Wkurza mnie, że mówią, że to był taki norweski "pisowiec"

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Według policji norweskiej Anders Berhring Breivik jest odpowiedzialny za zamach bombowy w Oslo i atak na wyspie Utoya, których tragicznym skutkiem jest śmierć 92 ofiar. Nie wyklucza się, że mógł działać z czyjąś pomocą. Można więcej dowiedzieć się o nim z http://nb-no.facebook.com/people/Anders-Behring-Breivik/100002651290254.

Dotychczasowe informacje wskazują na to, że 32-letni Norweg przede wszystkim polował na premiera Stoltenberga, bo bomby podłożył pod jego siedzibę w Oslo, a następnie udał się na wyspę Utoya, gdzie premier miał złożyć wizytę na obozie młodzieżówki Partii Pracy. Zakładał on, jak się wydaje, że jedynie szokujący atak terrorystyczny, niosący śmierć setek ludzi, może pomóc mu osiągnąć jego cele. A jakie to były cele? Oczywiste, że polityczne. Celem było wyrażenie sprzeciwu przeciw polityce rządzącej partii, przeciw napływowi emigrantów, przeciw szerzącym się obcym zwyczajom i religiom, a w obronie własnej kultury i narodowej tożsamości. Ten biały Norweg o nordyckich rysach, jak się go opisuje w mediach, strzelał przecież do dzieci arabskich emigrantów, czternastoletnich adeptów socjaldemokracji (nota bene, dlaczego takie dzieciaki poddaje się lewackiemu praniu mózgów?), chłopaków z farbowanymi włosami i błyszczącymi kolczykami w uszach, dziewczynek "zrobionych" na dorosłe kobiety, bawiących się w namiotach na koedukacyjnym obozie...

To jest nowa wojna światów. Wojna bogatej i bezpłodnej "starej Europy" z napływem płodnej, żarłocznej i biednej emigranckiej hołoty. To jest wojna mentalna, dotąd nie wyrażana czynem, materialnie. Była ona jednak obecna, dojrzewająca w umysłach, w dyskusjach, a nawet w dziełach artystów takich, jak głośny onegdaj film brytyjski "Illegals". To nie jest jakiś marginalny, prawicowy czy religijny fundamentalizm, ekstremalny ruch neonazistowski, nic z tych rzeczy. To jest dużo szersze zjawisko, obejmujące bardzo wielu zwykłych, wykształconych, tradycyjnych, kulturalnych mieszkańców Zachodu. To jest po prostu naturalna reakcja strachu, lęku, przerażenia wobec dominacji obcych w swoich miastach. Zawsze tak było w historii świata. Kiedyś, gdy Żydzi licznie osiedlali się we francuskich miasteczkach, palono ich domostwa, mordowano i topiono ich w studniach przy nadejściu pierwszego lepszego pretekstu, obwiniano za klęskę suszy czy powodzi, albo epidemię dżumy. Teraz mieszkańcy "starej Europy" boją się emigrantów arabskich, afrykańskich, azjatyckich... Dał temu wyraz duński poseł w na forum Parlamentu Europejskiego, który krzyczał niedawno, że nie chce w swoim kraju emigrantów, nie chce również z własnych podatków utrzymywać polskich bezrobotnych. Niepotrzebnie wyzwano go od razu od nazistów, zakneblowano tzw. poprawnością polityczną. Politycy europejscy nic nie robią, są bezradni i udają, że problemu nie ma, podczas gdy ropień nabrzmiewa... To jest naturalna reakcja sprzeciwu, gdy obcych jest zbyt dużo, gdy wokół wyrastają getta, a żebracy i grupy bezrobotnych wywołują niepokój, osaczają tak, że mieszkańcy danego kraju przestają się czuć "u siebie". Narastają napięcia, bez ujścia. Aż wreszcie wybuchają bomby i krew się leje!

