Kto jest najgorszym premierem i dlaczego to Donald Tusk?

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

   Na poczatek mały cytat z informacji na portalu niezalezna.pl ]]>niezalezna.pl/52209-tusk-chce-wyjasnien-ws-afery-z-wiceministrem-zdrowia]]>

                      Rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała, że premier Donald Tusk poprosił ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza oraz wiceministra Sławomira Neumanna o wyjaśnienia spraw opisanych w mediach. - Z tego co wiem, Neumann złożył dokładne wyjaśnienia, poza tym skierował sprawę do sądu przeciwko autorowi (tekstu we "Wprost"), a minister Arłukowicz skierował CBA do wyjaśnienia tej sprawy oraz zawiesił p.o. prezesa NFZ Marcina Pakulskiego - zaznaczyła. Kidawa-Błońska przypomniała, że premiera nie było dziś w Warszawie, dlatego - jak przewiduje - dopiero we wtorek rano "odbędą się rozmowy zainteresowanych stron na ten temat".

                       
Popatrzmy z perspektywy ostatnich lat na to co dzieje się ze służbą zdrowia i w służbie zdrowia. Ponieważ piszę z pamieci, przytoczone fakty moga być podane niezgodnie z chronologią zdarzeń jednak nie o chronologię tu chodzi więc proszę wyrozumiałość.

  1. W ramach akcji obalania kaczyzmupost PZPRowska partia wysokich standardów, której szefuje Donald Tusk urzadza pod KPRM protest i tzw Białe Miasteczko. Zaprzyjaźnione media nagłaśniają sprawę, różowy salon szaleje, w jednej telewizji mamy nawet swego rodzaju Big Brother Show z Białego Miasteczka gdzie lansują się członkowie zarzadu partii Donalda Tuska oraz popierający tę partię żurnaliści i celebryci.

  2. Ówczesna posłanka z partii Donalda Tuska, Beata Sawicka zupełnie niechcacy w kontekście nielegalnego zarabiania pieniędzy w branży/na branży medycznej, przedstawia jedyny program jaki tak naprawdę posiada partia Donalda Tuska: KRĘCIMY LODY.

  3. Będący w opozycji w latach 2005-2007 wraz ze swoją partią Donald Tusk w ramach akcji obalania kaczyzmu opowiada osobiscie i ustami prominentnych działaczy swej partii o szufladach pełnych ustaw, o planach reform między innymi w służbie zdrowia, o raju jaki czeka Polaków kiedy uda się wreszcie obalić ten straszny kaczyzm.

  4. Pod koniec roku 2007 partia Donalda Tuska zdobywa władzę i Polska czeka na obiecane cuda, w tym oczywiście na poprawę sytuacji w służbie zdrowia. Ministrem od spraw zdrowia zostaje Ewa Kopacz.

  5. Mija rok 2008 czekamy na ustawy, reformy i cuda. Póki co wydłuża się czas oczekiwania na wizyte u lekarzy specjalistów i wydłuża się czas oczekiwania na wykonywane zabiegi. Rosną wciąż ceny leków.

  6. Mija rok 2009 czekamy na ustawy, reformy i cuda. Póki co wydłuża się czas oczekiwania na wizyte u lekarzy specjalistów i wydłuża się czas oczekiwania na wykonywane zabiegi. Rosną wciąż ceny leków.

  7. Mija rok 2010 czekamy na ustawy itd

  8. Mija rok 2011 czekamy na ustawy itd

  9. Mija rok 2012 czekamy na ustawy itd

10. Mija rok 2013 czekamy na ustawy itd

11. Mamy już rok 2014, w międzyczasie Ewa Kopacz znana z tego, że w swym sejmowym wystapieniu zawstydziła bure suki w mijaniu się z prawdą i utajniła listę polskich lekarzy którzy "ramię w ramię z lekarzami rosyjskimi badali ciała ofiar" niewyjasnionej póki co tragedii z  dnia 10 kwietnia 2010 roku, przestała być ministrem. Awansowała. Jej następcą został pozyskany przez partię wysokich standardów Donalda Tuska w wyniku działań noszących znamiona korupcji politycznej Bartosz Arłukowicz. Reform ani widu ani słychu. Czas oczekiwania na wizytę czy na zabieg wciąż się wydłuża, a ceny leków rosną przez cały czas.  

                  Na krążącej w sieci liście blisko dwu tysięcy afer partii Donalda Tuska, znaleźć można ponad 200 afer tyczących się służby zdrowia. Podobno nie jest to jeszcze ostanie słowo partii Donalda Tuska w tej materii. Wszak hasło partii Donalda Tuska  By żyło się lepiej  cały czas obowiazuje, choć złosliwcy twierdzą, że w odniesieniu do służby zdrowia hasło brzmieć winno: By zmarło się szybciej

                   Jednak nie mam zamiaru zajmować się złośliwcami dlatego na koniec mam dwa pytania

1. O ilu wysokich standardach partii Donalda Tuska wspomniałem w notce?

2. Kto jest najgorszym premierem?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

w odniesieniu do służby zdrowia hasło brzmieć winno: By zmarło się szybciej"

Parę dni temu bylam na pogotowiu. Ta obsługa w rejestracji, czekanie na lekarza, zepsuty sprzęt...

Trudno nie przyznać rady złośliwcom.

PPzdr.

#418575

W czasach okrutnego katofaszystowskiego terroru IV RP, a dokładnie w czasie gdy pod KPRM postawiono Białe Miasteczko,

w mojej przychodni za rogiem na wizytę u ortopedy córka czekała 3 tygodnie. Aktualnie żona która w listopadzie doznała urazu kolana

już tydzień temu spotkała się z ortopedą. Podczas zapisywania żony do ortopedy sowiedziałem się, że mozna zapisac się do endokrynologa na rok 2016

 

Ukłony

#418593

Słuzba zdrowia to komunistyczno-prywatne przeciębiorstwo .PANSTWO dotuje ,firmy niezbanczą A dyrektorzy wydają pieniądze jak szejkowie .Jak chcą i oczwiscie sobie .

krenpel

#418646