Polski Inteligent Prawicowy, w skrócie PIP

Obrazek użytkownika eska
Kraj

..Czyli chroń nas Panie od PIPczenia..

 

Od wczoraj czytam okropnie smutne rozważania różnych prawicowców na temat fatalnych skutków wystąpienia Ziobry w Eurokołchozie.

Ach, ach, podobno sam Prezes się wkurzył! Ach, napisali tak na twitterze jacyś posłowie PiS!

To, że media prorządowe będą pruły temat do skutku, to oczywiste, łącznie z lewymi sondażami. Ale reakcja naszych porządnickich, „prawych” Polaków??

Tu mi się przypomina historyjka z „Ojca Chrzestnego” , jak to mianowicie Don Corleone sprawdzał, czy jego consigliere, wszak nie Włoch i nie Sycylijczyk rozumie znaczenie zapytania „Czy jesteś Sycylijczykiem?”.Tom Hagen rozumiał. Być Sycylijczykiem oznaczało „mieć jaja”, nie odpuścić nigdy i za żadną cenę, oznaczało stanie przyCosa Nostra  bez względu na cokolwiek.

To ja się was pytam, wrażliwcy, czy wy macie pojecie, co to znaczy ??

PO, SLD czy PSL nie powiedzą o swoich złego słowa, wytłumaczą każdą wpadkę, zakrzyczą nawet najbardziej jaskrawe grzechy - prawica niby pisowska wciąż rozdziera szaty.

Mało, że pełno dookoła kłamstw i prowokacji, to jeszcze sami musicie się podkładać?

Bo facet powiedział prawdę? A jak by nic nie powiedział, to byłaby akcja, że milczeli nasi, gdy Tusk kłamał i też byście rozdzierali szaty. I dyskutowali. I rozważali. I krytykowali. Boże....

Demokracja to nie zabawa, to wojna, tyle że bez rozlewu krwi. I właśnie wchodzimy w ostrą fazę – czas przedwyborczy. Może się skupcie i zdecydujcie, o co wam chodzi.

Chcecie wygrać (a przynajmniej znacząco nie przegrać), czy znowu chcecie siedzieć i jęczeć „zabili, panie, zabili”? I wzywać Najświętszą Panienkę, żeby was ratowała, bo sami nie umiecie?

Czas na dyskusje się skończył, zaczęła się bitwa i potrwa do 9 października. Może na początek wbijcie sobie w głowę, że wszystko, co robi PiS, jest świetne – i macie tego bronić, choćby was skręcało, jasne? A jak kto jest ciura, to niech się przynajmniej pod nogami nie pęta, niech siedzi w kącie  i nie przeszkadza.

Brak głosów

Komentarze

Strategia PIP-ów to PIPrzenie z którego to nic, ale to kompletnie nic nie wynika. Oczywoście oprócz PIPrzenia.

A teraz wyobraźmy sobie dwuch facetów A i B, z których to A okłada B cepem po plecach, pałą po głowie tudzież od czasu do czasu kopnie go w krocze. Cóż robi ten B na taki styl dyskusji? Ano próbuje wytłumaczyć A, że robi bardzo nieetycznie tak go okładając wszystkim co możliwe i wszędzie gdzie możliwe. Ciekaw jestem jak długo? Aha zapomniałem dodać, że facet B to PIP.

Otóż, moim zdaniem to te PIP-y mają się tak do prawicy jak koń do koniaku, żadnego punktu stycznego, ale za to rozmiękczają mózgi, kreując się na łałtoratety. I to byłoby nawet śmieszne, gdyby nie było takie tragiczne i głupie.

Mam odpowiedź dla PIP-ów.Pocałucie mnie w d.......... A jeśli Kaczyski pójdzie ich drogą to przerżnie na 1000 procent. Ale to już nie moje zmartwienia.

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#169105

Jak pisałam notkę, to jeszcze nie wiedziałam, ale już jest odpowiedź Kaczyńskiego:

http://www.polityczni.pl/pis,_bez_raportu_smolenskiego_nie_mozna_robic_wyborow.,audio,50,6005.html

eska

#169106

Grzecznie, spokojnie, z uśmiechem, na zimno, ale przyłożyć w pysk tak, żeby kiepeła obróciła się 35 razy dookoła.

I co najważniejsze, Kaczyński ściągnął lejce swoim "brykaczom" pipom, natychmiast, zanim przekaz poszedł zbyt daleko i zbyt szeroko. Pokazał im miejsce w szeregu. Mam nadzieję, że żaden z tych PiS-owskich pipów nie znajdzie na jakiejkolwiek liście PiS! A to z prostej przyczyny. To są potencjalni "zasilacze" szeregów pejoten.

_______________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#169137

Tak, na J.K. zawsze można liczyć On nie daje "plamy" i ma sycylijskie JAJA..
Natomiast co dzisiaj czytam.... ? ano,że Tadziowi Cymańskiemu coś "nieswojo"... jakieś europrzemęczenie czy co? już chce przepraszać ? czy on nie zaraził się od Łysego Kamińskiego tą POpularną chorobą ?
pozdrawiam
*ESKA* analiza na 10-tkę !

#169119

..i widać ma za mały kontakt z mediami. On, biedaczek, ma takie parcie na szkło, że chyba powinien się już leczyć.

eska

#169214

Tylu się nam ostatnio estetów namnożyło, co może nie byłoby dziwne, gdyby było miło, łatwo i przyjemnie. Ale tak nie jest. Jest źle, a my mimo to, tracimy instynkt.
To było w czasie ogłaszania sześciopunktowego planu rozwiązania konfliktu gruzińskiego, w Moskwie 12.08.2008 r.
Pamiętam blady strach Sarkozego w trakcie wypowiedzi Miedwiediewa o Rosjanych, którzy gdy poczują zapach krwi są nie do powstrzymania.
Nawet taki francuski pięknoduch nie stracił swojego instynktu, a my dzielimy włos na czworo.

#169166

W życiu nie zrozumiem, dlaczego rozchełstany Michnik w kapciach (na oficjalnej uroczystości u prezydenta) jest super, a kulturalny, estetyczny starszy pan z przedwojenną kindersztubą, czyli Kaczyński - to obciach.
I to nie dla lemingów, tylko dla naszej prawicowej, acz estetyzującej elitki.
Ziobro jest fuj, nawet jak ma rację (dzisiaj Janke na salonie tak mnie wiecej napisał), a Siwiec, ten czerwony pajac przedrzeźniający Papieża, jest do strawienia.
No nie zrozumiem za chiny ludowe.

eska

#169218

jak mu Towarzysz Prezydent zadal pyt i pokazal gest ( takim gestem pokazuje sie wytresowanym psom "do nogi" lub "SIAD" )
TO BYL POSUSZNY a jak wiadomo w wielu firmach, pracach,partiach
docenia sie posluszenstwo, wiernosc....panu.
Koniec Swiata jakby powiedzial Pan Popiolek.

#169229

Dokładnie tak i tylko tak! To jest wojna, a nie prezentacja Kompanii Honorowej !

#169220