O lachociągach i nie tylko

Obrazek użytkownika Jinks
Świat
war, freedom, ignorance
Nie tak dawno pan Sikorski poinformował Polaków, że ci robią laskę Amerykanom. Nikt za bardzo taką opinią się nie przejął, stąd też można wnioskować, że miłość Stasia do Johna, czy może do Baracka - używając bardziej amerykańskiego imienia - rozkwita w najlepsze i nikomu do łba tylko nie przychodzi, że miłość ta jawi się jednostronną i Barack nie kwapi się do odwzajemnienia oralnych pieszczot, o czym informowały barackowe media po wynurzeniach naszego pana ministra na temat bezpieczeństwa, jakie nam gwarantuje konkubinat z Barackiem. Stasiowi  jednak wystarczy zdjęcie Baracka, ażeby zgasił on skutecznie swoje chucie. Taki to Staś samowystarczalny jest.
 
Dziwny to kraj, w którym minister kluczowego resortu uprawia politykę zgoła różną od swoich poglądów. Teoretyczny minister w teoretycznym państwie - nasuwa się wniosek.
 
Media informują nas, że nasz drogi pan minister nadal jednak - używając jego dialektu - robi laskę Amerykanom, bo oto jest on świeżo po rozmowach z przywódcami Ukrainy, wyłonionymi po zamachu stanu, dokonanym niedawno w tym kraju.
To nie Ukraińcom pan Sikorski robi laskę, ale nadal Amerykanom.
Bystrzejszy obserwator doskonale wie, o czym piszę, a tuman pomyśli, że nasz minister rozkochał się w Poroszence, czy w Jaceniuku.
Może znajdzie się też ktoś taki, kto powie, że Sikorski walczy w imieniu Polaków o wolność Ukrainy, która próbuje przehandlować kawał ziemi za 100 miliardów euro, bowiem tyle właśnie Ukraińcy chcą od Rosjan za Krym, który de facto jest i był rosyjski, wcale nie mniej, niż USA są amerykańskie, bo przecież nie indiańskie.
 
Coraz głośniejsze stają się głosy, że UE powinna zachować w sprawie Ukrainy neutralność, jednak panowie Tusk i Sikorski będą próbować wymusić na unijnych idiotach nałożenie kolejnych sankcji na Rosję i zapewne już niebawem poznamy jakieś dwa nazwiska rosyjskich biznesmenów, których Unia w ramach walki o “wolność” Ukrainy, ukarze zakazem wjazdu do kołchozu, a Rosja z tego tytułu zapewne opuści Krym, a Ukrainie przez najbliższych siedem dekad będzie dostarczać gaz gratis.
 
W całym tym galimatiasie na uwagę zasługuje fakt, że państwa unijne i mam tu na myśli Niemcy, Francję, czy Austrię, a także Węgry w dbałości o swój narodowy interes nie tylko pozostają neutralne w sprawie Ukrainy, ale w najlepsze kontynuują one szeroko zakrojone interesy z Rosją. Wyraźnie więc widać, że polityka zagraniczna poszczególnych państw - członków Unii wcale nie musi być jednoznaczna z polityką samej UE, co mogłoby wskazywać, iż nie tylko pan Sikorski co innego gada, a co innego robi. Jest jednak dość znaczna różnica pomiędzy Polską, a mienionym państwami, gdyż jak wspomniałem, państwa te działają w swoim własnym interesie, a także w interesie Rosji. W czyim interesie działa Polska i jakie wymierne korzyści uzyska z racji swojego zaangażowania w wojnę domową na Ukrainie?
W przeciwieństwie do Polski, kraje uprawiające swoją własną, niezależną politykę, nie są państwami teoretycznymi.
 
