Ruch Palikota i Kokaina z Peru

Obrazek użytkownika Realista777
Kraj

Ruch Palikota prze na legalizację marihuany. A co z kokainą ? Dwóch panów z Peru zainwestowało niedawno miliony w spółkę giełdową Green Technology, której założycielem, udziałowcem i prezesem byl doradca Palikota, Piotr Tymochowicz. Słońce Peru ?

Peru to daleki kraj, do ktorego Tusk Donald odbyl w maju 2008 swoja podroz zycia.

Peru to takze rosnacy w sile eksporter kokainy: http://online.wsj.com/article/SB125357939934829617.html#articleTabs%3Darticle

Dwoch panow z Peru, Jose Carlos Vallejo i Gustavo Enhi De Aliaga, utworzylo 18 listopada 2005 roku spolke Ev Capital Group LLC w Key Biscayne, Floryda, USA. Obaj sa dyrektorami spolki, nie ma innych pracownikow, obroty roczne spolki sa ponizej 100 tys dolarow US. Obaj panowie podaja za swoj adres adres spolki: 687 Woodcrest Rd. Key Biscayne, MIAMI FL 33149.

Spolka zarzadzana jest przez lokalnego ksiegowego pana Williama Segala, 20801 Biscayne Blvd, # 304, Aventura, FL 33180.

Kilka miesiecy pozniej, 2 lutego 2006 roku, panowie Vallejo i Enhi De Aliaga utworzyli holding nieruchomosci w Peru pod nazwa CONSORCIO EHNI VALLEJO RVV S.A.C., ulokowany w miescie Miraflores.

Po podrozy zycia Donalda Tuska do Peru, panowie Vallejo i Enhi De Aliaga musieli stwierdzic ze zielona wyspa Polska jest krajem nieograniczonych mozliwosci.

Na przelomie 2010 i 2011 spolka z Florydy panow Vallejo i Enhi De Aliaga zaczela kupowac akcje spolki Green Technology (ex-Infinity SA), notowanej na rynku New Connect Gieldy Papierow Wartosciowych w Warszawie.

Dzisiaj Peruwianczycy z Miami maja juz 67% kapitalu spolki.

Spolka Green Technology (Infinity) zadebiutowala na gieldzie 6 lipca 2010, kurs akcji wynosil wtedy 1.10 PLN. Dzisiaj kurs akcji wynosi 13 groszy. Staly spadek kursu akcji nie wystraszyl Peruwianczykow, przeciwnie dokupywali oni akcje spolki.

Tak sie sklada ze zalozycielem, prezesem i udzialowcem spolki Green Technology (ex-Infinity) byl Piotr Tymochowicz, doradca Leppera i Palikota, ktory odszedl ze spolki dwa tygodnie po jej wejsciu na gielde.

Były Prezes Tymochowicz sprzedał więcej akcji, niż było w jego posiadaniu. W dokumencie informacyjnym podano, że Tymochowicz przed debiutem miał ponad 2,88 mln akcji (23,1 proc. ogółu walorów), z których 300,3 tys. zostało dopuszczonych do obrotu. W lipcowym komunikacie podano z kolei, że członek zarządu (w domyśle – Tymochowicz), sprzedał na rynku 330 tys. walorów. Wcześniej Infinity nie informowało jednak o dokupowaniu akcji przez szefa zarządu.

Na poczatku spolka (Infinity) miala prowadzic wizjonerski portal i przechowywac ADN jego czlonkow w sejfie w Szwajcarii. Drugie wcielenie spolki (Green Technology) poszlo w energie odnawialne.

A nastepnie w spolke weszli za miliony Peruwianczycy z Miami.

W okresie przedwyborczym.

Nowym prezesem Green Technology zostal w lipcu 2011 roku pan Miron Maicki, byly prezes RUCH i doradca zarzadu Bartimpeksu.

Mamy nadzieje ze pan Maicki dogada sie z Peruwianczykami z Miami i czekamy na nastepne, trzecie wcielenie spolki Green Technology vel Infinity.

Czekamy tez na nastepne owocne inwestycje Peruwianczykow z Miami.

Brak głosów

Komentarze

Widać Tuskowi już braknie funduszy,a 300mil euro można wsadzić między bajki,to jakoś trzeba ratować budżet i geniusza Vincenta,na białym proszku można zbić fortunę,i wsPOmuc budżet,i co najważniejsze nikt nie będzie przeszkadzał

Vote up!
0
Vote down!
0
#195055

Xenia
się przed wyborami na wszystkich portalach. Mam na myśli lemingów. Czyli, wg mnie, wyjaśniła się wizyta Najjaśniejszego Ryżego w Peru. Możemy teraz spodziewać się wszystkiego co najgorsze. Jest to dla Polaków ostatnie ostrzeżenie, aby podjać jakieś kroki. Bo póżniej będzie już tylko gorzej, jak teraz nie będzie żadnej reakcji i tak już zniewolonego Narodu. Produkcja marychy i koki będzie szła w Polsce pełną parą, jak w Peru. O ile można, podsyłam tekst wszystkim znajomym i gdzie się tylko da.
Za blog 10.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#195062

Taakie nazwisko, to jest coś - ma icki???

http://www.arteria.pl/newsletter/archiwum/14/articles/miron_maicki.html

Vote up!
0
Vote down!
0

basket

#195080