I na koniec o manipulacji lewackich mediów: dlaczego powtarza się bez przerwy, że to "chrześcijański fundamentalista", podczas gdy religia nie ma tu nic do rzeczy? Dlaczego nie mówią, że sprawca był pod wpływem filozofii Milla czy graczem w World WarCraft'a? Nie ma czegoś takiego jak "chrześcijański terroryzm", podobnie jak nie ma czegoś takiego, jak "islamski terroryzm", bo żadna religia nie nakazuje przemocy, a wręcz przeciwnie, każda przemocy zakazuje. To nie jest żadna wojna religijna. Nie ma sensu podkreślać, że sprawca był rzekomo antyislamistą, bo przecież nie podłożył on bomby pod meczet i nie strzelał do pielgrzymujących do Mekki. To bzdura! Ale już widzę na forach mnożące się komentarze, że sprawca to taki norweski "pisowiec"... Już niektórzy politycy próbują interpretować na opak i banalizować zabójstwo śp. Marka Rosiaka? Jak dziennikarz TVN może pozwalać sobie insynuować w pytaniu do posłanki PIS, że rzekomo przyznaje ona rację zabójcy? Otóż nie, Breivik nie ma nic wspólnego z polskimi "moherami", ani z Radiem Maryja, ani z tymi "nienawistnikami" z Krakowskiego Przedmieścia. Nie, to bzdura, bo gdyby Breivik wierzył, to by nie zabijał.

Brak głosów

Komentarze

Sprawa jest zbyt poważna.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#172176

mieszczuch7

Ja też uważam, że sprawa jest poważna i dlatego napisałem o tym.

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#172200

Jest nie na miejscu. tak się nie godzi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Asta

#172182

Na litość, co Ci zrobił John Stuart Mill ? Z tego co wiem, Mill był pozytywistą i nie głosił żadnych nienawistnych poglądów...

Vote up!
0
Vote down!
0
#172189

mieszczuch7
Nic do niego nie mam osobiście, i w WWC też nie gram. To zamachowiec go cytował na Twitterze przed kilkoma dniami, więc inspirował się raczej Millem, niż Biblią. Po prostu pokazuję, że religia nie ma tu nic do rzeczy i nie należy jej tu mieszać.

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#172202

Breivik to raczej taki norweski Rosiak - peowiec.

Ale nie dziwi, że PiS już musi się zacząć tłumaczyć w TVN, a ABW sprawdza "polskie ślady". Ciekawe, czy gdyby wysadzić TVN, to komuś w Norwegii przyszłoby do głowy porównać to do wyczynu Breivika.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172211

mieszczuch7
Breivik to młody, wykształcony, poszukujący chłopak, czytujący filozofów, zaangażowany politycznie, który niedawno jeszcze pisał w necie, że jest przeciw ideologiom siejącym nienawiść. W sumie nie wiadomo, co popchnęło go do zbrodni.
Rosiak to stary milicjant i ubek, narzędzie polityczne raczej, zapewne bez dylematów inteligenta, bez przyszłości i bez idei, z jedną myślą o zemście na osobie, w której widział sprawcę swego upadku. Motyw osobistej zemsty.
PIS nie może ignorować takich insynuacji.
ABW może się tylko ośmieszać, jeśli będzie szukać polskich tropów.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#172228

To chyba oczywiste. Ale co do sposobu działania - zabójstwo - jest raczej Rosiakiem, niż jakimkolwiek pisowcem. Taki jest skutek dywagacji nad "spostrzeżeniami" TVNu  :(, a poza tym dam głowę, że zwyczajnie jest niespełna rozumu i ta "wnikliwa" analiza jego poglądów, to zwykła hucpa.

 

edit: yessuu... jakaś demencja mnie dopadła, przepraszam, mój komęt jest bez sensu. Co do sposobu działania jest oczywiście Ryszardem C. (!!!), gdyby to  kogoś jeszcze interesowało.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172351

Tekst jaki umieściłeś w tytule jest celową lub niezamierzoną psychomanipulacją zmierzającą do "zaprogramowania" w umysłach ludzi asocjacji "zamachowiec z Norwegii" = "taki PiSowiec".

