"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" - prokuror Andriej Wyszynskij

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

Na kary grzywny po kilkaset złotych skazał Sąd Rejonowy w Białymstoku 35 kibiców, którzy pod urzędem wojewódzkim skandowali: "Donald, matole, twój rząd obalą kibole".
Wyrok nakazowy został wydany 9 sierpnia, ale było to posiedzenie niejawne. Więc dopiero teraz zainteresowani otrzymali informacje i wezwania do zapłaty
.
(...)
Pikieta, po której posypały się grzywny, miała miejsce 17 maja ubiegłego roku pod Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku. (...) Na pikietę wściekli kibice przynieśli transparenty z różnymi hasłami, np.: "Możecie nam zamknąć stadiony, lecz nigdy nie zamkniecie nam ust" oraz "Zamknijcie jeszcze dyskoteki, galerie i szkoły. Niech nie będzie niczego". Potem zaczęli skandować m.in. "Donald, matole, twój rząd obalą kibole". Wtedy zainterweniowała policja. Protestujący zdążyli jeszcze krzyknąć "Precz z komuną".(...)Z około setki demonstrantów zatrzymano i przewieziono na komisariat 43 osoby. Policja zarzuciła im używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym, posiadanie noży podczas nielegalnego zgromadzenia i lekceważenie konstytucyjnych organów państwa.(...)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1.
Jest to fragment tekstu z wczorajszej "Gaziety Wybiórczej".

Zostawiliśmy my, prawicowcy, kibiców samych sobie. 

Nawet jeśli są częściowo sami sobie winni, to trzeba pamiętać o ogromnym zróżnicowaniu tego środowiska - i to pod każdym względem. 

- Zbyt wcześnie postawiono na nich "krzyżyk". - Jakby nie patrzeć, znowu odezwała się gnuśność, kunktatorstwo, oportunizm i lękliwość prawicy - zwana inaczej "skłonnością do dialogowania"..

Pozbawione wsparcia i współpracy -  Matoł spacyfikował to srodowisko stosunkowo szybko i bez trudu..
Pojedyncze "ogniska oporu" rozrzucone po kraju nie stanowią Matołowi żadnego zagrożenia.
Tych najbardziej radykalnych i najbardziej "na prawo" usadowionych, traktuje się tak jak w Białymstoku - kabaretowo, ale skutecznie.. Uderzając w najczulszy punkt młodych ludzi - w ich zasoby pieniężne..

- Poza tym.. BEZKARNE władze polityczne, administracyjne, bezkarne sądy, prokuratury, policje - budzą poczucie bezsilności, strachu i rezygnacji - i to nie tylko w środowisku kibicowskim..

A o to właśnie Matołowi i jego "kolesiom" chodzi.

 

2.
Poza jednym wyjątkiem, nie wchodzę nigdzie i nigdzie nie "dyskutuję" z lewactwem. Wchodzę tylko na "Wybiórczą" - by mieć rozeznanie o wrogu - i czasami nie odmawiam sobie przyjemności "zareagowania" na szczególnie drażniące prawicowca wpisy(co często kończy się dla mnie wykasowaniem...).

- Tak tez zrobiłem ("zareagowałem") i pod artykułem o skazaniu białostockich kibiców - i nie będzie przesadnego zaskoczenia jeśli wykasują to co napisałem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
. Cytuję: 

"datekada2"  napisał:

> ... i nie odpuszczać kibolom!

-------------------------------------------------

- moja replika:
Słusznie.. Po "kibolach" przyjdzie kolej na innych..

Ćwierćmózgów partii MATOŁA nigdy nie brakowało..

Pytanie: - PO CZYM - ćwierć mózgu w osobie "datekada2" rozpoznało iż ci z tego filmiku (link znajduje się niżej..) to "kibole" a nie KIBICE??

- Dlatego że skandowali "Donald MATOLE"??

