Nie tylko Tusk kryje błędy Rosjan

Obrazek użytkownika box2008
Idee

Putin musi być zadowolony. Nie tylko premier rządu III RP robi wszystko, by choć cień podejrzenia, w sprawie śmierci głowy państwa polskiego, nie padł na Rosję, ale również koncern medialny Agora, piórem swego pracownika, robi co może by osłonić interes Moskwy. Marcin Wojciechowski z GW, zamiast dociekać przyczyn sfałszowania, przez stronę rosyjską, protokołów sekcji zwłok ofiar tragedii smoleńskiej, co w przypadku śp. Zbigniewa Wassermana zostało już udowodnione, czy skandalicznego zachowania naszej prokuratury, której powolne działania prowadzą do zacierania śladów tej nie wyjaśnionej katastrofy, troszczy się o dobre samopoczucie chłopców Putina, pisząc:

„Po pierwsze, natychmiastowa ekshumacja zwłok ofiar byłaby wotum nieufności wobec działań ekspertów rosyjskich i polskich tuż po katastrofie. Po drugie, takie działania podejmuje się w skrajnych wypadkach, kiedy są naprawdę mocne poszlaki, że coś mogło być nie tak”

Otóż panie Wojciechowski, po pierwsze: proszę nie ładować do jednego worka wszystkich, eksperci polscy nie brali udział w sekcjach zwłok, wbrew temu co mówiła min. Ewa Kopacz, proszę się więc nie martwić ich wiarygodnością, której sprawdzenie uniemożliwiło nam działanie rządu, i służb podległych, Donalda Tuska.

Po drugie, o „mocnych poszlakach”, takich jak znalezienie, przez „ekspertów” rosyjskich, w ciałach ofiar tragedii, narządów usuniętych przed 20-u laty, dowiedzieliśmy się dobre parę miesięcy po śmierci tych osób. I to znów dzięki wspólnym staraniom premierów Tuska i Putina. Fałszywie więc pisze pan: „o ile mnie pamięć nie myli, żądania ekshumacji ze strony rodzin niektórych ofiar katastrofy padły dopiero kilka miesięcy po 10 kwietnia”, sugerując jakieś zaniechanie ze strony ww. rodzin.

Proszę wbić sobie do głowy, tę prostą prawdę: tu jest Polska i kwestia dobrego samopoczucia „ekspertów rosyjskich”, czy ich szefa, musi ustąpić przed polską racją stanu, dla której sprawą pierwszorzędną jest wyjaśnienie: czy 10.04.2010 r. a) dokonano zamachu na Prezydenta Rzeczypospolitej, b) jeżeli jak wyżej to kto tego dokonał, c) jaki był, w tym zdarzeniu, udział rządu III RP i służb jemu podległych, d) czy miał miejsce nieszczęśliwy wypadek.

PS

Nie linkuję tej szmaty, kto chce męczyć się wypocinami cyngli GW, niech szuka: „Prawica szykuje się na Katyń”.

Brak głosów

Komentarze

Krotko rzeczowo i po mordzie.Znakomicie.
Pozdrawiam.

#237013

Nie podchodzę do tematu szmatławca i jego tekstów, mając świadomość, iż NIKT o poglądach propaństwowych nie podejmie pracy w tej gadzinówce. Chodzi mi o coś innego. Często spotykam się z określeniem BŁĘDY Rosjan. Błędy? Jakie błędy? Zaplanowana akcja. Nie wiem dlaczego, ale zaraz na myśl mi przychodzą takie "błędy" jak: - zaproszenie wszystkich profesorów przez gubernatora Franka na uczelnię by ich wysłać do obozu, zaproszenie do rozmów podziemnego rządu polskiego przez  Sierowa i odesłanie ich do Moskwy, czy zapakowanie przez polski rząd prezydenta wraz z  towarzyszącymi Mu osobami do jednego samolotu, by go wysłać na kartoflisko. Błędy to, czy świadome działanie?

#237017

Pozdrawiam Niepoprawnych.contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#237018

Contesso, 

czy w Gazecie Wyborczej pracuje choc jeden normalny dziennikarz ?

 

baca.

#237024

postawą zaświadcza na każdym kroku i każdym gwizdnięciem, że na tle czerskiej czeredy jest z nich wszystkich najnormalniejszy. I jest do tego jajcarzem.

HdeS

HdeS

#237025

Jestes fanem Cadyka Sewka ?

baca.

