V KOLUMNA

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

Wszystko wskazuje na to, że Rosja pod wodzą Putina zdoła odbudować swą pozycję mocarstwa.Stanie się tak za przyzwoleniem USA i UE. Mimo grożenia palcem i ostrych słów w ustach dyplomatów Rosja odzyska Ukrainę, może nawet bez rozlewu krwi, choć jesli będzie taka potrzeba to Putin się nie zawaha i jak zwykle  z Rosją bywa, będzie walczyć o pokój aż poleje się krew. Putin wytłumaczy Rosjanom, że rosyjscy patrioci powinni przelać krew i tak się stanie. Pod tym względem Putin nie jest nowoczesny i postępowy, i jeśli interes Rosji będzie tego wymagał to  popłynie krew.

                Świat nie wyciagnął nauczki z lekcji jaka miała miejsce w Gruzji. Świat nie był zainteresowany koncepcjami osłabienia znaczenia Rosji jakie prezentował śp Lech Kaczyński. Świat wolał ciepłą wodę w kranie, a ciepła miała być ta woda po podgrzaniu rosyjskim gazem.

                 Kiedy po wizycie w Kijowie Jarosław Kaczyński wzywał do podjęcia energicznych działań wobec Rosji oraz do mocniejszego wsparcia Ukrainy wielbiciele ciepłej wody podgrzewanej produktem Gazpromu milczeli. Dopiero kiedy sprawa nabrała przyspieszenia, a UE ocknęła się dopiero wtedy jak w Kijowie polała się krew,

W Kijowie wylądowało trzech ministrów, negocjowali, podpisali, na chwilę zrobiło się cicho, umilkły strzały  i nastapiła cisza przed burzą. Już na Krymie słychać pierwsze jej  pomruki. Skończyły się zarty. Obawiam się, że w haniebnym milczeniu posiadaczy ciepłej wody Europa odda Ukrainę w ręce Rosji.

                  Istotna jest jednak dalsza kolej rzeczy, bo Putin ma apetyt na środek Europy i to widzą wszyscy, no prawie wszyscy. Niektórzy udają, że nie widzą i radośnie przybijają żółwiki z Putinem. V Kolumna czy co?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (11 głosów)

Komentarze

Pamiętna francuska deklaracja..."nie będziemy umierać za Gdańsk"...wiecznie żywa.

I dotyczy również Polski, która jest słabym, wykorzystywanym karłem Europy. Ciężko na ten status pracowaliśmy. Pozdrawiam.

 

 

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#419061

Po co im Polska wieprzowina za kasę, skoro mogą ją wziąć jako kontrybucję i jeszcze Polakom nakazać przyniesienie do moskwy na własnych grzbietach.

A wtedy przez 2 kadencje ekipa lewacka(ustanowiona jako oficjalny rząd), będzie mogła się tłumaczyć, że Unia...tfu.Rosja tak nakazała.

A naród jak zaczadziały, na 42 calowych telewizorach będzie ogladać umiłowanego Przywódcę.

No może tylko do czasu, kiedy ich wywloką do KREMLATORIUM.

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#419082

wojska polskie do Krolewca aby przylaczyc go do macierzy? ciekawe co na to swiat by powiedzial?

Juz rozni wszaze i putinowskie benkarty pisza o tym ze` Krym wraca do maciezy`

Te komuchy zawswze nie uznawaly granic miedzynarodowych bo to swolocz azjatycka ,tyle ich ile zdobeda i beda potrafic sila utrzymac.

Krym zagarneli bolszewicy i teraz ich pomioty chca to odzyskac,a pacholi tych kacapskich pomiotow tylko im przyklaskuja ,

ale zawsze tak bylo ze jak moskalska hydra lebnowy podnosila zaraz z szamba wychodzily rozne kanalje prokacapskie.

#419096

Rosja nie może być supermocarstwem, bo jest tylko 140 mln Rosjan. To za mało.Z kolei obszar gigantyczny... To się skończyć musi dla Rosji źle. Ale może trochę potrwać.

 

#419097