Lisi atak Platformy

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

 

Okładka jutrzejszego wydania platformianej  propagandówki o nazwie Newsweek pokazuje wyraźnie co postanowił zrobić PiaR w  III RP żeby mimo wszystko odwrócić, chyba już nieodwracalną tendencję spadku notowań PO. Według niektórych wiewiórek kręcacych się pod oknami sondażowni partia  tego nieudacznika ( nieudacznika zarówno w sensie ojca jak  i premiera) Tuska spadła na drugą pozycję. Popłoch salonu III RP jest więc zrozumiały

Duża w tym zasługa zdarzeń ostatniego tygodnia, które wszyscy mamy świeżo w pamięci więc rozpisywac się na ten temat nie mam zamiaru. W każdym razie źle dla PO się dzieje i dlatego mamy kontratak

Dyżurny propagandysta III RP, dyspozycyjny aż do śmieszności żurnalista Tomasz Lis, (według języka miłości posła Niesiołowskiego vel Myszkiewicza LIS to PEOWSKI LIZUS i to do sześcianu) postępuje po raz kolejny jak nieodrodny zięć swoich teściów, przypominam teściowie czyli państwo Kedaj znaleźli się na "Liście Kanalii" Kisielewskiego. Kto nie wie o co chodzi w tył zwrot i do Google biegiem marsz.

]]>Lis też ostatnio passę ma jakby nieco gorszą bo ośmieszył go okrutnie i obnażył jego płyciznę intelektualną pan Piotr Wielgucki tzn bloger]]> Matka Kurka. Na dodatek zrobił to na parówkowym portalu Lisa, czyli w jego własnej norze. Ten portal też miał być wielkim fajerwerkiem sieciowym, a okazuje się póki co, takim nieco uperfumowanym onetem, czyli dolną strefa stanów niskich.Tak to bywa kiedy pisze się na zamówienie  i trzeba się błaźnić mijając z prawdą, albo pokazując tylko jej wycinek.  Warto by było, żeby każdy peowski lizus w mediach zaprzyjaźnionych z mężem Krystyny Zachwatowicz o tym pamiętał. Póki co, to na razie Lis może takiemu Igorowi Janke z Salonu24 buty wyczyścic swoja najlepszą jedwabną koszulą. ( choć S24 też podupadł ostatnio okrutnie ale to temat na inną notkę)

Tak przy okazji, mąż p Zachwatowicz też miał cięzkie chwile,  bo sponsor jego najnowszej politgramoty,  sponsor uzykany dzięki wsparciu polityków platformy, okazał się osobą o wątpliwej uczciwości to raz. (Jakoś tak się porobiło, że nieuczciwi biznesmeni lgna do platformy i odwrotnie). A dwa, to bohater jego filmu zwany też TW Bolek poprosił o zdjęcie z niego odium i przy okazji nazwał go "poczciwym człowiekiem". Mam wrażenie, że zużycie kompresów, kostek lodu i tabletek przeciwbólowych reklamowanych w zaprzyjaźnionych mediach, to  w stadle małżeńskim p Zachwatowicz osiagnęło apogeum. 

Wracajmy jednak do ataku, ataku który przypomina nieco szarżę na oślep, bo mimo tytułu walącego jak z armaty, w środu na żadną sensację nie ma co liczyć. Co najwyżej jakiś kapiszon wystrzeli i żadnego efektu z tego nie będzie. Gdyby Lis obejrzał i zrozumiał conieco z filmu Lotna to wiedziałby, że z szablą na czołg nie ma się co porywać.

A III RP i jej lizusy, salony i cała reszta postpezetpeerowskiej a aktualnie eurobolszewickiej hołoty drży, bo czołg nie dość że milczy, to na dodatek złowróżbnie stoi i czeka. Ze stoickim spokojem przyjmuje każdy atak i zadziwiajaco nie reaguje. Nie można przykryć żadnego wydarzenia wrzawą o tym co Kaczyński powiedział, zrobił, pomyslał itd. Trzeba odgrzewać po raz setny kotlety, tylko czy ktoś ma na nie jeszcze apetyt ??

Urlop Prezesa Kaczyńskiego obnażył do końca prawdziwa rolę czwartej władzy w Polsce, rolę dyspozycyjnej medialnej prostytutki, która nie dostrzega żadnej wady klienta i łasi się do niego, bo jak wiadomo klient płaci i wymaga. A odium kobiety upadłej jest nie do zdjęcia w żaden sposób, pamiętajcie o tym medialne gwiazdy, gwiazdeczki i cała reszta żurnalistycznego pigalaka. To odium jest dożywotnie.


 

Brak głosów

Komentarze

POwskie lizusy i przydupasy mało się nie ze...ją z powodu milczenia p.Kaczyńskiego, wszak tak 'jątrząco' milczy że jest to mocno podejrzane.
Lisy, Żakowskie i im podobni oraz całe TVN też z tego powodu ma pełne nogawki, zachowanie tych niby dziennikarzy /bardziej pasuje -nocnikarzy/ można określić jako chamstwo i żenada.
To ya

To ya.

#283783

Kłopot w tym, że i sami klienci chyba stracili orientację za co płacić. Dopóki produkował się Kaczyński, sprawa była oczywista. A teraz? Czego się nie tknąć - pole minowe. Co gorsze ruszenie jednej miny powoduje wybuch sąsiednich. Jeszcze chwila i z niewinnej, stosunkowo, zabawy nepotyzmem wyniknie kwestia korupcji w prokuraturze, a skoro w prokuraturze to pewnie i w sądach.

#283795

i skad tylu saperów wziąć?

pzdr

#283810

to ten że nie wszyscy chcieli i dali się skurwić. jest to ich zajebiście wielki problem. nawet gdy robią fiki-miki prawne to sami siebie oszukują. sorki za brzydkie słowa.

nie wiem jak jest z pis. nie mam możliwości tego sprawdzić ale po ostatnim szlusie młodego tuska gdy w każdej nowej wypowiedzi zaprzeczał sam sobie ten nagły wyskok z pisem wygląda żałośnie. "a w hameryce biją murzynów" panie lis .

#283799

a bUl o Indianach bredzi

pzdr

#283811

Małe sprostowanie - TW Bolek prosząc o zdjęcie odium, prosił o fotkę tegoż...

;);)
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=Zssi

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#283851

Drodzy Polacy czas partyjniakow powoli sie konczy.To przeciaganie liny narod juz meczy.
PIS nie ma mocy sprawczej porownywalnej do tej ktora zaszla na Wegrzech a moze i nie ma checi...
Potrzeba
Pracy
Mieszkan
Drog
Likwidacji biurokracji i polowa urzedasow won
Wsparcie dla przedsiebiorcow
Wsparcie rodzinie z dzieckiem
Likwidacja KRUS
Zmiana w kodeksie karnym(w zakresie przestepstw o charakterze korupcyjnym i gospodarczym)
Odpolitycznienie administracji
Likwidacja ADM ow
itp
Czy wszystko czego chcemy My Narod co jest nie na reke politykom przez nich samych moze byc przeforsowane?

#283833

Co można się spodziewać po człowieku lisią norą śmierdzącym i ślubować miłość i wierność kobiecie, byłej świadkowej na POprzednim ślubie - brzydzę się używanym towarem

glomar

#283845

milczenie strategiczne? słupki poparcia rosną? oby tak dalej!

#283852