Czy PO chce oddać władzę przed EURO 2012?

Obrazek użytkownika Shork
Kraj

Według mnie tak.
1. Schetyna nie chce zrobić zmiany warty. A to byłoby naturalne, gdyby PO chciało utrzymać się przy władzy. Z resztą Schetyna niezbyt entuzjastycznie przyjął wygraną w wyborach. Wie że konsekwencją jest wariant AWS i spalenie za sobą mostów.
2. Na front wystawiane są miernoty (Gołąbek, Mucha, Rostowski), które bredzą farmazony o których nie śniło się Srałgopsu.
3. Media nie ukrywają tego a jednocześnie opowiadają wiarygodne bujdy na resorach, w które już nikt nie wierzy. Nie da się już tego ukryć
4. Wyłażą afery na aferze, które wskazują że PO zajmuje się jedynie kręceniem lodów na boku i całe prawo przez nich tworzone jest pod lody podporządkowane.
5. Wygląda na to że prawo robią mierni absolwenci szkół administracyjnych bez żadnego doświadczenia umieszczeni w gabinetach politycznych, które fe facto są drenami dla gotówki.
6. Kurs złotówki zależy od wszystkiego i od niczego. Zamieszki w Grecji - rośnie, po tygodniu zamieszki w Grecji - spada. "Analitycy" kombinują przyczyn jak rasowi pisarze SF. A skoro przyczyn nie ma to znaczy, że jest manipulowany w celu osiągnięcia wysokich zysków. Takie manipulacje zwykle miały miejsce przed wyborami (w ten sposób pozyskuje się kasę)
7. ACTA "wypłynęło" żeby wypuścić trochę powietrza. Wymknęło się spod kontroli, Srałgopies nie dał rady. Dlatego już nam świeci projekt, który jest dla zwolennika chlania, ćpania i bakania rewelacyjny czyli reglamentowanie alkoholu. Jak to nie wyjdzie to chyba będą musieli podnieść ceny prądu o 100% żeby ludzie w końcu wyszli na ulice.

a jak już wyjdą to Donaldzik poda się do dymisji i zrobi burdel jak ta lala.

PiS oczywiście sięgnie po władzę i być może nie da sobie z zastanym burdlem rady (niestety uważam, że radykalizm go przerasta , obym się mylił) i wtedy, za rok lub dwa Schetyna przypomni sobie jak to mógł ludziom zrobić dobrze ale go Tusk od władzy odsunął. Schemat taki sam jak 2007 plus kompromitacja na EURO 2012.

Zbudują drugą nienawiść na Tusku. Według schematu nienawiści na Urbanie, a Tuskuś z przydupasami będzie odcinał kupony. Tymczasem osoby stojące w cieniu za PO będą mogły kręcić lody dalej.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Zgadzam się z panem ,Tusk nie może znaleźć dobrego wyjścia po ''Angielsku'' z tej stajni Augiasza którą sam obsługiwał jako ajent.Nawet Palikot nie chce wejść w układ do puki ktoś nie wyżłopie tego skisłego piwa, nie weźmie też lejcy PiS aż będzie jasne dla wszystkich ,że musi być gorzej by było lepiej(chyba nawet dobrze). Że brakuje już pudru by zakryć pęknięcia i odpryski świadczy nasilająca się nerwowość Tuska i Vincenta no pesel przechodząca momentami w panikę,a znamienne jest to ,że mało kto kładzie łapki na pokład w obawie by ich nie przycięto a w najlepszym przypadku mocno przygnieciono,najtłuściejsze ryby PO siedzą po wielkiemu cichu i do merdiów wychodzi gorszy garnitur. Pisałem już ,że Euro kopane będzie wielką klapą i wygląda że wyczekiwaną ,opozycja , nie inaczej nie rządzący sprawiają wrażenie naćpanych,albo niekumatych ,jeszcze PiS rozumiem bo dzięki temu zyskuje nie mając od dłuższego czasu gęby wariatów i oszołomów.Przez te dwadzieścia dwa lata praktycznie cała ''klasa'' (jeżeli można tak powiedzieć)polityczna poprzez dziesiątki a nawet setki krzyżówek wszystkich ze wszystkimi dorobiła się wszelakich powiązań ,zażyłości,współpracy, zależności,wspólnych deali i tajemnic,więc kto tu komu zrobi krzywdę jak wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą lub się domyślają,straszą się tylko czasem dla korekty hierarchii w stadzie. Nie zdziwił bym się nawet gdyby J.K. i PiS nie tyle że działają razem z Tuskiem w porozumieniu,ale niektórych sprawach się szachują ,ty nie powiesz o tym ja o tamtym, na razie mu ufam ,ale zaufanie tez ma granice.No ale do meritum,cały ten cyrk z acta to według mnie nieudana próba (nie ostatnia)na razie do końca nie wiadomo dokładnie kogo wzięcia za tak zwany pysk niezależnych w internecie,afera z lekami to desperacka próba ratowania budżetu(zresztą nie tylko w tej dziedzinie desperacja jest wielka),najlepiej obrazuje pana spostrzeżenie o oddaniu władzy to ,że tak sie Tusk uparł na tą ustawę emerytalną,wie ,że Pawlak nie odpuści bo nie może jak chce dostać minimum 5% w wyborach i będzie tak to forsował aż się koalicja rozleci,zresztą słyszałem, że jak PSL się nie ugnie to jest po koalicji(mówił to jakiś PO-ec.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#227467

