Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Ku..a na II śniadaniu mistrzów

Obrazek użytkownika kryska
Kultura

W sobotę, 24 stycznia 2009 roku, na antenie telewizji informacyjnej TVN24 zadebiutował nowy magazyn kulturalny, w którym znane i cenione postacie show-biznesu komentują bieżące wydarzenia.
Oczywiście cenione przez postkomunistyczny salon i michnikowszczyznę.
Prowadzącym jest Marcin Meller, znani i cenieni pracują na zmiany, bowiem tych poprawnych politycznie za wielu nie jest a komnat telewizyjnych do obskoczenia trochę IIIRP się dorobiła.
No i jeszcze przecież to wolna sobota, a beneficjenci OS w soboty na ogół weekendują.
Dzisiaj ci znani i "cenieni" to: Maria Czubaszek, Krzysztof Materna, Henryk Sawka i Janusz Zaorski.
Gospodarz ten sam, Meller.

I tematyka prawie niezmienna, czyli Prawo i Sprawiedliwość i Kaczyński.
Jak mu spada, jak opada, jak wali o glebę i co zrobić, bo ten oszołom i faszysta wciąż na powierzchni.

Po dyskusji na temat - Czy organizacjom działającym legalnie w Polsce, choćby były nam bardzo niemiłe jak Młodzież Wszechpolska i ONR wolno zakazywać demonstracji? Czy ich przeciwnikom wolno blokować legalną demonstrację? - w której Czubaszek zdecydowanie zakazałaby tym faszstom od Dmowskiego spacerów po mieście przeszli mistrzowie do konkretów.

Czy partia Kluzik-Rostkowskiej ma szanse? Wg sondażu Rzepy, gotowych na nią głosować jest 35%, zabierając PO, PiS, a nawet SLD i PSL. Ktoś powie, że Palikot też próbował, a teraz mizeria. Ale on nigdy nie miał takich wyników w żadnym momencie. I epatuje radykalizmem, a Kluzik odwołuje się do umiarkowanych. Z trzeciej strony takie wstępne deklaracja rzadko obracają się w konkret przy urnie.
I najważniejsza wątpliwośś Mellera to, czy to nie będzie jakiś jeden jednakowy "kurwa" wspólny front podobny do PO, zatroskał się i zwątpił wyrażnie znudzony poityką i politykami miłości Marcin Meller.

I w ten sposób ta "kurwa" śniadaniowa mistrzów trafiła pod strzechy nie tylko młodych i wykształconych z wielkich miast, bo to do nich przede wszystkim kierowany jest ten program.

Prowadzący się wyrażnie zmieszał, przeprosił, znani i "cenieni" wybuchli śmiechem, wszak "kurwa" u nich codziennością jest i nie tylko na sniadanie, a Mellerowa"kurwa" POleciała w nowoczsną i postępową IIIRP.
Wieczorem póżnym, w niedzielę wszystko naparawi ojciec Miecugow.
Zaprosi jakiegoś uduchowionego i kulturalnego, koniecznie poprawnego politycznie i pokiwają wspólnie głowami nad nędzą intelektualną Polaków.
Zauroczy swoją "kulturą" i "madrością" kolejne leśne babki i sieroty postkomunistyczne.
Około północy ojciec Miecugow ma bowiem "Inny punkt widzenia" niż przez całą dobę.
Prawdopodobnie inaczej i gdzie indziej siedzi.

]]>http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dwa-razy-wyzsza-ogladalnosc-rozmow-...]]>

Nauka czyni mistrza.
Ten też ma PRZYSZŁOŚĆ przed sobą.

Tym bardziej, że walterownia jak chce to POtrafi upiększyc wizerunek tym co z prądem, a "gebę' przykleić tym, którzy nie z nimi.

]]>http://wpolityce.pl/view/2688/Slowa__ktore_nie_padly__czyli_co_slyszala_...]]>

Ot, sami "MISTRZOWIE".

Brak głosów

Komentarze

a, tak się zastanawiałem, co to za facet, bo twarz kojarzę, ale TVN 24 nie oglądam, przypadkiem u mamy widziałem... ale warto wspomnieć, że Meller mówił dziś coś takiego, że on zamiast o demonstracjach faszystów i antyfaszystów woli mówić o demonstracjach narodowców i lewaków

Vote up!
0
Vote down!
0
#104869

Jego hipokryzja jest zadziwiająca. W "Za chwilę dalszy ciąg programu", razem z Mannem, Szczęśniakiem i Wasowskim (którzy, Bogu dziękować, się nie sqrwili) pokazywał, iż mimo zmiany systemu, w WSI dalej siedzi pełno ruskiego ścierwa.
Niecałe 20 lat po tym pod niebiosa wychwalał kandydata na prezydenta, który tychże służb bronił.
Pytanie - czy w ZCHDCP był tylko pionkiem (bo talentem aktorskim bardzo odstawał od pozostałej trójki), czy aż tak mocno zmienił poglądy? A może to teraz stał się czyimś "popychadłem"?

