Murem za Jarosławem Kaczyńskim

Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

Zima niby mocno trzyma, ale wiosna za progiem. Podobnie jest w polskiej polityce. PO jeszcze pręży muskuły, ale PiS dogonił ją w sondażach. SLD odrzuca antyklerykalny ekstremizm Palikota i uderza w socjalne tony, co przynosi wzrost popularności partii Leszka Millera. Ruch Narodowy ogłosił deklarację ideową i niebawem odbędzie swój kongres. Pod przywództwem szefa NSZZ Solidarność” Piotra Dudy i muzyka Pawła Kukiza formuje się Platforma Oburzonych rządami PO-PSL. Źle się dzieje państwie polskim pod rządami Donalda Tuska. Rośnie niezadowolenie społeczeństwa. Idą zmiany i aktualne staje się pytanie, kto przejmie władzę po rządach Platformy. Z kilku powodów w dziele zmiany warto wesprzeć Prawo i Sprawiedliwość.
1.Program.
Program PiS, dużej partii centroprawicowej i największej partii opozycyjnej, to - mówiąc najkrócej - program budowy Polski silnej, suwerennej, dobrze zorganizowanej, liczącej się w Unii Europejskiej. Uczciwej, solidarnej, sprawiedliwej, wiernej swojej tradycji. Celem PiS jest sprawne państwo służące wszystkim Polakom, a nie wpływowym grupom interesu. PiS stawia na zrównoważony rozwój kraju (a nie tylko metropolii). Pamięta o rolnictwie, które rząd Tuska traktuje po macoszemu.
2.Struktura
PiS mimo wrogiej medialnej kanonady utrzymuje wysokie społeczne poparcie. Dysponuje strukturami w całej Polsce oraz środkami finansowymi. Posiada przedstawicieli w Sejmie, Senacie, Parlamencie Europejskim, samorządach. Ma zaplecze eksperckie (udowodnił to ostatnio prof. Piotr Gliński zgłoszony przez PiS na premiera rządu technicznego), oddanych działaczy, a przede wszystkim wiernych wyborców, których nie uwiódł polityczny plankton w rodzaju PJN czy Solidarnej Polski.
3.Lider
Doktor prawa Jarosław Kaczyński od dawna jest brutalnie atakowany przez establishment III RP, gdyż głosi program sprzeczny z jego interesami. Pozostaje wierny wyznawanym zasadom, a jednocześnie umie być elastyczny i potrafi zaskoczyć politycznych rywali. Choć jego wizerunek był permanentnie masakrowany J. Kaczyński doprowadził w 2005 r. do zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych i wygrania wyborów prezydenckich przez swojego brata śp. Lecha Kaczyńskiego. Jest charyzmatyczny, posiada licznych zwolenników impregnowanych na propagandę obozu władzy oraz lewicy. Podniósł się po osobistych dramatach (śmierć najbliższych w katastrofie smoleńskiej, niedawno śmierć matki). Kreśli scenariusze zmiany, organizuje ludzi, jeździ po kraju, podnosi ducha. Wbrew przeciwnościom i ludziom złej woli docieka prawdy o katastrofie smoleńskiej.
4.Sprawa smaku
Są chwile i sytuacje, gdy polityczne rachuby nie są jedynymi, a nawet schodzą na plan dalszy. W Polsce Anno Domini 2013 herbertowski moralny drogowskaz każe tysiącom Polaków - w tym niżej podpisanemu - stanąć murem za Jarosławem Kaczyńskim.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Absolutnie się z tym zgadzam Panie Romanie. Patrząc na naszą scenę polityczną Kaczyński to jedyny wybór. I owszem PiS to partia ludzi o bardzo określonych i propolskich zapatrywaniach, prospołecznych, ale liderem jest i jeszcze długo będzie Jarosław Kaczyński. Dlaczego ubeckie media nie atakują tak innych posłów, innych polityków poza Macierewiczem i Kaczyńskim? Bo mają charyzmę i są nieugięci, a do tego posiadają ogromną wiedzę, dla wielu złodziei okrągłostołowych- bardzo niebezpieczną. Są dla tej okrągłostołowej mafii po prostu jedynym zagrożeniem. Jak wiele brakowało, by Kwaśniewscy i wielu innych prominentów siedziało za kratami? Bardzo nie wiele i stąd ta zajadłość ubeckich pomiotów.

Czas, by 'oburzeni' zrozumieli, że PiS to jedyny mądry wybór, jedyny który daje szanse Polsce na przetrwanie tej zawieruchy ideowo-finansowej. Ostatnio sprzeczałem się z pewnym człowiekiem na youtube, który usilnie starał się udowodnić, że PiS też ma swoje grzeszki na koncie. I owszem, ale jeśli jest choćby jeden argument więcej, który przemawia za PiS to tym razem trzeba iść na wybory (mam nadzieję wcześniejsze) i na PiS zagłosować. Dość obojętności, albo ucieczki w idee, które nie mają szans powodzenia!!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#347703

Dokładnie tak !! Tu nie ma co kombinować, tylko na zimno popierać JK, bo to jedyny człowiek, który może odsunąć PO.

Vote up!
1
Vote down!
0

<p>Bechis</p>

#347706

Tylko PIS i Jarosław,od dawanie głosów na innych,to strata,i POmoc dla Polszewi,a trolle przez prywatę i nienawiść,do PISu i Jarosława,nie chcą tego zrozumieć,a chcą obalać POlszewie.
To ja się pytam,z kim chcecie obalać POlszewie,jeśli dla was
PIS i Jarosław jest be,pewnie z PO,PSL,RP,a może liczycie na narodowców,lub Dudę i Kukiza.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#347713

dla samego usunięcia. To byłby sposób myślenia leminga. Każdy byle nie Kaczka!. Ja chcę zniknięcia patologi. Zaniechania hołdów Niemcom i Rosji. Koniec żydowskiej dominacji we władzy i mediach!. Dość okradania Polski!. Polska to spory kraj i własną godność powinna pielęgnować, ponad podziałami. Godność, honor, suwerenność i uczciwość, to dla mnie wystarczające przymioty. Dlatego jedynym godnym poparcia, Kaczyński.

Vote up!
0
Vote down!
0
#347710

Ja też to mówię, piszę o tym i popieram Pańską filozofię . Nie ma, po prostu, alternatywy. Ci, którzy go bez przerwy krytykują nawet tutaj - nie mają żadnych sensownych pomysłów, a napadają na tego Człowieka, który niczym złym się nie skalał, bo się go boją ! Bo jest jeszcze cała masa Polaków, mających na sumieniu stare grzeszki, sprzeniewierzenie się Ojczyżnie i masę innych. Teraz ubierają się w szaty baranków, udają walczących o jakieś zmiany na scenie politycznej, a tak naprawdę - brużdzą p/ko Kaczyńskiemu frontalnie razem z tą całą wredną PO-wską... szumowiną, zamiast go popierać. Na krytykę przyjdzie czas, jeśli dojdzie do władzy PiS i nie sprosta zadaniom, których zamierza sie podjąć. A nowa formacja - lepsza, sprawniejsza - niech sie kształtuje i niech pokaże , że nią jest.

Vote up!
1
Vote down!
0
#347714

Same sedno, esencja, istota sprawy. Na liczne zarzuty, że Kaczyński się nie nadaje (za niski, kłótliwy, pamiętliwy itp) przypomina mi się argument pewnego robotnika: "Gdyby Kaczyński się nie nadawał, to by go Putin nie próbował zabić".

