Rada dla "rzygających Smoleńskiem"

Obrazek użytkownika Shork
Kraj

Dla wszystkich którzy "rzygają Smoleńskiem", mdli ich na widok moherowych beretów broniących krzyża, krzywią się patrząc na niedowierzających autorytetom z TVN, mają dość sekty smoleńskiej i czczenia marnego prezydenta z nic nie znaczącego kraiku, który zmuszał pilotów do lądowania na kartoflisku mam radę.

Dowalcie nam tak, żebyśmy się nigdy nie pozbierali.

Zmuście nasz rząd do takich działań, żeby Rosja oddała nam wrak, kamizelki i broń BOR, oryginały czarnych skrzynek (wszystkich). Zmuście by powołana została niezależna międzynarodowa komisja do zbadania katastrofy. Komisja działająca jawnie filmowana na żywo dzień po dniu, jak z Rywinem.
Komisja, która przeprowadzi doświadczenia próbując złamać o siebie dwa przedmioty tak, aby złamały się oba, sprawdzi czy po uderzeniu skrzydła samolotu w brzozę zostaną w niej jakieś odłamki, udowodni że można zrobić beczkę, jeżeli pozostała po ułamaniu część skrzydła jest dłuższa niż odległość do ziemi. Stwierdzi, że oznaczenie M w locie nie oznacza lotu wojskowego. W końcu rozbijać samolotu o ziemię nie musi, już to jakaś telewizja zrobiła, ale chyba źle bo się po prostu połamał. Może wysadzą jakiś model w powietrzu, żeby stwierdzić, że na pewno płaty metalu ułożą się inaczej niż te we wraku. Może będą dysponować detektorami które z całą pewnością wykluczą obecność materiałów wybuchowych.

A potem gdy już naukowcy z całego świata na podstawie wszystkich materiałów dowodowych w tym zapisów rozmów, zdjęć satelitarnych i przesłuchach świadków, z całą pewnością stwierdzą prawdę, miejcie satysfakcję.

Jeżeli już teraz macie rację i Miller ma rację, i MAK, to przecież naukowcy to jednoznacznie udowodnią. Wyobrażacie sobie tą satysfakcje? Te przepraszanie Lisa przez Macierewicza, tę niewątpliwą dymisję Kaczyńskiego, płaszczenie się polityków PiS przed Olejnik, Ojca Rydzyka przemykającego ze wstydem gdzieś zaułkami, Biniendę pozbawionego tytułów naukowych, żebrzącego o każdą pracę w wytwórni papierowych samolocików. Nie będzie epatujących czernią wdów, miesięcznic średniowiecznych, ani flag na 10.

Nie chcecie tego zobaczyć, nie chcecie mieć satysfakcji? Śmiało!

Brak głosów

Komentarze

Ja juz "rzygam smoleńskiem" bo kazdego dnia dotyka mnie upodlenie .Upodlenie w urzedach,podwyzki wszystkich oplat /prad gaz/bo dostawcami juz nie sa panstwowe firmy a ponadnarodowe korporacje.W pracy bo Polak zarzadca jak obozowy kapo dla kilku kesow strawy plugawi swoje plemie i zmusza swoich rodakow do niewolniczej pracy dla chwaly interesow obcych.

Nie wiem czy ten smolenski dramat i jego wyjasnienie jest kluczem do odwrocenia karty historii...

Wiem napewno ze MY POLACY nim jestesmy

Moze dla Ani Walentynowicz ''Matki Solidarnosci" powinnismy sprobowac podniesc sie z kolan?

Nie mamy juz jednak  ani sil ani ochoty by walczyc

Czy juz jest za pozno?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#349873

trzeba bezustannie naciskać aż pęknie ten ruski uścisk Tuska i Putina!

zdjęcie z Jak'a 40 to skrzydło !
"widoczny fragment to kawałek skrzydła który później eksponowano na 1000 zdjęć w lesie obok komisu"

http://www.granagieldzie.pl/viewtopic.php?f=34&t=297&sid=028c05151a668978fb33acf828069c68&start=3040

Vote up!
0
Vote down!
-1

--------------------------------------------- ]]>http://www.youtube.com/watch?v=QwzbHQt9_rY]]>

#349885

Ktoś mi niedawno powiedział, że potrzebna jest noc długich noży.

Chyba MA rację.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#349933

Niech rzygają,kiedyś się uduszą tymi rzygowinami.

Vote up!
0
Vote down!
-1

markiza

#349876

niech zdobędą się na odwagę i podyskutują na argumenty z tymi, którzy pracowali w zespole pana Macierewicza. Przedstawiciele rządu byli zapraszani do dyskusji ale jakoś nigdy sie nie pojawiali. Czego sie obawiali? Że MAKom płatki opadną?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Szpilka

#349879

Swietny tekst, ale czy adresaci go zrozumieją i zaakceptują? Wątpię.
Carlos

Vote up!
0
Vote down!
-1

Carlos

#349881

i nie życzę sobie ani jednego dnia bez Smoleńska, dopóki szajka sprawców nie zostanie ukarana. Myślałam o publicznej egzekucji - ale to za łaskawe. Niech żyją za 600 PLN miesięcznie. Miejsce w więzieniu za drogo kosztuje podatnika.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#349889

i pozdrawiam

AS

Vote up!
0
Vote down!
0
#349886

Cóż za perwersyjna prowokacja ;)

Niestety, oni wolą zwykłe, niewyszukane działanie sekciarsko-faszystowskie - kto nie z nami, ten przeciw nam. Won na stos.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#349902

z "macierewiczem" na czele, ktory wszystko wyjasnia tak, zeby nic nie bylo wyjasnione...Ot, to taki zydowski "wirtuoz" od zaciemnienia nawet super jasnego reflektora...

