Czyszczenie TW Bolka i sraczka Tuskowej prokuratury

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy prowadzi śledztwo w sprawie możliwości ujawnienia tajnych dokumentów w książce Sławomira Cenckiewicza i Piotra Gontarczyka "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii", wydanej przez IPN.

A oto ci dwaj przestępcy,którzy ośmielili się napisać książkę i ujawnić w niej chwile z życia Wałęsy,które nie są dla niego chlubą ani powodem do dumy.
Skoro salon ogłosił Bolka nieskazitelną "ikoną",o której jeśli pisać to tylko peany i to na klęczkach i z językiem w dupie Wałęsy a sam Premier Tusk ogłosił Bolka "dobrem narodowym" nietykalnym to nie wypada nic innego jak tych przestępców historyków co to rękę i pióro na Bolka podnieśli wsadzić do ciupy albo posłużę sie słowami czerwonego klasyka - ręke im uciąć.
Śledztwo w sprawie rzekomego ujawnienia przez historyków tajemnicy państwowej w książce „SB a Lech Wałęsa" zdecydował się wszcząć prokurator Ryszard Paszkiewicz - syn byłego szefa SB w Gdańsku Sylwestra Paszkiewicza. Książki - jak sam przyznaje - nie czytał.
Ale nie on jeden nie czytał - takich na kopy co to zarzekali się ,że śmieci nie bedą czytać a jednocześnie nie przeszkadzało im to w wylewaniu kubeł pomyj zarówno na książkę jak i na jej autorów.
-"- Po analizie materiałów zdecydowaliśmy się na wszczęcie śledztwa w sprawie ujawnienia tajemnicy państwowej" - powiedział zastępca prokuratora okręgowego w Gdańsku Ryszard Paszkiewicz.

-"- Pułkownik Paszkiewicz to mózg gdańskiej bezpieki, znał doskonale przeszłość Lecha Wałęsy. W roku 1981 dbał o to, by nie wpłynęła ona negatywnie na pozycję Wałęsy w „Solidarności" - mówi Cenckiewicz.

Ryszard Paszkiewicz zapewnia, że w związku z tą sprawą nie podejmował żadnych decyzji. Czy powodem przeniesienia śledztwa do Bydgoszczy było pojawienie się w książce nazwiska jego ojca? - Być może jest tam nazwisko, książki nie czytałem - mówi. I zastrzega: - Decyzję podejmowała Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku.

Czy " O TAKE POLSKIE " walczył Bolek sam i własnymi rencami?

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/312953,sledztwo_ws_ksiazki_cenckiewicza_i_gontarczyka_o_walesie_ujawnili_tajemnice_panstwowa.html

http://www.fronda.pl/news/czytaj/czy_cenckiewicz_i_gontarczyk_pojda_do_wiezienia

Brak głosów

Komentarze

a zatem cały problem nie tkwił w tym, czy Wałęsa współpracował jako Bolek, czy nie. problem polegał na tym, że współpraca jest tajemnicą państwową. Gratulacje. TW mogą czuć się bezpieczni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#18403

nam zgrzytać!
Ale pokonaliśmy ruska pokonamy i tuska!
pzdr
p.s
na Twojej "rubryce' odkryłem, że słuchasz tego co ja!
tez uwielbiam Metallicę.
Ponadto słucham tego co moje Krzysie; Sepulturę, Soulflye,i inne ichnie!
Aktualnie leci U2 "Ultrafiolet..."

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#18424

toz juz włosy z głowy rwac,co sie w tej mojej Ojczyznie wyprawia,

ps.uwielbiam tez U2.Queen z Merkurym,Dżem ,....pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#18434

Czyżby już w Polsce nastąpiła całkowita miłość? Czy prokuratura nie ma już nic innego do roboty? Nie ma afer? Nie ma napadów i pobić? Nie ma malwersacji i oszustw? Nie ma TW przeciwko którym należy wdrożyć śledztwo? Co za banda liżących durni!

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#18574

Panuje bezgraniczna "miłość" i oprócz tego nie ma nic.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#18748