Monika Olejnik została nagrodzona za „rzetelność i profesjonalizm”

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

MO, dziennikarka radia zet i tvn 24* otrzymała dziś(03.12.2011) nagrodę główną plebiscytu MediaTory, podaje portal gazeta.pl

Monika Olejnik otrzymała nagrodę za całokształt pracy dziennikarskiej. Takie nagrody otrzymywały dotąd takie autorytety jak Kamil Durczok, Wojciech Mann, Hanna Krall i Bogdan Rymanowski.

 Ciekawostką jest, że studenci dziennikarstwa z całej Polski wyróżnili ją za „rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy zawodowe”. Pytam: jacy to studenci, gdzie studiowali, skąd się wzięli, kto im zrobił taką wodę z mózgu i jak można w przyszłości zaufać tym ludziom gdy już będą dziennikarzami skoro mają takie wzory? Może głosowanie było jawne? Pytam bo doczekaliśmy czasów, że za poglądy prawicowe można wylecieć z pracy lub zostać zablokowanym w dalszym rozwoju zawodowym. Czy w głosowaniu brali udział Studenci z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej? Jeżeli nie, to jak można mówić o studentach z całej Polski?

 MO:„To jest chyba najważniejsza nagroda w moim życiu, że przyszli dziennikarze tak mnie docenili. Będę sobie zadawała pytanie, jak żyć „

 Rzetelny portal „gazeta.pl” podaje też, że dziennikarka „mając 15 lat chciała zostać zakonnicą”… a została damą do towarzystwa dla Michnika i Urbana, co widać na filmie:

Toż ci los… Ciekawe po co ten antykatolicki portal podaje takie rewelacje? Czyżby chciał udowodnić całemu światu jak szlachetną niewiastą jest pani Monika? Przecież Kościół jest be, zmurszały i zacofany, jak można wnioskować z portalu gazeta.pl…

 MO: „Najgorszym momentem, najbardziej wstrząsającym, była katastrofa smoleńska. Wydarzyło się coś, co niestety zmieniło Polskę i doprowadziło do podziałów, które długo nie znikną”

To teraz ja Pani coś powiem, Pani Moniko: Pani doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że te podziały generuje. To Pani została wyznaczona do rozpędzenia walca medialnego na krzyż na Krakowskim Przedmieściu. Niech Pani nie robi z ludzi idiotów.

 MO: "Polityka jest dla mnie jak marihuana. Uwielbiam polityków." Już wiadomo dlaczego pani Monika wygląda i zachowuje się ciągle jak najarana.

 I na koniec taka perełka z wypowiedzi pani Moniki:

gazeta.pl:  „… przemianę według Olejnik przeszedł np. Donald Tusk. - Cudownie niezmienny jest Lech Wałęsa - dodała…” – tutaj wyraźnie widać ten obiektywizm, „profesjonalizm, rzetelność i najwyższe standardy zawodowe”

 

* Wybaczcie Państwo, że nie napisałem z dużych liter nazw mainstreamowych mediów.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114963,10754775,Monika_Olejnik_nagrodzona__Za_rzetelnosc_i_profesjonalizm.html

Brak głosów

Komentarze

Chyba raczej Media Talmudu :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#205325

Jak z tego wynika,służba na żydowskim dworze przynosi
polaczkom korzyści.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#205333

Program Partii w każdym domu.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#205339

Gorzej, że jak sądzę, "studenci" - kandydaci na funkcjonariuszy mediów, naprawdę ją wybrali, że nie było tu fałszerstwa. Jest w tym na pewno cwaniactwo i cynizm - wiadomo kogo należy wybrać, kiedy to będzie mile widziane. Ale sądzę, że i ograniczenie - oni chyba naprawdę zostali (w dużej mierze)  tak wytresowani, że sądzą, iż ona jest "profesjonalna i rzetelna".

Na ich usprawiedliwienie - do pewnego stopnia - można stwierdzić, że nie ma dziennikarzy obiektywnych (choćby dlatego, że publicystyka czy wypowiedź musi mieć charakter skrótowy, w związku z czym musi coś podkreślić i uwydatnić, a coś pominąć). Niemniej to chyba nie powód, by obdarzać  mianem "rzetelnego", może nie generała (generałów nie widać), ale pułkownika "słusznego frontu medialnego".

Vote up!
0
Vote down!
0
#205351

Może studenci mieli do wyboru oprócz stokrotki - urbana, lisa, michnika i redaktora faktów i mitów? Musieli więc wybrać mniejsze zło?

Vote up!
0
Vote down!
0
#205354

...po wręcznieniu nagrody:
— Stokrotnie dziękuję za nagrodę. Zdopinguje mnie ona do dalszego, rzetelnego i profesjonalnego flekowania PiSu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#205366

Wybór Olejnik Moniki przez młodych adeptów dziennikarstwa, to zapowiedź, że tumanienie narodu osiągnęło niebotyczne wyżyny i nie ma szans na poprawę sytuacji.
Przerażająca perspektywa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#205492

No to widać jakich będziemy mieć dziennikarzy jeszcze b. długo !

wp

Vote up!
0
Vote down!
0

wp

#205574

Żadna z tej Pani dziennikarka, zootechnik bodajże, smutne jest także to, że młodzi idą na łatwiznę, wybierają to co hałaśliwe, byle jakie, nierzetelne, a solidna dziennikarska robota jak widać nie jest u młodych adeptów dziennikarstwa w cenie. Co się z tymi uniwersytetami porobiło?

Równa Babka

Pół prawdy, to całe kłamstwo.

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#205629