TVN 24 i Super stacjo - nie idżcie tą drogą !

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

TVN24 i Super Stacja - niby inne telewizje,bo inni właściciele /Walter i Solorz/ a jakże POdobne.
I w jednym i drugim okienku wazelinowanie dupy Tuskowi.
Dla normalnych telewizji w normalnym państwie demokratycznym odstawianie takiej żenującej szopki dzień w dzień skończyłoby się szybkim upadkiem takich mediów,bo w demokratycznym państwie rolą mediów jest rozliczanie rządzących a nie włażenie im do odbytnicy bez mydełka przynajmniej FA .
Ale nie u nas.
U nas kabaret pod tytułem "liżemy dupsko PO i Donaldowi a kopiemy opozycję" trwa i ma się bardzo dobrze.
Właśnie obejrzałam Skaner Polityczny .
Zeszło się trzech dupowłazów zwących siebie niezależnymi dziennikarzami- Tomasz Knapik/tvn24/ Daniel Passent/agent SB/ i Maciej Łętowski/piszący dla GW/ i krytykowali i drwili z każdego kto nie popiera Tuska i PO.
Należna porcja wazeliny dla ukochanej władzy od "obiektywnych" i "niezależnych" wyrobników i sługusów medialnych czyli dzień jak co dzień,tylko,że tego nie da się już słuchać ani oglądac.
W tym samym czasie w Super Stacji podobny program i jeszce większa porcja smaru,by poślizg był lepszy przy wchodzeniu do dupy Donalda.

Brak głosów

Komentarze

pzdr

antysalon

#23379

Najlepiej TV i programów pokroju tych, co wymieniasz nie oglądać. Radyj mainstreamowych nie słuchać. Bo po co? Ja nie oglądam i nie słucham od dawna. W TV tylko czasami Discovery, a z radia Trójka - ale to tez raz na ruski, bo po prostu nie ma czasu...

Odwykłem do tego stopnia, że jak włączę, to mnie to dziadowstwo tak razi, że nawet telewizor czy radyjo jestem w stanie zniszczyć! Co więcej, powiem szczerze, że część z tych zasłyszanych w medyjach bzdur i manipulacji gdzieś tam trafia w podświadomość i sobie spokojnie pod pozorami braku niebezpieczeństwa funkcjonuje. Piszę, że pod pozorami niebezpieczeństwa, bo nawet przecież nasz organizm zużywa czas i energię na pielęgnacje tych zupełnie zbędnych informacji - jakiś tam skutek propagandy jest osiągnięty - zaszywanie podprogowe pewnych tematów i dawanie im schronienia pod naszymi czaszkami. A po co? Dopiero całkowite odcięcie się od źródła manipulacji i propagandy daje nam prawdziwą "czystość" :)

Oczywiście My Blogerzy musimy od czasu do czasu coś tam w WSI24 obejrzeć czy posłuchać aby trzymać rękę na pulsie. Ale koniecznie ubrani w odpowiednie kaftany, maski i z licznikami Geigera!

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#23429

Zgadzam się w pełnej rozciągłości.

Telewizja to trucizna dla umysłu;)

Sam nie oglądam telewizji od kilku lat i tylko przelotnie (u znajomych) widzę te wszystkie ,,programy'' na żałosnym intelektualnie poziomie. TV to strata czasu i marna inwestycja.

#23430

Tv i radio tylko jako źródło rozrywki (i to też marnej) - nigdy źródło bieżącej, prawdziwej i pewnej informacji. Czasami źródło wiedzy (niepolitycznej). Zresztą jaka to rozrywka bez interaktywności?

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#23434

Masz racje.(pani Cala jej nie ma)aby nie czytac g.....nych mediow.

pat

#24835

Ja ogladam tylko dlatego niektórą publicystyke aby popatrzeć czy zachodzą jakieś zmiany w tych mediach in plus a poza tym telewizor słuzy mi jako ekran do DVD,pozdrawiam

#23440

oszołom z Ciemnogrodu
trudno, zauważyć plusy. Też do telewizora rzadko zaglądam, nie mogę patrzeć na gęby Lisów, Kraśków itp. nie mówiąc już o kamandzie z TVN-ów.(jedyny plus ostatnio - zniknęła Lisica). Ale niedawno mimochodem słyszałem w TVP ocenę jakiejś publicystki Wprosta (nawet nie pamiętam nazwiska), która stwierdziła, że po wyborach ojropejskich PiS podzieli się na Prawo Jarosława Kaczyńskiego i Sprawiedliwość Zbigniewa Ziobry. A Wprost sadził się kiedyś na niezależny, obiektywny tygodnik. Jednak natura ciągnie w las - do swoich, agent do agenta.

oszołom z Ciemnogrodu

#23452

Ja przestałem czytać "Wprost" po pseudodemaskatorskim tekscie Cezarego Gmyza, sugerującym współpracę Herberta z SB.
pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24836

Bardzo cieszę się, że mogę komentować. Tvn24 i superstacja mają za zadanie opluwanie PiSu. Robią to od dłuższego czasu, ale z czasem widać, że nie jest tak jak było na początku w telefonach od telewidzów, dodzwaniali się tylko ci którzy wychwalali Tuska. Ale to się zmieniło i teraz niektórzy dziennikarzyny są jak rzecznicy PO.

Marika

#46261