Po co i dla kogo taka telewizja?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Zastanawiam się nad sensem funkcjonowania tv Super Stacja,którą UPC właczyło do kablówek i za którą mus zę uiszczać opłate.
Właścicielem stacji jest Ryszard Krajewski,50% udziałów ma Zygmunt Solorz,a od kilku miesięcy o kupno tej telewizji walczy z marnym skutkiem Agora,momo,że na wizji tej tv bryluja publicysci GW-Węglarczyk,Marcin Wojciewchowski,Kuczyński,Wojciech Mazowiecki i inni.
Niewątpliwą gwiazdą tej tv jest Janina Paradowska ze swą puszką,w której głównym motto jest opluć Kaczyńskich,a wpaść w ekstazę nad Tuskiem i PO.
P aradowska prowadzi tam również wywiady z ministrami rządu PO.
Są to niezapomniane chwile dla widza .Skulona ,milczaca Jasia s[pijajaca z dzióbków swoich POwskich mądrali i ta cisza przerywana tylko ochami achami Pani Paradowskiej nad madrosciami głoszonymi przez tychże zaproszonych mędrców rządy Tuska.
W szranki z Janiną może tylko stanąć Eliza Michalik/skrajna prawicowka,niegdys wojujaca w Gościu,,..wautowana przez Jankego z S24 za plagiaty/razem ze swoim partnerem Marcinem wojciechowskim,ktorzy dziwnie pobudzeni ,uzywajac ordynarnych ulicznych określen,prowadza taki programik pod nazwą-"Gilotyna".
Tutaj Pani Eliza stwietdziła,ze co Kaczyński może mówic o aborcji,jak on tylko z macicy kobiecie wyskoczył.
Tak prosze Państwa ,taki jest styl tej telewizji.
Super stacja promuje eutanazję,aborcję,walkę z Kościołem,dezawuuje ojca Rydzyka w sposób ordynarny,nieprzystajacy telewizji,nawołuje do likwidacji CBA,IPN i gloryfikuje stan wojenny i jego autorów.
Mentorami i opiniotwórcami w tej telewizji sa mi.prof.Kik,Jabłoński,Widacki,Kuczyński,Passent,Toeplitz,Żakowski i mozna by wymienić całą tę "śmietankę"postkomunistyczna.
Zastanawiam sie czy to jeszcze telewizja,czy już rynsztok.
Zastanawiam sie po co komu taka telewizja.
Jest nadzieja,że zniknie ta stacja,gdyż 17 lutego2009r.Ryszard Krajewski złożył do sądu wnioswk o upadłości tej stacji.
I oby jaknajszybciej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Superstacja

Brak głosów

Komentarze

Na szczęście u nas nie ma tej superstacji, a ja już zresztą dawno zrezygnowałam z płatnego kabla, kupiłam dysk i oglądam darmową satelitarną. Toż to czysty masochizm płacić bez przymusu za takie badziewie.
Pozdrowienia

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#14728

to normalnie rynsztok.
Tam króluje slownictwo spod budki z piwem ,a moderatorki sepleniace i wystrojone jak na jarnark.
Panowie zas co by dresiarze wołomińscy.

pzdr

Przełamałam siebie i trzymalam ten kanał pod obserwacja przez tydzien i stad te moje wnioski.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14729

i oby zdechła jak najszybciej.

Ja to się dziwię, że nikt nie interweniuje. Przecież to telewizja, a odzywki po prostu gorsze niż robotników na budowie. Jak się widzi takie obrazki, to czasem to się myśli wręcz: "cenzuro wróć!" Z drugiej strony, po prostu dżentelmenowi nie wypada - tak jak w przypadku MTV - takiego kanału po prostu oglądać.

Mam jeszcze skojarzenia z wbiciem polskiej flagi w psią kupę. O dziwo, Wojewódzkiemu nic nie zrobiono, a za taki numer to Polszit winien koncesję mieć odebraną. Ciekaw jestem, jakby ktoś wbił w psie ekskrementy flagę Izraela, co by się działo...

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#14737

kryska
nie owijam wełnę w bawełne

Vote up!
0
Vote down!
0
#14736

Sama piszesz o aborcji, eutanazji, lewactwie itp. Toż to misja dziejowa tych chwastów. Nie dziwię się, że GW chce tam dołączyć.
Obawiam się, że tańce nad tą trumną są przedwczesne. Są na świecie wydawcy gotowi łożyć na nierentowne projekty, o ile celem jest demokracja, tolerancja itp. Szajs-stacja nie zniknie.

Vote up!
0
Vote down!
0

hak

#14769