Praca na telefon

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-" NIE BĘDĘ PREMIEREM NA TELEFON" -

-"Zależy mi na tym, aby rozwiązania dotyczące stoczni były współtworzone przez stoczniowców, nie będę jednak premierem na telefon" - powiedziałTusk po tej niby debacie,której własćiwie nie było,bo był monodram Premiera.

http://www.dziennik.pl/polityka/article382073/Tusk_Nie_bede_premierem_na_telefon.html

Nie wiem skąd tyle uprzedzeń i złych emocji Donalda do telefonu i pracy na telefon.
Przeciez ostatnimi czasy praca na telefon to bardzo trendy jest ,że nie wspomnę o instrukcjach partyjnych dla posłów,które właśnie rozsyłane są im przez aktyw partyjny właśnie drogą telefoniczną.
Poza tym pewne prace przez telefon przynoszą niezły dochód o czym onegdaj opowiadała sama Kasia Figura no i Panowie byli bardzo zadowoleni z usług wykonywanych przez Katarzynę.

Oczywiście rozumiem Premiera,że taka praca to nie dla niego,bo kobitką nie jest no i w wiek już słuszny wkroczył,a poza tym zakochany non stop w swojej ślubnej jest.

Ale po co się tak zarzekać Donaldzie,wszak żadna praca przecież nie hańbi,ta na telefon też nie.

Brak głosów

Komentarze

O ile pamiętam była taka piosenka (cytat z pamięci) "Spod przysznica słychać plusk to Kaczora myje Tusk". A jak wiesz u nas do tej pory nie wpowadzono "urniwiłowki" w sprawach płci. Tacy to nietolerancyjni jesteśmy. Dlatego też sądzę, że o tej pracy pomyśli gdy doprowadzi do zrównania normy (kobieta + mężczyzna) ze zboczniami.

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#20998