Gazeta Polska Codziennie coraz bardziej opiniotwórcza.

Obrazek użytkownika KP
Kraj

Wygląda na to, że nowe prawicowe media powstałe jako odpowiedź na społeczny głód prawdy i rzetelnych informacji stają się coraz bardziej wpływowe i opiniotwórcze.

Wirtualna Polska powołuje się na artykuł z Gazety Polskiej Codziennie:

http://wiadomosci.wp.pl/title,Faktow-ws-katastrofy-przybywa-politycy-PO-umywaja-rece,wid,14092411,wiadomosc.html?ticaid=1d931

Brak głosów

Komentarze

Nie lubię słowa "opiniotwórczy". To taka narzucona przez pijarowców nowomowa. Ale co do Gazety Polskiej Codziennie - autentycznie podoba mi się jej formuła i nie żałuję 1,80 zł dziennie na poczytanie. Do czego namawiam także innych.
Pozdrawiam
Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#208277

do 10:00 rozchodzi się bez śladu. Kiedy proszę, żeby zamawiali więcej, odpowiadają mi, że boją się zwrotów i koło się zamyka, wolą gdy klient odejdzie z kwitkiem, tacy z nich spece od handlu. Elektronicznej wersji nie da się zamówić, wielka szkoda, bo np. GW jest dostępna w e-kiosku. Czekam na lepsze czasy.
Iranda

Vote up!
0
Vote down!
0

Iranda

#208279

Cóż, w warunkach powszechnego fałszu i zakłamania, siła rażenia PRAWDY, może się tylko powiększać.
Lawina ruszyła, i gazwyba zmiecie.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#208283

U mnie w sklepie gdy nie było GPC to na cały głos spytałem obsługę sklepu dlaczego nie zamawiają większej ilości. Potem dodałem że zakupy zrobię tam gdzie będę mógł wszystko kupić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#208290

U mnie w kiosku ruchu młode małżeństwo prowadzące kiosk,postawiło reklamę tu kupisz Gazetę Polską,rozmawiałem z nimi,jeszcze nigdy nie mieli zwrotu,ale za to gównianej jest sporo do zwrotu,i to mi się bardzo podoba,

na pohybel gównianej i jej twórcom

Vote up!
0
Vote down!
0
#208313

...czytając takie informacje. Podobnie czułem się, kiedy dowiedziałem się o wielkim powodzeniu czytelniczym "Uważam Rze" - wspaniale, że ludzie szukają prawdy i że wreszcie ją znajdują w publikatorach. Głosują portfelem na rzetelną informację i uczciwe opinie - a to daje nadzieję. Ufff - nareszcie!!!

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#208434

Polak nie powinien ruszać GWna. Gazeta Polska Codziennie to gazeta Polaka.
bialogwardzista

Vote up!
0
Vote down!
0
#208538