Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Lament nad potworem

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Lech Wałęsa zuch, starczy na tych dwóch -
Bronisław Komorowski na Zamku Królewskim w Warszawie 25. rocznicę przyznania Lechowi Wałęsie pokojowej Nagrody Nobla.

Donaldowi Tuskowi udało się przeforsować Lecha Wałęsę do unijnej rady mędrców. A nie było łatwo. Bo kandydaturę przywódcy "Solidarności" torpedował Lech Kaczyński. W Brukseli prezydent argumentował, że Wałęsa "nie bardzo pasuje" do towarzystwa intelektualistów. Wałęsie przeciwny był też przewodniczący rady mędrców, były premier Hiszpanii Felipe González.
- "Po długich negocjacjach w Brukseli i stolicach europejskich udało się wspólnie osiągnąć porozumienie co do kształtu Grupy Refleksyjnej. To było bardzo ważne zdarzenie z punktu widzenia Polski" - mówił z zadowoleniem premier.

Aleksander Kwaśniewski, Lech Wałęsa, Władysław Bartoszewski, Paweł Zalewski mają nieoficjalnie doradzać prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, tym samym tworząc nieformalną radę mędrców - ustaliła "Polska".

]]>http://www.polskatimes.pl/artykul/298331,rada-medrcow-przy-komorowskim-b...]]>
]]>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/81179,walesa-zasiadl-w-u...]]>

Lewactwo, które w duszy nim gardziło i gardzi nadal zapraszało bolka na salony, by opluł Kaczyńskiego, PiS i ofiary smoleńskie.
Ilez to mieli uciechy z tej pogardy płynącej z gęby Bolka., bo to była słuszna pogarda.
W ten sposób lewacka i postkomunistyczna "elita" hodowała i wyhodowała sobie potwora na swoją miarę, na własnej piersi.
Dzisiaj słychać lament lewaków, rozdzierają szaty i rwią kłaki ze swoich lewackich, głupich łbów, bo wydmuc hany przez nich potwór ryknął w stronę swoich hodowców.

Ryknęła lewacka lwica botoksowa, która swój profil na fejsie okraszała niedawno fotkami wydepilowanego pajaca Bolka.

1 marca skończył się Lech Wałęsa - obwieścił u parówkarza na portalu Przemysław Pilarski, stand-upper i scenarzysta.

]]>http://pilarski.natemat.pl/52661,1-marca-skonczyl-sie-lech-walesa]]>

Żegnam Pana, Panie Prezydencie - ryknęła salonówka Wanat.

]]>http://ewawanat.natemat.pl/52659,zegnam-pana-panie-prezydencie]]>

Zaryczał naczelny pederasta IIIRP.
Robert Biedroń stwierdził np., że prezydent proponuje nową wersję getta ławkowego.

Ryknęło wielu pajaców salonowych i głupiutkich dziennikareczek.

Jedna taka blondynka to nawet dwa razy zaryczAła.

Ale to nie koniec.
Nie wiem jak to przezyją fajni Polacy, bo ryknęłą lewacka, oswiecona jewropa.

“Der Spiegel” na swojej stronie internetowej dokładnie przytacza wypowiedź Lecha Wałęsy, nazywając ją “faux pas”.

O wypowiedzi Wałęsy pisze także m.in. czeski portal informacyjny Nowinky.cz,

]]>http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/294857-walesa-otevrene-vystoupil...]]>

a także “Die Welt”.

]]>http://www.welt.de/politik/ausland/article114063326/Walesa-wuerde-Schwul...]]>

Belgijski “Knack” zwraca z kolei uwagę na fakt, że Wałęsa sam wpadł w kłopoty, skwapliwie i z pełną powagą i odpowiadając na prowokacyjne pytanie dziennikarza TVN 24. Z kolei austriacki portal Heute.at w artykule “Wałęsa szokuje atakiem na gejów” pisze:

- Były przywódca związkowy i późniejszy prezydent Lech Wałęsa zajął stanowisko w debacie o małżeństwach jednopłciowych, sprzeciwiając się zbyt daleko w jego opinii sięgającym żądaniiom osób homoseksualnych. Zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla stwierdził, że chciałby zmusić homoseksualistów zasiadających w parlamencie do siedzenie w ostatnich rzędach lub za murem.-

]]>http://www.knack.be/belga-algemeen/lech-walesa-schoffeert-homoseksuele-p...]]>
]]>http://www.heute.at/news/welt/art23661,855811]]>

“Le Parisien” pisze z kolei, że nie można powiedzieć, żeby “Wałęsa w piątkowy wieczór w TVN 24 wykazał się nadmiarem postępowych poglądów”.

]]>http://www.leparisien.fr/international/walesa-et-les-homos-c-est-pas-gag...]]>

Ryczą oświeceni połykacze Wybiórczej:

Klarneta8 pisze: "Były prezydent zbłaźnił się TOTALNIE".

Wojtek-gdansk uważa: "Ideał sięgnął bruku".

Gandharwa jest oburzony: "I ten człowiek, prezydent Polski, laureat POKOJOWEJ nagrody Nobla, chce posłów zamykać za murem, a demonstracje wyganiać na przedmieścia? To faszysta! Wstyd!"

