Więcej Leszka!

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
To rzecz sprzed kilku dni, ale że ma swój ciąg dalszy, wrócę do niej. W mediach mniej od niedawna Palikota, ale znalazł się człowiek, który chce wypełnić powstałą po niedawnej jeszcze maskotce Platformy i przyjacielu prezydenta. Z medialnego niebytu wraca Leszek Miller.
Millera zapamiętaliśmy z bon motu, o tym, że prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. Dla biednego eks-premiera nie miano później litości, zwłaszcza, gdy zdawał się kończyć w barwach Samoobrony. Niemniej on sam tak się tym wszystkim przejął, że za wszelką cenę próbuje co jakiś czas udowodnić nam, że wcale jeszcze nie skończył.

Kilka dni temu opublikował na swoim blogu, na portalu wpolityce i w kilku innych miejscach kuriozalny list do Jerzego Szmajdzińskiego. Cieszy każdy nawrócony grzesznik, a już nawrócenie ateisty Millera wydawałoby się cudem, niemniej ledwo uwierzył (co najmniej w życie pozagrobowe), a już znowu grzeszy.

"Wkrótce usłyszymy, że brata nie ma w trumnie, bo zmartwychwstał" - każdy wmig odgadłby, że to słowa Janusza Palikota, tymczasem to właśnie Miller odnalazł kolejny eliksir politycznej młodości. I już nieźle tym eliksirem odurzony pisze list - nie wiadomo - do Szmajdzińskiego, czy do nas - czytających te słowa? Cały list jest tak wzruszający, jak piosenka Adrianny Biedrzyńskiej, promująca beatyfikacyjny film Latkowskiego o Blidzie. Tu nie chodzi jednak o beatyfikację Jerzego Szmajdzińskiego, a o wykorzystanie zmarłego do atakuna innych zmarłych. A może zmarłego i żywego? (...) jeśli nawet rosyjscy kontrolerzy nie są bez uwag, to nie miało to decydującego znaczenia. Wszak wieża nie zmuszała załogi do lądowania w beznadziejnych warunkach. Próba posadzenia TU-154 pod Smoleńskiem tamtego fatalnego dnia w ogóle nie powinna mieć miejsca. Skoro tak się stało to polskim tragediom przybył nowy rozdział. Tym razem o dwóch takich, co rozbili samolot.

Plusem całej sytuacji jest to, że możemy sobie przypomnieć, za co w czasach jego premierostwa i całej kariery politycznej ceniliśmy sobie towarzysza Leszka Millera. Dlatego w sumie cieszy, że media podchwyciły temat i obecnie coraz częściej sięgają bo byłego premiera jako głos makowej opcji w polskiej polityce. To - po cyrkach wokół Jaruzelskiego - kolejny mały kroczek w kierunku otrzeźwienia społeczeństwa. Dlatego proszę - więcej Leszka Millera w mediach!

http://www.sld.org.pl/aktualnosci/p-r-m-a-6620/blogosfera.htm
http://www.wpolityce.pl/blog/post/6187/Pasazer___Blasik_nie_byl_zwyklym_pasazerem__ale_faktycznym_dowodca_TU_154_.html

Brak głosów

Komentarze

pzdr

antysalon

#125992

już wkrótce mydelniczkowa publiczka zacznie się zastanawiać, który z nich miał a może i mieć będzie twarde lądowanie...

dla jednego po raz pierwszy, dla drugiego po raz drugi...

ku chwale i radości ojczyzny towarzyszu pRezydencie...

===

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#126013

L. Miller potwierdza swoim życiorysem i mentalnością starą prawdę, że komuchem się jest do końca życia albo wcale. On wybrał tę pierwszą opcję.

Pozdr

#126026

oraz dyskusja pod nim na s 24 wręcz poraża!
Mam nadzieję, że polscy prokuratorzy wojskowi, nawet w sąsiedztwie mianowanego przez gajowego generałem Parulskiego
choć odrobinę z tego łykną!
pzdr

antysalon

#126050

że sie helikopter cały zalodził i jak to mowiła MAKówka "spadł". Od tego czasu Miller cierpi na mentalne zaburzenia. Jako chrezscijanie powinniśmy mu wybaczyć gdyz biedaczek :" nie wie co czyni i pledcie". Ale chyba jako byłemu premierowi należy się mu opieka psychiatryczna. Swoimi wygłupami tylko sie o nią upomina.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

#126068

postarają się o to jego towarzysze z SLD.

#126071

Nie tylko jego będzie coraz więcej, Siwiec też jakoś często ostatnimi czasy szpeci ekran mojego telewizora.

POZDRAWIAM

 

#126128

piszesz o pustce po Palikocie - chyba żartujesz !? ta Kanalia dopiero szykuje się do skoku do gardeł.
A ta SZMATA Miller , przejawia typowe nawyki GRU i KGB. on nigdy nie daruje Z. Ziobro i PiS 'owi , pytania i sugestii , dotyczących śmierci gen. M. Papały.
analogicznie ,Putin nie darował Prezydentowi Kaczyńskiemu że tak go ośmieszył w oczach Świata w sprawie Gruzji.
Budyniu, serdecznie pozdrawiam.

#126150

... ekspertem.
Boże, jacy oni są śmieszni... !

Pozdrawiam.
contessa

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#126155