Kaczyński - Lepper; zawiedziona miłość.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

„Ubolewam, że Prawo i Sprawiedliwość, które, co jest tajemnicą poliszynela w swoich szeregach ma polityków homoseksualnych i to polityków ,zajmujących tak naprawdę bardzo wysokie stanowiska w tej partii, nie potrafi poradzić sobie z homoseksualnością w swoich własnych szeregach. Teraz PiS wychodzi z takimi inicjatywami i sam się ośmiesza, wystawiając sobie świadectwo obłudy, hipokryzji, dulszczyzny. No ale chyba takie jest Prawo i Sprawiedliwość i niczego innego nie można było oczekiwać(…)”
Robert Biedroń, działacz Kampanii Przeciw Homofobii
Czy Polacy nabiorą się znowu na mniejszości ?
Po wczorajszej publikacji „Diaspora” dzisiaj kolejny trudny problem sumienia każdego z nas Polaków w dokonywaniu wyborów. Nasze Stowarzyszenie i Fundacja na portalu niepoprawni.pl została zaatakowana jak nigdy z wrogą zaciekłością mniejszości chazarskiej w Polsce. Świadczy to o neototalitaryźmie panującym w naszej ukochanej Ojczyźnie i faszyzacji poglądów politycznych w stosunku do nas Polaków. Dodatkowo ukrywając swych prawdziwych mocodawców niepoprawni .pl, wyłaniają się na kolejny utajniony portal grup mniejszości w Polsce. Dotyczy to w szczególności różnych grup emigracyjnych przybyłych do Polski w celach rabunkowych lub z chęci życia na koszt Polaków. Pragniemy Szanownym czytelnikom przedstawić kolejne uzasadnienie skierowanej prośby do Polaków i kolejny raz akcentujemy oczywiście, że Polacy przekreślą wszystkich kandydatów na listach wyborczych.
Kolejną mniejszością w tym przypadku to grupy homoseksualistów jawnych lub utajnionych w partiach politycznych. Nasze stanowisko jest na tyle czytelne, że w żadnym przypadku tak jak Kościół nie zamierzamy popierać homoseksualistów bez względu na prezentowane przez nich poglądy polityczne. Uważamy za naganne, że oszukiwanie poprzez utajnianie relacji homoseksualnych w polityce jest grzechem i dlatego wyznajemy zasadę, że nie można budować społeczeństwa oddanemu Bogu na grzechu. Modlitwa „Przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi” daje nam czystość poglądów w tym względzie. Przecież Bóg dał nam życie, a nie cywilizację śmierci. Osobnicy tej samej płci nie posiadają możliwości rozrodczych, a zatem po pewnym okresie czasu nie stosując zgodnie z wolą Boga czynności seksualnych, wyginęłyby. My Polacy jesteśmy cywilizacją życia, a nie śmierci dlatego zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwości, że istniejemy na naszych ziemiach nieprzerwanie od przeszło 10 700 lat.

http://rafzen.wordpress.com/2011/08/14/deklaracja-stowarzyszenia-ziemianskiego-z-okazji-swieta-najswietszej-maryi-panny/

