Haniebne zachowanie Polsatu 2 i Kabaretu Młodych Panów

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Drodzy Państwo! To co stało się w dniu 31.07.2011 na Polsacie 2 ubliżyło pamięci osób, które zginęły 10.04.2010!

W dniu wczorajszym o godzinie 19:10 została wyemitowania XIII Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2008 w Polsacie2. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że program został wyemitowany po raz drugi w przeciągu kilku tygodni z premedytacją przez tą stację. W programie znajdował się skecz Kabaretu Młodych Panów- „Na pokładzie rządowego samolotu”, w którym to Kabaret Młodych (wykształconych z dużych miast) Panów śmieje się ze Ś. P. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i możliwej katastrofy lotniczej, która stała się faktem w 2010 roku!

 

W skeczu słyszymy wypowiedzi pana grającego pilota:

-Ja bym go uśpił (polityka miłości o prezydencie.)

-chciałbym polecieć takim prawdziwym Air Force One….

Drugi:

-z prawdziwym prezydentem…

Po czym kamera pokazuje roześmianą do łez publiczność.

Następnie słyszymy od funkcjonariusza BOR, że Prezydent „się piekli i charcze”, że procedury startu tak długo trwają.
Świetne żarty lecą dalej: „...nie ja kazałem sufity obniżać”- mówi jeden z pilotów o prezydencie. Później słyszeliśmy dźwięk jakiegoś super odrzutowca i komentarz pilota: „premier, rejsowym” (no bo premier to taki trendy), „Znowu będzie pierwszy”.

Na co funkcjonariusz BOR odpowiada: „Ja mu tego nie powiem” (prezydentowi, bo to nerwowy faszsta).

Lot samolotu prezydenta kończy się katastrofą. Dwóch pilotów bierze nogi za pas i skacze ze spadochronami. Funkcjonariusz pyta się pilotów:
- Co teraz będzie?
- Wyybooooooory!- krzyczą piloci.

Prawda, że śmieszne? Cóż za ironia losu! Super śmieszny skecz stał się faktem! Polsat 2, nie widzi nic nietaktownego w emitowaniu tego starego, 3 letniego skeczu z 2008 roku, po tragicznych wydarzeniach z 10 kwietnia 2010 roku. Na pewno ta stacja cieszy się, ze jest w posiadaniu prorockiego skeczu Młodych (wykształconych, z dużych miast) Panów.

Poniżej podaje adres mailowy do menedżera koncertowego KMP Piotra Sobika (Tel. 695-618-773) i Artura Korgola (tel. 601-500-505) - menedżera.

kmp@maxmediaart.pl

Pod tym adresem zadajemy pytania Panom Menedżerom dotyczące ich, oraz członków KPM stosunku do wyżej wymienionego skeczu. Dopóki KMP nie ustosunkuje się krytycznie do swojego skeczu w kontekście katastrofy smoleńskiej i nie wystosuje oświadczenia w tej sprawie w prasie lub telewizji, bojkotujemy tą grupę poprzez:

- nieoglądanie skeczów tej grupy w Internecie i telewizji,
- omijanie szerokim łukiem miejsc gdzie ten kabaret występuje,
- zniechęcanie naszych znajomych do uczestnictwa w wydarzeniach z udziałem tej grupy.

Kolejna sprawa….Bojkotujemy Polsat 2, gdyż świadomie i celowo, po wydarzeniach smoleńskich puszcza ten żenujący, wcale nie śmieszny skecz. Bojkot polega na tym, że przez minimum 2 tygodnie nie oglądamy tej stacji.

Piszemy maile do stacji Polsat, krytykujące jej haniebne zachowanie.Możemy napisać coś w takim stylu :

Czy Szanowna Stacja Polsatu 2 nie widzi nic nietaktownego w emitowaniu w kółko starego skeczu pt. "Na Pokładzie Rządowego Samolotu" Kabaretu Młodych Panów? Jeżeli Państwa zdaniem emitowanie tego typu treści prześmiewających najgłośniejszą katastrofę lotniczą na świecie, jest humorem na poziomie, to co wstrzymało Szanowną Stację przed puszczaniem tego skeczu w dniu pierwszej rocznicy upamiętniającej to wydarzenie, jako gwoździa programu?

