DZIEŃ WOLNYCH MEDIÓW pod Namiotem Solidarnych! - Niedziela, 30.06

Obrazek użytkownika kayan
Ogłoszenie

 Już w najbliższą niedzielę  pod Namiotem Solidarnych na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz w kilku innych Oddziałach Terenowych Solidarnych 2010 

„”Dzień Wolnych Mediów”!”

Wśród gości: Ewa Stankiewicz (Prezes Solidarni 2010; TV Republika), Wojciech Jastrzębski z portalu Plac Wolności, Radio Wnet z promocja gazety „Kuriera Wnet”! 

Udział zapowiedzieli również blogerzy i publicyści. Czeka nas wiele atrakcji! Początek godz.13. Od tej godziny pod namiotem gazeciarz w oryginalnym stroju rozdający pierwszy numer gazety “Kuriera Wnet ” ! Udostępniana, dystrybuowana prasa: WPiS miesięcznik kulturalny wydawnictwa Biały Kruk, Region Europa, Nasza Polska, Gazeta Obywatelska, Wspólna Sprawa kwartalnik Izabelina i okolic, Gazeta Polska.

Ramowy program imprezy:

  • 13.00 - akcje rozpoczynają Wspólne Media, Aleksandra Michalak, następnie Wojciech Jastrzebski z portalu Plac Wolności
  • 14.00 - Radio Wnet – głos w sprawie Wolnych Mediów
  • 15.00 - Tomasz Sokolewicz, „ Gazeta Obywatelska”
  • 16.00 - Ewa Stankiewicz, Prezes Solidarnych 2010
  • A także: Adrian Stoń (obiektywnie,com.pl, ewastankiewicz.pl) , Gracjan z Fundacji Ob-ciach

Dodatkowo, do obejrzenia, zapoznania się: wyjątkowe książki, takie jak album „”Oburzeni”” Adama Bujaka , “„Strachy na Lachy”” Andrzeja Nowaka i inne.

W sprzedaży na miejscu: książka „”Lawa. Rozmowy o Polsce”” autorstwa Redakcji portalu Solidarni2010 oraz kalendarze Solidarni2010 z autografem Ewy Stankiewicz na miejscu!

Z Solidarnym Pozdrowieniem

OT Łódź zaprasza pod Manufakturę!!!!
W innych miastach – wypatrujcie Solidarnych2010 z wolną prasą!http://ewastankiewicz.wordpress.com/2013/06/29/dzien-wolnych-mediow-pod-...ulotka do pobrania /TUTAJ/

---

 

Brak głosów