Gowin, czyli ostatnia nadzieja białych.

Obrazek użytkownika eska
Kraj

Co człowiek gazetę otworzy albo telewizor czy komputer, to Gowin, skonać można! Ludkowie kochani, nie dajcie się znowu nabierać, proszę....
Kiedy wybuchła ta podła, ohydna afera wokół krzyża na Krakowskim, oficjalnie rozpoczęta od wypowiedzi Komorowskiego - cel był jasny. Trzeba było pod pozorem walki z krzyżem podzielić naród, bo za bardzo się zjednoczył po Smoleńsku – pisałam o tym nie raz, nie będę się powtarzać. Przy okazji (akcja medialna, sondaże) namierzono precyzyjnie target, czyli ilość durniów gotowych do plucia na rzeczy święte dla normalnego człowieka i poczekano do wyborów w 2011. Tuż przed wyborami Palikot nagle się rzekomo zbiesił, założył partię i całą te durnotę plus starych komuchów nienawidzących „czarnych” zdjął precyzyjnie z rynku wyborczego. Tylko SLD potraktowało go śmiertelnie poważnie i zawołało na pomoc starego Millera, reszta (poza PO) nie mogła uwierzyć, że aż tylu znajdzie wyborców.
Teraz akcja Palikota dobiega końca, Euro 2012 się skończyło dawno, wyłażą coraz nowe afery, a ciężka praca ludzi po prawej stronie sceny politycznej robi swoje. Różne takie MWzDM, inaczej „słoiki”, są coraz bardziej niezadowolone i na Palikota nie zagłosują. Oni mogą wiele znieść, ale przegięcie w kierunku Biedroniów i Grodzkich to nie dla nich – tu stare wiejskie stereotypy działają bez pudła:)
Tusk także coraz bardziej spalony, trzeba znowu zdjąć wyborczy target z "rynku", co by nie siedział w domu, a już, nie daj Boże, nie zagłosował na PiS. No to mamy powtórkę z rozrywki po prawej stronie – Gowin będzie się dalej woził po mediach, a jak sytuacja zacznie być naprawdę zła, to założy partię przed wyborami. Może nawet w wyjątkowym przypadku premierem zostać – tak na dwa miesiące przed - nic nie zrobi, niczym nie podpadnie, elektorat uratuje. Który wariant wyjdzie? A to zależy..
Od Kaczyńskiego!
Albowiem oprócz ogólnej degrengolady w PO mamy jeszcze wojnę dwóch pałaców. Komorowski, Schetyna, Palikot kontra Tusk. A ten ostatni całkiem zablokowany, choć SLD nogami przebiera do koalicji.
Jak myślicie, o czym rozmawiali Kaczyński i Gowin na tym spotkaniu w Krakowie (o ile to w ogóle prawda)? O współpracy Gowina z PiS? A może o podłączeniu się? Zapomnijcie!
Idę o zakład, że chodziło o sprawdzenie, na ile Kaczyński jest skłonny odpuścić Tuskowi w zamian za wystawienie reszty towarzycha. I nie była to inicjatywa Tuska, tylko mu pewnie Angela kazała, bo Putin za bardzo się rozkręca.
Projekt jest taki > PO Lewica(Palikot), PO Liberałowie (i tu jest wojna o schedę) i PO Konserwatyści (Gowin). I tylko, niestety, plan coś słabo idzie, bo PiS słupki rosną :)
To, że PiS zaczął marsz po zwycięstwo, jest już jasne dla każdego, a widać to najlepiej po ostrej walce wśród swoich o lepsze miejsce w przyszłym establishmencie. No i wyłażą z nor Strażnicy Moralności, Oburzeni et consortes, rozwalający prawicę od środka - a to najlepszy dowód, że PiS jest groźne i trzeba rzucić wszystkie siły do walki.
Tak więc, moi drodzy PT Czytelnicy, nie dajcie się nabierać na tanie sztuczki! Uszy do góry, oczy dookoła głowy i do przodu :)

Brak głosów

Komentarze

Nie ma podstaw by dawać wiarę nawróconemu Gowinowi. Ktoś kto ŚWIADOMIE uczestniczył w niszczeniu Polski, nie może udawać Konrada. Twarz można stracić jednym pociągnięciem, ale odzyskać ją jest bardzo trudno.

#360231

Poproszę o jeden (słownie: jeden) przykład, kiedy politykowi udało się odzyskać twarz.

<p>ro</p>

#360290

Może w swoich szatańskich zamysłach zakladają mozliwość że Gowina przyjmą z otwartymi ramionami do PiS a później Gowin wyprze Kaczyńskiego. Dostrzegłem smptomy takiego zamysłu. Puszczano już "baloniki" na taką okoliczność.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

#360236

Bardzo miło Cię czytać Esko (i nie musieć w tym celu zaglądać na S24) - witamy z powrotem, po przerwie. :)

_____
E, będzie jak z admirałem Kołczakiem. ;)

#360239

Pisałabym częściej, ale strona Niepoprawnych mi strasznie źle chodzi:(

eska

#360339

 jak i reszta tej ZGPoChZ. PiS ma teraz za zadanie samodzielnie zdobyć władzę i postawić tych przestępców przed sądem. Prawdziwym sądem.

