Jak zrobić demokratycznie przewrót w Polsce

Obrazek użytkownika Shork
Kraj

Grzegorz Braun, podobnie jak większość myślących normalnie osób, twierdzi że nie można odebrać Platformie władzy inaczej, niż siłą.
Tylko jakoś spod tej skorupy nie chce się lawa wylać mimo jawnych prowokacji partii rządzącej.
A to, że te prowokacje istnieją świadczy wyłącznie o bardzo dobrym przygotowaniu do rozruchów.
Tak naprawdę teatr działań aktualnie wygląda tak. PO kradnie na potęgę i stoi już jedną nogą za progiem, a koledzy koalicjanci wraz z mediami, mundurówką i armią zombie-lemingów trzymają wystraszonych, skredytowanych,pozbawionych pracy obywateli na muszce.
Jedyna siła zdolna się przeciwstawić, czyli PiS czeka na stosowny moment, kiedy będący na "oku" pomagierzy zaczną domyślać się, że gdy złodziej prysną, oni zostaną bez kasy i jako kozły ofiarne.

I taki stan może trwać jeszcze do 11 listopada tego roku, może do 10 kwietnia następnego.
Za każdym razem kiedy Jarosław Kaczyński odrzyna gangrenę, albo zmienia pozycję, a nawet nie robi nic, Platforma naciska.

Jednocześnie sondaże wskazują, że bandyci, złodzieje, oszuści w skali mikro ( a nietrudno być oszustem w zdesperowanym otoczeniu) mają się dobrze w tym stanie i chcą go jak najdłużej utrzymać, wnioskując zupełnie słusznie, że i sępy przy hienach się najedzą.
A potem jakoś to będzie.

Pani Ewa Stankiewicz zadała pytanie. Co robić?
Żachnąłem się najpierw, bo jak można dawać sprawnej strukturze władzy informację co chce zrobić uciskany naród?
Po przemyśleniu już wiem o co chodziło pani Ewie. Jej chodziło o pomysł wobec, którego władza stanie się bezsilna.
Pomysł na miarę uwłaszczenia chłopów.
I ten pomysł jest.
Granica 100 000 złotych abolicji od oszustw, podatków, zaległości ZUS i innych zobowiązań. Ścigana jest kwota powyżej.
W ten sposób hieny zostaną przepędzone a sępy najedzą się w końcu do syta. Dodatkowo zostanie zaspokojona, wpojona im przez sowietyzację zawiść do bogatego bliźniego.
Jakie jeszcze korzyści? Więcej osób będzie miało na własność swoje domy, a banki zajmą się nie wywłaszczaniem tylko bankowością.

Dlaczego 100 000? To jest mniej więcej kwota, której całkowite koszty odzyskania plus koszty społeczne się niwelują. Po prostu w jej odzyskanie wkłada się tyle samo kosztów osób odzyskujących.

Tylko czy partia mająca w nazwie Prawo i Sprawiedliwość odważy się na taki krok?

Panie Jarosławie, odwagi.
Był już taki jeden co obiecał 100 milionów i wygrał wybory. A przez 4 lata, jak uczy historia ostatnich lat, wiele można zrobić.

Brak głosów

Komentarze

Jest takie powiedzenie, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim stracić. Bez problemu można je przerobić, zastępując mądrego - uczciwym.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#286911

 z mądrym zgubić niż z głupim znalezć....

Vote up!
0
Vote down!
0
#286914

te 40% które chcą głosować na Platformę, bo przyjdzie zły Kaczor i nie pozwoli im kraść, oszukiwać, zaciągać kredyty?
I jak chcesz ich przerobić. Napisz chociaż czy masz skuteczną, sprawdzoną metodę?
I pytanie trzecie. Alternatywą jest rozwiązanie siłowe, albo utrzymanie tego stanu aż do wygubienia narodu. Uczciwi albo wyginą, albo wyemigrują. A jak uczy Historia naszych emigrantów, zasilą grono kolejnych frajerów.
CO WYBIERASZ?

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#286920

Jest jeszcze jedna metoda. Wysadzić nadajniki telewizyjne i radiowe oraz drukarnie gazet.

Wystarczająco uczciwa?

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#286921

 ...o ewentualnego, takiego postępowania, w moim przekonaniu, powinno być oczyszczenie byłej Kancelarii Prezydenta z kretów, którzy stosując taktykę "zaniechania" doprowadzili m.in. do zamachu... Inaczej, zanim o planach będą wiedzieli członkowie partii, to, co oczywiste, będzie wiedział nieprzyjaciel...

Vote up!
0
Vote down!
0
#286913

 ....o takze podstawowym znaczeniu. Bez aktywności w terenie, bez otwarcia do ludzi, nadal PiSowi pozostanie do zagrania rola SĘPA...!

