Marysia w świecie podwyższonych standardów

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

No i się porobiło. W najmniej spodziewanym momencie. Premier usłyszał pytanie, które zawiera w sobie kumulację tych setek pytań jakie winni Mu zadać dziennikarze. Jednak albo w Polsce nie ma dziennikarzy, albo premier unika jak diabeł święconej wody tych dziennikarzy którzy mogliby zadać takie pytania więc żyliśmy sobie w medialnym matriksie a rzeczywistość dookoła coraz głośniej skrzeczała i nie mam tu na myśli wypowiedzi a ostanio lamentów Pani Senyszyn której elektorat powiedział stanowcze: dość tego.

                                     Byłem chyba jednym z pierwszych autorów notki na temat tego co zdarzyło się w Gorzowie podczas pierwszej wizyty premiera na S24 i oczywiście niepoprawni.pl  ]]>slawek.sztompka.salon24.pl/585620,marysia-dotknela-premiera-czyli-nie-warto-glosowac-na-po]]> A sprawa pewnie by zniknęła w natłoku informacji wyborczych, jednak premier zawitał do Gorzowa po raz drugi w celu, jak się okazało powtórki z rozrywki a na S24 pojawił się pierdylion notek i komentarzy na temat obu tych wizyt. Oczywiście jak zwykle pojawiły się pełne podłości, nikczemności, insynuacji i inwektyw notki i komentarze na temat Marysi Sokołowskiej. Arcykomicznie brzmiały notki i komentarze osób, które pietnowały "chamstwo nastolatki" w zestawieniu z ich wcześniejszymi próbami obrony np takiego ordynarnego zachowania Niesiołowskiego Myszkiewicza, który to publicznie zwrócił sie do kobiety słowami "won stąd".

                                     Równie nikczemnie wyglądały teksty twierdzace, że Marysia jest jakimś niedorozwojem intelektualnym, a tak w ogóle to jest sterowana przez doroslych, znaczy swoich rodziców którzy chcą osiągnąć przy jej pomocy jakieś bliżej nieokreslone cele czyli insynuacje że marzą Oni o karierze politycznej zrobionej przy pomocy córki. Teksty pisane przez te osoby, które wczesniej zachwycone były mlodzieżą przebraną w obozowe pasiaki i wyposażone w gwizdki przez środowisko ze Świątyni AntyPiSa na ulicy Czerskiej w Warszawie. Te same osoby, które piały z zachwytu gdy młodzieżowe stada intelektualnych troglodytów zebranych przez niejakiego Tarasa a potem wspomagane przez biłgorajskiego posiadacza gumowego sobowtóra wyczyniały dzikie harce na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie szczególnie latem 2010. Dziwne jest to środowisko miłosci i postępu a tak naprawdę nienawiści, fałszu i obłudy. Młodzież może palić marihuanę, być dokształcana w temacie antykoncepcji i uprawiania seksu ale nie może mieć poglądów politycznych. Oczywiście poglądów politycznych niezgodnych z ich chorymi, lewicowymi urojeniami. Spytanie premiera o prawdę to chamstwo, ale powiedzenie kobiecie "won stąd" to oczywiscie podwyższone standardy kultury osobistej według wielu osób. Nie chce już mi się wspominać o popisach radnej PO, podstarzałej szansonistki Igras na Twitterze i o zastanawiającej reakcji premiera Tuska na Jej chamski i ordynarny wpis. To przecież też są podwyższone standardy znane od lat.

                                    Cóż, środowiska PO i elektorat tejże partii nigdy nie był znany z jakiejś przesadnej kultury osobistej albo intelektualnego wyrafinowania wiec o czymś takim jak intelekt albo kultura osobista dyskutować z Nimi nie ma sensu. Cały czas za to jest sens w dyskusji na temat zadany w pytaniu przez Marysię:

"Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?"

                                   
Witaj Marysiu w świecie podwyższonych standardów, ja osobiście pragnę podziękować Ci za zadanie tego pytania, a tak właściwie za to że Swym postępowaniem naruszyłaś tabu jakim dla sprzedajnych tfu oczywiście zaprzyjaźnionych mediów była PO i jej szef. Okazuje się, że teraz przez Twoje pytanie muszą liczyć się z tym, że będą padać następne, bardziej szczegółowe i dociekliwe. Dziura w medialno-PiaRowym matriksie jest już nie do zatkania. Niepomogą wysiłki naczelnego propagandysty Lisa wspieranego przez PR, ( Lisa z sięgającej PRL-u propagandowej dynastii Kedaj-Lis) który najpierw usiłował Cię w chamski sposób oczernić a teraz silnie szuka sposobu aby tę ewidentną wpadkę przekuć w sukces.  Twoje pytanie stało sie tym czym w bajce był krzyk dziecka "Król jest nagi". Prawda jednak potrafi wyzwolić.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Sprawa wypowiedzi Elzbiety Igras powinna zajac sie prokuratura , to juz jest nie tylko "mowa milosci" tak czesto wypowiadana przez politykow PO , ale jest to tez namawianie do przestepstwa . Dodac nalezy , ze wymieniona tu radna PO dzielnicy Ursynow zasiada takze w komisji edukacji i kultury !! Nie ma co , ma czym sie chlubic to szemrane POlszewickie towarzystwo , co jeden to lepszy .
 

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1426475

Faktycznie. Konsekwencje powinien ponieść PR-opagandzista, który namówił tuska na tę celową wycieczkę do Gorzowa.
Ta wyprawa jeszcze bardziej go ośmieszyła.
Marysia - to Dziewczyna z charakterem.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1426494