Ręce precz od naszych dzieci! - protest

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Ogłoszenie"RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI !!!" to ogólnopolska akcja . W całym kraju w dniu 1 września pod Kuratoriami i ich delegaturami o godzinie 14.45 odbywać się będą protesty przeciwko deprawacji dzieci i młodzieży. Organizatorem akcji ogólnopolskiej jest Prawica Rzeczypospolitej. W Bydgoszczy na prośbę PR protest organizują:Klub Gazety Polskiej i Solidarni2010 przy wsparciu Prawica Rzeczypospolitej, Narodowej Bydgoszczy, ,Stowarzyszenie Idee Solidarności 1980-89, Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w PRL "Przymierze". W naszym mieście gromadzimy się Pod Kuratorium Oświaty i Wychowania na ul. Konarskiego 1-3 (skrzyżowanie z ul. Jagiellońską) o godzinie 14.45. 

Dla mniej zaznajomionych w temacie przytaczam kilka danych: W ubiegłym roku szkolnym w blisko 90 placówkach realizowany był program ˝Równościowe przedszkole˝ realizowany ze środków unijnych, przy wsparciu polskiego budżetu. W ramach jego realizacji dzieci poddawane były działaniom mającym na celu rozchwianie poczucia tożsamości płciowej. Program został przeanalizowany przez Komitet Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk. Naukowcy orzekli, że ˝Równościowe przedszkole˝ wręcz ˝wysadza dziecko z jego biologicznej płci i kształtuje niechętny stosunek do niej. Nie jest to tendencja zgodna z celami ogólnospołecznymi, gwarancjami prawnymi wychowania dzieci i dbałości o ich zdrowie psychiczne. Dziecko ma prawo do uzyskania wsparcia wychowawczego w kształtowaniu swojej tożsamości płciowej˝. Wskazania Światowej Organizacji Zdrowia mówią, że ˝w wieku od 2 lat dzieci uczą się, że istnieją chłopcy i dziewczynki i dochodzi u nich do początków kształtowania się tożsamości płciowej (...), a od 4 lat wiedzą już, kim są: chłopcem lub dziewczynką i że zawsze nimi będą˝. Naukowcy PAN-u orzekli także, że ˝dla prawidłowego rozwoju seksualnego i zdrowia ważne jest pozytywne nastawienie w stosunku do własnej płci biologicznej i społeczno-kulturowej˝. Program ˝Równościowe przedszkole˝ często wprowadzany jest bez zgody i wiedzy rodziców, co ujawniła kontrola przeprowadzona na przełomie 2013 i 2014 r. przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Sprawdzono 12 placówek, w których realizowany jest ww. program. W jednym przypadku z uwagi na brak zgody rodziców 15 dzieci na 16 uczęszczających odstąpiono od jego realizacji, aż w 8 (na 12) placówkach nie uwzględniono prawa rodziców do zaznajomienia z treściami zawartymi w programie.

fot. Protest z  roku 2013

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

z miłości

 

Ministerstwo Edukacji

gejom zapewne zleci

aby mogli obściskiwać

z miłości nasze dzieci

jan patmo

#1436661

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika MałgoS został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dprwcj dzc młdzży? N d kńc rzmm przsłn?
#1436675

... "(...) Na pewno jestem obserwatorem. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski".
Nie wiem, co obserwujesz. Bo jeśli byś dokładnie obserwowała, to nie zadawałabyś
takich pytań. A skoro... źle obserwujesz lub nie to, co trzeba, to jak możesz
analizować i... wyciągać wnioski? Z czego chcesz wyciągać te wnioski???

 

Każdy myślący widzi, że MEN pod dowódctwem E. Kluzik-Rostkowskiej usilnie stara się
"wymóżdżyć" dzieci i młodzież, - zgodnie z ideologią gender. By nigdy nie dowiedziały się
na przykład z podręczników do nauczania początkowego, że dziecko ma tatę i mamę,
bo te głoszą, że mają one... "rodzica nr 1 i rodzica nr 2"!!! (także... dwóch tatusiów-pedałów
lub dwie mamusie-lesbijki). To tylko jeden z przykładów, a jest ich więcej.

 

Pozdrawiam Cię i... życzę światłości umysłu,
a ode mnie... -1 = -5 pkt.

 

 

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1436696

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika MałgoS został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Myślę, że nie ma sensu dyskutować z ludźmi o tak wąskiej perspektywie. Każde skrzywienie czy to w lewą czy w prawą stronę jest szkodliwe. Umiar jest najlepszy - filozofia znana od starożytności. Proponuję poczytać.

