Aresztowane

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wrzesień 2011 - konwencja programowa PO.
Książka pod tytułem "Następny Krok. Razem" była rozdawana działaczom przed konwencją Platformy Obywatelskiej w Warszawie. Wyszczególnione w niej jest 21 priorytetów partii na następne lata.

Premier Donald Tusk na konwencji PO w Warszawie (10 września 2011) (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta)

....... - co nazywam Polską w budowie, te tysiące kilometrów dróg w budowie, autostrad, nowoczesnych szpitali (...) - tych inwestycji jest w każdej dziedzinie bardzo, bardzo dużo - jeśli poprzednicy wrócą do władzy i zechcą +aresztować+ wszystkie te przedsięwzięcia, sprawdzać krok po kroku. Czy wyobraźnia podpowiada nam, co się stanie z tymi 300 mld zł minimum, o które walczymy w budżecie Unii Europejskiej? - pytał zebranych premier.

Mówił, że on sam nie musi sobie wyobrażać, co się stanie, ponieważ wie, ile energii wymaga prowadzenie tak licznych inwestycji. "Zamkną ten kurek z pieniędzmi, bo nie będą chcieli ich wydawać, bo będą uważali, że wpierw trzeba znów wszystko wywrócić do góry nogami. Wszystko zamknąć, zamrozić, bo wtedy czują się najlepiej, najbezpieczniej, kiedy nic się nie dzieje" - mówił Tusk.

Read more: ]]>http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10265280,Tusk__PiS_moze__aresztowac_...]]>

To nie Kaczyński aresztował polskie drogi w budowie.
uczynił to serdeczny przyjaciel cudotwórcy, jedynie słusznego i umiłowanego José Manuel Barroso ze swoja czeredą.

]]>http://ec.europa.eu/commission_2010-2014/index_pl.htm]]>

Nawet 4 miliardy euro na polskie drogi może być zablokowane przez Komisję Europejską. To najgorszy scenariusz - informuje Bruksela. Stanie się tak, jeśli Polska nie dostosuje się do naszych zaleceń, nie usprawni procedur dotyczących zamówień publicznych, a mimo to przyśle faktury z prośbą o dofinansowanie z unijnego budżetu - powiedziała Polskiemu Radiu rzeczniczka Komisji Shirin Wheeler.

Zastrzegła, że nie ma mowy o zamrażaniu kolejnych funduszy, bo Polska jeszcze nawet o to nie poprosiła. Wcześniej natomiast Bruksela wstrzymała wypłatę trzech i pół miliarda złotych w związku ze zmową cenową przy kontraktach na budowę dróg dwóch odcinków trasy S8 i jednego odcinka autostrady A4.

]]>http://auto.dziennik.pl/drogi/artykuly/417987,czarny-scenariusz-unia-zab...]]>

I tak słowo umilowanego ciałem się stało.
Prorok to jakiś, czy co?

Staruchowicz zwolnił cele, autostrady wzięte w areszt.

podziekowania za areszt?

Wypijmy za areszt!

.... Donald maTole.....

Brak głosów

Komentarze

ględzi cały czas o 3,5 mld ale PLN taka drobna różnica która wielu jak na razie umyka. Robią nas w jajo jak mogą a większość to łyka nie widząc żadnej różnicy pomiędzy 4 mld euro a 3,5 mld PLN.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328159