NIE GŁOSUJEMY NA POPAPRAŃCÓW!!!

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee

Nie głosujemy na POpaprańców.– wieści ze stadionu cd.
Tym razem chcąc towarzyszyć Posłowi Tomaszowi Latosowi, głównie po to by sportretować jego pobyt na stadionie fotografią zdecydowałem się usiąść na tzw. piknikach. Teraz, kiedy to z uwagi na trwającą kampanie wyborczą osoby kandydujące z listy PO pojawiają się nagle na meczach piłkarskich, a potem ogłaszają całemu światu, jacy to z nich kibice, uznałem za celowe uwiecznić obecność Posła PiS-u, który kibicuje bydgoskiemu Zawiszy na co dzień, a nie tylko przy okazji wyborów. No, ale nie o tym chciałem pisać. Tym razem patrząc z oddali w pełni mogłem docenić piękną oprawę przygotowaną przez tych „złych” kiboli i przeczytać kolejny zakazany transparent. Tym razem zachęcał on do obywatelskiej postawy słowami: „IDZIEMY NA WYBORY NIE GŁOSUJEMY NA POPAPRAŃCÓW !!!”. PZPN – owski cenzor tradycyjnie już groził przerwaniem meczu, napis zaś przestał wisieć i zaczął krążyć. Swoją drogą ciekawe, dlaczego określenie popaprańcy działacze jedynie słusznej partii, zawsze biorą do siebie.

Brak głosów

Komentarze

Nie chce tego wypowiedzieć w zła godzinę ale chyba jest szansa na to by młodzi wreszcie przejrzeli na oczy ....

#186947

Pytanie jak starzy i młodzi zareagują na prowokację, którą z całą pewnością popaprańcy przygotowują na finał.

#186950

U kibiców zachodzi działanie z przekory, zabrali się za nich, przeszkadzali kibicować, co niektórych aresztowali i chłopacy potraktowali wybory jako happening, który ma przypomniec z jednej strony o ich problemach, a z drugiej strony chcą dopiec do żywego PO i robią to obecnie, a dokończą przy urnach. Jeśli dostaną swoje, to stracą zainteresowanie polityką, w większości.

#186953

Chyba jednak coś więcej.
W Lubinie, oprócz matoła, było już i pogonimy bolszewika,
a i precz z komuną.
Dla wielu będzie to tylko hasło.
Ale wielu takze zastanowi się, co to hasło oznacza.
Pozdrawiam myślących.

#186959

Na Zawiszy razem z kibolami, krzyczę precz z komuną, wolności słowa, na miesięcznicach kibice też się pojawiali, z jednej strony oficjalne delegacje z transparentami, a z drugiej tacy szeregowi, którzy pomagal9i mi w organizacji

#186962

Masz rację , że w Lubinie to coś więcej niż rozczarowani Kibole, w wyborach prezydenckich w Lubinie wygrał Jarosław Kaczyński.

#186996

wydaje Ci się!

Nie jesteś kibicem to... Ty już wiesz co:)

#187117

czy mniej - każda taka relacja jest jak balsam na moją duszę. I dlatego dycha.

#186979

Witaj bratnia duszo.
Prawda, jak te relacje dodają sił?
Pozdrawiam myślących.

#186982

http://markd.pl/afery-po/

#187113

nie daj się mamić tym bajdurzeniem o kibolach. To jest mocna ekipa. Wrócisz z emigracji, zapraszam Cię na mecz. Nie piłkarski, żużlowy. Sport dla twardzieli a kibole w Lesznie ryknąć potrafią. I to w bardzo dobrą nutę.

:)

#187131