 

Przy czym.. - Ta pani z filmiku..  - Przedstawicielka(no bo tez w czyim innym imieniu się wypowiada?) tak zwanego "Wymiaru Sprawiedliwości" - chociażby tylko po OSTATNICH "wyczynach" tak zwanych "sądów" i prokuratur - już nie była w stanie bardziej skompromitować owychże "sądów". - Nawet "kafkowskim" uzasadnieniem groteskowego wyroku, iż okrzykiem "Donald MATOLE . twój rząd obalą kibole" - 19 młodych POLAKÓW - cytuję ową panię:
"okazało lekceważenie  organom konstytucyjnym Rzeczpospolitej Polski" - "CZYLI OBRAŹLIWE HASŁA POD ADRESEM PREMIERA"!!!! ;)))))

Pozwolę sobie zapytać: - I który też to "organ" tegożże "PŁEMIEŁA - MATOŁA" - jest "organem konstytucyjnym Rzeczpospolitej Polski"?? :)) - Nie ten czasami umieszczony zaraz pod podbrzuszem - proszę pani przezornie nie afirmującej się ze swoim nazwiskiem??

Przezornie ta pani "zaćwierkała" BEZ NAZWISKA

- I nic dziwnego.. - Doskonale wie i rozumie jak kompromitująca jest ich  - "sprawiedliwowców" - SŁUŻALCZOŚĆ i SERWILIZM..

Niech się pani nam przedstawi. - I odważy się firmować ABSURD i GROTESKĘ  własnym nazwiskiem i imieniem..

- O ile "Człowiek - wg Aleksieja Pieszkowa - to brzmi dumnie", o tyle nie widzę powodu - proszę wstydliwej pani z Wymiaru tzw."Sprawiedliwości" - dla którego  miałoby być gorsze określenie "Świnia(ludzka) - też brzmi dumnie"??

Powinna być pani - wraz z całym "towarzystwem" z białostockiej prokuratury i sądownictwa - DUMNA ze swej "roboty"..
 
- I pewnie jesteście dumni - więc DUMNIE przedstawcie się towarzysze i "towarówki" od wyroków..

- Warto wiedzieć Z KIM ma się do czynienia..

 

"Dajcie mi człowieka, a paragraf zawsze się znajdzie" - było dewizą sowieckiego prokuratora Andrieja Wyszyńskiego..
- Białostocki "sąd" zastosował tą samą dewizę - nie bacząc iż niebezpiecznie do groteski się zbliżył.. - O ile nie dużo gorzej..

Filmik z "tą panią" jest tu:  TUTAJ

Ale jest też inny filmik z owego dnia - i z tego zdarzenia, kiedy to "błysnął" sławny Kołnierowicz pacyfikujący zagrożenie(-ale tak poza tym, to "wszyscy w domu?" - proszę pani bez nazwiska???) - "organom konstytucyjnym Rzeczpospolitej Polski" w osobie "PŁEMIEŁA MATOŁA", - które to "zagrożenie" wyrażało się okrzykami i śpiewaniem: "DONALD MATOLE, twój rząd obalą kibole" i okrzykami - "PRECZ Z KOMUNĄ"!

Popatrzmy więc wspólnie.. - I na Kołnierowicza i na tych białostockich "przestępców" groźniejszych od bossów z Pruszkowa - i na ciężkozbrojnych "policajów"..
- Niech popatrzy na to i pani bez nazwiska - i służalcza reszta od tych wyroków..

 

video: -


 

Popatrzmy i odpowiedzmy sobie - DOKĄD to państwo JUŻ zaprowadził MATOŁ  i jego "kolesie" z partii..

Najbardziej cenionym zawodem jest od kilku lat "dupowłaztwo" i służalczość jako "forma lojalności".. To nic że na kolanach i w pokłonach.. 

- Ważne by hegemon był usatysfakcjonowany??