Żaden emigrant, który przybył do Polski w celach rabunkowo-bandyckich bez względu skąd pochodzi nie będzie sprawował rządów w naszej ukochanej Ojczyźnie. My Polacy takiego przyzwolenia nie dajemy i skreślimy wszystkich na listach wyborczych. Księga Kapłańska (18,22 i 20,13). W dwóch wersach tekst wspomina o aktywności homoseksualnej między mężczyznami. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość oraz Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. Według tradycyjnej interpretacji fragmenty te potępiają akty homoseksualne, dodatkowo wyliczając je w otoczeniu zoofilii i kazirodztwa. Polacy są cywilizacją życia, nie śmierci.
Utożsamiamy się ze stanowiskiem chrześcijańskim i zgodnie z Katechizmem Kościoła Katolickiego zgadzamy się z tezą, że homoseksualizm wynika z różnych uwarunkowań oraz że jego psychiczna geneza pozostaje w dużej części nie wyjaśniona. Osoby o tej orientacji Kościół katolicki określa jako osoby ze skłonnością homoseksualną jednocześnie przyznaje, iż pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Zgodnie z tekstem Katechizmu, Kościół swoje nauczanie opiera na Piśmie Świętym i wersji prawa naturalnego, wedle której dopuszczalne etycznie są jedynie niektóre zachowania seksualne w ramach małżeństwa. Zdaniem Kościoła, stanowisko to motywowane jest naukami zawartymi nie tylko w Biblii, ale także pismach teologów, które głoszą, że akt homoseksualny jest grzechem pozostającym w głębokiej sprzeczności z czystością. Kościół uważa, że akty homoseksualne nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej i dlatego Kościół wzywa osoby homoseksualne do czystości. My także zachowujemy czystość i nie możemy popierać kandydatów, którzy jawnie lub skrycie uprawiają techniki seksualne niezgodne z wolą Boga. Kongregacja Nauki Wiary wydala w 2002 roku ważny dokument: « Nota doktrynalna o niektórych aspektach działalności i postępowania katolików w życiu publicznym ». Mowa jest w nim między innymi o uprawnionych wśród katolików różnicach poglądów w sprawach doczesnych. Katolicy mogą należeć do różnych partii i mieć różne zapatrywania na gospodarczo-polityczne sprawy. W pewnych sprawach powinni jednak tworzyć wspólny front. Niestety, w Polsce politycy o proweniencji katolickiej są w sposób gorszący skłóceni. Tymczasem Polsce i Unii Europejskiej potrzeba jak nigdy autentycznej, skutecznej chadecji, czyli polityków, którzy z pozycji inspirowanych chrześcijaństwem nadadzą Europie właściwy kształt. Nasze Stowarzyszenie i Fundacja jest i będzie tą siłą dla Polaków.
Polacy tym razem jawnie mówią NIE, dla różnej maści mniejszości sprawujących rządy w Polsce tj: homoseksualnych, religijnych, narodowościowych i przekreślamy wszystkich w nadchodzących wyborach.
« Zawiedziona miłość budzi wrogość. »

Brak głosów

Komentarze

co prawda dużo wyższe niż u Pawlaka, Fedak i Kierzkowskiej chwilowo wysiada!
pzdr

antysalon

#179021

Gawronski Rafzen
Co to za jedni ?
Fedak podobno klnie jak szewc po pijaku,
Pawlak umiłowany w Olechnowiczu i Żelichowskim, którzy robią teraz kwiat Lotosu,
a ta Kierzkowska to z kim wierzga ?
Pozdrawiam

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179033

Nauka KK, nawet Pater Noster a we wstępie działacz co to się do SLD zraził. Takie zestawienie nie podoba mi się i tyle. Do miksta bym wystawił tego z lewej i z prawej strony winiety. Kto kim będzie w mikście, to nie dbam.

#179030

Gawronski Rafzen
...to zapomniałem wstawić Dziedziczaka.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179036

Z notki wynika, że PiS to nie dość że krypto-żydy, to jeszcze krypto-pedały! Tego jeszcze nie grali ;)

"Skreślić wszystkich" - bardzo konstruktywne... Platforma i komuchy się ucieszą. Namawianie do "skreślenia wszystkich" na prawicowym portalu może spowodować co najwyżej, że "wszystkich" skreśli jakaś część wyborców prawicowych, a tamci i tak zagłosują na swoich.

No i na zakończenie: bardzo jestem ciekaw tych "mocodawców", którzy stoją ponoć na Niepoprawnymi. Można jaśniej?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#179037

Tym "polonusom" chodzi o to, aby przylepic do kaczyńskiego wszelkie możliwe łatki oraz by obrzucić go błotem tak żeby nie mógł nawet kiwnąć palcem. Nie ważne jaką głupotę się napisze, ważne, żeby to chodziło za Kaczyńskim jak transatlantycka kotwica. Bełkot a la bloger telewidzący lub Oskar20 - którzy są chyba nie ludźmi, lecz programami do ogłupiania blogosfery.