Pozdrawiam

zatroskany telewidz

 

Przykładowy list napisany przez Ewidentnego Oszusta*:

 

"Składam zażalenie na emisje w dniu 31.01.2011r o godzinie 19:10 na antenie Polsatu2 ordynarnego paszkwilu w formie skeczu Kabaretu Młodych Panów o prezydenckim locie. Materiał został perfidnie ponownie wyemitowany akurat w okresie dyskusji o wnioskach płynących z komisji Millera pomimo, że niedawno już raz leciał. To powtarzanie po raz kolejny tego prostackiego humoru w tym okresie obraża mnie, oraz moje uczucia religijne i patriotyczne. Domagam się wyciągnięcia wniosków przez dyrektora programowego Polsat 2 i poinformowania mnie o tym, oraz stosownego oświadczenia w sprawie emisji wyżej wymienionego skeczu na antenie Polsatu i stronach internetowych stacji. W razie nie podjęcia żadnych środków / braku informacji rozważę możliwość złożenia sprawy do sądu."

(Imię i nazwisko)

* przy mojej drobnej redakcji

 

KONTAKT:

Telewizja Polsat S.A.
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
tel.: (48 22) 514 52 50
Dział Kontaktów z Widzami
poczta@polsat.com.pl

 

Link do skeczu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0t1w053I5Ck

 Dla ludzi o mocnych nerwach.

 

 

Brak głosów

Komentarze

Cipanowie są pod ochroną. Na tym zdjęciu są aż trzy pary zresztą. Muszą z czegoś żyć. Nie potrafili nawet wymyślić oryginalnej nazwy, więc skąd mają brać pomysły do prostego wykonu? Znają oczekiwania Partii i Rządu. Z tego żyją.

ixi band

#174529

Cioty to są?
Nosiciele wirusa H.I.V?
"One" dla poprawności politycznej,
lubieją angażować takich przed którymi krótka, bolesna przyszłość.

#174538

"chrzczeni"?

#174574

wczoraj goscilem swoja rodzine i nie wierzylem wlasnym uszom co moga TVN, POLSAT i inne skurwiale merdia zrobic z czlowieka, zal poprostu za serce sciska i brak slow na opisanie ludzkiego debilizmu. Ile procent narodu polskiego ma budyn we lbach, nie moge zebrac mysli kiedy slysze czym ci ludzie sa karmieni ten narod juz zginal, pomimo ze my zyjemy. To juz jest koniec tylko cud modlitwa moze uratowac Polske.

#174576

To jest wręcz niewiarygodne - żadnej merytorycznej polemiki/dyskusji, od razu Kaczor, mohery, ciemny, spiskowcy, ruskie fobie, pisiory, kaczki..Toćka w toćkę tvn i "autorytety". O ile ja czytam niestety również wiadomości na "wrogich" mediach i potrafię wyciągnąć kłamstwa i manipulacje, to ci drudzy ŚLEPO wierzą w to co na ekranie czy GW. Szok. Grunt to nie dać się sprowokować i mieć w zanadrzu czyste fakty, np. teraz po raporcie pytam się: GDZIE są te naciski??? GDZIE te 4-krotne lądowanie?? Jak mieli wylądować, skoro ruski ŹLE ich naprowadzali? itd. itp.

pozdrawiam i wytrwałości życzę

#174634

Polsat przegina, też to widziałem i zaraz zmieniłem kanał.

Jeśli chodzi o KMP to po katastrofie w wywiadzie zapowiedzieli że już nigdy tego skeczu nie zagrają. Czy słowa dotrzymali? nie mam pojęcia ale deklaracja padła.

Polsat odkurzył stare taśmy a na to grupa nic nie poradzi

POZDRAWIAM

#174579

Wysłałem maila protestującego pod wskazanymi adresami. Myślę, że jak będa czuli, iż takich maili jest więcej, to się troszkę opamiętają. Na razie czują się bezkarni.

#174580

Musimy bić na alarm i uświadamiać społeczeństwu, co się naprawdę dzieje w świecie tzw. artystów, ludzi "sztuki" i przede wszystkim dziennikarzy. Sprzedajność osiągnęła już szczyt i piętnowanie takich zachowań musi stanowić priorytet, bo przeciętni odbiorcy zaczynają kupować te idiotyzmy jako normalność. Media "mordują" ludzi zmanipulowanymi newsami, za co przeciętny dziennikarzyna bierze skromne 40 tys. zł tygodniowo !!! 

Mówmy, a właściwie krzyczmy prawdę o tych, co sprzedają się za plugawe srebrniki a czas przyniesie sprawiedliwość i może obudzimy naród z tego POtwornego snu.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Bóg-Honor-Ojczyzna

#174583

Im mniej o takich jak oni będziemy mówić. Im mniej zwracać na nich uwagę. Tym lepiej dla nas. A niech siedzą w tym swoim gnoju! Zostaw ich!