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#347719

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cóż za przekonywujące argumenty :
- permanentnie masakrowany
- śmierć najbliżaszych w katastrofie
- śmierć matki.
Tak, to są przeważające argumenty za tym, aby obdarzyć Jarka bezgranicznym mandatem zaufania i stuprocentową gwarancją, że będzie dobrym premierem.
Aż się dziwię, że zabrakło w tej pochwalnej laudacji argumentu o braku żony, konta i prawa jazdy, bo to również przemawia na korzyść Jarka, tak samo jak podpisanie Traktatu Lizbońskiego i oddanie władzy pokomuchom po 2,5 roku rządów.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347726

Cóż za subtelna ironia! Gratuluję poczucia smaku.
Machanie widłami może i ma urok, pod warunkiem jednak, że nie przypomina obrzucania gnojem.

Vote up!
1
Vote down!
0

charamassa

#347763

co jest podstawą, wymaganą na sprawdzianie szóstoklasisty do gimnazjum.
Oczywiście napisałam to z przekąsem, gdyż do niektórych osób żadne argumenty nie trafią z założenia . No cóż widły nie są w stanie wychwycić tego co trzeba , z uwagi na swą konstrukcję oraz przeznaczenie.

I cóż to znaczy - licz na siebie. To jakieś utopijne hasło w tym przypadku.

Chyba że oznacza: zrób zapasy, okop się i czekaj na rozwój wydarzeń.

A może podpal się pod URMem. Przestrzegam jednak ,że były już takie przypadki i niestety nie odniosły pożądanego skutku.

No, można jeszcze spróbować na zasadzie np. we dwóch, jak my ze szwagrem czy Duda z Kukizem.

W każdym przypadku skutek ten sam.( brak skutku)

Dla autora 10 za artykuł.

Vote up!
1
Vote down!
0
#348031

Zdecydowanie tak! Rozproszenie niezadowolenia społeczeństwa jest celem władzy. Stąd wysyp "różnych" inicjatyw "niby-opozycyjnych".

Vote up!
1
Vote down!
0
#347733

gość z drogi

Kaczyńskiego ,bo jeśli nie Jego ,to kogo mam popierać SLD,PSL a może Platformę Oszustów?

a kanapki ,kanapeczki?  no cóż pchają się na afisz ...jak zawsze...i odbierając głosy na pana Jarosława pomagają Platformie...

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#347744

Tak właśnie tłumaczyła się moja znajoma, wypłakując swoje małżeńskie nieszczęścia i żale z powodu związania się z nieudacznikiem :
"No bo za kogo miałam wyjść za mąż, komu zaufać, z kim miałam założyć rodzinę jak nie z Jasiem, nikogo innego przecież nie miałam".
Piękne wytłumaczenie, widzę pewne podobieństwa do Jarka i PiS.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347752

Pańskie argumenty są ździebulkę naciągane! Bo ani popieranie Kaczyńskiego teraz nie zmusza do popierania owego za 5 lat (można gdy zawiedzie poprzeć np Roberta B co pewnie pan czyni obecnie), ani też Kaczyńskiego zadnym nieudacznikiem nazwać racjonalnie nie można (juzprędzej nieudacznikiem jest obecny peremierrr który tylko gała i lepienie bałwana )!
Ps twoja znajoma mogła wyjść za ciebie ale penie wolała nieudacznika Jasia a tobie żal D ściska i zawiść wylewa się szerokim strumieniem

Vote up!
1
Vote down!
0
#347851

Twoje rozgoryczenie PISem i Kaczyńskim staje się powoli paranoją,żadne argumenty do ciebie już nie docierają,że niema, i nie będzie innej alternatywy jak PIS.
Ani narodowcy z Zawiszą i Winnickim,czy Korwin z nowej prawicy,nie są wstanie wzbić się na wyżyny procentowe tak jak PIS.
I w tym momencie co proponujesz,to jest strzelenie sobie w kolano.
I POmoc dla POlszewi,z której oni chętnie z korzystają,i będzie POzamiatane.
A POtem do nich przyczłapią przystawki,i będzie POwturka z rozrywki w sejmie i senacie.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#347747

gość z drogi

wiec i trudno mi na ich temat PISać,nawet w formie żartobliwej....

a Dlaczego ?

a no dlatego,że wiedziałam,ufałam i się nie zawiodłam...mimo

"burz i naporów" jakie niesie życie....

obserwuję PIS od samego początku...ba, nawet był moment,gdy wiele ,wiele lat temu zaproponowano mi wstąpienie do Niego...wtedy to jeszcze nie był PIS,ale ...:)

nie wstąpiłam,bo z zasady nie należę do żadnej partii...ale PIS popieram i popierać będę,foteliki nie,bo szkoda głosów...

nie obronią,nic nie zmienią...a sam fakt,ze chcą wejść na "scenę " to już ich problem ,nie mój....:)

i jeszcze jedno...i Najważniejsze....

nie ma idealnych rozwiązań,nie ma idealnych ludzi...

ja 

wybieram więc tych,którym mogę z ufnością powierzyć klucze do  naszego mieszkania,gdy nas nie będzie w domu...wiem,że go nie obrabują,nie sprzedadzą

a jak przyjdzie złodziej,to obronią....mebli tez mi nie poprzestawiają....

więc PIS...i już :)

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#347753

Pogratulować zaufania. Tyle, że zaufanie sobie a fakty sobie.
Ja też dałem klucze (głos wyborczy) PiSowi.
Z zawartej umowy wynikało, że będzie pilnował mojego mieszkania (Polski) przez 4 lata. On jednak klucze oddał złodziejom juz po 2,5 roku.
Miał również przeprowadzić deratyzację i dezynsekcję moich pomieszczeń, jednak nic z tego nie wyszło.

Za to w międzyczasie renegocjował umowę najmu mojego mieszkania bez mojej zgody z deweloperem, godząc się na wyższy czynsz i gorsze warunkach zamieszkania (T.L.).

Oto cała prawa o PiS. A więc popierajcie bezkrytycznie popierajcie a daleko zajdziecie................ nad samą przepaść.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347765

....a taką miałem nadzieję, że przez te Święta,
"zapukasz do swoich, jaśniejszych myśli"...
One, napewno są ukryte w prawej półkuli :-)))
a teraz poważnie. Piszesz :
............................................
Ja też dałem klucze (głos wyborczy) PiSowi.
Z zawartej umowy wynikało, że będzie pilnował mojego mieszkania (Polski) przez 4 lata. On jednak klucze oddał złodziejom juz po 2,5 roku. //
............................................
Nie Tańczący, Ty wiesz doskonale, J. Kaczyński, nie oddawał tych kluczy....On Ciebie poprosił i zapytał, czy zgadzasz się aby nadal pilnował Twojego mieszkania...?
a Ty, powiedziałeś wała !!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#347774

Faktycznie. Pytanie się społeczeństwa w trakcie przeprowadzania ważnych dla kraju ale uciążliwych społecznie przemian, o to czy się zgadzają, było przemyślanym i genialnym posunięciem.
Tylko "genialny" polityk i "wybitny" strateg mógł wpaść na tak beznadziejnie, naiwnie głupi pomysł.
Zmiany się po prostu przeprowadza i tyle i nie pyta po dziesięć razy o to samo, umowa została zawarta przy urnach.

Czego Kaczyński się spodziewał ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347780

To po co sobie głowę zawracać tak zwanymi wyborami?
Opinią większości?
Przemiany nalezy przeprowadzać, nawet gdy popiera je, dajmy na to, 10%, tak?
Negujesz sensowność całego systemu demokratycznych wyborów - czy intencjonalnie, nie wiem.
Po rozpadzie koalicji, jedynym wyjściem było rozpisanie wyborów. O jakich ważnych zmianach można (w polskich realiach) mówić, kiedy nie ma się w Sejmie większości?

Na bieżacą chwilę wybieram PiS i Kaczyńskiego.
To moja deklaracja.
A Ty? Kogo?

