Reduta Dobrego Imienia: dziś o 12 w południe pikieta pod siedzibą korespondenta ZDF w Warszawie

Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Kraj

Reduta Dobrego Imienia organizuje dzisiaj o godz. 12 w południe  przy ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 58  pikietę pod siedzibą korespondenta telewizji ZDF.

Będziemy protestować przeciwko oszczerczemu filmowi "Unsere Vatter, unsere Mutter" emitowanemu w telewizji ZDF, filmowi, w którym Armia Krajowa przedstawiona jest jak zgraja bandytów pomagająca nazistom w prześladowaniu Żydów.

Bedziemy się domagać zaprzestania rozpowszechniania tego filmu, wyemitowania filmów pokazujących prawdę o niemieckiej okupacji Polski i o Armii Krajowej, bedziemy żądać przeprosin ze strony ZDF na ręce Światowego Związku Żołnierzy Armi Krajowej.

Zgromadzeni podpiszą list z powyższymi żądaniami, skierowany do przewodniczącego Rady Nadzorczej telewizji ZDF, pana Ruprechta Polenza.

Przemawiać będą:

Pani Katarzyna Pietrzak - prezes Towarzystwa Patriotycznego - Fundacji Jana Pietrzaka pod której egidą działa RDI

Pan Rafał Ziemkiewicz - pisarz, publicysta, wiceprezes Towarzystwa Patriotycznego.

Pan Tadeusz Filipkowski, Wiceprezes ŚZŻAK

Maciej Świrski - założyciel i dyrektor wykonawczy Reduty Dobrego Imienia

Zapraszam wszystkich  z flagami narodowymi pod siedzibę korespondenta telewizji ZDF.

Żądamy prawdy!

 

Maciej Świrski

 

KLIKNIJ TU ŻEBY PODPISAĆ SIĘ POD LISTEM PROTESTACYJNYM DO PRZEWODNICZĄCEGO RADY TELEWIZJI ZDF

 

Brak głosów

Komentarze

będę, do zobaczenia!

Vote up!
0
Vote down!
0
#348957

Też, bym chętnie przybył, ale za daleko. Widzę w inicjatywach RDI, dużo dobrej roboty, dlatego wspieram jak mogę jej działania. Oczukuję też innych, niż tylko protesty i manifestacje, oczekuję konkretnych czynów. Jednym z nich, jest spot, który widziłem, który powstał chyba, jako odpowiedź na oszczerstwa ZDR-u? Spot, jest jeszcze trochę nieśmiały, bo treści istotne i ważne, są tam przedstawione drobnym maczkiem i zbyt szybko migają, by zdążyc je spokojnie przeczytać, ale od czegoś trzeba zacząć? Mam nadzeję, że ta prawda zawarta w tym spocie, będzie linkowana na najpopularniejsze niemickie i nie tylko, portale społecznościowe, a także powinno wykupić projekcję w telewizjach. Muszą wiedzieć, że my wiemy jak było naprawdę i mamy niepodważalne dowody, biernośc w reakcji na paszkwile, uwiarygadnia je, trzeba dać odpór PRAWDĄ.

Vote up!
0
Vote down!
0
#348989