Ewa Stankiewicz: Postanowienie sądu narusza fundamentalną zasadę kontroli władzy przez media

Obrazek użytkownika Grzegorzq
Kraj

Po ogłoszeniu wyroku przez sędzię Annę Ptaszek, Ewa Stankiewicz odniosła się do zaistniałej sytuacji.
Stwierdziła, że to, co miało miejsce na sali sądowej jest groźną rzeczą i dlatego należy dalej walczyć. Uważa, że stała się rzecz kuriozalna. Jest to- wg niej- sygnał dla dziennikarzy i polityków, że „są lepsi i gorsi dziennikarze i są politycy, którzy mają więcej lub mniej praw”. Niesiołowski, jak wynika z orzeczenia sądu, może zaatakować dziennikarza, który jest krytyczny wobec władzy, a to jest domeną reżimu, a nie demokracji. Fakt, że Niesiołowski w tej sprawie pozostaje bezkarny, jest bardzo groźny.

„Wykonywałam swoje obowiązki kulturalnie- podkreślała Ewa - a Stefan Niesiołowski był agresywny. Nie obraziłam go ani jednym słowem. On zaatakował mnie fizycznie, usiłował zniszczyć kamerę”. Postawę sądu wg niej można określić, jako gwałt na zdrowym rozsądku i nieliczenie się z faktami. Jest to niewątpliwie decyzja polityczna sądu.

Brak głosów

Komentarze

Anna Ptaszek.. Jak to się pisze w recenzjach i streszczeniach - "nazwisko znaczące".

Vote up!
0
Vote down!
0
#284219

same orły: sędzia Ptaszek, prokurator Ślepokura

Vote up!
0
Vote down!
0
#284246

osoba chora psychicznie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#284221

Cóż, bolszewicy nie lubią konkurencji i wolnej myśli ;-)

Trzeba wracać do starych analiz. Zwycięstwo prowokacji wyjaśnia wiele metod. Tutaj tylko anons:

http://wiktorinoc.blogspot.com/2012/08/mackiewicz-zwyciestwo-prowokacji.html

Vote up!
0
Vote down!
0

http://wiktorinoc.blogspot.com

#284243

marcopolo

PANI EWO! to naprawde wola o zemste do nieba,pani sedzia ANNA PTASZEK,jeszcze sedzia !!, a juz czas niedlugo konczyc kariere ,bo przeciez nowa wladza nie pozwoli ,aby takie matoly jak niezly "ptaszek"polskiej niesprawiedliwosci dalej decydowala "mieszajac" w polskim systemie prawnym jaki zostawili nam komuchy!!To tacy jak Kalisz,ktory opracowywal to prawo i Konstytucje RP,jezeli cos nie gra i dziennikarz pyta go "dlaczego tak sie dzieje ? to on z mina kretyna odpowiada "bo takie mamy prawo!!!!!! PANI EWO!- jestesmy z Pania i wspieramy Pania na dobre i na zle!!Prosze byc dobrej mysli!!Serdecznie Pania pozdrawiam i zycze duzo zdrowia,bo tacy jak Pani sa NAM i POLSCE potrzebni!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#284261

Przecież "niezależny sąd" nie mógł ukarać chorego na główkę POdludka ! Pani Ewo cenię Pania za odwagę,i prosze pamiętać - BĘDZIEMY GÓRĄ !

Pozdrawiam serdecznie wraz z całą rodzinką! Jesteśmy z Panią!

Vote up!
0
Vote down!
0
#284252

Pani Ewo - pozdrawiam, przywraca pani wiarę w człowieka!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#284305