Medialne szambo czyli nasza spsiała brać dziennikarska

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dzisiaj robilam przetwory truskawkowe i miałam dużo czasu na obserwację naszych mediów,głównie stacji telewizyjnych,bo prace w kuchni staram umilać sobie włączajac telewizor.
No i się zaczęło.
Na początek tvn i program poranny "Dzień dobry tvn",taki sobie program o dupie Maryni ale zawsze okraszony jakimś złośliwym podtekstem prowadzących pod adresem opozycji czyli PiS i Prezydenta RP.
Dzis natomiast skrytykowany równez został IPN za swoja nową ofertę publikacji osób współpracujących z SB i obserwowanych przez SB w PRLu.
Bardzo poirytowana pracą IPN była prowadząca Jolanta Pieńkowska,której grymas oburzenia wykrzywił usteczka zrobione na "karpia" .
To,że Jola "karp" się tak wnerwiła to mnie nie dziwi,boć poślubiła ci ona SBckiego kapusia Leszka Czarneckiego,któremu kilkunastoletnia współpraca z SB/wspólpracował od ukończenia 18 lat/ nie zaszkodziła a można snuć domniemania ,że raczej pomogła stać sie w niebywale krótkim czasie miliarderem i najbogatszym Polakiem.
http://news.money.pl/artykul/leszek;czarnecki;wspolpracowal;z;sb,176,0,352432.html

Pani Joli wyrażnie bardziej pachnie mamona kapusia Czarneckiego a wkurza ja działalność IPN do której ta instytucja została powołana przez Sejm RP.
Mamona górą nad moralnoscią dla Pieńkowsiej ,a w jej oburzeniu wspomagał ją cyngiel GW Węglarczyk.
Pózniej tak troche poserfowałam po kanałach ale wszędzie królował tylko jeden temat - PiS i Kaczyński.
Cały dzionek dywagacje wyrobników medialnych czy PiS sie rozpadnie,czy Kaczyński odejdzie a jeśli to kiedy,bo przecież juz tyle lat medialnej nagonki /od 2005 roku/ a tu skutki odwrotne od zamierzonych.
Przez kilka godzin na ekranie WSI24 mały żółty pasek i wyżej szeroki tez żółty z porażającą wiadomością,że posłanka PiS niejaka Masłowska/o której istnieniu daje głowę media nie wiedziały/ odchodzi z PiS i po temu PiS się zawali.
Na okrase trochę informacji o dzielnych pracownikach radia ZET,jaką to piosenke napisali i jakie koszulki prezesowi Kaczyńskiemu podarowali i jak nasza dzielna blondynka od przesłuchań raduje sie z pracy w tymze radiu.
Było też troche o Pani Cugier-Kotce oczywiście w tonie podważającym pobicie jej,bo przecież gdyby dalej promowała Polską Zjednoczona Platformę Obywatelską to Pani Ania byłaby dla mediów męczennicą niby Blida czy Sawicka i WSI24 budowałaby już ołtarz dla niej celem wyświęcenia a,że przeszła na stronę tych kaczorów co to nie chcą zniknąć to należy te kobiete ukamieniować.
Pragnę nadmienić,że zaraz po tym spocie z Panią Anią media zaczęły prowadzić swoistą nagonkę na tę aktorkę wyciągając z lamusa archiwalne materiały ze wszystkich stacji telewizyjnych,a Kolenda Zalewska sugerowała w swoim komentarzu romans Kurskiego z Cugier-Kotka.
I tak upłynął kolejny dzionek w mediach i ani słowa o rządzie i obecnym Premierze.
A może Polska nierządem stoi albo rząd wyemigrował i stąd te nasze "obiektywne" media takie monotematyczne są ?
Byłabym zapomniała- było jeszcze trochę gdzie kto kogo zabił,kogo piorun strzelił czy gdzieś kogo wielka woda zalała