Kadykianus twierdzi, że to jedna z najgłupszych wypowiedzi polityków, jaką słyszał: "A jeszcze wczoraj broniłem Wałęsy na forum przed szyderstwami internautów z jego wakacji na Florydzie i fotografowania się z laskami. Teraz jestem w szoku, że ma takie poglądy. Totalny prymityw - doszedł do wniosku, że w demokracji im cię mniej, tym mniej masz praw. Tego nawet Kaczyński nie wymyślił, ani Lepper, ani Rydzyk, ani inny oszołom. Oni raczej krzyczą, że są pozbawiani praw i żądają RÓWNOŚCI. Wałęsa poszedł dalej i mówi o proporcjonalności względem praw. To już nawet Łukaszenka na to nie wpadł, bo ten zabiera ludziom, ale zabiera RÓWNO. Jestem w szoku. To chyba najgłupsza wypowiedź, jaką słyszałem. To nawet jest głusze od sztucznej mgły. Nie wiem, do czego to porównać".

Konstantynopolitanczykiewicz11 próbuje usprawiedliwiać byłego prezydenta: "Podobnie jak Wałęsa myśli (o ile to myśleniem nazwać można) 2/3 polskiego społeczeństwa. Niestety, to skutek zaściankowości. System komunistyczny i Kościół katolicki przy wielu różnicach w kwestii nietolerowania homoseksualizmu szli "łapka w łapkę". Wałęsa jest "dzieckiem" i jednego, i drugiego. Wałęsa jest za stary i zbyt prymitywny i zbyt zarozumiały, aby móc nadążyć za przemianami obyczajowymi zachodzącymi w Polsce" - kwituje.

Juliu ocenia: Przebił Pawłowicz. No to teraz parlamentarzyści mogą pokazać klasę. Wszyscy homo powinni się ujawnić i przejść do ostatnich rzędów. To byłoby ich zwycięstwo.

Klondike11, nawiązując donajnowszej akcji plakatowej Kampanii Przeciwko Homofobii , zauważa: "Wrażliwe te wnuki, kiedy może je zbałamucić plakat syna (córki) z rodzicem mówiącym, że coś fajnego, dobrego zawdzięcza własnemu dziecku. Czego Wałęsa się boi, że wnuki zarażą się homoseksualizmem od samego patrzenia? A może zobaczą, że to zwykli ludzie i nie ma się czego bać, choć dziadek straszył, że to takie dziwadła i są fuj?" - zastanawia się.

Bonbon22 przypomina byłemu prezydentowi: "Społeczeństwo to WSZYSCY obywatele: emeryci, łysi, leworęczni, karły, geniusze, kretyni, konduktorzy, prawnicy. Szufladkowanie ludzi według ich wiary czy przynależności społecznej czy seksualnej to pierwszy krok do rozwalenia demokracji. Panie Wałęsa, nie musi pan lubić homoseksualistów, najprawdopodobniej nie należą do grona pańskich przyjaciół. Ale jakim prawem wyraża pan sąd o ich społecznej przydatności? Co panu się marzy? Getto?".

Cały tekst: ]]>http://wyborcza.pl/1,75248,13492313,Internauci_ostro_o_Walesie_po_jego_s...]]>

Kto wie, może ryknie Lis, a Szczuka każe Bolkowi zamknąć faszystowską gębę, którą wyciera sobie pederastami.

]]>http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/szczuka-do-zawiszy-prosze-sobie-nie...]]>

A ja wzorem klasyka powiem tym pajacom lewackim, które wyhodowały potwora:

- Panie Lechu, pan się nie przejmuje tym, co niektóre karły moralne w tej chwili wygadują -
- Oni są dzisiaj odważni w gębie, a pan był odważny wtedy, gdy to było trudne -

]]>http://www.gover.pl/news/szczegoly/guid/sikorski-pan-sie-nie-przejmuje-c...]]>

Brak głosów

Komentarze

ten Wałęsa a MOlejnik sie nie poznała na światowym systemie myśli przewodniej Wałęsy.Takiego przywódcy potrzeba,który pokaże pederastom gdzie jest ich miejsce.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#339602

Słowa o pederastach mają polepszyć wizerunek Bolesława wśród narodowców, Olejnik ma umocnić swoją pozycję jako gwiazda lewactwa, a lud ma dostać temat zastępczy, żeby nie myśleć przez weekend o Żołnierzach Niezłomnych, nie pytać Tuska "PO ile futra?" albo - dlaczego zamordowali Inkę, i które to znamienite rody wywodzą się z KBW.
Elyta spod znaku świńskiego ryja rządzi Polską dzięki tematom zastępczym.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#339627

trudno się z tym nie zgodzić osobiście uważam że sytuacja jest wiele ciekawsza niż nam się wydaje te ich(:problemy:)mają swój cel (pomieszanie narodu) bolek powinien być pytany np.o100milionów nie tylko przez kazika

Vote up!
0
Vote down!
0

WishList

#339906

Co prawda krzywy, karłowaty ale przycupnął, przetrwał, ostał się.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#339631