interesujace, ale mam nadzieje, ze final jednak bedzie troche bardziej optymistyczny...

Vote up!
0
Vote down!
0
#227476

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Czy będzie bardziej czy mniej tragicznie to się okaże myślę że już niedługo, w zależności kto jaką ma wiedzę i mniej lub bardziej trafnie wnioskuje może być bliżej lub dalej prawdy.Patrząc na obecne wydarzenia moim zdaniem będzie źle, nie ma dobrego wyjścia i to nie ze względu ,że nie ma w Polsce ludzi którzy by dali radę stosunkowo szybko ogarnąć te problemy,ale ze względu na całą wręcz armię a może nawet kilka armii jak po dawnemu się nazywali kacykami,kumotrami,sitwami....,teraz ludźmi honoru(Kiszczak,Jaruzelski...),gazelami biznesu i ludźmi sukcesu(Krauze,Stokłosa,Solorz vel....,Sobiesiak....),wielkimi postaciami wręcz ikonami kultury (Szymborska,Miłosz,Wajda,Olbrychski...),całej armii kapusi,dawnych funkcyjnych,tych tych co szantażują i tych szantażowanych, ich dzieci i rodziny co nie chcą jawności lub tacy co czerpią z tego profity bo maja dzięki głowie rodziny dobre posadki i fuchy. Przy tylu ssących nawet najbardziej mleczna krowa nie nastarczy mleka,wystarczy popatrzeć na tempo przyrostu długu publicznego,nie wspominając o ukrytym deficycie budżetowym (który jest trzy razy większy od podanego przez Vincenta no pesel).Sytuacja jest według mnie krytyczna,ja to wiem J.K. to wie,Tusk to wie,wszyscy w sejmie to wiedzą.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#227508

aż mu się rozsypie w rękach (wicenigga 2011/03/06 18:12:08  -http://kataryna.blox.pl/2011/03/Komorowski-ojcem-post-PO-PiSu.html)

Dopiero wtedy kiedy, jak to ktoś trafnie określił - "lemingi siądą gołą dupą na gołej ziemii" - chcąc nie chcąc przekażą władzę Kaczorowi J. i zgodzą się na drastycznie radykalne posunięcia, które są niezbędne dla odbudowy państwowości polskiej. Teraz nie ma po co brać tej władzy, bo to będzie buksowanie w miejscu i skończy się definitywnym rozpadem PiSu. A na "scenie" pozostaną jedynie bękarty poplatformerskie i szczątkowa prawica będąca zresztą w większości produktem służb wszelkiej maści. Bez złudzeń (!), wystarczy prześledzić historie powstawania różnych grup opozycyjnych, a zawsze znajdziemy SBka, także wśród najserdeczniejszych przyjaciół JP II.

Tylko totalna zapaść, kompletna implozja III RP, do carte blanche Kaczyńskiemu i wysoki wynik wyborczy. Bez tego, nie ma co się zabierać za tę zabawę, już lepiej wepchnąć w to choćby i Palikota, niech skompromituje ten burdel do ostatecznego końca.

Vote up!
0
Vote down!
0
#227552