Jerzy OWSIAK polski Rambo

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- 'wskaż, a strzelę z "baśki" -

Wczoraj wspólnie wystąpili Tadusz Mazowiecki i były Prezydent Aleksander Kwaśniewski,by bronić naszej "ikony" ,naszego "dobra narodowego" - Lecha Wałęsy,a dziś z pomocną dłonią przyszedł sam Jerzy Owsiak kojarzony z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

- "Sam napisałem list do Lecha Wałęsy po tym, jak ukazała się ostatnia publikacja na jego temat. Jestem nią oburzony. Chociaż jestem pacyfistą, mogę teraz z "baśki" przyłożyć, niech tylko wskaże komu."-

To reakcja Owsiaka na książkę Pawła Zyzaka,w której to autor zarzuca byłemu Prezydentowi współpracę z SB w latach 70 tych i spłodzenie nieślubnego dziecka.


Hola,hola Panie Jurku czy to czasami nie grożby karalne?
Oj! co by się to działo gdyby nie daj Boże wemsknęły się takie słowa.Kaczyńskim!
Aż strach pomysleć - napewno byłby to już wstyd jak nie na cały świat to przynajmniej na całą Europę,na Jamajce prasa już by o tym pisała,nie mówiąć,że Pitera złożyłaby doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa a UE zastanawiałaby się nad karą jaką należy nałożyż na Polskę.

Nic z tych rzeczy,kazdego kto myśli,że takie skutki może wywołać wypowiedż Owsiaka śpieszę wyprowadzic z błędu.
Nic podobnego!Przecież to jedna ikona narodowa wyszła z pomocą drugiej ikonie narodowej

Brak głosów

Komentarze

W tej czapce Owsiak wygląda jak gen.Bison z "Ulicznego Wojownika". :)

Watch more GameVideos videos on AOL Video

;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#17034

Na samym początku Owsiakowi można było uwierzyć że to co robi robi ze szczerych chęci po jakiś czasie zrobił się z tego całkiem spory kombinat z którym ze względów nie będących dla ludzi potrafiących myśleć samodzielnie zaczęły "współpracować" przeróżne instytucje w tym państwowe i jak można było przypuszczać oprócz "pomocy" postawiły pewne warunki na które czy chciał czy nie przystać musiał. Jak znam życie i mafię która rządzi od 70 lat to w śród warunków było popieranie odpowiednich osób a szczególnie tych wymienionych w rozdzielniku. Jak widać identyczną pomyłkę i w podobnym czasie co do IPN i Pawła Zyzaka zrobili aktualnie nam panujący Donaldu Tusku, jego była eminencja Lech "Bolek" Wałęsa oraz gwiazda mediów i zbiórek publicznych Jerzy Owsiak, ciekawe kto im pisał te wypowiedzi i czy to nie przypadek że popełnił te same błędy :). Nie wiem jak inni ale ja w takie zbiegi przypadków jakoś nie wierzę :)

Sam cel akcji (wośp) jest szczytny ale....
no właśnie od kiedy zaczęła to być akcja dotycząca odpowiedniej puli stała się kolejnym rodzajem na razie "dobrowolnego" ale jednak podatku.

Dlaczego dobrowolnego napisałem z " " a no dlatego że w trakcie "finału" jest co najmniej źle widziane nieposiadanie serduszka na ubraniu a w niektórych przypadkach można się spotkać wręcz jawnym wyrzutem.

Jeśli zaś jest to podatek to czy można się dziwić że uwzględnia się taką pozycję w opracowaniach dotyczących finansowania służby zdrowia a może i pod jakąś sprytnie wymyślną pozycją i w budżecie państwa?

Nie było by w tym nic dziwnego bo przecież jak by nie patrzeć chodzi o ponad 30 milionów złotych a takie pieniądze już są wystarczająco duże by urzędnicy wliczali je do łącznego bilansu.

---------------------------------------
-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-
=____W wszystkich trzech radykał____=
==============================

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#17132