"Kołnierowicze" z kolei, pokazują iż - tak jak i Lenin.. - "PRL wiecznie żywy"..
 

3.

 Obejrzyjcie sobie tez ten filmik - TUTAJ  i zachowanie "kiboli" (oceńcie JAKIE to zachowanie) - oraz zwróćcie uwagę na to, co się zaczyna od 24 sekundy filmiku - czyli na wkraczanie "kołnierowiczów" do akcji..

 

- Z jakiego powodu?? i PO CO??

- Towarzyszu  redaktorze J.MEDEK..   - PO CO??

- Jakoś wówczas tow. redaktor MEDEK, nie zauważył jak wielu było tam DZIECIAKÓW - i czym groziła taka prowokacja w wykonaniu "kołnierowiczów"!! - Tak czuły na punkcie własnego syna..
 
I nawet wtedy.. 

NAWET WTEDY przy JAWNEJ  i NIEPOTRZEBNEJ - choć CELOWEJ prowokacji POLICJI -  ci opluci i osobaczeni później przez J.MEDKA kibole, nie dali się sprowokować, tylko zwyczajnie WYSZLI ze stadionu w czasie trwania meczu - co wręcz rozwścieczyło red.MEDKA

 

- Bo przecież powinna była być bitwa, krew, "narzędzia" zamiast wychodzenia - a wiec miał być "DOWÓD" na rozróby na białostockim stadionie i pretekst dla białostockich, dyspozycyjnych wobec MATOŁA "sądów"..  A oni, "kibole", zamiast tego, zwyczajnie.. WYSZLI!!!

- Niewykluczone iż red.MEDEK miał już przygotowanego "gotowca" czekającego tylko na szczegóły.

- Rozróby, nie było, red.MEDEK  się ześwinił, a i bez rozrób (już od lat bez rozrób!), kiboli osądzono za "organ Matoła" a na stadionie podczas meczów brak dopingu śmierdzi duchem Kołnierowicza i jego policji w czarnych mundurach..

- A przecież są to hańbiące sceny - dla "kołnierowiczów" w CZARNYCH mundurach - nie dla kibiców..
 Może więc niejaki NAŁĘCZ podpowie z czym - i Z KIM się kojarzy CZARNY MUNDUR??

- Ma w takich bredniach niemałą wprawę..
 

 

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Mam dziwne wrażenie, że kibiców Jagiellonii ukarano nie za to za co ich ukarano. Czytam sobie uzasadnienie wyroku ]]>http://mit.redblog.wspolczesna.pl/files/2012/08/Schowek01.jpg]]>

i obok lekceważenia konstytucyjnych organów RP, poprzez wykrzykiwanie obraźliwego hasła dotyczącego Prezesa Rady Ministrów jest jeszcze drugie, bardziej kuriozalne uzasadnienie: w dniu 17 maja 2011 roku około godziny 16.00 w Białymstoku przy ulicy Mickiewicza, przed budynkiem Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, obwinieni krzykiem i hałasem zakłócili spokój i porządek publiczny przechodniom oraz interesantom i pracownikom Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

Kafka się nie umywa. Wszystkim mieszkańcom Białegostoku wiadomym jest, że urząd działa w godzinach 7:30 - 15:30 (poza poniedziałkiem). 17 maja 2011 roku to był wtorek. Fakt nieznany pani sędzinie Annie Jamiołkowskiej. ]]>http://mit.redblog.wspolczesna.pl/files/2012/08/Schowek02.jpg]]> ]]>http://www.bialystok.sr.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article...]]>

Co tak zmobilizowało panią sędzinę do wydania wyroku w dniu 9 sierpnia 2012 r. mimo, że w okresie od 23 lipca do 10 sierpnia 2012 r. ograniczono wyznaczanie sesji sądowych w Sądzie Rejonowym w Białymstoku do rozpoznawania spraw pilnych. Jakaś bardzo pilna była sprawa kibiców Jagiellonii. ]]>http://www.bialystok.sr.gov.pl/]]>

I tak mi się przypomina wydarzenie z 25 września 2011 r.:

Sikorski po dotarciu do biura PO uruchamia natychmiast telefon. Jakoś mnie to nie zaskakuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293046

[quote=ma]

Mam dziwne wrażenie, że kibiców Jagiellonii ukarano nie za to za co ich ukarano. Czytam sobie uzasadnienie wyroku http://mit.redblog.wspolczesna.pl/files/2012/08/Schowek01.jpg

(...)
Kafka się nie umywa.
(...)