Vote up!
0
Vote down!
0
#286919

Jest tu błędne założenie, że PO chciało nakraść i uciec. Otóż nie. Polska ma 40 mln ludzi - to wielkie dobro. Celem Partii Oszustów nie było doprowadzenie do zlikwidowania tego dobra, tylko do stworzenia jak najbardziej korzystnej hodowli.

Dobry niewolnik to taki, który możliwie najwięcej pracuje, a najmniej żre, przy okazji jeszcze powinien możliwie najmniej ryczeć na złe warunki. Ale niektórzy tak mają, że ryczeć muszą - no to trzeba po prostu zrobić dźwiękoszczelną oborę.

PO samo nie wyjdzie z Polski. Byli komuniści zauważyli, że nie opłaca się utrzymywać stanu 99% poparcia, wystarczy demokracja i 51%. Opozycja może więc spokojnie mieć 49% i to stan najlepszy dla nich - najmniej kosztów i pełnia władzy.

To co możemy robić to przeciwdziałać bogaceniu się. Należy więc się wspierać, kupować u dobrych ludzi, tworzyć drobne komuny, wspólnoty i powoli rozszerzać obszar oczyszczony ze śmiecia. Zacząć od małych enklaw, jak pierwszy ruch miotłą i krok za krokiem powiększać.

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie mów że kochasz jeśli wyznajesz tylko równość."

#286926

który nazywa się media.
Prąd, gaz, woda, ciepło. Tu nie masz wyboru, żeby kupować u dobrych ludzi.
Możesz co prawda kupić na wsi dom, hodować kurki i mieć ogródek wystarczający na własne potrzeby, ale tym sposobem sam wykluczasz się z grupy, która może mieć wpływ na swój kraj.

Moja teza spakowanych walizek nie wyklucza państwa niewolniczego. Palkot z usłużnym PSL i SLD chętnie wezmą na siebie rozliczanie PO. I będą ich rozliczać jak PO rozlicza zbrodniarzy stalinowskich.
A niewolnicy będą się cieszyć, że sprawiedliwość nastaje, zagryzając brukwią jabola.
___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#286931

 ...prawda, ale jezeli ruch oczyszczenia ma iść od dołu, to nalezy być konsekwentnym do końca i wybrani mają być przez autentycznych reprezentantów, a nie jak do tej pory,ze pewne osiągnięcia zawłaszczały osobniki z partyjnego "nadania"...Na to kanapowe władze, obojętne, której partii nie pójdą, stąd mój wniosek o konieczności tworzenia oddolnego, nowego politycznego bytu...

Vote up!
0
Vote down!
0
#286952

Aby chama zniszczyć, należy zastosować jego metody. Gdy zacznie je krytykować, jest już dobrze. W kwestii przejęcia władzy - całkowicie popieram opinię Grzegorza Brauna. Ludzie których firmuje Tusk i jego PO mają zbyt dużo do stracenia aby w JAKIKOLWIEK sposób oddać władzę. W jakikolwiek poza siłowym. 100 000 to dobry pomysł. Ciekaw jestem reakcji mędrca Europy i połowy świata w osobie Bolka Wałęsy na taką zagrywkę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#286932

Jak w judo, pociągnąć w tym kierunku w którym się pchają.

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#286934

 ...doniesienie do prokuratury o popełnienie plagiatu, bo tak mu podpowie "środkowa noga"...

Vote up!
0
Vote down!
0
#286953

A co to za pomysł obserwować "Bolka" i jego reakcję?Po co Ci to?
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#287020

Kiedyś partyjniacy też uważali się za elitę i dziś merdia wmawiają naiwniakom że będą elitą jeśli będą POpierać jedynie słuszną Partię Obłudników. Myślę że dopiero wtedy większość dupę ruszy jak im się uszami GWno zacznie wylewać i nie będą mieli co do gara włożyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#286944

 ...jest skończona, nie mozna w nieskończoność ich mnozyć, dlatego ci z marginesu zaczną kompromitować tych "uwłaszczonych"_ to będzie moment, by pilnie nadstawić uch i moze wreszcie uda się odrobina, choć, porządku...

