Smród gęstnieje czyli Plichta mocniejszy od Tuska

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

 
 

 

Się porobiło. Zaginął premier Tusk, znaczy zaginął gdzieś mąż stanu, silny polityk, samiec alfa polskiej polityki. Na wczorajszej żenadzie dnia czytaj konferencji prasowej mały, biedny premier nieudacznik potwierdził, że nic już nie może, a ojcem i głową rodziny jest równie nieudaną jak i premierem.

Obrona w stylu "nie każde oszustwo jest przestępstwem" świadczy tylko o dużej słabości Tuska, bo premier jakiego znaliśmy do tej pory, ukrywał (w szafie?) swoje słabości, nieudacznictwo i brak charyzmy w czym pomagaly mu media zaprzyjaźnione z aktualnym mężem scenografki i artystki Krystyny Zachwatowicz. Premier, który kiedys upokarzał swoich wrogów, to nie ten sam premier jaki pojawił się dziś. Dziś premier to słaby, nieporadny człowieczek który tak właściwie nic nie moze i przeprasza że żyje. "Mój syn jest zbyt szczery" to cytat który mówi wszystko o Tusku, ale wbrew pozorom Donaldzie, a nie Michale. 

Premier zaczyna niknąć w oparach smrodu jaki pojawia się i gestnieje wokół platformy w związku z hmm.. "działalnościa gospodarczą" pana Plichty. Tylko w kraju rządzonym, przez nieudaczników takich jakimi sa platformersi może dojść do sytuacji, że człowiek z kilkoma wyrokami, w tym za jakiś przekret na niecałe 200 tysięcy, zakłada sobie nagle parabank i linie lotnicze, ba zatrudnia nawet syna premiera. A kiedy pojawia się smród i premier zaczyna się nieporadnie tłumaczyć ( jest takie porzekadło: WINNY SIĘ TŁUMACZY ), pan Plichta w najlepsze zakłada nową firmę i zdaje się być niespeszony sytuacją, choc profilaktyczne daje do zrozumienia, że obawia się popełnienia "samobójstwa".

Mówiąc niezbyt elegancko, ale za to adekwatnie do sytuacji Plichta jest mocny, a Tusk jest słaby i może niewiele, a nawet chyba jeszcze mniej. Ten sam Tusk, który nie takie rzeczy zamiatał pod dywan, wczoraj przypominał swoim zachowaniem platformiany wzorzec niewinności i cnót wszelakich niejakiego Zbigniewa "Zbycha" Chlebowskiego przed wiadomą komisją, choć pocił się zdecydowanie mniej, ale to akurat indywidualna cecha kazdego organizmu.

Ciekawe tylko skąd bierze się ta pewność siebie Plichty i nagła niemoc Tuska. Czyzby Plichta miał silniejsze zaplecze niż Tusk ? A może obaj panowie maja te same zaplecze, które to (zaplecze) postanowiło własnie tak jak się dzieje ? A może "sprawa Plichty" to przypadek jaki sie trafił, i zaplecze skwapliwie z niego korzysta ? Trudno wyczuć, za to smród wokół platformy gęstnieje coraz bardziej i wróży goracą polityczną jesień 2012.

Brak głosów

Komentarze

W sąsiedztwie lotniska w Rębiechowie powstaje Bałtyckie Centrum Biznesu- pierwszy biurowiec to ok. 10000mkw. WARBUD jako gen. wykonawca przestał płacić podwykonawcom. Udziałowcami BCB jak wynika ze strony internetowej są OTL Express ze spółkami- córkami oraz AMBER GOLD.

Vote up!
1
Vote down!
0
#282667

czy teraz troche dziuknęło wam, (jak zmądrzejecie napisze "Wam gratuluje wyboru") w waszych tępych łbach? Macie świadomość swojego wyboru-kto jest premierem? Jeśli nie, to z wami już koniec. Człowiek bez własnego poglądu, własnej niezależnej decyzji, to człowiek zniewolony, na koniec odebrano wam nawet nadzieję a to już jest wasza ostateczna klęska.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#282670

Owszem ostatnio dość często na tym portalu bywają goście "z zagranicy percepcji" ale podejrzewam, że nie są to  Lemingusy Pospolote, tylko pełniący dyżur i obowiązki...

Więc pytanie jest ok, tylko miejsce w którym zostało zadane jakoś mało rokujące na otrzymanie odpowiedzi. Polecam więc lemingportale i to takie nie z pierwszej linii (bo tam to też raczej dyżurni...) choćby forum Gazety Lubuskiej, zakładkę Lubuskie, i niejakiego "Zielonego - gwiazdę forum".