... tylko po to, by się skompromitować. Mnie ten rozbestwiony prostak i agent mało już obchodzi, podobnie jak kłopoty "salonu" z przygłupem - noblistą, ale on kompromituje też nas. NAS! Znów będziemy wysłuchiwać, jacy z nas faszyści (a "autorytety" przytakną, zatroskają się i wskażą palcem... akurat nie na Wałka). Pewnie zresztą o to chodzi...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#339645

A czy kogoś obchodzi ze świata,prócz nas,że w Polsce jest dyktatura,więc co się martwisz co świat na to powie,oni i tak mają nas w d...e,i wolności nam nie dadzą,tylko my możemy ją sobie wrócić,zachód tylko umie wytartymi sloganami do nas mówić,i obiecywać gruszki na wierzbie,a ty się martwisz co powiedzą,niech te salonowe łotry,se łby POurywają na wzajem,a tylko to będzie z pożytkiem dla nas.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#339670

... że jesteś "ksenofobem" :):):)
Po co nam nowa nagonka? Może i mało się tym przejmuję, ale też nie chcę, żeby na nas lewactwo pluło. Jak będę chciał (ponownie) zademonstrować swoja "homofobię" to zrobię w swoim stylu i bez takich pośredników jak "Bolek".
----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#339683

Mogą mnie nazywać jak im się podoba,byle nasza Ojczyzna była wolna,i to mnie tylko obchodzi,a jak hieny salonowe się tną,to niech się tną do upadłego,któreś mendy przegrają,a czy od Putina czy Merkel,i tak będą rozliczeni,Bolek to i tak trup POlityczny,

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#339701

A to akurat mnie ani grzeje, ani ziębi:):):)
Poza tym, że całe to "towarzystwo" powinno iść "won za Don".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#339715

Jeszcze bardziej,bardziej,bardziej,dalej,tak zwana Syberjada.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#339752

a sami wychowali skurwiela

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#339678

... raz niby "be", ale zawsze służy jednemu panu. Temu, który ma jego teczki.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#339684

BINGO!

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#339685

by pałować bez litości wszystkich protestujących związkowców,gdzie oni wtedy byli?Kompromitacja tych środowisk dla inteligentnego obserwatora jest porażająca.

Vote up!
0
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#339680

pałowało razem z nim

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#339687

prosze traktowac mój wpis jak ośmieszenie lewactwa, które wyhodowało chama i potwora
Bolek mi zwisa jak i całe lewactwo i PO
w d... mam czy się zachód smieje, czy płacze
nie mój cyrk, nie moja małpa-potwór

cieszy mnie, ze nareszcie napluł na swoich dobrych wujków hodowców YKONY

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#339690

"Aleksander Kwaśniewski, Lech Wałęsa, Władysław Bartoszewski, Paweł Zalewski mają nieoficjalnie doradzać prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, tym samym tworząc nieformalną radę mędrców - ustaliła "Polska"

Komorowskiemu nie wystarczy doradztwo "Ferst Lejdy", która przecież 31 stycznia 2011 roku otrzymała statuetkę "Perła Mądrości".
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#339695

Raz go wybierają do Rady Mędrców Europy, raz do Rady Mędrców Polskich...toć każdy by uwierzył, że jest mędrcem, jakby z nim tak robić!
W towarzystwie Profesora Bartoszewskiego można się poczuć Mędrcem Antycznym, przy Mędrcu Kwaśniewskim Mędrcem postępowym i nowoczesnym, a przy Mędrcu Zalewskim to nawet ja nie wiem jakim, ale Mędrcem na pewno...

Vote up!
0
Vote down!
0
#339710

Komorowska faktycznie dostała coś, co się nazywa Perła Mądrości!

Myślałem, że to tylko żart.

Perła Mądrości...to brzmi jak tekst Pieśni nad Pieśniami albo jakaś Litania. Może trzeba się powoli przyzwyczajać.

Jeśli Pan Prezydent ceni sobie inicjatywę obywatelską, to ja w tym momencie chcę nazwać Panią Annę Komorowską zd. Dziadzia, Krynicą Sprawiedliwości i Światłem Jasności albo Jasnością Światła i Darem dla Polski i Świata. Amen.

Vote up!
0
Vote down!
0
#339712

popieram bolka  w tej jednej kwesti ma racje zwyrodnialcow trzeba leczyc a nie pozwalac im na ich zdegenerowane fanaberirie dzis zwiazki a jutro adopcja dzieci w celu ich wykorzystywania te dzieci tez beda maialy skrzywiona psychike jak ono ma mowic do dwoc pedalow i patzec sie na ich orgie jak jeden drugiemu jaja lize

Vote up!
0
Vote down!
0
#339719

Czy aby KTOŚ nie wpadł na pomysł, by Wałęsę przypudrować, trochę "odświeżyć", przesypać proszkiem na mole i ponownie wsadzić do motorówki? Jeśli jego wypowiedzi będą nadal tak "kontrowersyjne" to miałbym potwierdzenie swoich przypuszczeń. Bolek ma zbyt naciąganą legendę by samodzielnie stawiać się pederastii i salonowi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#339769