Wariat w okienku tvn24 znowu atakuje

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wczoraj Monika Olejnik zaprosiła sobie Niesiołowskiego i wspólnie roztrząsali temat Instytutu Pamieci Narodowej,który solą w oku jest u Pani Monisi / używam słowa Monisia,bo tak zwrócił sie do prowadzącej spec od motylich skrzydeł,co Monisię rozbawiło a nie rozgniewało/.
Ponieważ Monisia IPN sympatią nie darzy i zapewne jak niektórzy zalała by go zaprawą cementową,a pracujących tam historyków wyrzuciła na bruk na zbity pysk bez prawa zatrudnienia w Polsce w jakiejkolwiek instytucji,pozwoliła Stefanowi aby dał upust swojej nienawiści do tej instytucji i jej prezesa. Po raz któryś Stefcio obrzucił inwektywami i sam Instytut i prezesa Kurtykę ale też i nie podarował dr Żarynowi.

Oczywiście Stefan nie zapomniał obrzucić błotem Cenckiewicza co to mu te "ikonę" Bolka obsmarował wspólnie z Piotrem Gontarczykiem,a Bolek wszak to dobro narodowe i basta!

-"Nie dostrzegam różnicy między panami Żarynem, Kurtyką, Cenckiewiczem. Dla mnie to ta sama klika. Ci sami szkodnicy. Szkodzą Polsce. Kłamią" - rzekł na wizji nasz złotousty marszałek.

Monisi te słowa Stefana chyba pasowały,bo nie reagowała tylko skromnie swoją "złotą' głowkę przechylała,bo takie słowa to przeciez miód na serce dla Pani Monisi.

- "Janusz Kurtyka jest jak Piłat, Andrzej Gwiazda jak Jeżow, a całe to towarzystwo należy wyrzucić "-

I tak porozmawiali sobie - wariat z blondynką.Oczywiscie nie zapomnieli zgnoić również Prezydenta,bo co to by była za rozmowa bez wyśmiania Prezydenta Kaczyńskiego.
A poniżej link do całej auducji

http://www.tvn24.pl/5977,1,kropka_nad_i.html

A ja zdecydowanie popieram brak reakcji obrażonych wczoraj w tej audycji osób,bo muchę czy komara należy po prostu zdzielić gazetą i padnie a nie wdawać się z takimi gnidami w spory.

-"Ja się nie daję takim zarzutom. W sensie psychicznym jestem twardym człowiekiem. Obawy mamy tylko o to, jak mogą znieść podobne ataki moi bliscy" - mówi Jan Żaryn. "Wolę rozmawiać o tym, co robi IPN, a nie o tym, jak opluwani są ludzie tu pracujący.

-"Nie zamierzam w ogóle komentować tej sprawy. Nie mam nawet do czego się odnieść. To był stek obelżywych wyzwisk. Nie po raz pierwszy zostałem zaatakowany przez tego człowieka, ale nie będę go podawał do sądu. Szkoda mi na to czasu" - mówi historyk Sławomir Cenckiewicz, współautor książki "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii."

-Także Andrzej Arseniuk, rzecznik IPN, mówi, że Instytut nie zamierza reagować na słowa Niesiołowskiego. "Nie ma takiej potrzeby. Stefan Niesiołowski ciągle mówi podobne rzeczy. To nie są merytoryczne zarzuty. IPN nawet nie zamierza komentować takich słów" - mówi Arseniuk.

Cenckiewicz dodaje, że nie potrafi zrozumieć mediów, które napawają się słowami Niesiołowskiego i zapraszają go do programów telewizyjnych - nawet w niedzielę rano.
Ja tez nie rozumiem mediów,ze takie prostaki i chamy jak Niesiołowski i Palikot wciąż bywają na salonach medialnych.

A ta na koniec przypominam najczęściej używane przymiotniki przez Niesiołowskiego:
- nieudolny
- obrzydliwy
- nikczemny
- podły
- niegodziwy
- haniebny
- msciwy
- zajadły
- cyniczny
- obelzywy
- nieludzki
- chory
- małpiarski
- paranoiczny
- kłamliwy

Jeśli ktoś zna więcej może dopisac - toż to sam kwiat mowy polskiej a prekursor to Stefcio Niesiołowski podobno marszałek Sejmu polskiego.