#179039

Gawronski Rafzen
Kaczyński to nie jest Polska, dlatego Tusk bezczelnie może rozgłaszać, że nie ma z kim przegrać.
Przy tylu aferach poleciał by nazajutrz wraz ze swymi złodziejami pod klucz, a nie udawał demokracji której nie ma i tak w Polsce (fakt skrywany na forum międzynarodowym). Bezkarność złodziei i morderców to nie jest demokracja. Proszę to zrozumieć i nie pisać z pogardą o Polakach, biorąc sobie bezprawnie grawatar, który nie jest Pana własnością.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179057

Gawronski Rafzen
PiS nie jest partią reprezentujące interesy rolników i zwykłych obywateli. To partia umacniająca struktury Państwa w tym przypadku reżimu. Jeżeli Pan sobie przypomni ich działalność z okresu władzy, to oni zawsze podkreślali, że realizują rozwiązania programowe. Oczywiście dla władzy, nie dla zwykłych ludzi. Efekt kulminacyjny nastąpił w zeszłym roku i jak każdy wie pomimo tragizmu tylko nasze skromne Stowarzyszenie złożyło wniosek o Trybunał Stanu. Myśleliśmy, że w ślad za złożonym wnioskiem przypomnę zarzut "za spełnione groźby karalne", nastąpią dalsze wnioski, chociażby z prac Zespołu Parlamentarnego. Nic się nie stało i kończy się na obietnicach typu: jak wygramy wybory, itd.
Problem, że wyborów nie wygrają ponieważ nawet morderstwo bliźniaka zostało położone na szali zdrady. Dlatego m.in Kaczyński przegrał wybory.
Co do niepoprawnych chciałem się dowiedzić nazwisko i imię właściciela/i jednak mój apel pozostał zbyty krótką odpowiedzią do dnia dzisiejszego.
Ps. Krzyż z Sejmu został usunięty nazajutrz naszej wizyty w klubie PiS-u. Do dnia dzisiejszego milczą w przedmiotowej sprawie. To są dla nas zasadnicze sprawy i dotyczą nie tylko Krzyża ale Polacy z flagą biało-czerwoną mają także ograniczony wstęp na teren Sejmu i Senatu ( oczywiście miejsc dostępnych dla wszystkich). To mówi samo za siebie. Posiadamy nagrania wideo.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179041

"Dodatkowo ukrywając swych prawdziwych mocodawców niepoprawni .pl, wyłaniają się na kolejny utajniony portal grup mniejszości w Polsce. Dotyczy to w szczególności różnych grup emigracyjnych przybyłych do Polski w celach rabunkowych lub z chęci życia na koszt Polaków."

No to ja się dziwię, że Pan w ogóle zabiera głos na tak "......" i ".................." portalu... Brak konsekwencji, co najmniej...

Spuszczam to z SG (regulamin: IV.3.2)

Pzdr, Hun (redakcja)

#179066

Gawronski Rafzen
Bez pozdrowień.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179096

tępakiem,albo tekst niesie dość niejasne przesłanie że jestem osaczony i że nic nie warto robić bo i tak przegramy o ile nie rozpęta się jakaś rewolucja. Ale z kolei w naturze Polaków rewolucjonizm raczej nie dominuje.

Patrząc na wydarzenia ostatnich lat, na skutki jakie się objawiły po tzw okrągłym stole, można odnieść wrażenie że tym razem nie mamy - jako Naród - zbyt dużego pola manewru. Mamy bowiem do czynienia z bardzo dobrze zakamuflowaną i co ważne, liczną grupą ludzi, którzy są zdolni do każdego świństwa by bronić swojej pozycji. I raczej ma tu drugorzędne znaczenie narodowość czy religia. Wróg Polski jest zjednoczony celami jakie ma zamiar realizować. Przypadkiem czy też nie, po drodze "zabrali" się więc i żydzi i innowiercy i zwykli zdrajcy. Część tego "towarzystwa" stanowią ludzie agentury spod znaku obu mocarstw będących naszymi odwiecznymi wrogami. Wszystkim im jest ze sobą - na razie - po drodze. Słaba pod każdym względem Polska stanowi doskonałą pożywkę dla rozgywania ciemnych interesów. Taka gratka w środku ponoć praworządnej Europy to walor nie do przecenienia. Podatny na wpływy rząd tuska tylko pogarsza naszą sytuację. Bez wątpienia jest to najbardziej szkodliwy rząd z jakim mieliśmy do czynienia w historii. Działa z premedytacją, ale będzie trudno postawić pod szubienicą autorów tego historycznego "przekrętu" na podstawie obowiązującego prawa. Sytuację pogarsza słabość PiS. W tej sytuacji PiS powinien odmawiać PO prawa do sprawowania rządów, ale tego nie robi. J. Kaczyński miał wielką szansę oderwać się od PO zaraz po Smoleńsku. Mógł całkowicie zdeprecjonować i podważyć legalność pozostającego przy władzy rządu. Tymczasem potraktował PO jak legalną władzę podejmując dialog polityczny. Ale Jarosław Kaczyński miał prawo postąpić tak jak postąpił. I choć nie zgadzam się do końca z Jego wyborami, szanuję to. Dziś ważniejsze jest przełamanie słabości opozycji i odsunięcie tuska od władzy. Polska nie jest normalnym krajem, gdzie demokratycznymi metodami da się załatwiać podstawowe sprawy Narodu.