Słowem jeszcze o ewentualnych, eksponowanych stołkach w Unii dla Sikorskiego i Tuska. Teoretycznie możliwym jest, iż obaj panowie przejmą schedę po van Rompuyu i Ashton i bardzo dobrze by się stało. Jeżeli im się udało na przestrzeni dwóch kadencji zlikwidować państwo, to może poprawiliby rezultat czasowy w odniesieniu do UE, a pamiętajmy, że swojego wsparcia udzieliłby im pan JKM.
A tak na poważnie, to żadnych stołków nie będzie, a JKM sukcesywnie będzie odnotowywał wzrost poparcia w sondażach swojej partii i niebawem zrówna się z Platformą. Aby jednak do takiej sytuacji nie doszło, różne siły będą się starać, aby Korwinowi umilić życie, a może się mylę i ci, którzy są twórcami afery nagraniowej, szykują Polakom niespodziankę w postaci Korwina zamiast Tuska?
 
 
 
 
3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (14 głosów)

Komentarze

Jak  chcesz wyprac gacie zglos sie do redaktora naczelnego Janksa, wypierze je  bez zdejmowania z dupy razem z twoim mozgiem za pomoca super proszku KONSOMOWOROSZYLOWSKIEGO.

Wypowiedz Sikorskiego wypowiadana przy suto zastawionym stole za ktore placa glodem polskie dzieci osmieszyla Polske na arenie miedzynrodowej i wzbudzila wielka konsternacje wsrod politykow, wypowiedz tego debila i wroga Polakow byla rozgrzebywana we wszytkich lliczcych sie  gazetach.

Ktos kto czyta moze tylko Prwde albo GW moze mowic tak jak autor ze"Nikt za bardzo taka opinia sie nie przejol"

otoz  autorze przejeli sie Polacy przez duze P, ktorym na sercu lezy niepodlegla Polska.

Sikorski nawet w takim kraju jak Polska juz dwno jako szkodnik i prokacapski pacholek powinnien byc wywalony na zbity pysk w niebyt polityczny.

 

Autor moze nie wie ze Indjanie w USA sa Amerykanami i maja te same, a nawet wieksze prawa niz inni obywatele USA i tak jak kazdy Amerykanin sa u siebie i Ameryka nalezy do nich jakl do kazdego innego obywatela, takze przyklad debiny odnosnie Krymu i jego przynaleznosci do Rosji.

Bardziej analogiczne byloby ze nam sie naleza ziemie smolenskie ktore  DE FAKTO byly polskie.

 

Wlsnie w tej chwili USA i UE nalozyla nastepne duze sankceje, ze az putasowskie  kacapy zakwiczely i sie odgrazaja zemsta.

Przypomne ze Niemcy byly przeciwne przylaczeniu Ukrainy do UE i na boku jak od lat kombinuja z Moskalmi, coz maja sentymen niemiaszki do rosjan toc to ich ziomalka byla caryca -Jekatryn Jebliwa uklad Ribentrop/molotow i rura Schrodera, nie mowiac o wielomilionowej domieszce kacapskiej soldackiej  kriw, ktora plynie w zylach Deutchow.

O Francuzach szkoda gadac moga se wesolo zyc zdleka od granicy z Ruskimi i z nimi handlowac lodziami desantowymi do nich nioe przyplyna,a Polske juz raz czy dwa zdradzili i ponoszac z tego zadnych konsekwencji,od momentu kiedy to w dupe dostali od Kutuzowa pod Borodino, zapalali miloscia syndromu sztokholmskiego i do tej pory go kultywuja w barach Bistro (bystro).

 

Aystria czy Wegry to male kraiki ale tak jak Wegrzy nienawidza kacapow to tylko mozna ich z ta nienawiscia przyrownac do Ukraincow jedni i drudzy zreszta tak jak Poalcy maja za co ta swolocz kochac.

Najwiekszy pomnik jaki widzialem w Wiedniu to pomnik zwycieskiej Armi Radzieckiej ktora to okupowala te kraj az do 1955 roku, wlasciwie to jak mi tlumaczyl jeden Austryjak, bo sie smialem z z tgo badziewia  w centrum stolicy  ze to pomnik za to ze ta ramia opuscila Austrie, oczywiscie nie uwierzylem.

 

A co do Kurwina to nie ma watpliwosci dlaczego go teraz spuscil Putin z lancucha.