Vote up!
1
Vote down!
0
#347833

"Renegocjacje najmu mieszkania" śp Prezydent RP Lech Kaczński podpisał jako ostatni w Europie, bo gdyby on tego nie zrobił, z wynegocjowanymi specjalnymi warunkami tyczącymi Polski (W Brytania), to zrobiłby to imć Premier Donald Tusk, który to również miał "wynegocjowane" warunki podpisu, a były one o wiele gorsze i wcale nie potrzebował aprobaty śp Prezydenta.

Śp. Lech Kaczyński zrobił to samo co zrobił Książę Mieszko I tysiąc lat wcześniej, który to przyjął chrześcijaństwo ponad głowami Niemców.

Co do czterech lat, oto słowa arcyzdrajcy Romana Giertycha

”Wszystko w panice przed wyborami.- Tak, nie ukrywam.PiS miał wtedy w sondażach pod 50 proc. Myśmy wszyscy wiedzieli, że po wyborach mieliby większość w Senacie i w Sejmie. Przy prezydencie Lechu Kaczyńskim oznaczało to władzę totalną.”......”Kiedy się panu tak przestawiło, że PiS to wróg?- Nigdy nie byłem sojusznikiem PiS. To ja doprowadziłem jego rząd do upadku.

Jedyne w czym masz rację to derytyzacja i dezynsekcja. Również mam o to pretensję. Zaniechanie tego doprowadziło do jego śmierci i teraźniejszej sytuacji w której znajduje się Polska. Ale z drugiej strony, nie wiemy wszystkiego co spowodowało to zaniechanie. Być może były bardzo ważne powody, a skutki nie zostały przewidziane do końca.

Być może cofnął się dlatego, że przeprowadzenie kosztowałoby znowu następny zamach stanu i być może krwawą wojnę domową. Tego pierwszego nie udało się zatrzymać, a krwawe skutki zostały ograniczone do około 200 ofiar śmiertelnych.

Rozumiem Twoje uczucia, ale musisz brać pod uwagę warunki w których przyszło działać PiS i śp. Prezydentowi.

Pozdrawiam

_________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
1
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#347894

Z tego co pamiętam ostatnim ratyfikującym T.L. był Vaclav Klaus ale mniejsza o to, nie ma wiekszego znaczenia który podpisał, lecz, że w ogóle podpisał.
Warunki rzeczywiście były trudne, dlatego tym bardziej Kaczyńscy powinni dążyć do oczyszczenia przedpola i ujawnienia zdrajców.
Fakt, na początku zakotłowałoby się i trup słałby się gęsto, ale po czystkach rząd miałby szersze pole manewru a głośne, popisowe procesy zdrajców narodowych usatysfakcjonowałyby społeczeństwo.
Gdyby nie ta zachowawczość Kaczyńskich , kunktatorstwo i próba gry teczkami, mielibyśmy dziś w Polsce proces węgierski.
A tak to mamy słabego, przegranego, wiecznego opozycjonistę, za którym stoi mur wiernych ale w większości biernych córek i synów, czekających na Bóg wie co.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347900

No właśnie, co było lepsze. Następne Powstanie, czy zaniechanie. Z perspektywy dnia dzisiejszego skłaniałbym się do tego pierwszego. Z perspektywy tamtych dni.... nie wiem, czy również nie zawachałbym się. Przecież rzucałbym na śmierć conajmniej kikadziesiąt tysięcy ludzi, a kto wie czy nie kilkaset tysięcy. I ci pierońscy "przyjaciele". Ze wschodu i z zachodu. Jeśli mówię o wschodzie to nie mówię tylko o Rosji. A jak zachowałaby się Ukraina, Białoruś czy Litwa? Wszystko to razem powoduje dość spory galimatias.

I jeszcze jedno. Gdzieś, nie pamiętam już gdzie czytałem, że bardzo ciekawe wrażenie robiło zachowanie niektórych generałów owego feralnego 10 kwietnia. Zachowywali się tak jakby szli na śmierć. Co wiedzieli i czy Prezydent RP wiedział o tym również. Jeżeli tak, to czy składał i oni wszyscy składali z siebie ofiarę.

Pozdrawiam
_____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#347912

gość z drogi

za Gazetą Polską Codzienną...

"Wciąż nie wiadomo,dlaczego zignorowano informacje kontrwywiadowcze o możliwym ataku terrorystycznym na samolot UE w kwietniu 2010 "

często i na naszej stronie przypominał o tym pewien internauta...rok temu,dwa lata temu...też....

na szczęście :sprawą zamierza się zająć przewodniczący speckomisji poseł PIS-u Marek Opioła.Ma dostęp do informacji niejawnych, a dotychczas to właśnie ze względu  na klauzulę  poufności służby specjalne ignorowały pytania posłów i dziennikarzy w tej sprawie."

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347925

Aż tak rozgoryczony, to ja nie jestem. W końcu czego można spodziewać się po człowieku i po partii, która mając niemal pełnię władzy nie przeprowadziła lustracji.

"nie będzie innej alternatywy jak PIS" - i właśnie takie defetystyczne, żałosne myślenie budzi mój prawdziwy niepokój.
Przegracie siebie i przy okazji Polskę z takim myśleniem.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347754

Przegracie... Ty, oczywiście, nie przegrasz.

Vote up!
1
Vote down!
0
#347756

Fani, fanatycy, zaślepieni wielbiciele, osoby nie widzące innego wyjścia i popierające mniejsze zło. zawsze przegrywają.
Ja nie przegram, bo jestem wierny sobie a nie jak Wy .........Partii.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347767

Żałosne kawałki z notatnika małego agitatora.

Vote up!
1
Vote down!
0
#347768

Żałosne i smutne to jest pójście PiS w zaparte, nie przyznanie się do popełnionych błędów, brak rachunku sumienia i rozliczenia się z przeszłością, o zadośćuczynieniu i poprawie nie wspominając.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347771

Coraz częściej dociera do mnie, że tańczący z widłami pogubił kroki w tym swoim tańcu.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#347773

Ja tam myślę, że tańczący się nie zatacza i ma całkiem trzeźwe analityczno-kreatywne myślenie. W komentarzach przeważa jednak myślenie kombinatoryczne.

Na koniec tańczący prawdopodobnie dokona podczas głosowania pewnie najlepszego swoim zdaniem wyboru, być może zagłosuje nawet na PiS, bo uzna to za najlepszy wybór w danej chwili. Jednak moim zdaniem myślenie które prezentuje, daje większe szanse na wygrzebanie się z tego - przepraszam - gó..a.

Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#347783

Nie pisz bezsensów. Na razie Tańczący robi, co może, żeby odebrać głosy PiS-owi. Pomyśl logicznie. I jak już wielu odciągnie, to sam na PiS zagłosuje?
Tańczący nie "marnuje" swoich komentarzy na inne tematy. One są na jeden temat, wytrwale.

Vote up!
1
Vote down!
0
#347802

No widzisz. Taki już monotematyczny jestem w tym budzeniu skazanych na PiS i fanatycznych miłośników PiS z letargu .......a tym samym budzeniu Polski z letargu.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347814

Dla jednych bezsens dla innych nie. Nie wiem za to skąd to przekonanie o własnej nieomylności.

Wyborcy obserwują. Ci którzy głosują na PiS, robią to ze szczególną uwagą i analizą. Z wieloma rzeczami, które zaobserwują trudno im się pogodzić.

Widzą jak marnowany jest potencjał. Marnowany przez pojedynczych członków tej partii. Kretów, karierowiczów, olewusów itp.