#179050

Gawronski Rafzen
Przez pryzmat Pana analizy rysuje się nowy ład w Polsce. Jeżeli odrzucimy zasadę mniejszego zła, które to rozwiązanie władza zawsze nam serwuje także i w tych wyborach, to uwolnimy się od balastu niepewności i trwogi. Powróćmy do zasad Boga, a nie wybierajmy zasad ludzi.
Uwolnieni w taki sposób będziemy my Polacy silni, aby pokonać każdego przeciwnika.
Co to za żołnierz Boga, co się diabła boi ?
Ps. tekst niesie jasne przesłanie odnoszące się nie tylko do wyborców PiS-u i w tym jest jego siła.
Pozdrawiam

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179065

Tak możemy dywagować, do końca życia! Nigdy nie będzie złotego środka! A życie nasze nie trwa 200 lat! Pisze Pan ogródkami, więc proszę nie strzelać niedomówieniami, bo to powoduje chaos! Czy o to Panu chodzi? Nie wszyscy Polacy są wierzącymi w Boga! Ale wszyscy jesteśmy ludźmi, chcącymi prawdziwie demokratycznej Polski i to powinno nam przyświecać! Wierzący czy nie, mamy prawo żyć jak chcemy, nie krzywdząc innych! Proszę nie siać zamętu, bo i tak mamy pod górkę z obecnie rządzącymi!

viki

#179079

Gawronski Rafzen
A Pan w chwilę.
Słaba wiara u Pana !

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179095

Najlepiej to Panu wychodzi rzucanie podejrzen na portal na ktorym Pan pisze. Glupota to, czy raczej wywazona prowokacja? Jak sie Panu tu u nas nie podoba, to fora ze dwora, jest tyle portali ktore nienawidza Kaczynskiego i PiS, mozna wybierac w roznych tonacjach.
Polecam tvn24 i forum Michnika, tam akurat znajdziesz Pan podobnych sobie ludzi. W miedzyczasie mozesz Pan zadzwonic do szkla kontaktowego i cienkim dyszkantem 'wywalic' swoja nienawisc do zlych Kaczynskich.
Sam Pan jestes przesiakniety nienawiscia do zydow, a Panskie komentarze na temat kosciola i chrzescijanstwa przerazaja swoim fanatyzmem. No chyba, ze ktos Panu podpowiada, zeby pisac w tak dziwaczny sposob i kompromitowac katolikow.

I jeszcze jedno, chce Pan aby osoby, ktore kieruja portalem ujawnily sie ABW i sluzbom rosyjskim? Taka dziecinna prowokacja z Panskiej strony? Jednak polecam forum PO i gazety wyborczej, to odpowiedniejsze miejsce dla Pana i Panu podobnych.
Brawa dla administratorow tego portalu, ze jeszcze Pana nie wywalili (a powinni juz dawno! za plucie do zupy w domu gospodarza).
Nie pozdrawiam!
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#179085

Gawronski Rafzen
I tylko tyle. Dla nas pozostaję jedynie modlitwa za takich osobników przepojonych nienawiścią do drugiej osoby i jego opinii.
Dlatego PiS niczym nie różni się od PO.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179099