Zresztą prawdziwe Lemingusy Pospolite tak naprawdę nie interesują się nawet portalami dla nich stworzonymi, bo tam mimo wszystko trzeba czytać a z tym to już kłopot. Wiem coś na ten temat ponieważ mam z takimi do czynienia na co dzień, nawet niestety w rodzinnym gronie.

pozdrawiam.

 

Szarlej

Vote up!
1
Vote down!
-1

Szarlej

#282683

Polecam więc lemingportale i to takie nie z pierwszej linii (bo tam to też raczej dyżurni...)

-------------------------------

Zapewniam, że na tych lokalnych, też są  dyżurni i wśród komentujących i moderatorów . Ci to dopiero są  nawiedzeni "poprawnościowo".

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#282712

sprawny gracz, że wie, co robi - to mnie pusty śmiech ogarniał, a raz to się nawet tak zakrztusiłam, że byłabym zeszła!
Nic nie może, bo jest cienki jak włos umarlaka! Bo sam jest uwikłany po kokardę! Po czubek swojego ryżego łba!
Bo jak mamy bajzel, w którym ręka rękę myje, to idiotą trzeba być, aby się w haki nie zabezpieczyć!
Tusk jest produktem mediów i reklamy i nie ma różnicy między nim a nową odmianą podpasek!
Moc budowana na spektakularnych przeprowadzkach do Sejmu, gdzie czeka w gotowości setki fleszy i mikrofonów wiernych suczek obu płci, to jest moc wydmuszki!!! A nie polityka.
Określenia "męża stanu" już drugi raz nie użyję, bo się znów zakrztuszę!

Vote up!
1
Vote down!
0
#282695

Tusk -
"Nic nie może, bo jest cienki jak włos umarlaka!
Bo sam jest uwikłany po kokardę!
Po czubek swojego ryżego łba!
Bo jak mamy bajzel, w którym ręka rękę myje, to idiotą trzeba być, aby się w haki nie zabezpieczyć!
Tusk jest produktem mediów i reklamy
i nie ma różnicy między nim a nową odmianą podpasek!
Moc budowana na spektakularnych przeprowadzkach do Sejmu, gdzie czeka w gotowości setki fleszy i mikrofonów wiernych suczek obu płci, to jest moc wydmuszki!!!
A nie polityka."

ossala, 15 sierpnia, 2012 - 10:31

-----------------------

Muszę przyznać że już bardzo dawno nie czytałem tak dobrego, trafnego komentarza.
Podpisuję się pod tymi słowami oburącz !!!
Chylę "łyse czoło" przed >ossalą< i serdecznie pozdrawiam

poligraf

Vote up!
1
Vote down!
0

poligraf

#282780

Droga ossalo, jestem od długiego czasu wierną czytelniczką Niepoprawnych, dziękuję Tobie i pozostałym za często tak mądre,odważne,śmiałe komentarze. Jednak od dłuższego czasu trochę serce mnie boli.Mam córkę nastoletniego rudzielca,moją piękną "Anię z Zielonego Wzgórza". Czasami Niepoprawni pomagaja mi wychowywać moje dziecko we właściwym kierunku, jednak zdarzało się ,że czytając jej coś na Niepoprawnych musiałam ominąć obrażliwe epitety. Jeśli możecie, proszę, unikajcie odwoływania się do koloru włosów, bo wielu ludzi w ten sposób może czuć się skrzywdzonymi, a moje dziecko nie zasługuje na to ,żeby być porównanym do Tuska. Jest nastoletnią dziewczyną, wrażliwą , dobrą,która kroczyła przy mnie na marszu w obronie telewizji Trwam.Rude jest , może być szlachetne, dobre, mądre,więc nie używajcie tego porównania, bo wpędzanie w kompleksy osoby rude,które nic nie mają wspólnego z tym słabym , podlym i małym człowiekiem.Wybaczcie mi ten niepolityczny komentarz,ale ufam,że mnie zrozumiecie. Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#282772

http://vrota.pl/2012/08/afera-amber-gold-wmieszany-kurator-czy-w-afere-amber-gold-zamieszany-jest-kurator-fakt-pl/
Byłoby super gdyby Gowin dobrał się do dupy kuratorom, pracownikom OPS i RODK w sprawach dotyczących odbierania lub ograniczania praw rodzicielskich zwłaszcza samotnym matkom gdzie bardzo często matka nie ma świadka w postaci współmałżonka i taki kurator lub pracownik OPS wypisuje co mu tylko na myśl przyjdzie a wszystko po to aby ta cała banda naganiała sobie godziny pracy, za które sowicie się im płaci, np kurator społeczny bierze 100 złotych za 15 minutową wizytę u podopieczny i oczywiście zawsze napisze, że coś jest nie tak aby na takie wizyty chodzić w nieskończoność i doić państwo a matki samotne z maleńkimi dziećmi na rękach do pracy wyganiają.

Vote up!
1
Vote down!
0
#282807