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1431565

Jeżeli chcesz być odmóżdżonym analfabetą, nie potrafiącym pisać, a tym samym czytać, zgłoś sie do osobnika zwanego @wilk na kacapy, który swoimi bredniami obniża rangę tego zacnego skądinąd portalu, wypisując bzdury, stosując język "polski" rodem.... Nie mam zielonego pojęcia, kto uczył tego trolla polskiego.

Język jest nieważny, no nie trollu?

Grunt że troll jeździ do Astryji np. i że jakiś Austryjak wyrobił pogląd trollowi.

Jak troll mógł zrozumieć Austryjaka, skoro mieni sie "Polakiem" przez duże "P", a pierdoli głupody w jakimś bliżej nieokreślonym slangu, czyli nie zna języka ojczystego.

Może język Austryjaka jest ardziej przyswajalny dla trolli. 

 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1431579

Trolle piszą tak, jak im zlecą i za co zapłacą platfonsy.

Nie oczekuj rozsądku, ani zdrowego myślenia od kogoś, kto ma mózg wypalony detergentami produkcji tvn.

Oni po prostu nie potrafią kojarzyć.

Wydarzenia i skutki polityczne to nie tylko to, co teraz, w tym momencie się dzieje i w najbliższej okolicy.

Trzeba umieć myśleć i układać w logiczną całość fakty.

Czy troll pamięta, jak zaczął się Majdan? Jakie były hasła?

Były flagi UE, domagali się ścigania złodziei i walki z korupcją.

Sama Julia wyprowadziła na swoje konta 7 MILIARDÓW $. (!!!!!!!!!!!!!!!!)

ZAPOMNIELI?

Ukrainie groziło odcięcie gazu, bo zalegała 2 MILIARDY !

Dlaczego o pięknej Julii jest cisza?

Czy Julia nie powinna oddać pieniędzy, które ma na swoim koncie?

Czy to przypadek, że leczona była w najlepszych niemieckich klinikach?

UE włożyła kij w mrowisko i teraz cicho siedzi.

Rozpalić wielkie ognisko jest łatwo.

Gorzej je później ugasić.Zwłaszcza, jeśli ukradkiem z każdej strony jest do niego dolewana  oliwa.

Zobaczymy, jaka "radość" zapanuje w Kijowie, jaki szczęśliwy będzie naród ukraiński, kiedy trzeba będzie respektować zasady narzucone przez MFW, który im dał zastrzyk finansowy i będzie narzucać zmiany i zaciskanie pasa.

Ale głupcy tego nie rozumieją.

Dziwne to i smutne, że słowiańskie narody dały sie skłócić cwaniakom, dla których tylko geld się liczy.

Człowiek jest tylko potrzebny do nieludzkiego tyrania i pomnażania geldu, który służy nielicznym.

 

Dziękuję za artykuł i pozdrawiam.

PS,

Proszę, zwróć uwagę, jak wściekle reagują na wpisy krytyczne wobec bandytyzmu.

Zatracili instynkt samozachowawczy.

Myślą zgodnie z programem wytyczonym przez zachłanną UE.

Nie ważne, że żyją, a nawet balują na kredyt, który będzie spłacał cały Naród i kolejne jego pokolenia.

Kredyt, którego nie zaciągali, a zrobił to ktoś w ich imieniu i na ich konto.

BEZ UPOWAŻNIENIA.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1431584

Bardzo się cieszę z "-1", bo to oznacza, że prawdy jednak się obawiacie, trolle.

Trzymaj się, cykorze, który boisz się otworzyć oczy, bo najpewniej się czujesz w świecie, który Ci namalowali bez Twojej wiedzy, a może nawet wbrew Twojej woli, której już jesteś pozbawiony.

Trza myśleć zgodnie i według PrOgramu, prawda?
 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1431587

Kacapski wołk ma tu zgoła inne zadanie, niż onanizowanie się na moim blogu.

Moje teksty są dla tego indolenta zupełnie niezrozumiałe. Zresztą jak mogą być zrozumiałe, skoro ten analfabeta nie potrafi nawet pisać po polsku.

Do rzeczy. Agentura w sieci działa na wielu poziomach i nikt z tych ubeckich trolli nie stosuje już metod rodem z Onetu.

