TUSKU wymień naród - śmiało!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Co za niewdzięczny naród!
A na tych warchołów stoczniowców co to im tylko chuligańskie wybryki w głowach to słów szkoda.
Uwzięli się czy co?
Chcą naszego kochamego Premiera Donalda z nerw wyprowadzić i do jakiejś ciężkiej depresji doprowadzić.
To po to Pan Premier tyle miłości nam ofiarował,żeby teraz mu być kulą u nogi jak chce sobie poswiętować ze swoim dworem i kolesiami z Europy.
To zamiast klepania po plecach to co, ma się Donek wstydzić za tych,którzy ośmielają się występować przeciwko likwidacji swoich miejsz pracy .
Nie tak miało byc stoczniowcy,gdzie Wasza wdzięczność za miłość Ojca Narodu,którą poczuliście już na własnych plecach i nie tylko.
Dlaczego zmusiliście Premiera,że musi przenosić swięto do Krakowa ?
Jak on biedak sobie z tymi przenosinami poradzi?
Jak przeniesie stocznię a przede wszystkim ten płot z tą dziurą przez którą Bolek przelazł?
Co za niewdzięczny naród!

A może Pan Premier zrobiłby sobie tę balangę bliżej,w Warszawie przy ulicy Czerskiej w siedzibie Agory to i Michnik i jego cyngle będą pod ręką?

Mnie tam wszystko jedno i ta impreza i jej miejsce.

A Tusk zapomniał,ze jesli to święto to nie Jego i nie Platformy,to święto stoczniowców -właśnie tych,których Donald nazywa warchołami i chuliganami a Prezydent Gdańska zarzuca im zniszczenie idei święta i całej tej balangi POwskiej i ich europejskich kolesiów.

I jesli mają swietować to stoczniowcy,bo na ich plecach krezusem zrobił się Wałęsa i na ich plecach Donek doszedł do tego kim teraz jest.
I o tym zapomniał i Premier Tusk i Bolek wzywający do walki na kamienie ze stoczniowcami .

- "4 czerwca dziesięciu przywódców państw europejskich chciało podziękować Polsce za Solidarność i pokojowe zjednoczenie Europy. Nie przyjadą. Nie podziękują. Miało się odbyć wielkie, radosne święto. Nie odbędzie się. Tym samym udało się Wam skompromitować Gdańsk. Udało się Wam skompromitować Polskę "- głosi list Adamowicza odczytany przez niego dziennikarzom na konferencji prasowej w Gdańsku.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-Gdanska-do-zwiazkowcow-skompromitowaliscie-Polske!,wid,11103926,wiadomosc.html

Panie Premierze po co tyle lamentu?
Czas wymienić NARÓD - na lepszy model!

Brak głosów

Komentarze

Skads to juz znam, ze pewien narod to wredni, niedobrzy "podludzie", z ktorymi musi sie uzerac, szlachetna, inteligentna "klasa panow"...

Donek wraca do korzeni

Vote up!
0
Vote down!
0
#19420

Skoro padły już stocznie, to chyba nie ma też stoczniowców, czy się mylę? I w ten sposób nie wiadomo, kto tak demonstruje, dlaczego i w czyim interesie? To dopiero zgroza - jakieś widmo krąży nad Europą.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#19431

< jakieś widmo krąży nad Europą.>
masz racje,imperialisci stonkę zrzucili na Tusk
pzdra .

Vote up!
0
Vote down!
0
#19432

Tak, masz racje stoczniowcy to niewdzięcznicy.
Zamiast zaprosić na piwo za tłuste odprawy boniego, tuska czy misiaka urządzają nie tylko zadymy ale i grożą psotami na 4 czerwca!!!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#19443