Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Jak usprawnić prace komisji

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Pojawił się pomysł (a może to już nawet ustalenie?), by podczas obrad nowej komisji śledczej posłowie w jednej rundzie mogli zadać przesłuchiwanemu po jednym pytaniu.

Intencje są chyba dla wszystkich chcących zrozumieć jasne, jednak myślę, że ciągle mamy do czynienia z półśrodkami. Dlatego chciałbym złożyć wniosek racjonalizatorski.


Proponuję mianowicie, by posłowie swoje pytania przekazywali przewodniczącemu, ten zaś zadawał je - oczywiście wyselekcjonowane - świadkowi. Taka procedura pozwoliła by uniknąć awantur, do których na pewno dążyć będzie opozycja. Proponuję też, by przewodniczący miał też dostęp do codziennych raportów ABW na temat efektów podsłuchu rozmów członków komisji i dziennikarzy, zajmujących się opisywaniem prac komisji. Jak wiemy, jest to całkowicie legalne, a strzeżonego pan Bóg przecież strzeże. Cholera wie, co oni tam knują. Państwo prawa musi trzymać rękę na pulsie.

***

najbliższe koncert Spirit of 84:

]]>]]>
koncert charytatywny dla chorego na raka Pawełka, 29 listopada, Warszawa, Dobra Karma + M.O.R.O.N; Posing Dirt; Jesubo
]]>]]>
Another Punk Rock Christmas, 19 grudnia, Warszawa, Radio Luxemburg + Dumbs + afterparty: DJ Bigos
informacje na temat płyty i sposobów jej zdobycia
]]>można znaleźć tutaj]]>
]]>zapraszam na nasz profil na myspace]]>

Brak głosów


Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: