Poszukiwany pupil salonowszczyzny

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

A gdzie to się podziewa "Róbta co chceta", pupil mediów lewacko-liberalnych i bywalec salonów?
Pytam nie bez kozery gdyż po ostaniej zbiórce WOŚP odbyła się debata medialna co jest lepsze, Caritas czy salonowiec Owsiak i jego puszki.
Młodzi i wykształceni z dużych miast ogłosili kategoryczne zwycięstwo Owsiakowego WOŚPu bo Caritas dla jewropejczyków to ciemnogród pełen darmozjadów, pasibrzuchów, złodziei i takich co to po państwowy grosz łapę bezkarnie wyciągają nic w zamian nie dając.

Trwa wielka medialna operacja pn."walka z powodzia" i o Owsiaku i jego miłości do poszkodowanych ani słowa.
Jest Caritas, jest fundacja tvn i inne a Pan Jurek jakby się pod ziemię zapadł.
Caritas podaje rachunek bankowy do wpłat, dowozi powodzianom wodę, jedzenie, zbiera koce i odzież i przygotowuje posiłki dla potrzebujacych.
A Owsiak co robi, gdzie bywa?
Może też wojażuje po dalewkim Wschodzie jak Bolek, który OTAKE POLSKIE walczył.
Ale wraca już brylantowy Bolesław, bo przecież imieniny trza dla poskomunistów zrobić na tysiąc par, to i Owsiak wróci.

Może zbiera kasę i siły na kolejny Woodstock?
A mżze już jego kasjerzy w błotku się taplają, którego owszem dużo się zrobiło.

Róbta co chceta - gdzie jesteś?
Czyżby dla ciebie obcy był los powodzian?

A zresztą...Owsiak, Róbta co chceta...

Brak głosów

Komentarze

przecież zebrał też kasę dla siebie i rodzinki.....przecież żyje z całą rodzinką z dzidzią i córeczkami....10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#61042

  nie zasilam kieszeni tego pana. i jakoś nie mam wyrzutów sumienia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#61094

Krzysztof J. Wojtas

A nie uważa Pani, że w stosunku do Owsika należałoby tylko stwierdzic:
" Sp...aj dziadu".

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#61106

uważam i dlatego ten oszołom ode mnie nigdy grosza nie dostał

pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#61136

wolę dać pieniądze na konkretne DZIECKO,gdy zbieraja je

Jego Rodzice,lub ich Przyjaciele........TEN pan

u mnie ma od dawna KRECHĘ

DYCHA

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#61111

Pieniądze zebrane w czynie społecznym przez fundację masona Owsiaka podczas jego akcji, którą zatytułował świąteczną pomocą procentują na jego prywatnych kontach. Przez 11 miesięcy procentują w bankach te środki pieniężne z poprzedniej zbiórki aż do następnej. Ile tam tego było tego ostatnio? 30 milionów złotych? Taką mają szlachetną tradycję, banki i telewizja publiczna za nasze pieniądze udostępnia za darmo swój czas antenowy oraz wszystkie pieniądze z reklam oddaje w tym dniu Owsiakowi podczas tej akcji, robi to z naszych pieniędzy. Nieswoim łatwo przecież zarządzać oraz bardzo łatwo przychodzi rozdawanie nieswojego majątku, jeżeli jeszcze można przy tym zarobić i zostać ogłoszonym dobrodziejem swojego narodu. To czemu tego nie robić? Potem patrioci z PO albo z innej nowo utworzonej partii politycznej albo ze starej na przykład PSL albo SLD dojdą do władzy w Polsce i sprywatyzuje ten cały majątek zgromadzony w szpitalach za bezcen, a my "polaczki" chcąc się potem leczyć w szpitalach będziemy musieli za to zapłacić krocie, żeby było śmieszniej za swoje własne pieniądze oraz za ZUS, który sami płacimy będąc właścicielami firm, albo który płacą go za nas nasi pracodawcy! I tak oto państwo polskie scedowało ze swoich konstytucyjnych obowiązków , którym jest m. in przekazywanie pieniędzy do szpitali, w ogóle do polskiej służby zdrowia pieniędzy na modernizację oraz na zakup nowego sprzętu medycznego przekazało to wszystko panu Owsiakowi, który z poczucia patriotycznego obowiązku oraz z pobudek humanitarnych dostarcza nam ten sprzęt medyczny za nasze pieniądze do tychże szpitali, które już wkrótce ktoś "sprywatyzuje"! Bo przecież prywatne to lepsze! Prywatne lepsze, ale dlaczego w ich ręce to ma być oddane i to jeszcze prawie za darmo? A przecież my Polacy na ten majątek składaliśmy się przez kilka pokoleń!

Zakupy będą poczynione dopiero przed kolejną zbiórką, dlatego powodzianie nie mają co zbytnio liczyć na pieniądze oraz na inną pomoc z tej strony. No może jakieś konto pan Owsiak odblokuje, żeby pokazać, że z niego dobry i pański Pan.

Polacy do kolejnego czynu społecznego marsz!! Zamiast czerwonych szturmówek przykleją wam czerwone serduszka! Na barykady obywatele i obywatelki!

A młodzi na "wódstoki" chlać piwsko hektolitrami, narkotyzować się oraz tarzać się w bajorach błota z nowoczesnym zawołaniem "RÓBTA CO CHCETA!!!", jedna z dewiz masońskich lóż!

Polacy są w pułapce, nie mają w tej sytuacji dobrego wyjścia, przecież wiedzą, że wiele z tych pieniędzy zgromadzonych w tej akcji pójdzie na zbożne cele, że ich dzieci mają szanse przeżyć, że ludzi, którzy ulegli wypadkom mogą dzięki temu sprzętowi medycznemu zakupionemu w tej akcji zostać uratowani przed kalectwem albo nawet przed śmiercią.

Tak nasze państwo działa od wielu lat, ochronę praworządności oraz spokoju publicznego scedowało na ubeckie firmy ochroniarskie, wojsko zostało w tym samym czasie zdziesiątkowane, a policjanci są źle opłacani. Holandia ma więcej żołnierzy i jest lepiej uzbrojona niż Polskie Wojsko, natomiast Służba Zdrowia w Polsce została skazana na pomoc takich właśnie organizacji pożytku publicznego i różnych fundacji, bez tej pomocy ich istnienie już dawno byłoby zagrożone. Państwo Polskie oddało nadal oddaje swoje konstytucyjne uprawnienia, swoje obowiązki wobec polskiego społeczeństwa w obce prywatne ręce, to wcale nie oznacza w tym przypadku lepiej, że obce i prywatne będą są w tym przypadku lepsze. Zresztą sami to Państwo możecie ocenić na własnej skórze! Proszę iść do polskich szpitali i spróbować się leczyć, na operacje trzeba czekać miesiącami. Jest wyjście z tej sytuacji można iść leczyć się prywatnie, ale za jaką cenę albo zapłacić łapówkę, wtedy nie będą Państwo czekali w kolejkach do zabiegów lub do operacji! A my nadal w tym samym czasie płacimy ZUS, po co w takim razie płacimy ten ZUS? Żeby potem dawać pieniądze na wspaniałą akcję Owsiaka? Po co płacimy podatki na Wojsko Polskie oraz na Policję Państwową, której jest zbyt mało? Gdzie idą nasze pieniądze? Skąd taka dziura budżetowa w takim razie? Dlaczego energia społeczna jest marnotrawiona przy okazji takich akcji?

Pytanie jest takie: czy wpłacać czy nie wpłacać do kasy Owsiaka?

Osobiście nie wspomagam tej akcji od kilku lat!

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#61117

 Syfilityczne Prace-tak możnaby nazwać owe działania.Czy Szpitale choćby w 1procencie były przez to mniej zagrożone?Zrobił dużo ale dla siebie i dla wszystkich Rządów.Kiedyś istniał Stołeczny Fundusz Odbudowy Stolicy.To nie był stołeczny ale ogulnopolski podatek na rzecz Warszawy.Zbierano pieniądze przez wiele lat.Co  odbudowano?Za te fundusze postawiono by 3 nowe Warszawy.Jakoś i gdzieś te sumy znikały.Tak jest od ZAWSZE. Reszta to tylko ogłupianie.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#61152