Vote up!
0
Vote down!
0
#104961

Mann: "Trójka" nie będzie skansenem politycznym PiS

http://wyborcza.pl/1,75478,8454864,Mann___Trojka__nie_bedzie_skansenem_politycznym_PiS.html

a jednak skurwił sie gruby Wojtek

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#104990

jak widać jemu też odjebało :/ szkoda ...

jakoś to tak zawsze jest z tymi "elitami".

na przykład  60 lat temu, wielu z ówczesnych przedstawicieli świata kultury i sztuki (takich jak Picasso, czy nasza noblistka) zachwycało się Józefem Stalinem i jego wizją "wolności".

 

Mam przynajmniej nadzieję, że nie wygrzebiesz nic, co by kompromitowało Pana Grzegorza "Garfielda" Wasowskiego, bo to by było dla mnie zbyt straszne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#105075

Pragnę zauważyć nieśmiało, że pan Meller zaklął planowo. To było zaplanowane, co widać na powtórkach. Elyta siedzi tam, je i pije, i pokazuje jak wygląda elyta. A jeszcze bardziej pokazuje, że trzeba mówić źle o Kaczyńskich, którzy są jedytnym wrogiem elyty i jedyną przeszkodą na drodze, aby elyta była zawsze ta sama i taka sama.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#105043

http://niepoprawni.pl/blog/152/pogrzeb-kartofla
[2010-04-12 22:25:44] Merysz: http://niepoprawni.pl/blog/425/do-was-wszystkich
[2010-04-12 22:30:39] Merysz: http://niepoprawni.pl/blog/425/wpuszczeni-w-skarpetach
[2010-04-12 22:33:39] Merysz: http://niepoprawni.pl/blog/425/matka-chrzestna-cudownej-bandy-amatorow-czyli-cba
[2010-04-12 22:34:32] Merysz: http://niepoprawni.pl/blog/425/tragedia-narodowa-wedlug-ferdka-kiepskiego
[2010-04-12 22:34:54] Merysz: http://mediamikser.pl/article/66477/durczok-i-olejnik-najwiekszymi-autorytetami#comments
[2010-04-12 22:36:19] Merysz: http://niepoprawni.pl/blog/425/co-soba-reprezentuje-malzonek-elizy-michalik

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#105047

Mamy festiwal nienawiści w wykonaniu partii miłości i festiwal waszej stacji tvn24 ze specjanym wydaniem studia i czekających swołoczy na panie joannę i elżbietę.Nie przypominam sobie, aby były studia po wyrzuceniach olechowskiego, śp.Płażyńskiego, rokity czy piskorskiego, a tu wszystkie ręce na pokład i mają używanie, jak tu zniszczyć PiS i dokopać panu Kaczyńskiemu, czekają co powie lub nie powie, a może beknie, a może puści bąka, dlaczego nie zajmie się stacja jak radzą sobie powodzianie, jak im przyjdzie przetrwać zimę, a co z bezrobociem jest coraz większe, biedą i ledwo wiążącymi koniec z końcem, fali podwyżek tu jest wasze miejsce patrzenie władzy na ręce i obietnice wyborcze.Ja już coraz mniej was oglądam, bo nie jesteście wiarygodni, wiem, że nie otrzymam od was odpowiedzi ale trudno......dla Ciebie 10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#105048

Trzeba ludziom uświadomić, informowac ich na każdym kroku, przy każdej okazji, ze to scierwo jest dziełem Kiszczaka, Urbana i im podobnych. To grupa I.T.I.(w Wikipedii spis ich narzędzi).
wystarczy przeczytać, to jest wiarygodne :
http://afront.salon24.pl/244830,iti-pows...da-sprawdz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_ITI
_________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#105181

Padlo tam jeszcze jedno wazne wyznanie Zaorskiego.Jest on (jak wyniklo z wypowiedzi) twardym wyznawca metody jednej, jedynej telewizji i jednej jedynej gazety. Bo przeciez we Wloszech nie sprawdzil sie - jak mowil pomysl ,by kazda partia miala swoja telewizje.Tylko balagan w glowach mlodziezy od tego powstaje. I slusznie -najwazniejsza jest przewodnia sila narodu.sic. A, i jeszcze jedno bylo ciekawe:wg.Materny istnieje telewizja pisowska ..."oni tam ciagle sa, najwyzej teraz jako spiochy i trzeba ich tylko wyluskac.
Jak to uslyszalam to powiem, ze mialabym niezmierna ochote Materne wykastrowac i wyrzucic psom na pozarcie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#105176

Vote up!
0
Vote down!
0
#105307