Kampanijne POdrygi na trupie ś.p.Blidy

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Premier Donald Tusk krzyczał parę dni temu:

"Kaczyński tak bardzo pragnie odzyskać władzę, że być może jest gotów pojechać na grób Barbary Blidy".

Kaczyński nie pojechał, bo Kaczyński ma poczucie taktu i umiaru, ma po prostu klasę.
Kaczyński to nie POwski prostak, nie bez kozery ma tytuł doktora prawa.

To nie kto inny jak druh Donka, Bronek urządził sobie dzisiaj kampanię wyborczą na trupie s.p.Barbary Blidy.
Ja nie jestem tym zdziwiona zwłaszcza po obejrzeniu rozbawionej, czerwonej gęby Bronka i wtórującego mu Donka nad trumnami ofiar katastrofy smoleńskiej.

Nic mnie już nie zaskoczy po tym, kiedy usłyszałam Wiklińskiego/SLD/opowiadajacego o żenujacym zachowaniu marszałka w kilka godzin po katastrofie, kiedy jeszcze nawet nie wiedział i nie miał potwierdzenia śmierci Prezyenta śp.LK.

U steru władzy mamy bandę hipokrytów i prostaków, żeby nie powiedzieć chamów, którzy "dobrych" manier uczyli się pod trzepakiem i może zbyt dużo zupy piwnej jadali w młodości / zupy piwne gościły często w menu rodziny Bronka jak sam mówił/.

Dzisiaj ten prostak, żądny władzy przyjechał po południu do Siemianowic Śląskich, by spotkać się z wdowcem po Barbarze Blidzie i jej synem.

Jednak jak przychodzi do konkretów, czyli odszkodowania pieniężnego, to ekipa Tuska odrzuca ugodę z mężem Blidy i zamierza mu udowodnić w sądzie, że niesłusznie obciąża odpowiedzialnością za śmierć żony Ziobrę i Święczkowskiego.
Henryk Blida wystąpił niedawno z wnioskiem o 200 tys. zł zadośćuczynienia i 7 tys. zł miesięcznej renty w związku ze śmiercią żony.
W zeszłym tygodniu wezwanie do ugody w tej sprawie zostało jednak odrzucone przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach i Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Politycy PO nie chcą komentować spotkania Komorowskiego z Blidą.
- Sprawa jest delikatna - mówi jeden z posłów PO.

Panie pośle, to jest KOMPROMITACJA!
Kompromitacja Komorowskiego i Tuska a waszym hasłem wyborczym dla Bronka winno być :

- po trupie ś.p.Blidy do zyrandola!-

Pocieszające tylko w tej POwskiej stypie wyborczej na grobie ś.p.Blidy są wyniki ankiety umieszczonej na Interia.pl.

Czy kandydaci na prezydenta powinni prowadzić kampanię na grobie Barbary Blidy?

Tak

12%

Nie

85%

Nie wiem

3%
Głosów: 1618

A ja mówię:

WON! WON! z Komorowskim! HIENĄ CMENTARNĄ!

]]>http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/komorowski-spotkal-sie-z...]]>

Brak głosów

Komentarze

 B.Komorowskiego i H.Blidy wskazałaby że H.Blida był utrzymankiem B,Blidy.To coś takiego jak odwrócona rola w piosence Grzesiuka "Syn ulicy",gdzie jest "dla Ciebie pragnę żyć , dla Ciebie też kraść" i tak dalej.Jakim kto jest takie wybiera wzorce do naśladowania i przykłady.Dla kręcących lody {tych w platformie wielu} przykład jakiegoś krętacza  o wywichniętym życiorysie to nic zdrożnego.Długo by tu wymieniać podobne przykłady i analogie.A u zwykłych ludzi flaki się skręcają od takich czynów i takich wypowiedzi.A MENDIA POPIERAJĄ I NIE WIDZĄ W TYM NIC ZŁEGO.           Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#68766