Działalność kacapa ma dwa cele. Pierwszy z nich, to dyskredytacja portalu Niepoprawni.pl w sieci. Przecież tylko nieliczni będa chcieli zamieszczać swoje teksty na portalu, gdzie ktoś w taki sposób jak kacap masakruje język polski. Proszę zwrócić uwagę, jak mało przybywa tu nowych blogerów. Mało tego, to odchodzą ci najlepsi i mam tu na myśli postać Pana Tatkowskiego, który zaniechał publikowania na NP. Wystarczy prześledzić blog Andrzeja Tatkowskiego, żeby stwierdzić, iż regularnie był on sekowany przez lokalnych trolli w postaciach kacapa i tego z widłami, którzy jako blogerzy, czy komentatorzy przy piórze Tatkowskiego, to zwykłe kmioty bez krzty podstawowych choć zasad kultury, a ich język...bez komentarza.

To jeden z celów kacapa.

Druga wytyczna, to to, że swoją działalnością "blogerską", przedstawia on Polonię amerykańską jako stado imbecyli, którzy swoją edukację zakończyli na poziomie szkoły specjalnej.

Wizerunek jaki kacap tworzy, to "patryjota" nienawidzący Rosjan, manipulujący faktami, bigot, ale przy tym zwolennik wszelkich zboków, nieznający podstawowych nawet zasad pisowni w języku polskim. Osobiście uważam, że ta agencina celowo plugawi nasz język, bowiem takich kardynalnych błędów, to żaden człowiek, który ukończył choćby szkołę podstawową, nie robi.

Smutne jest to, że wielu Polonusów kupuje ten ubecki bubel.

 

Oto jak postrzegam działalność tego trolla, który de facto, takim zwykłym trollem nie jest.

 

Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1431734

poczytaj soenbie zakim kogos od Trolli  zaczniesz wyzywac albo poczytaj sobie moje  wpisy zaczym mnie przypiszesz do PObolszewi i do tych co ogladaja TVN

w moim karaju tego nie nadaja.

Za Trolli tu sie dostaje kare a trolem jest ten co pisze nie na temat mnie nazwalas Trolem bo sie nie zgodzilem w moim komentarzu z Jinksem.

Na tym polegaja komentarze zeby pokazywac kontrargumenty Jinks mnie wyzwal nie podejmujac tematu, a ty mu wtorujesz,

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1431717

http://niepoprawni.pl/blog/2243/oby-zylo-sie-dostatniej-w-domysle-pobols... kopia bez podania źródła

http://niepoprawni.pl/blog/2243/haslo-z-11listopadatylko-debil-i-idjota-... kopia bez podania źródła
http://niepoprawni.pl/blog/2243/amerykanie-wykryli-tnt-na-probkach-z-zam... ściągnięte z sieci bez podania źródła/autora
http://niepoprawni.pl/blog/2243/modlitwa bez podania źródła, autora
http://niepoprawni.pl/blog/2243/sami-sobie-zgotowalismy-ten-los-i-tez-sa... „wzięte z mediów” to zbyt ogólne określenie
http://niepoprawni.pl/blog/2243/jozef-szaniawski-nie-zyje-czyzby-znowu-s... bez autora, bez źródła, bez cudzysłowia nawet
http://niepoprawni.pl/blog/2243/czy-pseudo-kibice-rosyjscy-to-potomkowie... obszerny cytat bez podania źródła
http://niepoprawni.pl/blog/2243/jak-obama-sprzedal-polske-a-to-ze-sprzed... powinno być w polecankach
http://niepoprawni.pl/blog/2243/ser-kozi-ma-szanse-przegrac-wybory-przyd... obszerny cytat bez podania źródła
http://niepoprawni.pl/blog/2243/komando-nikity-dziala-w-polsce-od-lat-li... obszerny cytat bez podania źródła i/lub autora
http://niepoprawni.pl/blog/2243/smolensk-honor-profesorow powinno być w polecankach
http://niepoprawni.pl/blog/2243/komunistyczna-hydra-az-sie-prosi-zeby-zn... powinno być w polecankach
http://niepoprawni.pl/blog/2243/bananowa-zielona-wyspa-i-wiecznie-zywy-m... obszerny cytat (bez pierwszego zdania) bez podania źródła, autora
http://niepoprawni.pl/blog/2243/7-polakow-przeciw-tuskowi-3-za-ostatnie-... obszerny cytat bez podania źródła, autora
http://niepoprawni.pl/blog/2243/tylko-pozazdroscic-wegrom-i-ich-parleman... powinna być polecanka
http://niepoprawni.pl/blog/2243/ogloszenie-dla-rodakow-z-zagranicy-o-spo... powinna być polecanka