Dlatego niektóre z wypowiedzi są wyrazem zawodu, wołania o poprawę. Nie wolno ich marginalizować. Trzeba tych głosów słuchać.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#347830

Tańczący to taki rozczarowany, który z tego rozczarowania nic tylko zniechęca do jedynej sensownej partii. Nic nie proponując w zamian.
Chyba ze jakąś trzecią drogę wyciągnie z zanadrza?
I urzeczeni jego "inteligencją" (cudzysłów to nie tyle ironia, ile zaznaczenie, choć ironiczne, że to cytat, z pewnej pani, z tego wątku) pójdą za swoim guru.

Vote up!
0
Vote down!
0
#347831

tej dyskusji z Tańczącym. Chłop udaje, że głosował na PiS a wyrażnie zrobił przekaz,że zostawił to wszystko na przeczekanie i wróci na gotowe. W tej chwili też gdzieś siedzi poza Polską i dla zaabicia czasu siedzi w internecie i wyraża swoje przemyślenia. Widać,że chce Polski wolnej od bolszewi, POlszewi i nnej zarazy ale nie ma na to żadnej recepty. Uczepił się jak diabeł ogona tego ,że Kaczyński abdykował. Nie jak myślał Kaczyńsk gdy abdykowł  ale dla wyjaśnienia Tańczącemu podpowiadam ,że w tej koalicji nie miał szans zrobić to czego między innymi oczekiwał Tańczący i wielu Polaków. Wybory pokazały,że zadziałała propaganda medialna i wygrało PO dla szkody Polski iPolaków a PiS musi naprawę Polski przełożyć na dalszy termin. Jeżeli Tańczący tego tak pokrótce tu poruszonego problemu nie rozumie no to bardzo przykro. Jest mu nie po drodze ze mną. Tylko Kaczyński i to po wygraniu wyborów najlepiej bez koalicji może i powinien zrobić porządek w naszej Polsce.

Vote up!
1
Vote down!
0

lupo

#347785

Skąd wiesz, że udaje?

I po drugie. Czy rzeczywiście jest tak, że nie można pisać o tym co nam się nie podoba. Czy mogę zapytać co robi Bielan w pierwszym rzędzie czołowych poltyków PiS? Tylko nie odpowiadajcie że stoi, a raczej dlaczego stoi. Stoi za zdradę a wiernych sympatyków ale nie bezkrytycznych, chce się nie tyle pozbawić prawa wypowiedzi co ich izolować i piętnować.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#347792

zapytaj Tańczącego , w/g mnie jest tak jak napisałem. Wyjechał gdzieś poza Polskę i  się martwi o Polskę za co Go szanuję.Natomiast o pana Bielana i jego miejsce zapytać tych z PiS. Jak jest z tą krytyką i tą bezkrytyką widać dziś u Ziobro, Kamińskiego , Dorna i jeszcze kilku innych.Jaki był ich program zmian? jeżeli miał być taki dobry to dlaczego jak wyszli poza PiS jest taki nijaki?

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#347799

A co Ty lupo tak się dopytujesz o moje miejsce zamieszkania ? Książkę piszesz, czy chcesz mnie odwiedzić ?
Uprzedzam, że gości mam na razie dosyć. W święta goście całe zapasy zjedli i białą bieszczadzką do ostatniej butelki wypili a na koniec się odgrażali, że niedługo znów mnie odwiedzą.

Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś. To, że raczyłem gości białą bieszczadzką nie znaczy jeszcze, że mieszkam w Bieszczadach :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347807

już za długo siedzisz pan przed kompem i zaczyna sie coś z oczami dziać, bo nie iewsz chyba co czytasz. Tłumaczyć ,że Wisła płynie w Polsce to może musisz swoim dzieciom czy wnukom ,które są przy tobie. Ja mieszkam 500 m od Wisły co wcale nie znaczy,że nie mogę się napić Hennessy.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#347819

A jakim prawem zadziałała ta wspomniana "propaganda medialna", dzięki której wygrało PO ?
Czy to nie przypadkiem z winy Jarosława, który nie stworzył przychylnych sobie mediów i nie podporządkował sobie mediów, tak jak to zrobił Tusk ?
I co to za stwierdzenie : "w tej koalicji" nie miał szans.
To jak to jest, że Tusk potrafi wejść w koalicję z każdym i ma szansę rządzić z każdym koalicjantem a Jarek nie.
Co to ten Jarek jakiś gorszy jest, że nie potrafi ? Czy ma się za lepszego, że z nikim nie chce i nie potrafi ?
Kto jest temu winien ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347794

 nie udawaj niewiedzy, mur przecież, sam napisałeś ! :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347808

żeTy Tańczący na to patrzysz jakoś inaczej. Mam nawet wrażenie,że zapomniałeś jak to wszystko wtedy gdy rządził Kaczyński wyglądało. Przyznam  też rację ,że w niektórych sytuacjach PiS  dawał powody by na jego decyzjach jechano jak na łysej kobyle. Dopiero gdy zaczął się sypać rząd zobaczyliśmy ilu w  nim jest wkręconych łamistrajków i szpicli, np Kaczmarek. Do TV przyjęto Lisa i można by tak mnożyć błędy ale w/g mnie wynikał z tego, że PiS chciał być otwarty. Dziś jestem pewien, że takich błędów nie popełni.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#347810

Masz rację, PiS popełnił zbyt wiele błędów, żeby ufać mu bezkrytycznie. Cyt : "Dziś jestem pewien, że takich błędów nie popełni". kon.cyt. Też chciałbym mieć taką nadzieję. To dawałoby Pisowi szansę na to, że znów na niego zagłosuję, dziś nie ma o tym mowy.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347815

gość z drogi

Druga próba lustracji za czasów premiera Kaczyńskiego

i druga Nocna Zmiana...

czyli rozmowy na włoskiej plaży i LIS 

i CO ?

zdrada,zdrada i licznie głosów tym razem z prokuratorem proponowanym na premiera :(

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347759

Właśnie o to temu Panu chodzi!Gdy odsuniemy PełO i resztę ogrągłostołowych złodziei będzie można wybierać miedzy korwinem-bajerantem (bajeruje Polaków juz od 87) a innym opcjami pro polskimi!

Vote up!
0
Vote down!
0
#347852

na rzecz niedopuszczenia PO do kolejnego zwycięstwa.

10 !

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347781

Na koniec pozwolę sobie autorowi panu Romanowi Kowalczykowi, wielbicielowi Jarosława Kaczyńskiego i zaangażowanemu miłośnikowi PiS, zaproponować zmianę tytułu na bardziej realistyczny i na czasie.
Zamiast :
- "Murem za Jarosławem Kaczyńskim"-
na
- "Z Jarosławem Kaczyńskim głową w mur" .

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347788

Objaśnij, Przyjacielu :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347789

ten mur tworzą wszyscy poza Kaczyńskim.
Ale ja się tylko tak wtrąciłam - niech się Tańczący wypowie - jeśli Jego komentarz choć w połowie rozśmieszy mnie tak, jak ten poprzedni, to zdecydowanie warto będzie go przeczytać. ;-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#347798

Ten mur to nie byle jaki mur, bo zbudowany z komuszo-esbeckiego-nomenklaturowego betonu pobudowanego na żydokomunistycznym zrusyfikowanym fundamencie.
I walić w nigo można głową do usr..ej śmierci.
Jestem praktykiem, więc jeśli pozwolisz doradzę.
Taki mur się wysadza ;)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347800

gość z drogi

pół Polski...ciekawa konkluzja....:(

kiedyś śpiewaliśmy ramię w ramię z panami Kaczyńskimi "a mury runą runą ..."ale wtedy przez myśl nam nie przyszło,że będą nas wysadzać.......

wodą zielona z armatek bojowych polewali,do internatów wsadzali...lampy przed twarz stawiali  ryczeli..adresy...kontakty...ale...to było wtedy..a dzisiaj ????