Przestańmy reagować! Reagować na na zaczepki, na wygłupy, na zwracanie uwagi na siebie. Przeciez im o to chodzi! Jak nie starcza talentu aby zrobić coś wartościowego i jednocześnie zabawnego to właśnie daje się ordynarne, pozbawione smaku i poprostu złe wstawki. Tym sposobem maskują swoje beztalemcie. Licząc właśnie na nasz odzew. Nalezy ich pozbawić tego właśnie odzewu. Pokazać swoją klasę. A niech się kiszą w swoim "gronie"!

____________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#174587

Niereagowanie na zło jest złem. Tu nie chodzi o nas i o nasze olewanie. Tu chodzi o pranie mózgów lemingów.

http://adriano.nowyekran.pl/

#174706

Też przez przypadek zobaczyłam ten ,,kabaret '' I zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem aby po tej katastrofie nie patrząc na rodziny tragicznie zmarłych braci,żon, mężów , ojców i dzieci jeszcze raz pokazywać ten kabaret Jaki cel miała stacja polsatu ?

donata

#174585

Ci panowie nie grają już tego "skeczu". W wywiadzie kajali się za ten "wygłup" i żałują, że wpadli na taki pomysł. Być może tylko tak mówili przed kamerami.  To tyle co do KMP - oczywiście "żart" uważam za niesmaczny, ale ile takich było? SETKI.

Najgorszy w tym wszystkim jest polSZMAT. Tak - to było z PREMEDYTACJĄ i przypuszczam, że niejednokrotnie go (program) znów powtórzą.

SZMATY NIE OGLĄDAMY!!!

#174586

KMP też nie oglądamy bo są oni przedstawicielami mainstreamu.

Mi chodzi o to aby KMP wyraził sprzeciw wobec działań Polsatu. Aby sprzeciwił się puszczaniu tego skeczu.

http://adriano.nowyekran.pl/

#174707

Ten skecz był nagrany w 2008 roku a chłopaki po katastrofie obiecali, że go więcej nie zagrają i ja osobiście nie pamiętam by go na żywo grali. Tak więc wszyscy piszący do nich maile z wyrazami oburzenia o ile nie mają dowodów że KMN grał ten skecz po kwietniu 2010 powinni natychmiast wysłać maile z przeprosinami, to nie ich wina, że polsat tak wykorzystuje archiwalne taśmy!
Kabarety to nie narzedzia walki politycznej, dobrzy kabareciarze powinni śmiać się ze wszystkich, zarówno z lewa jak i z prawa i wyśmiewać absurdy życia publicznego, a takim absurdem jest stan polskiej armii i samolotów dla VIP-ów. Czemu nawet kabareciarze widzieli, że te samoloty się nie nadają do latania, a te sukinkoty za to odpowiedzialne nie??
---------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#174616

czy moze napisali protest do tejze stacji, ze
ABSOLUTNIE NIE ZYCZA SOBIE ODTWARZANIA TAMTYCH TASM
i nie wyrazaja na to swej zgody?
Czy moze jednak wzieli do lapek nalezne im tantiemy?

#174623

To było w ramach festiwalu, więc chyba za dużo zaprostestowac nie mogą. A dla polsatu jakby chcieli to żaden problem wyciąć 5 min programu, wystarczy dobra wola
---------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#174641

ze wzrostu  -pół biedy, ale hasło o "prawdziwym prezydencie" jest poniżej pasa.

Zauważ, że to właśnie KABARECIARZE (większość w premedytacją) umniejszali naszego Prezydenta, przytakiwali różnym palikotom, wajdom, bartoszewskim czy niesiołom. To ich "żarty" rozlewały się na społeczeństwo, z ich pomysłów ludzie czerpali pomysły do coraz to głupszych i paskudnych "żartów".

KMP ostatnio hamuje, tego skeczy nie gra - za to są inne kabaretowe gady.