 

źródło: http://niepoprawni.pl/blog/6540/kredyt-spoleczny-410

 

PS. Polecam wszystkie komentarze z zalinkowanej notki.

Vote up!
3
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1431755

zaczym bedziesz bez snsu kopiowac kogos co chcial mi dokopac jak zwykle strzelilas jak golab na parapet.

Juz w pierwszym wpsie jest podane zrodlo tyle ze jak sie chce kogos kopnac to sie kopie na oslep tak jak ty to robisz.

Widze ze juz Satyr cie skaptowal,ale to nie dziwi razem sie u niego bawiliscie na jego rocznicy na NP.

A tu poczatek i to oryginalny kazdy moze wejsc i zobaczyc ze nie ma sladyu ze cos bylo poprawiane

Contessa kalmie jak zwykle i to jest dowod. To jest kompromitacja twoja Contesso.

EUTANAZJA POLSKI PRZEZ POBOLSZEWIE

Zastraszajace dane GUS i NIK
niepublikowane jeszcze:

470 zł realna średnia renta netto.

 

itak jest po kolei sa cudzyslowy i pod spodem skad wziete.

 

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1431763

Jestem przekonana, że świat bardziej liczył się i wyżej cenił sobie rozmowy z prawdziwą elitą Polski, a nie z ciapciakami.

Bo czy ktoś ma satysfakcję z rozmowy z ćwierćinteligentem, który ciągle jest w pozycji klęczącej?

Nie jest sztuką wygrać ze słabeuszem.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1431588

Moze bys tak Jink merytorycznie odpowiedzial, nie zas opluwasz wszytkich co wytykaja ci klamstwa we wpisach.

Atak personalny i chamstwo zglaszam do administracji.

 

Twoj wpios jest oceniony

przez -10 i +3  te plusy to ty, reszka i contessa czyli wpis =0

 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1431686

Leć szybciutko, jak rasowy ubek. Boni dał ci dobrą lekcję. Żebyś jeszcze tak szybko polskiego się nauczył.

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1431736

Ty się weź za polski, a nie za matematykę. Ciebie wszystko przerasta.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1431747

...

Vote up!
4
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1431591

Poczytaj sobie teroche wczorajszej swiatowej prasy to moze nie bedziesz jak zwykle zadawac glupich pytan.

 

Wlasnie dzis w odwecie za te sankcje terrorysta Putin zestrzelil malazyjski pasazerski samolot ,mam nadzieje ze tam nie bylo Twoich znojomych.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1431688

wilk na kacapy - 17 Lipiec, 2014 - 02:18  napisał:

Wlsnie w tej chwili USA i UE nalozyla nastepne duze sankceje, ze az putasowskie  kacapy zakwiczely i sie odgrazaja zemsta.

 

Tylko spytałam - jakie to sankcje te UE i USA, a ty mi wyjeżdżasz ni z gruszki, ni z pietruszki o zestrzeleniu przez Putina malezyjskiego samolotu pasażerskiego. I to mają być te "sankcje USA i UE" ?

:D:D:D:D:D

Qooźwa, nie dość, że "ne pysaty", to i "ne czytaty" !

A tak a'propos to rubrykę "Wiadomości"  na Niepoprawni.pl uzupełniam ja i nigdy nie zamieszczam tam newsa, którego nie przeczytałam od A do Z. Tytuły czytają tylko idioci. Co widać po twoim komentarzu do mnei. :D:D:D:D:D

Więcej przykładów mam podać ?

Vote up!
3
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1431757

laska

 

choć z niej

blond laska

to rozumem

nie trzaska

 

męska odmiana laski

wcale nie jest mądrzejsza! 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1431596