....no teraz to mnie trochę zmartwiłeś... no bo co ty zrobisz,jak kiedyś przeczytasz te wszystkie bzdury które sam napisałeś... nawet jeśli bierzesz za tę "robotę "-sporą kasę.
Bardzo poważnie radzę: nie zostawaj sam w ciemnych pomieszczeniach, wyrzuć z domu wszystkie : linki, powrozy etc ., przeprowadż się na parter... no i nade wszystko - Modlitwa i prośba o wybaczenie za to szarganie dobrego imienia Ludziom, którzy starają sie ten Kraj wyrwać z ZAPAŚCI. a takim człowiekiem na ten moment jest - J.Kaczyński.
No i proszę- nie pisz więcej tych bzdetów , bo ktoś ci napluje w ten ..beznadziejnie głupi RYJ !!
ps.
.... please - jak w tytule.

#179113

gość z drogi

no ,zaczyna się

do wyborów  tuż tuz,za chwilę wrócą z wakacji ci,którym platforma sie podoba i wtedy dopiero zacznie się jazda

etatowi z nowymi siłami ruszą w sieć....

dałam trójkę taką na szynach,jak to bywało w szkole

gość z drogi

#179120

Gawronski Rafzen
...więc zastanów się dobrze na twym wyborem.
Skoro popierasz takie wpisy to znaczy, że sam posiadasz być może utajnione skłonności homoseksualne i jesteś tego nieświadomy.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179130

Gawronski Rafzen
..takie właśnie miała objawy zachowań totalitarnych jak twoje i twych przełożonych.
Wiesz jak to się robi, zapewne od ojca czy matki lub z autopsji.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179129

się czymś konkretnym ?

zdając sobie sprawę ,że ani PO ani PiS :) to kto ma rządzić tym krajem ?

Bo cały czas te same facjaty w polityce ,tylko nazwy partii się zmieniają ?!

Ale PO już chyba dość szkody narobiło ? i chyba nikt mądry nie zamierza na nich głosować ! ?

A co z mniejszościami narodowymi ?
Bo Romowie dostają po 500zł zasiłku co miesiąc a Polacy ?

A co z mniejszością polską która jest bezdomna ??!!
Nad czy m Państwo się tutaj rozwodzą ?!
Pomyślcie nad biednym polskim narodem !!!!

#179147

Gawronski Rafzen
"Pomyślcie nad biednym polskim narodem !!!!"
Właśnie to zrobiliśmy i bierzemy w tych chwilach odpowiedzialność za Polaków i Naszą ukochaną Ojczyznę.
Dosyć, aby różne mniejszości pluły nam Polakom w twarz i szyderczo usmiechając się okradały i mordowały.

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#179156

Maruś! Niejednemu na tym portalu radziłem w takich przypadkach,cytując Oscara Wilde,a:

"Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później wykończy doświadczeniem". I to bybyło na tyle.Pozdrawiam.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#179693

Ale wiesz, sierpień w Warszawie, dla kogoś kto się w niej urodził - to straszny czas.
31 sierpień 44, to początek "tańca śmierci", skośnookiej hordy w mundurach SS.
żal, straszliwy żal,że ten kapitalny Naród zdaje "egzamin", tylko ,jeśli ma nóż na gardle .
Gdyby ten "gostek" miał inny nick , no dobra - siedziłbym cicho..
Ale on się nazwał Poloniae , i gryzie po kostkach porządnych ludzi .
Niech powie ... co zrobił dla Polski.
Dobra , fajnie,że się "odezwałeś"..
pozdrawiam
Marek
ps.
.... jak spotkasz JWP i Waldka B... pozdrów ! dzięki

#179703

gość z drogi

ale też i do smutku tego Warszawskiego jak i całej Polski

pozdrowienia dla ....wyżej wymienionych

Dzień smutny,dzień pamieci o naszych Dziadkach,młodych chłopakach

i dziewczętach,na ktorych w tym dniu dwu 'somsiadów" i reszta zdradzieckiej europki,wydali WYROK Śmierci

pozdr

 

gość z drogi

#179926