Zdegustowana tym i tymi truskawkami włączyłam komputer,wchodzę ci ja na portal tvn24 a tam znwou:

http://www.tvn24.pl/12690,1604575,0,1,przegrala-wybory--odchodzi-z-pis,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/12690,1604602,0,1,wlamanie-do-biura-kaczynskiego,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/12690,1604562,0,1,spin-doctorzy-pis-kontratakuja--bedzie-audyt-kampanii,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/12690,1604552,,,bylo-spiecie--teraz-bedzie-wspolna-konferencja,wiadomosc.html
http://www.tvn24.pl/12690,1604550,0,1,ziobro-mowi-po-angielsku--posluchaj-jak,wiadomosc.html
http://www.tvn24.pl/12690,1604543,0,1,jaroslaw-kaczynski-traci-nerwy,wiadomosc.html

I tak wyglądają główne portale informacyjne - rządu nie ma ,jest tylko opozycja i to tylko PiS.
Media spsiały a dziennikarze to cyngle tropiący opozycję nie mówiąc ani słowem o pracy rządu i wogóle o jego istnieniu.
Władza i jej medialni rzecznicy wspólnie recenzują i krytykują opozycję co jest ewenementem na skalę światową,bo media są do patrzenia na ręce władzy a nie do niszczenia opozycji.
W Polsce spsiałe media i ich cyngle biorą udział w rozgrywkach politycznych a więc wspólnie z władzą odpowiadają za to co się w Polsce dzieje.
I tak minie kolejny dzień,jeszcze tylko "msza" ojca Miecugowa z kubłami pomyj na PiS i Prezydenta ,kilka obelżywych telefonów od leśnych babek i dziadków i byle do jutra,byle do przodu.
A ja użyję słów klasyka z Biłgoraju,dzielnego Januszka pupila wielu cyngli i powiem - polskie media to burdel,w którym sprostytuowane dziwki zarażają HIVem.

.

Brak głosów

Komentarze

tępą bużką! i krowimi, bezrozumnymi oczyma!
Dziennikarka! Cały ten miot zlisiałych gugałów i mongoidalnych miecugowów!
Dziennikarze???
Swoją droga co ma mówić taka glamza, mając za męża kapusia, co to od lat najmłodszych donosił na kumpli! czarnecki jak wielu tzw bankowców zaczynał albo jako cinkciarz lub w innej branży czyli esbecki kapuś z definicji!
pzdr
* u mnie truskawki po 3,0-3,6 zł/kg!
Kryska, tylko nie przypal i dawaj więcej cukru, bo są dość wodniste-niezbyt słodkie w tym roku!!!
Truskawki ze śmietaną kultowe "danie" w trakcie turnieju tenisowego Wimbledon!
Ja uwielbiam ze śmietana i z cukrem! Mogę je zjadać kilogramami!

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#22576

tu truskawy po 4 zł,tu zawsze wszystko drozsze a robie tylko z cukrem w sosie własnym i pasteryzuje,póżniej chce kompot to dolewam wody,chcę do ciasta to mam chcę do naleśników to też mam,pychotka.

a na te media to tylko wyrzygać się,ppozdrawiam Ciebie

Vote up!
0
Vote down!
0
#22577

przeciez tych antypolskich telewizji ogladac nie sposob.Ogladam w 90% tv Trwam.To telewizja robiona przez inteligentow i patriotow.Oczywiscie Radio Maryja takze.Apeluje do polakow aby wspierac finansowo te katolickie i polskie media.

Vote up!
0
Vote down!
0

pat

#22591

Masz rację, Krysko, media nam się zrobiły nie tyle prorządowe, ale po prostu rządowe. Także wzorem innych Niezależnych coraz częściej przełączam na TV-Trwam. Rozmowy są tam nader sensowne. Szkoda tylko, że nie mają rozbudowanego działu reporterskiego, z kamerami we wszystkich regionach Polski. Wtedy byłyby szybkie reakcje na wydarzenia, zakłamywane przez inne media. Ale mam nadzieję, że doczekam wzbogacenia oferty TV-Trwam, bowiem obraz naszych mediów elektronicznych odbieram tak jak Ty. To nieznośne i ogłupiające.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#22825