Tak, tak, trzeba "podgrzewac" niechec do Rosjan, a poki co, to z czegos trzeba zyc i rachunki pozaplacac, a mlodzi wciaz wyjezdzaja za chlebem...no ale w "telAvizji" mamy wciaz "zielona wyspe" i wszystko jest w "nalezytym porzadku"...

Czekac tylko, jak bieda z nedza wyleje sie na ulice i wtedy juz nikt nie zapyta o "smolensk"...

=======================

jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#349911

ta zielona wyspa to 'cypr', a żydem to jesteś ty i jak ci sie cos nie podoba w czlowieku ktory za ciebie walczy o polske i prawde to wypierdalaj do zsrr, bo do toronto to chyba chcialbys pojechac ale rachunki ci nie pozwalaja. czlowieku przeczysz sam sobie. z jednej strony narzekasz na macierewicza, ktory wlasnie jako jeden z niewielu robi wszystko żeby bylo lepiej a z drugiej narzekasz na rachunki. baranie to przez ciebie wlasnie ciebie jest tak a nie inaczej w polsce. bez urazy oczywiscie.

Vote up!
0
Vote down!
0

best regards,

#349930

Imputować ministrowi Macierewiczowi pochodzenie żydowskie, to mogą tylko takie płazy jak ty.
Wiele lat temu przedstawiał dokładnie swój rodowód do wielu pokoleń wstecz, (był taki wywiad - odpowiedzi na 13 pytań) i powiedział wtedy, że robi to po raz pierwszy i ostatni.
Wiesz o tym płazie, że jest uczciwy i prawdomówny i powtarzać nie będzie, więc to wykorzystujesz.
Za to i za ciągłe trollowanie tutaj, administracja powinna ciebie dożywotnio zbanować płazie!

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#350035

Doskonały i dobitny tekst.Smoleńska wciąż mało,mało i zawsze już będzie mało.Powinni go słyszeć każdego dnia,każdego poranka ,słyszeć go w snach i widzieć na jawie w czasie bezsennych nocy.Krzyk ginących i łzy żyjących powinny ich prześladować do końca życia.Strach ,strach przed prawdą, niech im towarzyszy wszędzie.
A tych co "rzygają Smoleńskiem" omijać trzeba z daleka ,bo oni już dawno "wyrzygali" serca,to nie są już ludzie,to wataha dzikich ujadających psiaków,biegnąca za główną sforą i licząca na odpady i resztki.
Wstydzę się każdego dnia za tę obrzydliwość, która panoszy się w naszym kraju,wstydzę sie przed tymi co zginęli w Smoleńsku ,wstydzę się przed światem, który w zadziwieniu spogląda na nasz biedny kraj,wstydzę się ,że postrzegani często jesteśmy przez "zasłonę rzygowin"
Pozdrawiam z dziesiątką.

PS.Przepraszam wszystkie psiaki,one potrafią pochylić się nad cierpieniem .

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#349916

JA MAM TEŻ RADE DLA wszystkich NALEŻĄCYCH DO tuskowskiego kołchozu, NIE TAK POETYCKĄ ALE SZCZERĄ. JAK WAM SIĘ COŚ NIE PODOBA W DOCIEKANIU W NASZYM KRAJU DO PRAWDY I JAK MĘCZY was PATRIOTYZM i DENERWUJĄ was PATRIOCI, NA DODATEK NIE CZUJECIE SIE POLAKAMI A BARDZIEJ ZDRAJCAMI TO WYPIERDALAC DO ZSRR PROSIĆ O AZYL POLITYCZNY. BRACIA PRZYPOMNIJMY SWOŁOCZY HOŁD RUSKI Z 1611ROKU, BO WIDZE ŻE ZAPOMNIELI GDZIE ICH MIEJSCE.

Vote up!
0
Vote down!
0

best regards,

#349917

Szkoda że to nie facebook bo bym dał ' Lubie to'

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Polak to honor.</p>

#349922

Wątpię czy lemingi to zrobią. dla nich jest to za trudne.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Polak to honor.</p>

#349920

Jan Bogatko

...doskonałe!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#349924

Smoleńsk trwał i trwał ! Smoleńsk to ich "to be or not to be". Dlatego ściemniają i puszczają wrzuty ! Dlatego Paradowska zadziera kiecę coraz wyżej, a Kraśko udaje niemotę.
Dlatego rzygają, pierdzą i bekają Smoleńskiem.
Oczywiście główni podżegacze - Tusk i Komorowski - w tym "nie uczestniczą", mają jurgieltników, którzy... niestety kiepscy są - im gorzej z i u ich "chlebodawców" się dzieje, tym bardziej i obłąkanie wrzeszczą.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#349931

Niech rzygają ! Niech się dławią ! A MY nie odpuścimy !!!
Powtórzę za mottem Contessy : Zabili mi MOJEGO PREZYDENTA !!
I nigdy tego nie wybaczę !!

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Bechis</p>

#349944