#237027

sobie paradować po mieście z idiotycznym i nie bać się, że pryncypał każe mu się obeżreć schabowymi, nakładzie po pysku i wywali z roboty za psucie i tak zepsutego wizerunku zakładu pracy. Np. red (sic!) Kublik nie jest już taka odważna. Albo red (też sic!) Stasiński też nie ma w sobie tej odrobiny szaleństwa i bliskowschodniej fantazji. A taki Seweryn wiedziony fantazją ułańską oddał śp. Prezydentowi Kaczyńskiemu wcześniej nadany (sam chyba nie wie po co to zrobił) krzyż komandorski i przestał być kawalerem. No i jak nie lubić tego gozdka?

HdeS

HdeS

#237037

HdeS,

nie przesadzaj z tym fanowanem Cadykowi.

Zamiast podniecac sie jego "ulanska fantazja" (!!!), kiedy oddawal w prezydenckiej kancelarii wreczony wczesniej krzyz (patrz zdjecie ponizej) ...   poczytaj raczej jego gleboko humanistyczne teksty, publikowane ma lamach " Koszernej" ;)

baca.

#237179

"Koszmarnej" do ręki nie biorę, ale szczerość jego uśmiechu mnie rozbraja (choć u dentysty widać, że dawno nie był).

HdeS

HdeS

#237414

Tak - oni są wszyscy normalni. Ale tylko z ich punktu widzenia. Nie zapomnijmy. że niejaki Michnik został w 2001 (albo w 2002) roku żydem roku. GW jest po prostu żydowską gazetką dla Polaków. Pozostałe 80% to są niemieckie gazetki dla Polaków.

#237028

Wojciechowski dwa dni po tragedii, czyli 12 kwietnia, napisał artykuł "Dziękujemy wam, bracia Moskale".
Wklejam link, ale jest tylko początek, za resztę chcą pieniędzy:

http://wyborcza.pl/1,86117,7760672,Dziekujemy_wam__bracia_Moskale.html

#300712

http://wyborcza.pl/1,105744,7760672,Dziekujemy_wam__bracia_Moskale.html

ostatnie zdanie tekstu tego hunwejbina wręcz zwala z nóg:

- "pod wpływem tego, co widziałem w Smoleńsku i tego jak zachowują się władze w Moskwie, mam ochotę powiedzieć z całego serca: Dziękujemy wam za to Rosjanie!"

dobrze sobie takie sprawy przypomnieć...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#300725

po pierwsze co to za durne gadanie o "ekshumacji niedługo po Smoleńsku" - NIEZWŁOCZNIE po masakrze smoleńskiej to był USTAWOWY OBOWIĄZEK przeprowadzenia autopsji czego nie dopełniono.

Jakieś ruskie czary-mary nic tu nie znaczą - polskie służby nie dopełniły elementarnych obowiązków i za to różne Janickie, Parulskie i Seremety powinny juz dawno siedzieć.

Tak więc nie rżnijcie tu głupów parchy z GWnianej, no!!

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#237043

ma sily zeby te wsze pijace polska krew opluwajace Polakow
dzialajace na szkode Polski wyiskac z spoleczenstwa.
Czy nie ma jakiegos paragrafu na szkodnikow i dywersantow bo takimi ta mafia michnikowska jest?

#237053

potwierdził, że uważa za błąd pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu oraz, że był sabym prezydentem.Wyrazł również pogląd ,że nie wierzy w zamach.

Oniemiałam po przeczytaniu.

Wyrażanie takich opinii w łżemediach na pewno nie służy ani dojściu do prawdy  ani naszej Ojczyżnie.

Nie wiem co kierowało księdzem Isakowiczem? Z jego wypowiedzi wynikało,że zdaje sobie sobie sprawe ,iż mówąc te słowa naraża się środowiskom prawicowym w Polsce.

Czegoś tu nie rozumiem. Czy ma takie poczucie jakiejś misji ponad wszystkim? Co wobec tego robi w gównianych medziach?

Czy ta misja mu na to pozwala.? A gdzie poczucie przyzwoitości?

Dla autora notki 10.

Pozdrawiam

 

 

#237068

jest tak zaskakująca, że aż przydałoby się jej potwierdzenie.

#300691

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=1668

Dokument wideo - wywiad ze śp. Anną Walentynowicz (na ten temat mniej więcej od połowy, ale całość jest ciekawa):
http://www.youtube.com/watch?v=1i_v62h6Iig&feature=player_embedded

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#300703

Nie linkuję tej szmaty,

 

Pozdrawiam PS

#237073