Milion w obronie

Obrazek użytkownika Budyń78
Świat

W Paryżu milion demonstrantów z bardzo różnych środowisk demonstrował przeciwko zapowiadanej ustawie o małżeństwach homoseksualnych.

Samo to jest oczywiście bardzo ciekawe, ale warto też odnotować, jak sprawę zobaczyło TVP Info.

Sprzeciw wobec ustawy, którą zamierza przeforsować prezydent Hollande, a która da homoseksualistom prawa nie tylko do zawierania małżeństw, ale też do adopcji dzieci, połączyła środowiska katolickie, żydowskie i muzułmańskie. Co więcej – w proteście wzięli udział również przedstawiciele tych środowisk homoseksualnych, które uważają, że nowe prawo jest niepotrzebne i zbyt daleko idące. Zaistnienie tak szerokiej koalicji jest niewątpliwym, choć i zapewne nieplanowanym sukcesem prezydenta Francji. Jest też ciekawym przyczynkiem do rozmyślań dla przeciwników i zwolenników europejskiej multi-kulti.

W porządku, pora jednak wrócić na krajowe podwórko. Drogą okrężną, przez Watykan. W Watykanie bowiem dzielne i odważne działaczki Femen postanowiły walczyć z opresją, jakiej kościół poddaje homoseksualistów, czy, jak wolą, gejów. W ramach walki pokazały, jak to mają w zwyczaju, biusty, a media tradycyjnie się tym bardzo zainteresowały.

Zainteresowało się więc i nasze TVP Info, łącząc doniesienia z Rzymu i Paryża w jeden news pod tytułem „W Watykanie i Paryżu w obronie gejów”, co wychwyciła Rebelya.pl. Oczywiście, ktoś przewrotny mógłby powiedzieć, że tytuł się w sumie zgadza, tyle, że w Rzymie broniono ich przed papieżem, a w Paryżu przed prezydentem. Nie posądzam jednak dziennikarzy TVP Info o taki akurat tok myślenia. Reszta tekstu wnosi co prawda odpowiedniejsze informacje, ale kto czyta całe teksty, poza grupką maniaków?

Ciekawe, czy niedługo dowiemy się, że w Warszawie PiS demonstrował przeciwko sprowadzeniu wraku Tupolewa, Rodziny Radia Maryja przeciw przyznaniu o. Rydzykowi koncesji na multipleksie, a feministki w obronie różnic płacowych i kompromisu aborcyjnego. Z TVP Info, oczywiście. Wszystko możliwe. I choć dziś tytuł na stronie brzmi już „W Paryżu przeciw małżeństwom gejów, w Watykanie – w ich obronie”, ale ślad po manipulacji (lub, w lepszym razie, kompromitującej pomyłce, został choćby w adresie wiadomości). Dziś jeszcze czują się zobowiązani poprawić, jeśli ktoś zauważy. Czasami…

http://www.facebook.com/Rebelya
http://tvp.info/informacje/swiat/w-watykanie-i-w-paryzu-w-obronie-gejow/9736990

Brak głosów

Komentarze

przez TF3. Tematem była tolerancja dla homoseksualistów (nawet!!!) w katolickiej Polsce.
Gwizdą tego programu była niejaka Biedroniowa a za tło "artstyczne" wystąpiły jakieś 3-4 klubu dla gejów skrzętnie ukryte w osiedlowych garażach lub na peryferiach. Tam się wypowiadali upojeni (sama nie wiem czym) geje o tym, że nareszcie mogą czuć się sobą.
Uściski i buziaki też były.
Jak widać - zaprzyjaźnione są odpolitycznione w całej Europie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#322439

dzięki za uzupełnienie
pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#322449

 To ze czujna TVP Info to podała mnie nie dziwi . Forma przekazu także, a manipulacja w tytule to już normalka . 

PO-wiacy liczą ze w następnej kadencji to wprowadzą albo starym zwyczajem Tuska robię szum wokół sprawy , w końcu to zawsze jakiś elektorat .

 Przy polskiej wersji tego projektu dłubie poseł PO Artur Dunin . I  ciekawostka jest taka ze projekt ten jest konsultowany z pełnomocnikiem rządu ds. równego traktowania Agnieszką Kozłowską - Rajewicz a władzami klubu PO Rafałem Grupińskim i Małgorzatą Kidawą - Błońską .

Znaczy to tyle ze projekt stworzy PO ( w osobie Dunina ) a rzeczniczka rządu który tworzy PO Kozłowska konsultuje ten projekt z przedstawicielami władz partii  PO .

To się nazywa majstersztyk . 

 

Popiera to oczywiście Partia Palikota i SLD. Całe szczęście że chcą  to forsować  w przyszłym parlamencie , więc do tego nie dojdzie bo ich już tam nie będzie ( Palikot ) a PO i jej sojusznik odwieczny SLD w mocno okrojonym składzie .

Ja na ten temat mam małe podsumowanie słowami :

cyt : Jeśli pozwolisz , by robactwo się rozmnozyło , rodzą się prawa robactwa . O rodzą się piewcy, którzy będą  je wysławiać . A. de Saint-Exupery

 

http://www.ivrp.pl/viewtopic.php?t=9398

 

 

 

Budyń 78 ode mnie (10)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#322476

i za oceanem - Jodie Foster publicznie oswiadczyla , że jest lesbijką, stając w szeregach postępu. Straciła całe moje zainteresowanie, a myślałem że była niezłą aktorką.

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#322488

ale feministycznie to ona się chyba już bardzo dawno temu deklarowała,
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#322590

Twoje podejscie jest delikatnie mowiac koltunerskowsiokowskie.
Nie widze zwiazku miedzy jej wspaniala gra,a jej zyciem seksualnym.Taki poglad jak Ty ujawniles dyskredytuje Cie do
merytoryucznej dyskusji.Geje sa to normalni ludzie,tak ich natura stworzyla ze osobnicy tej samej plci daza sie milosci to nie jest ich wina i tego sie nie da laeczyc,to nie zboczency jak np.pedofile,ktorych powinno sie karac i bronic przed nimi spoleczenstwo.
Co innego jest nadawanie para gejowskim praw typowych dla par hetero jak mozliwosc zawierania malzenstw czy adopcji dzieci gdyz to jest sprzeczne z prawami zycia.
Obrzydliwe jest propagowanie i obnoszenie sie zwiazkow gejowskich jako zwiazkow normalnych.
W imie NWO uzywa ewenementu gejow do swojego planu depopulacji ziemi podsypujac kase mediom i roznym pseudoautoryteta do propagacji tego ukadu ludzi ze to jest normalna rodzina,chodzi zeby normalna rodzine zniszczyc.
W Polsce w tym birzez nijaka Zydowka Szczuka wspirana przez swych zimali jak Kupa Wojewodzki,

Vote up!
0
Vote down!
0
#322601