Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

....jest do s....., a aktor jest do grania

Obrazek użytkownika kryska
Kultura

- Polacy przywiązywali w bitwie pod Cedynią dzieci jako tarcze - wypalił Maciej Stuhr w wywiadzie dla serwisu stopklatka.pl.
Dał się podejść starej postkomunistycznej matronie i polazł na jej lewacki salon.

Maciej Stuhr próbował wytłumaczyć się z wpadki w "Kropce nad i" u Moniki Olejnik. Stwierdził, że po "Pokłosiu" musi teraz przyjmować ciosy i zważać na słowa.

- W przypadku tak rażącego historycznego błędu dostałbym pewnie pałę z historii. I to w szkole podstawowej. To pociąga za sobą lawinę konsekwencji. W tej chwili zaczynam ważyć każde słowo - powiedział Maciej Stuhr w "Kropce nad i". - Ten błąd nie zmienia absolutnie sensu mojej wypowiedzi. Bo moja myśl jest taka: czy ojczyzna mogłaby zmusić mnie do tego, abym strzelał w machinę oblężniczą, do której przywiązane jest moje dziecko i potem usiłowałaby mi wmówić, że to jest dobre. Ja bym w to nigdy nie uwierzył. A w takich mitach jesteśmy wychowywani - dodał młody Stuhr.

- polska wieś to zacofanie i antysemickie poglądy - według Stuhra

- Chciałbym namówić wszystkie strony zainteresowane tym tematem, żebyśmy porozmawiali - apelował Maciej Stuhr. - Rozmawiajmy, nie krzyczmy na siebie. Nawet jak się nie zgadzamy.

- To mnie śmieszy. Bo co, mam przynieść akt chrztu - pytał Stuhr, komentując, że teraz musi czytać o sobie, że "nie jest prawdziwym Polakiem".

Cały tekst: ]]>http://wyborcza.pl/1,75478,12858867,Maciej_Stuhr_u_Moniki_Olejnik__Mam_p...]]>

I brnie nadal.

"Postanowiłem po "Kropce nad i", że oprócz zapowiedzianej wizyty u Kuby i kilku rozmów już nagranych wcześniej, kończę swoje wypowiedzi o "Pokłosiu" na jakiś czas przynajmniej. Co chciałem powiedzieć, to powiedziałem" - napisał na profilu na Facebooku Maciej Stuhr. Aktor dodał też, że nie chce więcej mówić o swojej wpadce związanej z bitwą pod Cedynią.

A jakże, nawet przeprasza.

- Oczywiście Polacy nie przywiązywali dzieci. Oni do nich strzelali.-

]]>http://www.facebook.com/MaciekStuhr]]>
]]>http://www.tvn24.pl/stuhr-zamilknie-konczy-z-poklosiem,289136,s.html]]>

Już wtedy sie pogubił.

Brodka, Stuhr i Owsiak namawiają do głosowania .

Zawodowiec ma wyjść i zagrać rolę, i milczeć.
Zapomniał Stuhr, ze aktor jest od grania, d... od s....
a botoksowa matrona od propagandy postkomunistycznej.

Brak głosów

Komentarze

A jednak ubiór wiele mówi o człowieku. Abstrahując od tego, w co ją ubrali do tego propagandowego wystąpienia, te jej pstrokate stroje - w ogóle nie pasujące ani do figury, ani do charakteru "twórczości" - świadczyły o tym, że ma (mówiąc oględnie) niepoukładane w głowie. Okazało się to prawdą. Chyba zacznę wierzyć na serio w tę zasadę i oceniać ludzi po ubiorze, biorąc oczywiście poprawkę na ich status materialny... choć nieraz i bezdomni bywają gustownie ubrani, w odróżnieniu od większości celebrytów.

Nie mogę w tej chwili znaleźć tego fragmentu Biblii, ale zdaje się że w Mądrości Syracha jest takie stwierdzenie, że ubiór człowieka i jego chód mówią o nim WSZYSTKO. Pytanie tylko, na ile umiemy rozpoznawać te znaki, które nam Pan Bóg daje przez wygląd ludzi, rzeczy i zjawisk. Musimy wziąć poprawkę na to, że jesteśmy omylni... Ale coraz bardziej przekonuję się, że chodzące bezguście jest zazwyczaj osobą z "dysfunkcjami" (nie mylić z niepełnosprawnością, bo tu wszelka ułomność jest niezawiniona, poza tym jeśli chodzi o etykę, to zdarza się rzadziej niż w innych przypadkach) intelektualnymi i moralnymi.

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#307153

racja
pamiętam wypowiedz starego Stuhra o dusznej atmosferze PiSu
w swojej książce stary Stuhr krytykuje Kaczyńskieg, ze idac na trybunę sejmową rozmawiał przez komórkę
okreslił to chamstwem, innych przejawów owego chamstwa u innych się nie dopatrzył.

http://www.kworum.com.pl/doc/12.08.20URZe-Ziemkiewicz-ChamologiaIIIRP.pdf

Vote up!
0
Vote down!
0
#307158

końcowy grymas imitujący uśmiech juniora to amatorka w kiepskim stylu - zeszmacił się jak "wodzirej"

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#307154

Zbyszka Zamachowskiego pojawia się pytanie czy mgr sztuki po szkole, a jakże, jakże, krakowskiej czy łódzkiej, z tytułem, a jakże, jakże,  AKTORA DRAMATYCZNEGO czy powinien być człowiekiem wykształconym? Tytuł magistra jest tytułem naukowy i, przynajmniej teoretycznie, powinien być nadawany ludziom o wiedzy wykraczajacej i to nie tylko "trochę" ponad przeciętną. Czy aktorowi jest potrzebny tytuł naukowy? Tych dwóch (poszukajcie w przeszłości) po raz kolejny wykazało się niedouctwem i elementarnym idiotyzmem. Ale cóż, idiota z dyplomem jest nadal idiotą.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#307234