#174629

Granica, co jest obrazą, a co satyrą jest bardzo cienka. To, co jeden uznaje za obrazę, ktoś inny już niekoniecznie.
Tak to jest z politykami na świeczniku. Śmieli się z pijaka kwasa, to i śp. Kaczyńskiemu się oberwało. A niesioły i bartoszewskie kontynuują działalność do dziś, więc cięzko to porównywać
----------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#174642

Ty chyba nie czytałaś uważnie mojej notki. Ja wiem, że skecz jest z 2008 roku. KMP ma wyrazić sprzeciw wobec działań Polsatu. Chcemy aby KMP wyraził ubolewanie, że ten skecz tak chamsko się wykorzystuje.

http://adriano.nowyekran.pl/

#174711

nie kpili z premiera?? Czemu??
Sprzedajne POlszewickie ścierwa jakich teraz pełno w Rzeczpospolitej.

----

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#174829

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Moim zdaniem nie ma usprawiedliwienia dla tych młodych panów,mogą sobie teraz przepraszać mam ich w poważaniu.Nie tłumaczcie ich ,że już tego nie graja to jest w porządku,jak przeproszą publicznie w telewizji pana Prezydenta Kaczyńskiego to wtedy im wybaczę ,ale nie zapomnę.To jak by Lech Kaczyński żył to można do cholery znieważać kłamstwami i kalumniami prezydenta lub kogokolwiek?.Rozumiem śmiać się z gaf,które tez się zdarzały Kaczyńskiemu,z nietaktu,jakiejś cechy charakteru,ale nie przypinać kłamliwych słów i nieprawdziwych zdarzeń,doklejanie ułomności i fizycznych ( czy Tusk to wielkolud?,a Miedwiediew z Putinem to koszykarze?,swoją drogą niech zrobią taki skecz o nich ,ciekawe jak długo pooddychają na tym świecie)i umysłowych (choleryk,despota,ciekawe ,że nie robią skeczów o Bartoszewskim porównując go do Holenderskiego wiatraka,o Wajdzie,Kucu czy Kutzu i innych?),jakoś o Komorowskim nie zrobili żadnego a to taki wdzięczny temat i jak studnia bez dna.Jest jeszcze jeden kabaret którego nie trawię to ten z tym popem i tym w kożuchu,nie słyszałem u nich kawałów by wyśmiać ''salon''tylko jak już o politykach to Kaczyński i PiS i to też żeby było to na poziomie (też lubię się pośmiać z innych ale też z siebie,a jak ktoś się śmieje ze mnie jak się na coś irytuje lub zrobię jakaś głupotę to śmieje się razem z innymi i czuję się od razu lepiej.)

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#174624

tia...ci obok PiSu i Kaczyńskiego przejść nie mogą.

#174630

]]>http://www.youtube.com/watch?v=n2zIdqRw_NA&feature=related]]>
----------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#174649

to nie wina chłopaków z kabaretu a stacji tv,zresztą ludzie do tej pory się śmieją z obydwu.ryjów im nie zamkniesz ,z tuska też się śmieją.PRAWDA JEST TAKA ,ŻE I JEDNYCH I DRUGICH LUDZIE MAJĄ DOSYĆ,NIE BULWERSUJ SIĘ , PO PROSTU TO OLEJ.POZDRAWIAM !!!!

#174639

Nie rozumiesz czym jest Smoleńsk i antypolska, antydemokratyczna polityka mediów, które śmieją się wyłącznie z PISu i Kaczyńskich. Jak raz na pół roku coś się trafi na PO to jest to tak delikatne i niewinne,różowe, że aż do wymiotów się zbiera.

http://adriano.nowyekran.pl/

#174714

w ogóle nie oglądamy już więcej tej stacji !

a dodatkowo informujemy redakcję (i znajomych)

dlaczego-

najlepiej ze  szczegółami

i e-mailem , którego kopie rozsyłamy dalej

im szerzej tym lepiej - ale ze świadomością możliwej zemsty

na osobach , które "są w zasięgu"

  = >>bez światłocienia<<

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#174670

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Takie skecze są świetne ,kiedyś o Lechu Kaczyńskim też takie były i fajnie a teraz jak są to ohydne paszkwile,które mają na celu jak najbardziej spotwarzyć.

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#175051

........ co to ma za znaczenie ? Tych żydków na scenie było tylko czterech ....
Czy widzieliście gawiedż na Widowni ?? jak się bawiła ? i biła brawko ? - to jest tragiczne i smutne. te mózgi są już półmartwe !!
Już nie wiem jak to zjawisko puentować ?

#175053

Ja widzę, że tu tylko się biadoli a nic się nie robi!

Mojego posta czytało 3000 osób. Pytam: Ile osób zgłosiło swój protest wobec bandyckiego zachowania KMP i Polsatu???

Edytowałem posta i dodałem przykładowy list.

http://adriano.nowyekran.pl/

#175135