Gdybyś chciał zwrócić uwagę na ten fakt wybrałbyś inny tytuł, np.: "Wkurza mnie, że tak mówią".

Popraw tytuł.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172220

mieszczuch7
Nie będę więcej zmieniał, bo nie byłoby czytelne, z jaką "psychomanipulacją" walczę, co mnie wkurza. Za manipulację odpowiada jej autor, a nie krytyk.

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#172230

Chrześcijański nie znaczy katolicki.

Morderca z Norwegii MASONEM ?!
 

 

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/21565,morderca-z-norwegii-masonem

 

Atak Illuminati na Norwegię

Rozsyłajcie ten artykuł gdzie się da. Należy powstrzymać antyludzką propagandę w kryminalnych mediach, które uzurpują sobie prawo do władzy nad naszymi umysłami.
Fakty podane poniżej na podstawie linków mogą zostać podważone, czekam na wyjaśnienia i jestem gotów je zamieścić. Jak na razie wnioski są jednoznaczne – masakra w Norwegii nie była dziełem „białych ekstremistów prawicowych” lecz satanistycznych agentów nienawidzących cywilizacji łacińskiej opartej na Nowym Testamencie.
- •Norwescy socjaliści mogą chcieć zbombardować Izrael
Na pods: http://europenews.dk/en/node/41655. O tym na pewno nie dowiemy się z mediów kryminalnych. Radykalne posunięcia Norwegów nie ograniczają się do krytyki Izraela. Lewicowa Sosialistisk Venstreparti pod przewodnictwem Kristin Halvorsen, planowała głosowanie za akcją militarną przeciwko Izraelowi, w przypadku gdy ten zaatakuje Hamas w Gazie. Głosowanie miałoby nastąpić podczas corocznej konwencji. Socjaliści są zbulwersowani bombardowaniami Libii, aby to wyrównać proponują bombardowanie Izraela. Partia była za bombardowaniem Serbii przez NATO w 1999 roku, co spowodowało to, że Norwegia stała się obiektem dochodzenia w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości.
Kristin Halvorsen, obecna Minister Edukacji, podczas gdy była Ministrem Finansów Norwegii, demonstrowała przeciwko Izraelowi wołając „zabić Żydów”.
Obecnie w Norwegii rozpatrywane są też inne rodzaje restrykcji wobec Izraela – naciski dyplomatyczne, ograniczenie w sprzedaży broni, itd.
Wczorajszy zamachowiec, zapewne w reakcji na radykalną, antysyjonistyczną postawę norweskich polityków, pisał na swoim >blogu:
„Czy nie byłoby dobrze, teraz gdy wycofano izraelskie wojska pokojowe z Gazy, skierować je do Norwegii? Benjamin Netanyahu mógłby wysłać wysłanników by stworzyć granicę i przeznaczyć południową Szwecję dla Muzułmanów” (!)
To tylko mały przykład jego radykalnych, syjonistycznych poglądów, o których się nie dowiemy z kontrolowanej przez syjonistów prasy.

 

zdjęcie z wyspy Utoya, zdjęcie pochodzi z artykułu napisanego jeden dzień przed masakrą
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/23/atak-illuminati-na-norwegie/

Szeroko o wydarzeniu Alex Jones, niestety bez j.polskiego

http://www.youtube.com/watch?v=qrNwl5MUriE

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#172233

pisanie rzeczy:
"•Norwescy socjaliści mogą chcieć zbombardować Izrael
Na pods: http://europenews.dk/en/node/41655. O tym na pewno nie dowiemy się z mediów kryminalnych. "
moze zatem jest z literatury S-F ?

