Antysemicka UE

Obrazek użytkownika kryska
Świat

Powrót do przeszłości.
Niedawno temu w Brukseli...

Uroczyste otwarcie miało miejsce w lutym b.r.
Pomysłodawcą ŻPE / Żydowski Parlament Europejski / był prezydent Izraela Szymon Peres. Belgijski deputowany Joel Rubinfeld wyjaśnił, że Parlament ma trzy główne cele:
- walkę z antysemityzmem
- poparcie dla Izraela
- promocję i ochronę interesów i wartości żydowskich na szczeblu międzynarodowym.
I tak budynek Parlamentu Europejskiego (PE) w Brukseli mieści teraz dwa parlamenty – zwykły PE i Żydowski Parlament Europejski (ŻPE).
W uroczystym otwarciu wzieli udział oprócz deputowanych z 47 krajów Europy (w tym z Polski), przewodniczący największych organizacji żydowskich ze Stanów Zjednoczonych oraz m.in. szef komisji spraw zagranicznych PE Elmar Brok z Niemiec, który wyraził nadzieję na owocną współpracę ŻPE z PE.
wybory przeprowadziła Żydowska Unia Europejska (organizacja starsza niż ŻPE).

Jej przewodniczący Tomer Orni, poprzednio reprezentant izraelskiej Agencji Żydowskiej, poinformował, że demokratyczne wybory do ŻPE odbyły się przez Internet. 400 tysięcy europejskich Żydów wybrało ŻPE na wzór Knesetu – studwudziestoosobowy.

http://niepoprawni.pl/blog/425/dyrygent-na-dachu

Upłynęło kilka miesięcy i .....

UE szykuje "czarną listę Żydów". Będą mieć zakaz wjazdu do UE.

Unijna komisja ds. Bliskiego Wschodu zaproponowała wprowadzenie zakazu wjazdu do krajów UE dla "agresywnych żydowskich osadników".
W jej skład wchodzą eksperci ze wszystkich 27 krajów Wspólnoty. "17 października przygotowali oni specjalną rekomendację w tej sprawie, która ma zostać poddana pod dyskusję na jednym z najbliższych spotkań ministrów spraw zagranicznych krajów Unii Europejskiej",

"Agresja osadników wydaje się być częścią planu mającego na celu wypędzenie Palestyńczyków. Tak aby ich ziemia została wchłonięta przez żydowskie osiedla" - mieli napisać eksperci.

Izrael ma stwarzać "atmosferę bezkarności", która skutkuje nasileniem agresji wobec Palestyńczyków. "Kraje członkowskie powinny zakazać wjazdu osadnikom znanym ze stosowania przemocy" - napisali eksperci.

Kraje członkowskie powinny zakazać wjazdu osadnikom znanym ze stosowania przemocy - napisali w rekomendacji dla ministrów spraw zagranicznych państw UE, którzy mają zająć się tym pomysłem na jednym z najbliższych spotkań.

"Czarna lista", jak łatwo się domyślić, wzbudziła oburzenie w Izraelu.

Ta jątrząca propozycja nie trzyma się kupy. Jak Unia ma zamiar zidentyfikować tych "agresywnych osadników", skoro nie zostali skazani prawomocnym wyrokiem sądu? - stwierdził rzecznik izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Jigal Palmor.

- Taka lista ostatecznie pogrzebie wizerunek Unii w Izraelu. Niestety, jest to instytucja ślepa na jedno oko. Jest propalestyńska, a więc niewiarygodna jako rzekomo bezstronny arbiter - powiedział "Rz" politolog prof. Gerald Steinberg.
Przeciwnego zdania są palestyńscy eksperci.

Przeciwnego zdania jest dr Haider Eid, palestyński obrońca praw człowieka ze Strefy Gazy. – Unijna propozycja jest wspaniała. Na listę musi trafić premier Izraela, jego ministrowie, generałowie i wszyscy inni przywódcy faszystowskiego reżimu syjonistycznego, który masakruje palestyńskie kobiety i dzieci – powiedział „Rz" Eid.