1o Kwietnia wszyscy jesteśmy z Panem Kaczyńskim i tak aż do skutku...bez przystawek,fotelików i taborecików...

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347803

a czym go wysadzić ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347804

Tańczący to Samotny Jeździec, inteligentniejszy i w ogóle nie dałby się tak podprowadzić ! Ciekawe jednak czemu biegnie za znikającym punktem ? :)

Sorry, Tańczący :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347812

Uprzejmie proszę nie przywoływać w tym kontekście jednego z ukochanych filmów mojej młodości :-)))!

Chodziło mi o to, że materiały "do wysadzania" naszego Szanownego Kolegi są równie konkretne, jak materiały Brunona K.

Sorry, Brunonie :-)))!

Vote up!
0
Vote down!
0
#347816

wolę już narażać i mój ukochany tytuł niż podejrzewać o coś brzydkiego naszego adwersarza. :)

Ewentualnie można by wrzucić coś z przebogatej filmoteki radzieckiej, ale ze względu na kontekst światopoglądowy ( transcedens) widzę Tańczącego raczej na szańcu teologii wyzwolenia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347826

E tam, zaraz samotny i do tego inteligentny :)) (czyli, że niby dobra partia i taki słodziak) :))
Nic z tego :))
No fakt, inteligencja wymagała od "Bruna" chcącego "użyźnić" salę obrad, aby granulat kupował po worku w każdym GeSie a nie jak panisko zajechał ciężarówką do jednego i na rampie cztery tony na raz na pakę wrzucił.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347849

zamarzyłam sobie więcej, Tańczący ! Ale trudno, nie chcesz być moim GURU, to nie ! :))))))))))))))))))))))

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#347861

Jak PIS i Kaczyński nie dobry.
Zostaną ci narodowcy,PO,PSL,RP,SLD,Duda,Kukiz,SP.
wybieraj i przebieraj,do woli,tylko jeden problem,
czy procentowo dorównają PIS,i będą wstanie zagrozić PO.
Nie macie najmniejszych szans wygrać bez PISu.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#347811

gość z drogi

odbudować zrujnowaną Polskę ?

pozdrowienia z drogi do Polski wolnej i zasobnej

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347817

Może najpierw zanim odpowię z kim chcę, to powiem z kim nie chcę.
Nie chcę z kunktatorem, politycznym pseudocwaniaczkiem, wiecznie przegrywającym i nie potrafiącym się dogadać lub jeśli trzeba wziąć za ryj Jarosławem Kaczyńskim
Twardzielem w swojej partii, mięczakiem na zewnątrz.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347908

Może najpierw zanim odpowiem z kim chcę, to powiem z kim nie chcę.
Nie chcę z kunktatorem, politycznym pseudocwaniaczkiem, wiecznie przegrywającym i nie potrafiącym się dogadać lub jeśli trzeba wziąć za ryj Jarosławem Kaczyńskim
Twardzielem w swojej partii, mięczakiem na zewnątrz.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347909

gość z drogi

twardy ,za pysk umiejący wziąć jak trzeba...i taki elokwentny i umiejący skupiać wokół siebie tłumy... :(

czy z nim ma być ten sojusz ?

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347928

Gdyby dla Donaldzika, Polska była czymś więcej niż tylko nienormalnością, z pewnością byłby świetnym premierem. Niestety zapisze się w polskiej historii jako zdrajca i szkodnik.

Jednak skuteczności mógłby się Jarosław od niego nauczyć, skuteczności, koalicyjności i umiejętności zjednywania sobie ludzi.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347974

gość z drogi

zgoda co do donaldzika,który przed smoleńską rocznicą ucieka w "ciepłe kraje",nie tylko szkodnik ale i tchórz,a tchórze są najniebezpieczniejsze...te ludzkie i zwierzęce...

co do premiera Kaczyńskiego...to nie rozumiem Twojej awersji za grosz...pamiętam Cię z innych lat...i dlatego nie rozumiem ...

Wiem,że nie przekonam Cię ,ale i Ty wiesz,że nie przekonasz mnie i tak trwamy w tych zapasach...ku nieszczęściu Polski,Naszej Polski

i ku radości tchórzy,malwersantów i mafi nie tylko gosPOdarczej ale i POlitycznej...

i TAK wkoło macieju...

ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie...skoro według Ciebie nie Kaczyński,to KTO ?

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347979

Ten tchórz nie pierwszy i nie ostatni raz ucieka. Zresztą w ucieczkach jest bardzo dobry i obawiam się, że przed wymiarem sprawiedliwości (tym ziemskim) też zdoła uciec.

Na tak zadane pytanie (jeśli nie Jarosław to kto ?) nie da się odpowiedzieć. Wszyscy mamy przecież świadomość, że brak nam na prawicy liderów.
Wszyscy których miałbym na myśli i tak są upiorami z przeszłości, z dawnymi powiązaniami, zależnościami, kwitami. Nie ma stuprocentowych prawicowych liderów na polskim firmamencie politycznym w tej chwili.
Jednak ta patowa sytuacja nie powinna wymuszać na nas konieczności stawiania na mniejsze zło, czyli na Jarosława.
Mierny ale nasz ? Nie, to dla mnie za mało.

Elity trzeba stworzyć od nowa, oddolnie. Jest w narodzie ogromny niewykorzystany potencjał.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347983

gość z drogi

wspierać,chronić i być mu podporą ale ten potencjał jest jeszcze zbyt młody a czasu stanowczo zbyt mało...,czy mamy czekać,aż nas

rozdziobią Kruki i Wrony...a wtedy odrodzimy się z popiołów niczym feniks?

Czas,czas jest przeciwko nam..za chwilę staniemy się nieodpłatną drogą tranzytowa dla "somsiadów" z obu stron...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348039

W jaki mur?? Wszystkie mury juz albo sprzedane albo zdewastowane! Jeszcze z dwie kadencje PO i nawet szczawiu na torach i mirabelek braknie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#347854

Tylko jak przekonać Polaków do tej prawdy. Większość społeczeństwa nie chce tego kupić. Wolą kłamstwa Tuska, biedę , walkę z Bogiem i taniec z gwiazdami. Wolą trwałe komunistyczne rządy niż Polskę wolną i sprawiedliwą.
bialogwardzista

Vote up!
0
Vote down!
0
#347842

Herbertowski moralny drogowskaz każe nie tysiącom lecz milionom Polaków stanąć murem za Jarosławem Kaczyńskim.

Dlaczego? Ponieważ:

  • nie ma żadnej innej alternatywy, partii i przywódcy tej partii na tyle czytelnej i silnej, by te głosy poparcia nie poszły na marne,
  • tradycje narodowe, historia, katolicyzm wrócą na swoje miejsce,
  • zostanie zatrzymana grabież pozostałości majątku narodowego,
  • przeprowadzona zostanie pełna, uczciwa lustracja we wszystkich dziedzinach życia,
  • pomału zacznie się odradzać gospodarka polska (obecnie to ruina),
  • obywatel zacznie czuć, że jest we własnym, wolnym, suwerennym  kraju
  • że jest broniony i chroniony przez państwo, zarówno w kraju jak i poza jego granicami,

Argumentów jest więcej, te wydają mi się najważniejsze, na tą chwilę. I to nie jest ślepe popieranie bo... to jest rozmyślne stawianie na opcję i osobę, którą znam, która daje mi szansę, że kolejne pokolenie i następne po nim, będzie żyło w normalnym kraju. Nasze pokolenie może tylko temu dopomóc i dać cegiełkę do tego, by to mogło zaistnieć. 

Każde inne myślenie i namawianie innych do odwrócenia się dzisiaj od PiS, to poparcie stanu rzeczy jaki istnieje dzisiaj w Polsce. A jaki jest, każdy widzi na co dzień.