#1436859

Drośli mieszkańcy Wysp boją się pomóc zagubionemu dziecku w obawie przed posądzeniem o wykorzystywanie seksualne nieletnich. Aż dwóch na trzech Wyspiarzy raczej nie zajęłoby się maluchem w potrzebie. W ostatnich miesiącach w Wielkiej Brytanii dużo mówiło się o molestowaniu seksualnym nieletnich - szerokim echem obiła się afera, w którą wmieszani byli bliscy współpracownicy byłej premier Margaret Thatcher, a we wtorek opublikowano raport na temat dramatu 1 400 najmłodszych mieszkańców Rotherham. To wszystko sprawia, że Brytyjczycy mają wątpliwości, czy powinni angażować się w pomoc nieznajomym dzieciom - podaje dziennik "The Telegraph". Z sondażu na zlecenie organizacji działającej przeciwko okrucieństwu wobec dzieci - NSPCC (The National Society for the Prevention of Cruelty to Children) wynika, że 64 procent rezydentów Zjednoczonego Królestwa okazując pomoc nieletniemu martwiłoby się o to, czy nie zostaną niesłusznie posądzeni o złe intencje w stosunku do dzieci. Nawet jeśli chodziłoby tylko o pomoc zagubionemu maluchowi – dodaje gazeta. Prawie połowa ankietowanych – 2 899 osób (45 procent) stwierdziła, że mając do czynienia z zagubionym dzieckiem raczej zostałaby w pobliżu i obserwowała, a 47 procent badanych wyraziło gotowość podejścia do dziecka i udzielenia pomocy. Jedna na trzy osoby przyznała, że była w podobnej sytuacji. Strach przed niesłusznym posądzeniem wyraziło więcej mężczyzn niż kobiet – podkreśla "The Telegraph". Trzy procent mężczyzn stwierdziło, że w ogóle nie zareagowaliby, gdyby zobaczyli dziecko szukające rodziców. Tak samo zachowałby się 1 procent kobiet. Blisko połowa, bo aż 44 procent badanych, natychmiast zgłosiłoby się na policję, gdyby podejrzewało, że dziecko jest wykorzystywane lub bite. Taki wynik – jak podkreśla - "Daily Mail" jest między innymi efektem kampanii różnych organizacji działających na rzecz ochrony dzieci po doniesieniach o molestowaniu nieletnich przez tak znanych Brytyjczyków jak choćby nieżyjący już showman Jimmy Savile. Jednak aż 62 procent badanych wahałoby się z doniesieniem na policję lub opieki społecznej dlatego, że mogliby zburzyć czyjeś życie rodzinne, jeśli podejrzenia okazałyby się błędne. Przedstawiciele organizacji chroniących dzieci twierdzą, że w społeczeństwie brytyjskim coś drgnęło, a Brytyjczycy nie są już tak nieczuli na krzywdę dziecka. - Na wielu płaszczyznach wyniki sondażu uważam za pozytywne - ocenił Peter Watt, dyrektor NSPCC. - Coraz więcej osób reaguje, jeśli tylko podejrzewa, że dziecko może znajdować się w niebezpieczeństwie, jest molestowane lub w jakikolwiek inny sposób krzywdzone. Szkoda, że wciąż tak wielu obawia się posądzenia o złe intencje - podsumował Watt.

 

 

opr:Londynek.net

#1436717

Lewactwo dawno już by zalegalizowało pedofilie, gdyby nie to że zarzut "pedofilii" służy zwalczaniu więzi między ludzkiej, spotkałem juz się w sądzie jako ławnik z zarzytem postawionym mamie, która po kapieli miała żwyczaj calować niemowlaka w pupę, a w szkole, panie z nauczania 0-3 boą się przytulić płaczącego wychwanka, bo przecież zaraz mogą być oskarżone. To niestety temat na dłuzszy wywód. Z drugiej strony jak donosi dzisiwejsza GPC w jednym z miast brytyjskich, nie prowadzono spraw przeciwko gwałtom na nieletnich, bo gwałcicielami byli muzułmanie, a władze bały się posądzenia o rasizm. No cuż jesteśmy swiadkami upadku cywilizacji.

#1436857

Z ciapakami obchodza sie na co dzien jak z jajkiem - to fakt

#1436858

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ue37GUlZkWM

 

#1436690

To zdjęcie jest, jak wyjęte z bajki.

I pomyśleć, że zboczeńcy chcą psychikę tych pięknych krasnoludków wypaczyć i odebrać im szczęście.

Pozdrawiam.

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1436706

Koniec Rasizmu w Polsce!Dzieci w EU zachodniej mają leki i leczenie bez opłat.A w Polsce?Zabronione,zakazane!!

http://nowyekran.wordpress.com/2014/08/27/dzieci-w-eu-zachodniej-maja-leki-i-leczenie-bez-oplat-a-w-polscezabronionezakazane/

Darmowe leki tylko za granicą a w Polsce dla dzieci płatne.

http://nowyekran.wordpress.com/2014/08/04/darmowe-leki-tylko-za-granica-a-w-polsce-dla-dzieci-platne/

Polska:obrona cywilna bez opłat za leczenie.Kiedy wszystkie dzieci w Polsce do 18 roku życia?

http://nowyekran.wordpress.com/2014/07/31/obrona-cywilna-w-polsce-bez-oplat-za-leczenie-kiedy-wszystkie-dzieci-w-polsce-do-18-roku-zycia/

Cała prawda o AIDS cz. I

http://nowyekran.wordpress.com/2014/06/17/cala-prawda-o-aids-cz-i/

 

 

#1436745

https://www.youtube.com/watch?v=957e0mjyMWI

#1436863