#360244

Gowin już od dawna robi za łagodnego, statecznego polityka i kreowany jest na "zrównoważonego eksperta", któremu można w pełni zaufać. Z pewnością znajdą się w społeczeństwie naiwni, którzy mu zaufają.

Nie to jednak jest istotne.
O wiele bardziej niepokoi postawa przedstawicieli polskiej inteligencji, która jak widać również z powyższej notki, pogodziła się z terminem wyborów parlamentarnych (za 2 lata) i nie zamierza działać w kwestii ich przyspieszenia.

Mało, że nie ma siły ani woli zmuszenia rządu do przeprowadzenia wcześniejszych wyborów, to jeszcze szerzy jakieś złudne i irracjonalne nadzieje na zwycięstwo Pis w wyborach.
To jest drodzy państwo kryzys wiary, siły i woli. To jest mentalność niewolnika, czekającego na cud, który pomiędzy bezsensownym czekaniem od marszu do marszu, od wiosny do jesieni i od wyborów do wyborów, robi sobie wyliczanki, kto ile głosów zyska i jakie ma słupki.
Inteligencja namawia do czekania.
Pięknie q...., pięknie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#360249

Przed ostatnimi wyborami , spytałam znajomego na kogo idzie glosować , powiedział że na Palikota, dlaczego zapytałam ,no bo Palikot dobrze gada. Oczywiście tłumaczyłam mu że powinien głosować na PIS przedstawiałam argumenty.
Po jakimś czasie spotykamy się , i mówię do niego i co będziesz pracował do 67 lat, i to między innymi dzięki Palikotowi , i teraz widzisz jaki to człowiek .
Jakie było moje zdziwienie kiedy wyparł się, że chwalił Palikota.
Znajomy ma głowę do interesów , prowadzi 3 firmy i otwiera 4 w Niemczech, i nie mogę zrozumieć jak taki człowiek jest podatny na obiecanki.
Myślę że bardzo dużo Polaków wysłucha w TV wiadomości, bo nie ma czasu interesować się polityką , i na tym ich edukacja się kończy.
Ci co czytają prawicowe gazety to wiedzą jaka jest sytuacja w Polsce, i właśnie do nas należy przekazywać informacje , tym co nie mają czasu , albo się wahają.
Mi osobiście udało się trochę ludzi przekonać na kogo powinni głosować .

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#360245

tylko dla idiotów!
nie cierpie tego człeczka,hipokryta załgany

pzdr

#360248

A ja kocham go po chrześcijańsku i życzę mu nawrócenia (tak jak każdemu innemu).
Nigdy jednak mu nie zaufam............nawet po nawróceniu.
Miłość miłością ale limit zaufania wyczerpany.

P.S. Nic już nie uwiera ? :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#360251

Kim są ci "biali" i dlaczego właśnie "biali"?:)
Gowin ma szlachetny wygląd i ujmujący styl bycia. Zadziała na wielu.
Nie lekceważyłabym go. To sprytny człowiek o miłej oku powierzchowności.
Mnie też kiedyś oczarował. Aż pukam się w głowę, że dałam się oszukać, o babska naiwności!:))
Pozdrawiam

#360260

ja tez tak uważam

pozdro

#360286

Dziękuje, Są jeszcze kobiety z gustem :)))

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#360299

Mam takie samo zdanie jak Pana żona :)

#360296

Dziękuję. Przekażę żonie, że w swoich gustach i guścikach nie jest odosobniona......znaczy się, że jest normalna. :)))

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#360304

Po raz pierwszy od długiego czasu muszę się z Tobą zgodzić (do czego to doszło!), a raczej z Twoją żoną. Ja do tych określeń dorzuciłabym jeszcze mydłkowaty fałsz.

#360446

Odetchnęłam z ulgą, bo "Biali" zawsze kojarzą mi się z przeciwnikami "Czerwonych". Taka, wrodzona, antybolszewicka skaza:)
Pozdrawiam:)

#360319

Za wyjaśnienie tytułu - nie było mnie w domu, nie miałam jak odpowiedzieć.

eska

#360340

Serial z Gowinem trwa w najlepsze,a Tusk i tak wygra wybory w PO.

markiza

#360274

"Platforma Obywatelska to wspaniały projekt (...)" - taki passus znajdziemy w słynnym "krytycznym" liście Gowina. A podniesienie wieku emerytalnego to, z kolei, niewątpliwe osiągnięcie - Partii.

Summa summarum.
Platforma tak - wypaczenia nie. Ale, moment, to już było?

#360279

Niech sobie pajace zakładają własną partię. Partię kabareciarzy z Dornem na czele.

Uważam, że ze spotkania Jarosław-jarosław nic nie wyjdzie, Gowin do PiS-u nie przejdzie, ale niestety może teraz mówić, że ma "zdolność koalicyjną" i z PO, i z PiS. Rozumiecie, ta "zdolność koalicyjna" to znany fetysz massmediów. Gotowi klęczeć przed politykiem, który ma "zdolność koalicyjną".

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#360284

nie z nami te numery

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#360287

Celowo użyłam tego wyrażenia, ponieważ, jak wiadomo - biali to Europejczycy. Przecież my, pisiory, jesteśmy wg nich Aborygenami, Indianami, jednym słowem gorszą rasą!

:)

eska

#360341