Karzeł moralny - Radosław Sikorski

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-"Wałęsa psuje wizerunek Polski i rozmienia się na drobne"-.

- Udział Lecha Wałęsy w kampanii Libertas to złamanie wizerunku Polski - mówi w Radiu Zet szef polskiego MSZ. Zdaniem Radosława Sikorskiego, który był gościem Radia Zet może być to kłopotliwe dla rządu chociażby dlatego, że jest to partia przeciwna podpisaniu Traktatu Lizbońskiego, który wspiera Platforma. - Gdyby nie kwota za jaką zgodził się na wykłady dla Libertasu można by powiedzieć, że Lech Wałęsa rozmienia się na drobne - dodał Sikorski.

Platforma Obywatelska z Tuskiem na czele wyciągnęła Bolka z zapomnienia na swoje sztandary nie po to aby ten jeżdził na konferencje Libertasu,któremu media przykleiły gębę eurosceptyka,a partia ta nie jest eurosceptyczna lecz jest za Europą demokratyczną i narodową bez traktatu lizbońskiego .

Bolek miał być tylko na usługach PO i salonu i dlatego czapkowano przed nim i kajano się a wszystkich odmiennego zdania nazywano karłami moralnymi,które psują wizerunek Polski ,bo mieli inne zdanie o naszej "ikonie" narodowej.
Równiez Radzio Sikorski,któremu fucha w NATO przeleciała niczym mucha koło nosa nazywał karłami moralnymi Cenckiewicza,Gontarczyka i Zyzaka,bo ośmielili się "grzebać" w przeszłości Bolka i o niej napisać a inne karły to nawet przeczytały te "paszkwile".które co najwyżej winno się spalic na stosie razem z tymi karłami .

Rola jaka Wałęsie została narzucona przez salon i PO wyrażnie mu się nie spodobała,bo to megaloman i żądny władzy i pieniędzy trybun ludowy z ogromnym parciem na szkło.
Dlatego zerwał się z POwskiej smyczy i gra pod siebie co zresztą robił zawsze,a czemu jego obrońcy a niegdyś wrogowie jeszcze niedawno zaprzeczali.
Stąd ten dzisiejszy atak Sikorskiego na Bolka,który nagle zaczął psuć jemu i PO wizerunek partii i Polski.

Donald to ma pecha.Nie dość,że Zyzak,Cenckiewicz,Gontarczyk i inni szukający prawdy psuja wizerunek Polski to i doszusował do tej grupy patron PO - Wałęsa.
Ja znowu zaliczam Sikorskiego do tej grupy karłów moralnych co to nasze "dobro "narodowe ośmielają się opluwać i tym samym autorytet Polski obniżać.
Co na to Angela,Sarkozy,Dalajlama......i inni?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Walesa-psuje-wizerunek-Polski-i-rozmienia-sie-na-drobne,wid,11121943,wiadomosc.html?ticaid=1804a&_ticrsn=3

Brak głosów

Komentarze

Donaldo nie rozstrzelał Kurtyki, nie spalił paszkwili. może Wierzejski to zrobi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#19844

Wierzejski? ta piekna menszczyzna?

Vote up!
0
Vote down!
0
#19845

właśnie o tego elokwentnego przystojniaka chodzi

http://www.dziennik.pl/magazyn-dziennika/article376292/Libertas_Walesa_wzial_od_nas_100_tys_euro.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#19846

Krysko,jak Ty pięknie nazywasz pedałów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#19880

"Bolek" wyskakuje jak diabeł z pudełka zawsze, kiedy trzeba zamieszać. Można się zastanowić, czy to jego własna, obluzowana sprężyna w d...e, czy ktoś trzyma go za j..a i ściska w odpowiednim momencie?
Już kilka razy zastanawiałem się, czy "Bolek" przypadkiem nie wróci na jakieś wysokie stanowisko, na przykład po wprowadzeniu systemu kanclerskiego na fotel prezydenta. Lechu tym razem droży się, bo ma "odejście" do Libertasu, który też może go czymś zrobić, a na dodatek słono płaci. Mamy szansę na prezydenta opłacanego całkiem jawnie spoza kraju.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#19919