek, już tylko krok..

 Pewnie że jest to "przerysowany" obraz, ale nie tak znowu do końca.

Symptomatyczna (na co już zwrócono uwagę) jest "nadpobudliwość" lewackich "me(n)diów" w stosunku do PiSu, i sprytne wyciszenie wokół PO - a już wręcz niemrawość jeśli chodzi o "palikotowców".

 

- Ba!  JUŻ "Wybiórcza" zdążyła wydrukować(czy przedrukować - co na jedno wychodzi) "produkcyjniak" jakiegoś najmimordy o tym że "zmiana płci nie jest przestępstwem"..  - No pewnie że nie jest, ale jest to podsuwanie lemmingom ARGUMENTACJI i argumentów w dyskusjach z prześmiewczymi reakcjami prawej strony.

 - I tego (i nie tylko tego) powinien i PiS i prawica się uczyć - zarówno od stosujących wszystkie chwyty i środki "zaprzyjaźnionych" me(n)diów (z "samcem Alfa" z Czerskiej na czele) - jak i od samej PO..

        Wrzawa wokół PiSu męczy, cisza wokół PO pozwala odpocząć bombardowanemu przez lewackie me(n)dia społeczeństwu od niemal wszystkiego, co negatywne dla PO - i nie jest to dobry trend, gdyż zadziała z dużą mocą na korzyść nie tylko PO ale i całej tej formacji przydupasów, lokai i wasali PO - kiedy tylko ruszą z ofensywą..  - A ruszą!

 - I będą skonsolidowani, podczas gdy w PiSie dalej dominować będzie - nazwijmy to eufemistycznie - "porządkowanie pobojowiska".

 Tego właśnie należy się obawiać.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)