 

Pozdrawiam Autora serdecznie (10)

Polak2013

 

 

 

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#347858

Oczywiście - KACZYŃSKI. Tylko - jak przekonać podobnych do retiariusa "domorosłych filozofów".
"Fiksacja absolutna" która "podchodzi" pod zespół urojeniowy - gdzie żadne argumenty nie skutkują wobec "wiedzy doskonałej".

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#347863

:-)
Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#347881

Pani raczy żartować i odwracać fakty i powinności.
Od kiedy to naród ma bronić polityków ? Nie powinno być przypadkiem odwrotnie ? Przecież to naród wybiera polityków, żeby bronili naród.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347978

Za zamach pod Smoleńskiem odpowiadają nie tylko politycy i media tworzące antykaczystowską atmosferę, ale też wszyscy szeregowi rechotacze. To oni en masse dali przyzwolenie.
O zezwierzęceniu po zamachu już się nawet pisać nie chce. Z obrzydzenia.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#348008

Bardziej skłaniam się ku wypowiedziom Tańczącego niż jego adwesarzy.
Z kilku powodów:
1. Kiedy mógł był przeciw ograniczeniu aborcji.
2. Otoczył się ludźmi z dawnej UW (prof. Gliński,poseł Kwiatkowski itd)
3. Podpisanie zgody na działalność żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith (jedyna działająca legalnie, nadal obowiązuje dekret prezydencki z 1938r.)
Mógłbym wymieniać dalej.
Dla tych będących nadal za PIS bez patrzenia na działania: do tej pory głosowałem na PIS (poza Senatem gdzie poparłem prof. Rybińskiego), ale w najbliższych wyborach na pewno nie zagłosuję na PIS. Za dużo odmiennych działań od tego co się mówi.
Po prostu "po owocach ich poznacie".

-----------------------------------------------------------
"Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#347933

gość z drogi

zniszczona Polska,zniszczone stocznie,huty....a słowo Naród zastąpiono słowami 

Amber Gold ,i POdobne "cuda"

ot i PO owocach ich POznacie...czyli

jak Młody Tusk pracował dla pieniędzy Wielkich i jeszcze takie coś znalezione w necie...

"Dla Amber Gold pracowali ludzie Jana Krzysztofa Bieleckiego i znani warszawscy prawnicy...."

a może nie było Amber Gold,nie było też i afery hazardowej,ani wyrębu lasu POd czyjś super byznes...czyli stocznie narciarską,czy coś w tym rodzaju...?

a więc

PO OWOCACH ich POznacie...i poznaliśmy 

10 Kwietnia 2010 roku,gdy wcześniej  Putin "kazał " rozdzielić wizyty katyńskie,a ARABski machlował samolotami dla urzędującego Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polski....

wybranego  przez Naród Prezydenta,

a nie przez ruskie serwery...

Prezydenta,

który nie doleciał nad Katyńskie Mogiły,nie dolecieli towarzyszący MU Wspaniali Ludzie ,dlaczego...?

bo PILOT był pijany,czy bo tak kazał  mu mój Prezydent...jak to nam wciskali idioci za ruskie srebniki....ot i  POznaliśmy ich PO ich robaczywych OWOCACH,aż nadto

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#347937

Chyba emocje wzięły u Ciebie górę.
Jakie rozdzielenie wizyt na polecenie Putina ?
Zapominasz, że w sprawach przemieszczania się głów państw, istnieją ścisłe procedury.
Te procedury wymusiła ostrożność na wypadek awarii, ataku terrorystycznego i innych zdarzeń losowych. Dlatego premier danego kraju nigdy nie powinien znaleźć się w jednym samolocie z prezydentem tego samego państwa.
Proszę podać mi kilka przykładów wspólnych wizyt, podróży, wycieczek jednym samolotem premiera UK i królowej, albo kanclerz Merkel i Joahima Gaucka, albo innych dostojników ze świata polityki.......bo ja takich nie pamiętam.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#347981

A śmierć generałów NATO,to pryszcz,czemu lecieli wszyscy razem,bo tak zarządził Klich,widać twoje obsesje już nie pozwalają ci racjonalnie myśleć,a wcześniej pod Mirosławcem,cały sztab sił powietrznych zginął,bo ktoś na to pozwolił,widać gołym okiem niszczenie naszych elit,a ty zasłaniasz się procedurami,tylko jak gineli to jakoś procedury nie obowiązywały,i nawet winnych niema,tylko były awanse i wyróżnienia.
Widać twoje oczy łuskami są pokryte,i straciłeś wzrok,a obsesja twoja jest coraz silniejsza w tobie.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#347998

Właśnie o tym mówie. Na całym świecie obowiązują ścisłe procedury dotyczące przemieszczania się ważnych osobistości państwowych, wojskowych, kościelnych.
W Polsce nic nie obowiązuje, dlatego tak łatwo dochodzi do tragedii takich jak zamach pod Mirosławcem i zamach w Smoleńsku.

Dziękuję za kolejną cenną diagnozę mojego stanu zdrowia. Mimo ewidentnych objawów obsesyjnych pozostanę przy swoim zdaniu.
Ja uważam, że procedury (które wymyślili mądrzejsi, bardziej doświadczeni od nas) są potrzebne a Ty uważasz, że zbędne.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#348038

gość z drogi

"a procedury"

no cóż skoro o procedurach...to proponuję nowy wątek...,bo tu juz nie ma miejsca na obrone sikorskich,klichów z fundacji niemieckiej i im POdobnych...

Procedury...:((((

i ruskie serwery...i wybory koMOrowskiego na pRezydenta...może o tych PROCEDURACH też porozmawiamy.. ?

Szanowny panie zle wybrałeś słowo...bo ono kojarzy mi się niestety tylko z jednym,jak platforma oszustów od  lat omija PROCEDURY i jak je łamie...ale to temat rzeka...a powódż tuż,tuz zgodnie ze złamanymi procedurami,też....

W kraju tuska,zwanym tuskolandią PROCEDURY nie istnieją..i to jest FAKT,a z Faktami się NIE DYSKUTUJE,nie i już...:(

ot moja odpowiedz na PROCEDURY w Kraju w którym dług publiczny....jest POrażająco ogromny...cytuję za WP

"Państwowy dług publiczny (PDP) na koniec 2012 r. wyniósł 840,5 mld zł wobec 815,3 mld zł na koniec 2011 r. Wg wstępnych szacunków relacja państwowego długu publicznego do PKB wyniosła 52,7 proc. wobec 53,5 proc. na koniec 2011 r." - napisał w komunikacie resort finansów. 

a ja myślę ,że skoro liczył go bulcharter od putina to on jest o wiele większy...

odpisze pan,że nie ma to nic wspólnego z Procedurami dotyczącymi "dramatu smoleńskiego "

a ja powiem panu,że ma 

bo kłamstwa i nie respektowanie PROCEDUR to logo Tuska i PO od samego początku po Smoleńsk i po dzisiejszy KRYZYS

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348023

Prawdę powiedziawszy przestałem śledzić, przerabiać i przeżywać to wszystko co robi PO. Skala zakłamania, fałszu i łamania wszelkich cywilizowanych, demokratycznych i zwyczajowych zasad przez tych łotrów jest tak ogromna, że nie da się tego ogarnąć.
Więc kolejne krytykowanie PO, PSL, SLD i udowadnianie ich zaprzaństwa niczego już nie wnosi, to strata czasu, zakrawająca na bezsilne użalanie się. Tych ludzi trzeba po prostu odsunąć od władzy. Tyle i aż tyle.