Zamiast babci dowód zabierać,było gumowe papiery Niesiołowskiemu wyrobić.

http://w424.wrzuta.pl/audio/8YRzVR8DvcW/zabierz_babci_dowod

"Andrzej Gwiazda to paranoik (...), Lech Kaczyński jest złym prezydentem - zacietrzewionym, mściwym (...) Jan Żaryn i Janusz Kurtyka to szkodnicy szkodzący Polsce." Kto w kilka minut potrafi wypowiedzieć tyle ostrych słów? Tym razem był to nie Janusz Palikot, lecz Stefan Niesiołowski.

Brak głosów

Komentarze

Bardzo dobry wpis.
Gratulacje!
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#17903

Dzieki za uznanie,musiałam napisac,chociaz już przyrzekłam,że o tym strzepie pisac nie sposób ale nie moge znieść zapraszania tej mendy na wizje.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#17905

Czy ktoś zwrócił uwagę na oczęta pani Monisi. Nie dlatego, że są specjalnie piękne. Raczej dlatego, że te oczęta są bardzo niewwyraźne, jakby nieobecne. Jak wiadomo oczy są źwierciadłem duszy. Czyżby dusza pani Monisi była na haju lub conajmniej po długiej bibce? Czy jestem jasnowidzem? Nie. W swojej pracy charytatywnej widziałem masę tego rodzaju oczu. Ciekawe, bardzo ciekawe.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#17907

Oczy szamana.. Też znam takie "oczy"..

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#17929

Jaki z niego "wariat"? Przecież w zachowaniu Niesioła jest podstęp, on specjalnie tak się zachowuje, a o takiej osobie nie można powiedzieć "wariat". To jest jego sposób na uprawianie polityki. On tym swoimi wypowiedziami celuje w pewną część elektoratu (nie ma co ukrywać - w tą bardziej prymitywną część). W polityce udawanych "wariatów" jest cała masa. Myślę, że nie powinno się tak ich nazywać, bo oni tego właśnie chcą - exemplum Palikot. Prawica w ogóle ma czasem problemy z nazewnictwem. Najbardziej wnerwia mnie to gdy ktoś z prawicy powtarza salonową formułkę o "UPADKU KOMUNIZMU", bowiem tego przecież nigdy nie było. Była tylko transformacja ustrojowa i tak też powinno się o sprawie mówić. A propos tych "przymiotników" to ma swoje określenie, którego znaczenie jest odwrotne do znaczenia słowa eufemizm. Naturalnie chodzi o dysfemizm. Jedno i drugie bardzo często stanowi erystyczną sztuczkę. Celem eufemizmu jest złagodzenie jakieś sprawy (też rozładowanie powstałego napięcia) et cetera, zaś celem dysfemizmu jest obrzydzenie jakiejś osoby lub rzeczy. Niesioł zajmuje się obrzydzaniem. Pani Monisia - dygresyjnie sobie wtrącę - jest z zawodu zootechnikiem i moim zdaniem w tej roli spełniłaby się znacznie lepiej. Wszak knurami potrafi się dobrze opiekować - co częstokroć nam udowadnia. (: Wpis ogólnie bardzo dobry.

Vote up!
0
Vote down!
0
#17914

Gdyby profesor-marszałek zajrzał chociaż na chwilę na Niepoprawnych, z całą pewnością określiłby nas wszystkich tym przygważdżającym terminem "małpiarnia". Tak więc, małpeczki drogie, przynajmniej mamy swoje miejsce w zoologicznej klasyfikacji Niesioła.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#17917

Niesiolowski, tak jak Farfal, sa tylko i wylacznie - ale d o b r o w o l n y m i! - narzedziami w rekach wiekszych macherow. Kiedy przestanie byc potrzebny, przypomna mu szybciutko jego poglady z okresu mlodzienczego i zaczna zbierac podpisy pod protestami -ma ktos tutjaj watpliwosci?

Kaska

Vote up!
0
Vote down!
0
#17919

Spotkali się przygłup z blondynką i sobie pogadali.Nie rozumie
tylko dlaczego mówisz o niej tak czule.Przecie to głupie żydowskie pomiotło jest umoczone i dlatego tak zażarcie walczy z IPN.

Vote up!
0
Vote down!
0
#17927

< i.Nie rozumiem
tylko dlaczego mówisz o niej tak czule.>

raczej piszę ironicznie o tej blondynce i nie ma to nic wspolnego z czułością,bo nie znosze tej baby.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#17936

"Głupie żydowskie pomiotło"??? Słuchać hadko.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#17962