Jego zdaniem osadnicy to ludzie „źli do szpiku kości". – To oni wprowadzają w życie wymierzony w Palestyńczyków system apartheidu, przy którym to, co działo się w RPA, to dziecinna igraszka. Osadnicy mordują i biją Arabów. Niszczą nasze samochody, sklepy, domy i świątynie, wycinają nasze drzewka oliwne. Nie powinni mieć wstępu do cywilizowanego świata – mówi dr Eid. – Mam nadzieję, że Polska poprze tę czarną listę.

http://www.rp.pl/artykul/118801,955692-Unia-szykuje--czarna-liste-Zydow.html

A na salonie IIIRP cisza.
Żadnego wrzasku o antysemityżmie, homofobii i prześladowaniu przez UE Żydów.

Gdzie oni są, ci obrońcy uciśnionych Żydów?
A moze michnikowszczyzna zasponsoruje film o antysemityżmie w Brukseli.
Są juz nawet cętni odegrac role ciemięzonych i klatóqw.
Maniek Opania odegra rolę życia, biednego, przesladowanego Żyda, a Linda wcieli się w rolę kata.
Mam nadzieje, ze botoksowa matrona, patronka gnębionych Żydów przez głupich i ciemnych Polaków sypnie tez kasą.

A pózniej porozmawia o antysemityzmie w Brukseli.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/kropka-nad-i-09-02,691.html

i opisze również dosadnie jak obrzuciła błotem Polaków po filmie "Pokłosie".

- Może film Pasikowskiego jest kiczowaty, może zbyt dosłowny dla niektórych, ale jest to film, który boli. Obok którego nie można przejść obojętnie. Maciej Stuhr, który gra główną rolę, przestał być pieszczochem mediów, stał się obiektem kpin i nienawiści ze strony większości internautów. Nie dość, że ośmielił się zagrać w tym filmie, to jeszcze go broni. Mówi, że zdawał sobie sprawę z tego, jaką film wywoła burzę, ale chyba nie wiedział, że dotknie go tak osobiście. My nie potrafimy rozmawiać, potrafimy się tylko obrzucać błotem.-

http://wyborcza.pl/1,75968,12866864,Poklosie__Poklosia_.html
http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/maciej-stuhr-po-poklosiu-chca-mi-przetrzepac-skore,288744.html

Brak głosów

Komentarze

... nacja specjalnej troski ?

veri

#311350

...uczciwi inaczej

(Na szczęście nie wszyscy)

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#311359

Proponuję powołać PPE, Polski Parlament Europejski. Jego celem będą:

- walka z antypolonizmem

- poparcie dla Polski

- promocja oraz ochrona interesów i wartości polskich na szczeblu międzynarodowym.

Na pomysłodawcę proponuję Jarosława Kaczyńskiego, brata byłego prezydenta Polski, śp. Lecha Kaczyńskiego.

 

 Co do Czarnej Listy Polaków (,,Polaków") nie należy czekać na UE tylko trzeba zacząć ją tworzyć:

1. Donald T.

2. Bredzisław K.

3. Zdradek S.

4. Adaś M.

5. HGW

itd., długo by wymieniać...

Nie przejmowałbym się zbytnio tym, że Czarna Lista niechybnie wzbudzi oburzenie w Polsce w kręgach, które tworzą ,,atmosferę bezkarności".

 

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#311360

którym zakazano wjechać do Unii, pewno wcale się tam nie wybierali, w razie potrzeby wjadą przez Królewiec i PRL-bis. Co miałby do roboty ŻPE  i ŻUE gdyby nie "prześladowano" żydow? Jak zwykle sami robią zamieszanie po obu stronach bo im to się musi opłacać.

Pozdrawiam

cui bono

cui bono

#311378