Sikorski po dotarciu do biura PO uruchamia natychmiast telefon. Jakoś mnie to nie zaskakuje. [/quote]
-----------------------------------------

Wszystko to trzeba nagłaśniać. Zaczynając tam, gdzie macie ew. sprzymierzeńców - czyli na prawicowych forach i witrynach.
Zamykanie się w swoim kręgu - kibicowskim - nie jest dobrym pomysłem..

Moglibyście być siłą i zagrożeniem dla Matoła gdybyście byli jednością. A mało że zwalczacie się miedzy klubami, to nawet wśród kibiców jednego i tego samego klubu występują ogromne podziały..

Co byłoby najgroźniejsze dla Tuska? - Jeśliby kibice ze wszystkich klubów, przyjechali do Warszawy by stanąć obok kibiców warszawskich w np. Marszu Niepodległości 11.listopada.

Matoł i jego ludzie doskonale o tym wiedzą, dlatego cała machina którą ma do dyspozycji Matoł zastosowała tą samą sztuczkę co i wobec PiSu.
- Zaczęli tworzyć NEGATYWNY wizerunek "kibola" i PRZYZWYCZAJAĆ ludzi do tego wizerunku.

W efekcie.. nawet na prawicy, kiedy słyszą "kibic" czy "kibol" - są a priori niechętnie nastawieni i nie chcą mieć "z tymi kibolami" nic wspólnego.
- Identycznie jak i z PiSem..

I co osiągnął Matoł?? - Otóż jemu kibice nie są potrzebni.

Jemu wystarczy że nie tyle kibice nie pójdą przeciwko niemu, ile że NIE POPRĄ PiSu.. Nie staną za PiSem..

Osiągnął to, ze ludzie słysząc "kibic" - reagują: - "Aaaaa.. kibole? - Niee.. Nigdy w życiu"..

A na pytanie: - "Ale dlaczego?" - Wystarcza: - "Bo nie"..

Bo taki wizerunek kibica został wypracowany i utrwalony..

Podobnie reagują i kibice.. - "Na Tuska nie zagłosuje, ale "NIGDY NA PiS!"
- Dlaczego?? No bo na PiiS?? - NIGDY!

I tak oto Matoł upiekł dwie pieczenie za jednym razem.
- Nastawił negatywnie społeczeństwo i do PiSu i do kiboli, a kiboli do PiSu.

- I nie chodzi mu o to że nie dostanie 80-100tys. głosów.. Tylko o to ze te 80-100tys. głosów nie pójdzie do PiSu.

Więc jeśli coś trzeba robić,to zacząć zmieniać wizerunek kibica i nie pozwalać o sobie zapomnieć - nagłaśniając swoje działania i problemy.

Wiadomo że kłamstwo sto razy powtórzone zaczyna być prawdą, więc tymbardziej sto razy powtórzona prawda potrafi utrwalić się w umysłach!

- Ten mój pojedynczy tekst na "Niepoprawni" niczego nie zmieni, zainteresowanie jest niemal żadne, a ja nie mam i nie będę miał wsparcia.
Przegrywają w ten sposób wszyscy - i prawica, i kibice..

Musi być was słychać i widać.. Musicie się uaktywniać i wspierać wzajemnie oraz takie glosy jak mój.
- Tak jak ty "ma" to zrobiłeś..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#293771