W każdym państwie prawa istnieją procedury, czyli sprawdzone sposoby zabezpieczania i postępowania w określonych okolicznościach. Te procedury są niezbędne do funkcjonowania państwa. W Polsce procedury nagminnie się łamie. Ty uważasz, że procedury są niepotrzebne a ja uważam, że są niezbędne.

Putin mógł sugerować rozdzielenie wizyt (to prawdopodobne), ale to nie zmienia faktu, że i tak Prezydent nie powinien lecieć razem z premierem jednym samolotem (tego wymaga bezpieczeństwo państwa).
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#348048

Zniszczone stocznie...no no no..A kto najwiecej cegielek sprzedal na ratunek stoczni? Ojciec Rydzyk!!! a co zrobil z pieniedzmi? Zainwestowal, a jakze!! Zrobil radyjo, tv trwam..Maber Gold, to tez wina Tuska? Dobre!! I tylko dlatego, ze jego syn tam pracowal? A moze by tak spojrzec na to z tej logicznej strony? Damy rade? Sprobuj!! Jesliby Tusk wiedzial o szemranym interesie, to czy po pierwsze winien byl pozwolic swojemu synkowi brac w tym udzial? rozsadek podpowiada: nie!! Ale zalozmy, ze wiedzial i czerpal z tego korzysci, to czy pozwoliby Amber Gold zniknac?? Premier??? I to taki premier, ktory wg was okrada, niszczy? Zdaje sie, ze Taki premier to powinien swoj tylek ochronic!!! Na szczescie, to nie taki premier, bo to uczciwy premier Tusk.:) Rozdzielenie wizyt..na litosc boska, wizyta miala byc jedna, Tusk-Putin, wazna, bo Putin mial przeprosic, pochylic sie nad zbrodniami stalinowskimi. Rodziny katynskie wysylaly listy do kaczynskiego by tam nie jechal, by nie niszczyl tego co ma sie wydarzyc. No, ale Lech musial pojechac, bo musial koniecznie przycmic Tuskowa wyprawe, stad prawie cala generalicja, dostojnicy duchowni itp. Zreszta Lech przed wyborami do sejmu, czy prezydenckimi zawsze zjawial sie w Katyniu by podkreslic swoj patriotyzm. To mozna sprawdzic, to sa fakty. Dlaczego nie wyladowali szczesliwie? To proste, we mgle jest trudno ladowac, gdy nie ma wsparcia ILS. A przy tamtej mgle bylo to niemozliwe. Wystarczyla jedna decyzja Lecha Kaczynskiego by skorzystac z zapasowego, niestety tej decyzji nie podjal, pomimo tego, ze piloci-trzezwi, czekali..Nie bede juz wspominac o Tbilisi, bo po co? przeciez dla niektorych z was te zdarzenia nie maja zadnego wplywu na pozniejszy lot, na zachowanie wtedy w Tbilisi drugiego pilota, pozniej pierwszego w locie do Smolenska, a to ze jego kolega pierwszy pilot do Tbilisi leczyl sie z depresji, bo zostal tchorzem wg PIS...co to was obchodzi?

_________________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#347992

Bo wielu czytelników za dużo straci, jak nie przeczyta.
Z choinki wielkanocnej się urwałeś, czy co?
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#348083

Obrzydliwie sie rozczylasz nad ta super hiper partia PIS, ktora w niedawnej przeszlosci zmierzala ju temu by po pierwsze z Polski uczynic panstwo policyjne. Ale nie w tym rzecz, bo jak twierdzisz ta partia jest godna polecenia z zupelnie innych powodow..(az mnie mdli) Wezmy suwerennosc, na poczatek. Coz to znaczy wg PIS? Otoz przede wszystkim z naszym najwiekszym sasiadem Rosja z ktorym niewatpliwie mamy trudna przeszlosc za soba nalezy sie po pierwsze nie zgadzac, po drugi żrec, po trzecie konfliktowac. I to sa fakty, wystarczy sobie przypomniec polityke pisowska za ich rzadow, gdzie w wyniku mONdrych decyzji, za gaz placilismy najwiecej w Europie, a nasz eksport na mieso i inne produkty...zamieral. Drugi sasiad Niemcy, wg Kaczynskiego Merkel i jej kanclerstwo nie bylo wynikiem czystego zbiegu okolicznosci, czy na tej podstawie mozna budowac dobre relacje sasiedzkie? Niech ktos powie, ze one nie sa konieczne, znajdzie sie odwazny? Dalej Kaczynski z bratem sami negocjuja i podpisuja Traktat Lizbonski..Co do wsi, ktora to podobno Tusk traktuje po macoszemu. Otoz Kaczynski proponował skierowanie pieniędzy zamiast na dopłaty dla rolników na budowę unijnej armii. O czym to swiadczy? Ze mial w tyle rolnikow? Oczywiscie!!! Kaczynski jest szalony, to cala prawda o nim.

_______________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#347984

Zupełnie świeżutki troll z Lemingistanu! Mała rzecz, a cieszy ;-)))!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#347986

badz opinie..jednostronne, subiektywne!!"

Będzie interesująco! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#347988

Boly? A niech boly!!!

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#347995

Trollu że byś wiedział,że jednym zgłaszającym twe trollskie,wyPOciny,i haniebne kłamstwa,jestem ja,
ty gnido POwska

Vote up!
0
Vote down!
0
#347999

Bredzisz. Ze ublizasz, no coz, ty jestes propisowski wiec inaczej nie mozesz, nie potrafisz, bo...udusilbys sie?:) Ja tobie oczywiscie tego nie zycze!!! Bo ja nawet tobie, biedna, zmeczona owieczko pisowska zycze dobrze!!! Naturalnie nie licze na merytoryczna dyskusje, to by cie zabilo!!!!:))

______________________________________________
Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348002

Dziel się swoimi rewelacjami na łonetach GW-ch i innych tego typu.
Tutaj nic nie musisz dementować.

_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#348013

... facuś ma konto od dwu godzin i już nas kaperuje do Polikociarni.
Swoją drogą co to za najazd na NP.?
Legion Karmazynowych Gladiatorów , najpierw Retiarius,
następnie Sekutor no i ten dwugodzinny, Bestiarius .
Coś mi się wydaje, że będzie "jazda" ??
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#348022

Co ty WSIowy człecze możesz wiedzieć o bólu,wypełzałeś gdzieś z NE czy Salonu 24,i tu swym jadem POwskim chcesz zatruć otoczenie,ale tu blogerzy odporni na twój jad.
A tak ze zdrowiem wszystko w POżądku,bo tak mi się zdaje że szwankuje ci główka,bo piszesz bzdety jak u Bronka i Donka historyków co historia Polski im w głowach znika

Vote up!
0
Vote down!
0
#348015

Az przyjemnie poczytac, jak dyzurni otrzymuja nalezyty wycisk. Coraz mniej ich, bo pewnie fundusz plac z powodu kryzysu juz nie takie duzy. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#348019

gość z drogi

twoich rozważań...ale miej pewność,ze dołączam do nich i jeszcze jedno...

wolę być z przegranym PISem niz z tobie podobnymi...zawsze i wszędzie...wolę z Ojcem Rydzykiem niż z lewandowskoPOdobnymi,których przewiny w "zniekształcaniach własnościowych" nawet przyjazny mu sąd nie umiał zbytnio uzasadnić..."uniewinnienia..." :(((

"wszak pierwszy milion należało ukraść"

Big Banki...Millenium itd i ruskie byznesy 

                  jeśli jednak nie pamiętasz przekrętów własnościowych, to zerknij pod hasło "złodziejska prywatyzacja" i poczytaj jak się WSI sPOkojne WSI wesołe i inne pomioty uwłaszczały na Polskim i Prywatnym majątku,

jak  "kupowano " spółki ze skarbu państwa za ich własne pieniądze...i jak kruzemu i kulczykowi POszli na rękę zmienając pewien artykuł Kodeksu Spółek Handlowych tak,by za działanie na szkodę własnej spółki ...NIE KARANO...