Vote up!
0
Vote down!
0
#286955

prof Rycho: Od kilku lat twierdze ,ze wladze tego postkomunistycznego UKLADU, trzeba zabrać siłą i jest to jedyna realna droga uzdrowienia !! Społeczeństwo jednak jest nieprzygotowane /przynajmniej połowa/ otumanione opium mediow! Musi zatem być rewolta na miare 80 r, by wyciac w pien komunistyczną nomenklature ,bo de facto ona rozdaje pierwsze skrzypce dalej...Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#286957

Co rozdaje ?? :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#287000

Stradivariusy! :-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#287002

:))))))))))))))))))))))))))))))

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#287009

pozwól,że zwroce się do Pana Jarosława Kaczyńskiego.....Szanowny Panie Jarosławie,tak jak napisał Shrok, ODWAGI !!!!!! Tu na tzw.prowincji,z dala od celebrytów wszelkiej maści, wiemy -kto jest kto.I dlatego jesteśmy z Panem i popieramy Panskie widzenie Rzeczpospolitej Polskiej!  Przykre jest to,że młody polityk" Brutus" l Ziobro i jego kompani tak brzydko zadziałali,ale my tu wiemy kto wyniósł na piedestał Pana Zbigniewa.Szeczególnie tu na prowincji nie usprawiedliwiamy takich zdradzieckich zachowań.Wiemy,że tylko PiS i Pan jesteście w stanie wyprowadzić Polske na prostą drogę . Życze Panu duuuużo zdrowia i proszę nie zwracać na chamskie opluwaniePana,oni to robią z bezsilności i zwyklej nienawiści do Pana i do nas Polaków. Pozdrawiam serdecznie Pana i Panią Jadwigę - dzielna wspaniałą Kobietę,Matkę i Polkę. I tak na koniec - Interpida constent verba ! Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie i podpisuję się "konspiracyjnie" dla Pana - brzózka.Pan bedzie wiedział kto to. 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#286983

Brzózko ! Cały las sosnowo-świerkowy popiera Twój apel! :)
Serdeczności.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#287004

Też popieram,ąle nie wierzę,że Pan Kaczyński raczy na niego odpowiedzieć.
Wydaje mi się,że Prezes ma znowu złych doradców.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#287022

W niedzielę Jarosław Kaczyński w specjalnym wystąpieniu przedstawi „pozytywny program” Prawa i Sprawiedliwości, który ma stanowić alternatywę dla rządów Donalda Tuska.

Przemówienie prezesa PiS będzie skierowane do szerokiej opinii publicznej, a jego głównym celem będzie pokazanie społeczeństwu, że istnieje konkretna alternatywa dla rządów PO-PSL. Jarosław Kaczyński przedstawi pokrótce najważniejsze ustawy przygotowywane przez PiS oraz propozycje rozwiązań dotyczących m.in. systemu emerytalnego, służby zdrowia, edukacji, rolnictwa oraz systemu podatkowego i kwestii bezrobocia.

Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego ma stanowić swoisty wstęp do zapowiadanego przez Prawo i Sprawiedliwość wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska.

- Prezes PiS pokaże sposób wyjścia z matni, w której znalazła się Polska - zapowiada wiceszefowa PiS Beata Szydło.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#287028

Konstruktywne wotum nieufnosci zgłoszone przez PIS,SLD,Solidarną Polskę i Ruch Palikota.
Po obaleniu Tuska,instalacja na czele tego rządu fachowca zgłoszonego przez Palikota-Profesora Michała Kleiberga.

Moim zdaniem był by to dalszy ciąg pojednania,którego poczatek widzieliśmy niedawno w pewnym Pałacu w Warszawie.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#287031

Niecierpliwość to jest bardzo brzydka wada.
Przez tę wadę sie niekiedy głupio wpada.

Z umytego i przebranego leminga pożytku tyle, ile miała wdowa Hudson z umytego i przebranego ojca Hucka Finna. Leming musi sam się złapać za uszy od środka i przenicować. Inaczej już po roku będzie z powrotem tym samym albo innym (zależnie od kierunku wiatru) lemingiem. A kiedy 38 punktów lemingowych się przenicuje? Nie wiem - mam już grubo ponad 20 000 dni i wiem, że nie doczekam tego. Ale mam nadzieję, że rówieśnicy Józefa Bąka doczekają.
Pozdrawiam.
PS
Pomysł rodem z filmu ze Szwarcenegerem - wart rozważenia.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#287099

ooone:

Juz od ponad roku twierdze, ze w obecnej sytuacji politycznej parlamentaryzm w Polsce nie ma sensu. Musi dojsc do rozwiazania silowego - my albo oni.

Oni dobrze o tym wiedza i dlatego pozbawili nas baz, jakie sa potrzebne do prowadzaenia dzialan takich czy innych. Likwidacja wielkich zakladow, w ktorych strajk uderza od razu w narodowa gospodarke - to likwidacja jednej bazy. Redukcja wojska do kilku oddzialow, to likwidacja drugiej bazy.

Wiec co? Beznadzieja?

Nie! Jeszcze jest trzecia baza. I to nie dajaca sie zlikwidowac. To Polska B! Zawsze glosujaca po naszemu!

Nalezy wszcząć insurekcje narodowa opierajac ja na Polsce B, a wiec na terenach na wschod od Wisly + centrum/poludnie.

Polska B contra Polska A!

Kto ze mna?

Vote up!
0
Vote down!
0

ooone

#287359