Koniec Narracji

Obrazek użytkownika Danz
Blog

Koniec Narracji.
No i co panowie manipulatorzy coś się zmieniło? Panie i panowie z tefałenu, gazety kłamliwej, postpolityki, radia rynsztokowego? Nie czujecie, że wasza „osławiona” narracja brzmi fałszywie?
Nie słyszycie tej ciszy, która zapadła?
Nie czujecie, bo patrzycie z pogardą na ten ciemny motłoch, na ten „dziki kraj”, na to „bydło”, które trzeba upodlić, wykpić i zarechotać szyderczym skowytem. To wy rządzicie w tej koszmarnej IIIRP, ta wasza IV władza jest de facto I-szą. Nienawidzicie tych biało-czerwonych flag, tej „nekrofilii narodowej”, tego „niezrozumiałego” uniesienia, a na samym końcu tych ciemnych, obrzydliwych Polaków.

Co to za koszmar zaczynać swój dzień w studiu radiowym, telewizyjnym, czy przy biurku redaktora, wiedząc, że to koszmarne „bydło” znowu nic nie zrozumie. Trzeba tłumaczyć, że Putin jest dobry, bo wymordował dziennikarzy, opozycję i Czeczenów, a teraz postawił na Komorowskiego. Trzeba tłumaczyć, że dobrzy są Niemcy, bo ktoś musi się zająć starymi i niemieckimi miastami: Danzig, Breslau, Stettin. Trzeba to robić powoli, wsączać w głowy tego durnego POspólstwa, że POlacy to „dziki naród”, a po Rychach, Mirach i Grzechach, przyjdą Szwaby i zrobią w tym IIIRP-owym burdelu porządek.

I tak się toczy te wielkie oszustwo od ponad 20-tu lat. Teczki leżą w Moskwie i Berlinie, a w IIIRP rządzą pajace. Sznurki pociąga to ten, to tamten, w międzyczasie trwa rabunek i świadome ogłupianie Kiepskich. Obniżenie poziomu edukacji, deprawacja młodych lemingów oraz narracja - to wszystko naraz ma zapewnić wam „rząd dusz” na długą przyszłość, a codzienne seansy nienawiści „szkła” i pogadanek w rynsztoku uzależnić „starych”. Sprzedaliście się jak ostatnie ....., wasz cynizm i zbydlęcenie sięgnął poziomu Wajdy.

Tylko raptem zapadła głucha cisza. Ta cisza jest przerażająca, tak jak wybudzenie z mrocznego Matrixa, tylko, że wy tam jeszcze tkwicie, bo zatraciliście człowieczeństwo. Tkwijcie sobie w Matrixie który stworzyliście, gdy przyjdzie przebudzenie będziecie znienawidzeni.
Pytacie dlaczego tak cicho? Cicho, bo nikt was nie słucha.

Brak głosów

Komentarze

Nie wiem czy brales wtedy udzial w dyskusji, ale pamietam ze na komentarzach pod jakims wpisem, pisalismy ze potrzeba zeby cos "runelo", aby Polacy wkoncu przejrzeli na oczy...

Mam nadzieje, ze narod nie zapomni jak byl oglupiany i napuszczany. A pseudo inteligentni redaktorkowie ciekawe jak potrafia patrzec codziennie w lustro.

Wiedzialem, ze rzadzi nami mediokracja, ale nigdy nie sadzilem, ze zatacza ona az tak szerokie kregi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#57630

Niestety masz rację, musiał "runąć" samolot prezydencki, aby ludzie otrzeźwieli i rozejrzeli się dookoła.
Nagonka organizowana przez media IIIRP przeciw twórcom “Solidarnym 2010″ to dowód na to, że salon się przestraszył. Takiej skali nienawiści nie pamiętam od czasów końca rządów PiS-u.
A wszystko w ramach nie “dzielenia Polaków”.
Wydaję się, że ludzie przestali słuchać mediów, a to jest poważny problem na przyszłość.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#57695

Panie Lis dobrze że Pan zrozumiał że PROPAGANDĄ tvn-24-PO daleko się nie zajedzie , przychodzi czas że NARÓD zaczyna
rozumieć o co chodzi w tej wielkiej medialnej PROPAGANDZIE.

Vote up!
0
Vote down!
0
#57632

Pan Lis uważa, że nic się nie zmieniło, tak jak i większość "medialnych janczarów". Oni zrobią wszystko, aby to wszystko co prawdziwe w narodzie (jeśli chodzi o demonstrowanie polskich symboli narodowych) przykryć "narracją".
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#57696

ci, co ich słuchali, słuchają ich nadal. Wystarczy sprawdzić, ile osób oddolnie wrzuca na youtube Wojewódzkiego i Figurskiego, a ile ocenia to pozytywnie. Ile osób na różnych stronach i forach obnosi się z nienawiścią do PiSu, Kaczyńskich, prawicy, kościoła nawet... Nie było tylu agentów WSI, a i młodzieżówka PO nie jest tak liczna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#57641

Sądząc po tym, jak wygląda system motywacyjny w młodzieżówkach PO, który ktoś opisywał na NP parę dni temu, wygląda na to, że opłaca im się zakładać po kilka/ - naście kont. Niektóre z tych komentarzy są tak nienawistne, że nie chce się mi wierzyć, by pisał je "normalny człowiek", który ani się PISu nie boi, ani za to nic nie dostaje. Ludzie po prostu rzadko angażują się aż tak, kiedy nic z tego nie mają, a wizja obiecanego przez PO raju po paru latach rządów już chyba nikogo nie przekonuje...
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#57642

ja pracuje z naturalną bazą PO, czyli studentami, więc niestety widzę, co się dzieje na dole. Trzeba rozróżnić dwie rzeczy:

z jednej strony mamy wielką mobilizację i przebudzenie elektoratu prawicowego/patriotycznego, grupującego się w swej większości wokół Prawa i Sprawiedliwości i Jarosława Kaczyńskiego, do którego powróciło wiele osób, które z różnych przyczyn przestały się identyfikować z PiS - i to jest bardzo cenne. Tych osób może być dużo, pamiętajmy o wygranych wyborach w roku 2005 i o jeszcze większej liczbie głosów w roku 2007 - może ich być tak dużo, by wygrać wybory. Prezydenckie i/lub parlamentarne.