/nie czytam wrażej gazety zwanej mieszadło,nie wspieram jej moimi "zasobami finansowymi"ale wspieram Radio Maryja i nie tylko..

moimi ciężko zapracowanymi pieniędzmi,

ja drobny akcjonariusz okradziony w światłach JUPITERA SA i PKO SA,przy niewidzących sądach ochranianych przez Buzka,Tuska ,czy TW Boniego/

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348032

Kazesz mi gdzies zerkac, to moze na poczatek ja Tobie odswieze pamiec? Spolka "Telegraf" wspierana pieniedzmi ze skarbu panstwa, gdzie Lech Kaczynski byl w radzie nadzorczej.Spolka ta nie gardzila i szemranym wsparciem od bieznesmenow...Poczytaj troche o tym. Dalej, ich fundacja prasowa "S" przejela bez przetargu Express wieczorny, po czym sprzedala po dwoch latach z pieknym zyskiem, naturalnie fundacja byla wspierana przez Bank Przemyslowo-handlowy, a ten nie przez przypadek zostal jako jeden z pierwszych sprywatyzowany..O naciskach kaczynskiego na NBP tez bylo glosno, oczywiscie w sprawie tegoz banku.. O rydzyku Twoim guru nie warto nawet wspominac, bo jest rzecza oczywista, ze nie tylko okrada takich jak Ty i wdowim groszem nie gardzi, ale tez jest autorem przekretow. Co do Lewandowskiego, po pierwsze to co mu zarzucasz dzialo sie na poczatku lat 90, jego przejscie do PO to rok 2001. I druga najistotniejsza sprawa, nie tak jak twierdzisz, sad nie umial uzasadnic uniewinnienia, bo to uniewinnienie powtorzylo sie dwukrotnie!!! I to jest uniewinnienie prawomocne!! Tak wiec szkalowanie tego czlowieka jest co najmniej niestosowne. Na dzis w kazdym razie, bo bez dowodow.
Pozdrawiam:)

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348050

Ujadajcie ile wlezie!! Bo co wy poza tym mozecie? Poki kaczynski nie da specjalnych wytycznych nie wiecie jak sie znalezc. Mi tez milo czytac te wqasze super wypociny!! Uwielbiam waszą zajadlosc, zolc wyzierajaca ze wszystkich katow waszych trzewi. A najbardziej, to lubie ten wasz brak logiki, kiedy skojarzenie faktow przynosi wam prawdziwa, widoczna trudnosc!!:))) Wtedy jestescie boscy:)Radosne uczucie!!Ech...:)

________________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348033

Uwierz, za te marne grosze nie warto robić z siebie totalnego ...........

A jeśli to nie kasa, to wyobraź sobie, lemingozę skrajną da się leczyć. Może nie wyleczyć do końca, ale zawsze jest szansa na choćby lekką remisję.
_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#348041

gość z drogi

no cóż skoro my ujadamy to ty jak ten z lat minionych...robisz swoją "dobrą robotę"

widzisz wolę być głupia,nielogiczna i zacofana,niż być z tobą w jednym szeregu...

 ja to już mam od dziecka...no cóż ...

nie zmienisz mnie...byli lepsi od ciebie i tez polegli....

nie sowieckie,nie ubeckie ani nie obecne dywagacje"mądrych i lepszych" nie zmieniły mnie więc i ty też nie masz szans ...logiku...a tak na marginesie...logiki to moje pokolenie uczono juz w szkole średniej,matematyki też  i ruskiego również...więc. ???

logiku...bez pozdrowień...

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348044

Mnie tez uczono...i sie chwalic tym nie bede. Chociaz kto ciebie uczyl, to ja nie chce nawet sie zastanawiac, przykro mi:(
Pozdrawiam serdecznie!!!:)
Stac mnie;)
_____________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348047

Nie naprężaj się, bo ci żyłka pierdząca pęknie i zostaniesz kaleką,i winę za kalectwo,będziesz rzucał na NP.

Vote up!
0
Vote down!
0
#348045

Gdyby nie jeden fakt. Otoz ja nie naleze do pisowcow, a tylko ci zdolni sa do obarczania wina...kogo sie da, byleby nie siebie:)

_____________________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348049

w twój prymitywizm nadętego gudłaja, wierzą wszyscy tu obecni...Zdrowi i nawet chorzy...

Vote up!
0
Vote down!
0
#348042

POlszewicki trollu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#348054

j.w.

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348059

Z zażenowaniem obserwuję, jak kilku trolli rozprowadza poważnych - chciałoby się tak uważać - blogerów i komentatorów. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że oni sami karmią "służbowo przyjezdnych", zapale się z nimi wykłócając. Czy ktoś pomoże mi odnaleźć w tym jakiś sens?

Vote up!
0
Vote down!
0
#348057

Moderatorzy śpią?

Vote up!
0
Vote down!
0
#348058

gość z drogi

bez picia,bez jedzenia i  do karceru...Dominiku,dycha dla Ciebie i do zobaczenia w ciekawych wątkach...:)))

a trole marsz do łożek i spać 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348066

Jak dziki ci niszczą ogród,w którym włożyłeś ogrom pracy,to będziesz stał i się przyglądał dweastacji,czy pogonisz je,
ja jestem tym co pogoni te dziki

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#348062

gość z drogi

a innych...no cóż to już sprawa li tylko Honoru...

serdeczne pozdrowienia i ukłony :)

do zobaczenia w innym wątku a Autorowi 10 i przeprosiny za wpuszczenie trolujących,ktorzy próbowali zajechać wątek....

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348073

Serdecznie ukłony pod twoim adresem,za twą waleczność i nie ustępliwość walce o lepsze jutro,nie jeden i nie jedna może się uczyć miłości do Polski od ciebie.
Lepiej stać wyprostowany i nie błagać o litość.
Jak być na kolanach i w kajdanach i błagać o litość.

serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#348090

gość z drogi

przecież MY już tak mamy od kołyski :)

lepiej zginąć niż jeść z miski niewolnika ...serdeczności niezmienne i do zobaczenia w

drodze do Polski Wolnej i Zasobnej,Polski,gdzie Bóg Honor i Ojczyzna to nie puste słowa...:)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348114

Dyskutować ze "służbowymi" to faktycznie bezsensowne działanie.
Myślę jednak, że poinformować o ich bezcelowej tutaj misji warto. Po co biedacy mają się wysilać? ;-))) Wydają już ostatnie podrygi, więc lepiej nie kopać leżącego, tylko pochylić się litościwie.

Pozdrawiam serdecznie!

_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#348063

gość z drogi

niech więc zostaną same sobie...i niech do siebie gadają :))pozdrowienia

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348068

_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#348070

szesc razy z rzedu przegrane wybory...to o czyms swiadczy, morale spada(jak widac), trzeba sie jakos podniesc na duchu:) Klamstwo nie moze wygrac, a wy niczym innym sie nie poslugujecie, ale marzyc mozecie.

____________________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348077

Ze to nie mnie Dominiku nazywasz trollem. Nie masz przeciez powodu by w taki sposob mnie okreslic, prawda? Nie wierze bys poslugiwal sie uzytymi bezpodstawnie okresleniami ludzi, ktorym zwyczajnie nie w smak moje nazwijmy to umownie kontry:) Widzisz chyba, jak mnie tu powitano..i to glownie z tego powodu, ze jestem kims kto nie popiera wyluszczonych tez, przekonan i wiary w PIS.

____________________________________________________

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

Vote up!
0
Vote down!
0

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. J.G.

#348084