Tomasz Sakiewicz - opłacimy Palikotowi psychiatrę

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Poseł Palikot skierował do nas wezwanie, abyśmy wycofali się z tego, co opublikowaliśmy. Zanim dojdzie do procesu, będziemy musieli ustalić stan psychiczny pana Palikota, bo nie wiadomo, czy posiada on zdolność prawną - mówi DZIENNIKOWI Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", która napisała o rzekomych nieprawidłowościach w finansowaniu kampanii posła PO.

http://www.dziennik.pl/opinie/article364747/Sakiewicz_Oplacimy_Palikotowi_psychiatre.html

Poseł Palikot skierował do nas wezwanie, abyśmy wpłacili 500 tysięcy zł i wycofali się z tego, co wcześniej opublikowaliśmy na łamach "Gazety Polskiej". Zanim dojdzie do jakiegokolwiek procesu, na pewno będziemy musieli ustalić stan psychiczny pana Palikota, bo nie wiadomo, czy posiada on zdolność prawną.

W całym zamieszaniu są dwie sprawy. Jedna dotyczy Dariusza Piątka, a druga Janusza Palikota. Co do tej pierwszej, radny PO dobrze wiedział, że rozmawia z dziennikarzem. Musiał więc zdawać sobie sprawę z tego, że dziennikarz przyszedł do niego nie dlatego, że jest jego znajomym, ale po to, by się czegoś dowiedzieć. Być może Piątek nie został uprzedzony, że magnetofon nagrywa rozmowę. Cały spór opiera się teraz na udowodnieniu tego, co powiedział pan Piątek. Ale nie na pytaniu, czy rzeczywiście powiedział to, co wydrukowaliśmy. Ta kwestia nie będzie zatem rozważana w świetle etyki dziennikarskiej.

A konkretnie co do żądania pana posła, to kieruję do Janusza Palikota serdeczną prośbę, by poddał się badaniom psychiatrycznym. Deklarujemy przy tym 500 zł na specjalny ośrodek, który przeprowadzi te badania. Chcemy mieć pewność co do jego stanu psychicznego, ponieważ gdy dojdzie do procesu, musi być pewne, że pan poseł posiada zdolność prawną. Być może będziemy mieć solidne dowody na to, że ma on poważne problemy. Z miejsca można przytoczyć przykład, że daje pieniądze osobom, których nawet twarzy nie pamięta. Na szczęście, psychologia mówi, że nawet przypadki takie jak Palikota są uleczalne.

Tomasz Sakiewicz

Wreszcie prawidłowa reakcja medialna na pajacowanie kmiota z Biłgoraja.

Brak głosów

Komentarze

kilka dni wstecz pisałem, że wśród aktywistów, bolszewików w PO obserwuje się zmiany chorobowe wywołane tym pierwotniakiem!
Proponuję przepadać na początek tego biłgorajskiego pacana i Niesiołowskiego jak najszybciej na University of Leeds lub na University of Bristol tam są najlepsi w Europie specjaliści od pierwotniaków wywołujących m.n. schizofrenię!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#18276

ręczę,ze Niesioł to przypadek nieuleczalny-tylko do zakładu zamknietego a dla kmiota bilgorajskiego żółte paiery i na poczatek pokój bez klamek.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#18277

Mając żółte papiery Palikot zyskuje niesamowitego kopa!
Może np. w biznesie robić co chce!
A odpowiedzialność w razie czego ...żadna!
W danym momencie był niepoczytalny!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#18279

Ja tego kmiota z Biłgoraja tak nie cierpie,tej jego swinskiej mordy z wieprzowym podgardlem,ze najchetniej bym go zakopała z robalami 2 metry pod ziemia.

pzdr

ps.ten cham ubliza mnie i moim znajomym z wyzszym wykształceniem,za co on dyplom zrobił,za świnie lub jej ryj?

Vote up!
0
Vote down!
0
#18280

Ale chyba za ostro to nazwałaś!
Nawet temu nalanemu, POdgardlanemu biłgorajczykowi trzeba okazać więcej miłosierdzia!?
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#18281

a ja współczuję psychiatrze. Paliknur to przypadek nieuleczalny, którego należy jak najszybciej odizolować. Pokój bez klamek jest najlepszym miejscem. Na leczenie już za późno...

Vote up!
0
Vote down!
0
#18282

prawidłową reakcją byłoby niepisanie, a nie dalsze nadymanie jego ego poprzez polemiki. Przecież Palikotowi wszystko jedno, czy o nim napiszą dobrze, czy źle, liczy się, ze napiszą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#18288

Dalsze pisanie o Palikocie to jak strzelanie sobie w stopę. Wystarczy, że skurwieni dziennikarze odgrzewają te same kotlety i karmią nimi debilne lemingi.
Proponuję bojkot tego pana na niepoprawnych.
Pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#18292