bo wg mojej wiedzy w Izraelu jest chyba 2,5 raz wiecej ludzi niz w Norwegii,
potezna armia, silnie uzbrojona i posiadajaca ok 150 bomb atomowych....
Rownie dobrze przedszkolak moze rzucic sie z piastkami na Kliczke albo Adamka....
Biedny przedszkolak, dostanie klapsa w tylek i poplacze sie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172272

To syjonizm oraz masoneria nie jest odmianą religii, która walczy od wieków o dominację nad światem i nad detronizacją innych religii w tym przede wszystkim religii chrześcijańskiej?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172240

ale cała ta dyskusja na NP zaczyna zatrącać o paranoję. Ten kretyn nie jest wart wczytywania się w każde zdanie, które kiedykolwiek napisał. A napisał ich tyle, że dla mnie wynika z nich jedno, facet ma budyń we łbie, a nie jakiekolwiek poglądy polityczne. Typowy MWzWM norweskiej odmiany, klasyczny leming, nawet geograficznie. Norwegia słynie z "poprawności", wyobraźmy sobie że facet czytał z dziesięć GWien i brał wszystko na poważnie. System mu wysiadł, skąd on może wiedzieć, że czytać należy między wierszami. Tego w europejskich uczelniach nie uczą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172251

To znaczy, że ten norweski leming, który jest masonem oraz syjonistą zaatakował innych lemingów tylko lewaków i anty-syjonistów, na dodatek ludzi bardzo młodych, którzy byli indoktrynowani na obozie, a większość z nich nie była rodowitymi Norwegami?

Normalnie poplątanie z pomieszaniem, a w tle zmiana prawa międzynarodowego dotyczącego wydobycia złóż naturalnych w Arktyce, groźby artykułowane przez partię rządząca w Norwegii oraz przez przedstawicieli rządu norweskiego, że Norwegia zbombarduje Izrael, jeżeli dalej Izrael będzie bombardował Strefę Gazy i, że uzna Palestynę oraz organizację polityczną z Palestyny bodajże Hamas uznawaną przez prawie cały świat za organizację terrorystyczną i na dodatek propozycja amerykańskiego rządu w udzieleniu pomocy Norwegii w wyjaśnieniu tego zamachu. :)

Liberalne lemingi norweskie zaczęły strzelać do obywateli Norwegii, ale też lemingów tylko lewaków i niekoniecznie rodowitych Norwegów? czy to przypadkiem nie kłóci się z tym, co na co dzień głoszą masoni? Koniec świata, nie wiedziałem, że do masonerii przyjmują debili, kretynów i świrów, którzy podejmują się osobiście zabójstw i własnoręcznie dokonują zamachów terrorystycznych... No po prostu koniec świata. :)

To Norwegia członek NATO miałaby zaatakować Izrael?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172255

ładnie Pan to wszystko wyłuszczył. Ja krócej - paranoja.

System dziecku wysiadł.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172270

to był holenderski poseł o ile mi wiadomo

Vote up!
0
Vote down!
0
#172253

Ten polityk co przed zamachem odwiedził tych obozowiczów na tej wyspie, to był jakiś polityk holenderski? Wydaje się, że to chyba był premier Norwegii, który poparł swoją tam obecnością bojkot Izraela, który był wyrażany przez młodzieżówkę tej partii politycznej z Norwegii, która miała tam swój obóz. Partia Pracy. Z jakiej partii politycznej wywodzi się premier Norwegii?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172254

Nie ma co się denerwować! W skandalicznym kraju,w którym dbałość o zdrowie domowego,kochanego zwierzątka obraca się przeciw PiS-owi-zawsze można na takie dictum,że to "taki norweski pisowiec"-odwalić zdaniem,że..pisze to taki.."polski hitlerowiec"-i sprawa będzie kwita!

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#172300

to był taki norweski "pisowiec" a mnie to śmieszy wręcz,jakie to trzeba mieć zmysły żeby tak wymyślić.pozdrawiam!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#172337