Ale z drugiej strony nie widzę jakiś spektakularnych "nawróceń" wśród osób, które PiSu nienawidziły zawsze i dla których symbolizuje on największe zło. Ciekawostką jest tylko to, że te osoby popierają na ogół Komorowskiego, które w medialnej kreacji również symbolizuje te wartości (katolik, pięcioro dzieci, rzekomy konserwatysta) - zresztą część osób to widzi, określając go, co nam może wydawać się szokujące, jako "Kaczyńskiego bis".

Media pracują pełną parą. Jeśli ktoś z lemingów dostrzegł ich hipokryzję, to tylko w tym, że przez tydzień kreowały Lecha Kaczyńskiego na postać wybitną, zamiast nadal mówić/pisać "prawdę".

Vote up!
0
Vote down!
0
#57650

Przyznaję, że "Kaczyński bis" mnie osłabił...

Myślałam raczej o zwróceniu się elektoratu biernego/ nieprzekonanego w kierunku PIS (z dwóch ewentualnych przyczyn: albo "dlatego, że PIS", albo "dlatego, że nie PO!"). Ten elektorat obojętny to duża rzecz, jest większy niż jakakolwiek grupa opowiadająca się za daną partią. Na pewno wszyscy się nie zaktywizują, ale może chociaż jakaś część?

Co do "nawrócenia" zwolenników PO, też wydaje mi się, że to raczej marginalna sprawa. A nienawidzą PIS-u "bezinteresownie" chyba ci studenci, których rodzicom raczej nie zależy na "rozliczaniu i podziałach"? Jednak dużo wynosi się z domu... w innym wypadku ciężko mi wyobrazić sobie (niezachęconego systemem motywacyjnym PO) studenta ziejącego ogniem na jakąkolwiek partię polityczną...

Nielubiącego czy strojącego sobie raz po raz żarty - tak, ale wręcz nienawidzącego? Przecież dla większości studentów w czasach tzw. pokoju ważne są raczej imprezy, stosunki towarzyskie i... raz na pół roku egzaminy. ;) Zgadzasz się?

Vote up!
0
Vote down!
0
#57655

Poczytaj o akcji kibiców w Poznaniu na Niezależna.pl reakcja Agory jest wiele mówiąca. Oni jak się boją to tak działają albo lecą na policje albo do sądu albo ujadają jak powiatowy i fiuturski. Te wpisy są robione za kasę po to żeby wywoływać takie reakcje. Pamiętaj na śp. Prezydenta głosowało 8,5 miliona wyborców oni to pamiętają i dlatego robią to wszystko!!!! Głowa do góry i rób swoje!!! :))))
Pozdrawiam!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#57645

Zgadzam sie, trzeba byc realista ale o zabarwieniu optymistycznym. Fakt ze wrog jest silny, a kupa narodu oglupiona. Ale oni maja bardzo powazny klopot, ktorego my nie mamy, oni caly czas musza klamac i budowac nowe scenografie aby zakryc stare. Po pewnym czasie caly ten uklad klamstw i przykryajacych je scenografii robi sie niesamowicie skomplikowany, prawda zaczyna wylazic bokami. A ludzie, jak to ludzie, maja wewnetrzne dazenie do poznawania prawdy. Igrzyska sie kiedys koncza, a i chleba coraz mniej.

Tak wiec im dalej w las tym jest klamcom trudniej, a nam latwiej. Nie nalezy tylko tracic nadziei.

W wytrwaniu w nadziei pomaga nam nasza wspaniala wiara i stojacy za nia system filozoficzny.

Prawda zwyciezy, a my musimy byc jej straznikami i najlepszymi zolniezami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#57652

chodzi mi głównie o to, by nie spocząć na laurach zbyt szybko. Jest bardzo dużo do zrobienia, a niektóre komentarze na mój tekst "Klawiatura to broń" pokazały, że czasami zbyt szybko nasza strona osiąga samozadowolenie.

Na razie odzyskaliśmy większość stanu posiadania z roku 2005, ale po pierwsze - nic nie jest dane raz na zawsze; po drugie - rok 2007 pokazał, że to może nie wystarczyć.

Jesteśmy znów na początku drogi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#57654

To o czym piszesz, to są lata propagandy i manipulacji. Tego nie da się zmienić w jeden dzień. Większość tych młodych i wykształconych nie czuje się związana z Polską, a tym bardziej z polityką. Ci ludzie nie myślą, mobilizacja u nich następuje na zasadzie kultywowanej nienawiści przeciwko kaczorom, mocherom, katolom, których można wyśmimać i opluć. To takie szczucie w stylu nazistowskim, nie widzę skutecznego antidotum na zaszczepioną przez tefałen i GW-czą nienawiść.
Jakaś sprawiedliwość spotka zarówno Michnika jak i jego kumpli, być może z ręki tych młodych, wynarodowionych z wielkich miast.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#57698

... "niech się tak stanie"! :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#57653